Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) #41360896


#41360896
törölt tag

130-140-ért várós lett volna feleségnek

(#3) bollokcs80 válasza Mr Anderson (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Vigyázz, ezzel a kijelentéssel elindítasz egy újabb Apple-Android kommentháborút.... :))

Egyébként korrekt készülék lett, 10 év Droid után én is elkezdtem kacsintgatni felé, csak az akksiját keveslem kicsit az én használati szokásaimhoz.

(#2) savariatours: Na igen, de a gránitszilárdságú forint árfolyam kicsit elvitte az árakat.... :((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4) 30z.Samu válasza #41360896 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nyár közepe fele már fogsz tudni venni annyiért is. Én is elgondolkodnék rajta ennyiért. Nekem bőven elég, ha van benne egy bika hardver, nem kellenek a csilli-villi feature-ök.

Sic Parvis Magna

(#5) BabMester válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


BabMester
senior tag

Nagyon jó készülék lett, hamar jönni fognak a szürkeimportos 400$-os készülékek idehaza is. Karácsonykor már bőven 100körül vagy alatt méginkább bestbuy lesz :Y

(#6) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Egyetlen baja a 3-4 óra SoT :(((

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Jessz. Végre egy telefon a sok szemeteslapát mellett. Nézzétek meg az első oldalon a második képet. Gyönyörű. Egyszerűen olyan érzésem van, hogy felmarkolnám és használnám. Persze nagyon szépek a mai csupakijelzős, üveg-szépségek, de azokat inkább nézegetni jó. (Ebbe beletartozik a kb pont ekkora nagyságú 11 Pro is.)

A teszt tetszett. Jól olvasható, egyszerű, lényegre törő volt, mint a cikk tárgya. Az éjszakai felvételen azért pár rendszám tisztán leolvasható. A nappali képek teljes méretben picit elkenődtek. A videók képe szép, a hang jó, szentkuti11-et tökéletesen lehetett érteni.

Akku: nyilván tudni lehetett mennyit fog kb bírni. Nincs megváltás még, a mai technikával ennyi hozható ki ekkora akkuból. De van gyorstöltés funkció hozzá.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Norb79 válasza #41360896 (#2) üzenetére


Norb79
őstag

Néztem én is HW aprón, hogy apple.com-ról 179, akkor biztos lesz az aprón 160ért, és meglepve láttam, hogy 175. :D Akkor még várunk vele, talán a céges flottába is betalál közben és akkor meglesz ingyenbe'. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Ha beesik az ára a jelenlegi amerikai árra, akkor nálam is kapós lehetne, ha éppenséggel nem vettem volna meg Black Friday 2019-en az S10e-t. :P

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#11) jozefgucci1 válasza BabMester (#5) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért ez enyhe túlzás mert ekkora esés egy fél év alatt biztosan nem lesz a mostani 180K nem megy le 100 -ra .Akinek a méret és ios a fontos annak jó vétel lehet ,de picit rádobva ott a 11 én inkább azt választom .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#12) mad823 válasza jozefgucci1 (#11) üzenetére


mad823
őstag

Érdekes módon annak is jó lehet, akinek a méret fontos, az OS kevésbé. Furcsa látni, hogy ekkora méretben gyakorlatilag nincs Android kínálat. Bár talán pár hét múlva a Pixel 4a.

(#13) nozs23 válasza jozefgucci1 (#11) üzenetére


nozs23
addikt

Nem mindenkinek való ez a telefon. Én is kinőttem már belőle. De a 11 még a legolcsóbb hivatalos áron is +80 ezer (gsm-es árat még ne vessük össze, mert hamar be fog esni az SE is 150 körülire és akkor ugyanúgy marad a 80k különbség). Méretben is teljesen más liga a két a telefon.

(#14) Mezcal


Mezcal
addikt

180-ért ezt? :DDD :O

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#15) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Azt hittem ezen is Miui 12 fút, de olvasom hogy Ios. Akkor csak lemásolta az Apple. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#16) Phobion


Phobion
őstag

iPhone 6s Plus-t cserélném erre, de ez az 1821 mAh kapacitású telep egy vicc.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#17) MarkCsiha461 válasza nozs23 (#13) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Szerintem ez a telefon 14-15 év körüli lányoknak való, nekik vannak viszonylag kicsi kezeik pl. Egy OnePlus 7 Pro-hoz :DD

(#18) Mezcal


Mezcal
addikt

A SE Miniben volt ekkora akku 2011-ben. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#19) roli543 válasza Mezcal (#14) üzenetére


roli543
őstag

Mégis mi a problémád “ezzel”?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#20) Mezcal válasza roli543 (#19) üzenetére


Mezcal
addikt

A 180-nal? Komolyan kérded?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#21) nozs23 válasza MarkCsiha461 (#17) üzenetére


nozs23
addikt

Nekem vannak 40-50-es ismerőseim akik SE-n, 6S-en ragadtak.
Alapvető dolgokra használják a telefont, de a stabil működés, évek óta megszokott, belakott IOS és megbízható kamera fontos. Nem függnek egész nap a telefonjukon, így lazán elmegy egy napot, tehát az üzemidő sem riasztó.
Nekik tökéletes egy ilyen készülék, évekig nyúzható.

(#20) Mezcal

Sok mindent ad ez a kis telefon, amit a konkurencia még drágábban sem féltétlenül:

Jelenlegi legerősebb mobil SOC
Mobilban elérhető legjobb videó
Sztereó hangszórók
IP védettség
5 év támogatás

Amit fel lehet róni neki az az ósdi design, gyengébb akksi. Más gyártónál is kötsz kompromisszumot ezen az árszinten, csak máshol. Szerintem mindenki fel tudja mérni, hogy ez ér meg neki 180 ezret, vagy valami más.

[ Szerkesztve ]

(#22) janeszgol válasza Mezcal (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

És abban sem volt már annyi bug, mint a Xiaomidban.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Doki42


Doki42
őstag

Nagyon jó kis írás :K
Még a végén megtetszik nekem is :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#24) Giovan! válasza Mezcal (#20) üzenetére


Giovan!
addikt

Én azt nem értem, hogy a 3D Touchot minek kellett akkor kivenni, ha aksit ugyanakkorát kapott mint az i8. Mert az újabb modellek esetén az volt az indok, hogy túl sok helyet foglalt a 3D Touch, és nem is használták a népek, szóval inkább raktak a helyére aksit. De itt akkor mit csináltak a felszabadult hellyel?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#25) Ádám16 válasza Giovan! (#24) üzenetére


Ádám16
addikt

Olcsósították a gyártást? :U

(#26) gabor72 válasza Mezcal (#20) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ha 5-10 éves távlatot nézünk akkor aki 180-ért vesz egy ilyet az valószínűleg kevesebbet költ a végére mintha venne egy Xiaomit.

(#27) PietPunto


PietPunto
tag

Anyámnak már jeleztem múltkor hogy ha kinyiffan a Redmi 4x-e, akkor nincs mit tenni már csak tepsit tudok neki venni. :U Erre itt a 2020-as iPhone SE 4,7-es megjelenítővel. Isteni szerencse hogy nem olvassa a mobilarénát (még). :D Az a borzasztó hogy nekem tetszik, főleg pirosban, de nem merek iOS-re váltani mert ha nem jön be.......

(#28) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ajánlott? Ilyen akksival? Oké hogy iPhonehoz képest olcsó, de 1 napot kibírni (már ha kibírja)
1 kamera
IPS
Semmi extra
5w töltő

...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) #41360896 válasza INGJOKE (#15) üzenetére


#41360896
törölt tag

ez mindent visz :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#30) janeszgol válasza PietPunto (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem is telitalálat a piros úgy, hogy totál fekete az előlap. Így ad neki egy kis komolyságot. (Lásd Lumiák. Bár a Lumiák esetében a színárnyalatokkal voltak gondok.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) #24536576 válasza MarkCsiha461 (#17) üzenetére


#24536576
törölt tag

Vannak azért olyan (koruknál fogva) férfiak, akiknek ez lehet ideális.

(#32) Botnet64 válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Botnet64
csendes tag

Sajnos nem csak az árfolyam vita el az arat
179990 : 399 ~ 450. Pofátlan árfolyam kockázattal számol az Alma

Nokia N9, Blackberry Z30, Huawei P9, iPhone 7 Plus

(#33) janeszgol válasza Botnet64 (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

A 400 dollár az nem nettó? A 180 ezerből vedd leaz áfát.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Borzalmasan gyenge üzemidő miatt adtam el. Kevesebbet bírt, mint előtte az i8-am.
De kipróbáltam, megvolt ez is, ennyi.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#35) dutrás válasza BabMester (#5) üzenetére


dutrás
őstag

Ez 130 alá szerintem még jövőre se megy le. Nyilván a szolgáltatók is tudják hogy sokat nyerhetnek rajta. Fél év alatt meg tuti nem esik közel 100k-t az ára.

P50 pro/P40 Lite

(#36) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszik, ahogy az iPhone 8 is tetszett, de az én felhasználói szokásaimmal ez az akku fél napra elég, abból meg nem kérek.

A mostani 8 óra SOT-ot tudó telómról nem fogok olyan készülékre ugrani, ami ennél kevesebbet nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#37) Wyll válasza HarleyCustom (#34) üzenetére


Wyll
őstag

Jól értem, hogy te már meg is vetted, használtad is x hétig, és már el is adtad? :Y

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#38) INGJOKE válasza Wyll (#37) üzenetére


INGJOKE
veterán

Reméljük nem bukott rajta sokat... :D

(#39) szupermacs válasza Mezcal (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Azzal tisztában vagy, hogy az áfa magas és a forint is a béka segge alatt van? Milyen iOS-t futtató telefont ajánlasz helyette ennyiért? Olyat, aminek legalább még 5-6 évig lesz supportja.

(#40) wandor0930 válasza INGJOKE (#38) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ahogy látom 150-ért hirdette.

(#41) D1Rect


D1Rect
félisten

Fele ennyiért még jó is lenne.

(#42) chatran


chatran
őstag

Valaki meg tudja erősíteni, hogy ez tényleg nem működik?

(#43) Giovan! válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Giovan!
addikt

Igaz, mégiscsak az Apple-ről beszélünk :(((

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#44) pepe792 válasza nozs23 (#21) üzenetére


pepe792
tag

"stabil működés" ???
Ezt ugye nem arra érted, hogy bizonyos karakterektől lefagyott? :D

(#45) radi8tor válasza Botnet64 (#32) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már levezették párszor hogy nem ennyire egyszerű ez. Létezik adó is Magyarországon amit nem ÁFÁnak hívnak. Az jött ki belőle, hogy itthon még olcsóbban is adják 1600 Ft-al, hogy ilyen szép számra végződjön az ára.

⭐ Stella

(#46) BBke válasza Mezcal (#18) üzenetére


BBke
tag

Meg a Samsung S4 miniben :)

(#47) nozs23 válasza pepe792 (#44) üzenetére


nozs23
addikt

Nem. Arra, hogy nem kell másodperceket várni egy névjegyzékre 2 év múlva. :)

(#48) tray86


tray86
csendes tag

Aksija a gyakorlatban többet bír mint az iphone 8-é, valoszinuleg az energiatakarékosabb A13 miatt (?).

https://m.hvg.hu/tudomany/20200429_apple_iphone_se_2_akkumulator_teszt_video

Mondjuk én minden telefonomat ugy használtam, hogy pl. bluetooth és helymeghatározás is alapból OFF + álló háttérképpel, nem dinamikussal stb.

Nálam safari böngészésekkel, messengerezéssel, kevés telefonálással, kevés youtube-ozással egyelőre simán bírja a 24 órát.

De ahogy a cikkben is utaltak rá, az aksi öregedés probléma lesz... már 90%-os aksi állapotnál nem fogja nálam birni a 24 órát.

Pirosban egyébként tényleg tetszetős.

(#49) Feri bácsi válasza Botnet64 (#32) üzenetére


Feri bácsi
tag

400USD= 400*323 = 129.200 Ft
+10% VÁM =12.920 Ft
+ az egészre 27% ÁFA = 38.372 Ft.
Mindösszesen: 180.495 Ft. És ez még Artisjus, szállítás, kisker árrés nélkül. Szóval lehet, hogy az Apple Europe (ha van ilyen) még kedvezménnyel is számol.....
Mint ahogy a magyar honlapon fel is van tüntetve : "Tartalmazza a forgalmi adót és a törvényileg előírt díjakat: kb. 40 405 Ft"....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.