Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7797) mazsiii92 válasza bilon73 (#7784) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Ha igazak a hírek, és jön egy 7S is, akkor 3db 4,7"-os kijelzővel megáldott készüléke is lesz az Applenek. Na most ezek egymás konkurenciái lennének, így ha valóban kukázzák az SE-t, akkor véleményem szerint a 6S lesz annyival olcsóbb, amivel tömegtelefonná válhat, hiszen még bőven versenyképes a hardvere. Ezen felül maradna egy i7, meg egy 7S ami ugyanúgy futhat 200-250K között, mármint a nyitóár. Így a 6S lehetne az új olcsó iphone.

Azt a forgatókönyvet nehezen tudom elképzelni, hogy lesz egy SE, 6S, 7, 7S meg egy 8 a kínálatban, ez az profit rovására menne, hiszen sokan vennének továbbra is SE-t vagy 6S-t pl a 7 vagy 7S helyett. Az Apple pedig nagyon profitorientált cég, nekik az az érdekük hogy a 8 és a 7S fogyjon jól, éppen az aktuális legdrágább telefon. Szerintem maximum 4 készülék lesz a kínálatban, így valami menni fog a lecsóba, kérdés, hogy vajon micsoda? A 7 is jól fogy szerintem, plusz ha beleállt az apple a no jack, no fizikai gomb telefonba, akkor nem fogja kukázni a 7-et, így szerintem az SE lesz és / vagy a 6S lesz az áldozat, nem is biztos, hogy egyből, de a közel jővőben.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.