Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) pecccccccca válasza lugosi (#898) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Elég nagy lenne valóban. Néha egy két alkalmazásnál érzem hogy nem érek el a képernyő egy bizonyos pontjára, ettől függetlenül mèg mindig inkább egy 6” feletti kijelzős telefont használnék mint egy 5” alattit. Fater i7 telefonja néha a kezemben van és valóban aprónak érzem, de azért jól használható. Valójában megszoktam a nagy kijelzős telefonokat, de úgy érzem vissza tudnék szokni a kisebbre.
Fene se tudja. Legalább 5,5” lenne ez az SE kisebb kávákkal, komolyabban elgondolkoznék a cserén.

Humorban nincs helye tréfának!

(#902) #76289792 válasza pecccccccca (#901) üzenetére


#76289792
törölt tag

IPhone 12 lesz nagyon jo méretben, jó kijelzőaránnyal :)

(#903) kalanchoe válasza #40993792 (#888) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Igaz, már ez is csoda :D feketéből elvitték az összeset már, és volt vagy 200 raktáron, fogy rendesen :Y

(#904) pecccccccca válasza #76289792 (#902) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Igen. Néztem, hogy abból lesz 5,4-es.
Bár számomra majd a 3-4 év múlva esedékes aktuális iphone paletta lesz érdekes, mert a jelenlegivel addig biztos kihúzom. Ha csak nem csábulok el egy addig megjelenő példányra. 😊

Humorban nincs helye tréfának!

(#905) #76289792 válasza pecccccccca (#904) üzenetére


#76289792
törölt tag

Engem ezzel a mérettel (magasság, kijelző) és árral visszarángattak. Remélem a hírekkel ellentétben Oled lesz, illetve marad a lekerekitett forma.

[ Szerkesztve ]

(#906) BBke válasza #40993792 (#900) üzenetére


BBke
tag

Hát nem... de csak sikerült. :) Talán pénteken megkapom, esetleg szombaton. De még nem jelzett a T hogy átadta a GLS-nek. Úgy beszéltem meg a hölggyel hogy szól majd ha a futárnál van a csomag.

(#907) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Hali ! Szeretném megkérdezni az akkumulátor mennyit bír egy átlagos felhasználó számára ?? Köszönöm az infókat !

[ Szerkesztve ]

(#908) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Jelenleg XR_ T használok teljesen tuti csak szeretnék egy kompaktabb készüléket !

(#909) aujjobba válasza muszi0521 (#908) üzenetére


aujjobba
addikt

Annyit tuti nem fog elmenni mint a Xr.

(#911) pecccccccca válasza muszi0521 (#907) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Egyik ismerősömnek van. Sajnos ő már délután 5 fele kénytelen töltőre rakni. Egyáltalán nem bírja úgy ahogy be lett harangozva, hogy majd az A13 miatt tovább bírja, mert energiatakarékosabb a chip.
Jó készülék lenne egy legalább 2500-as akkuval.
Annyi biztos, ha valaki tartalomfogyasztásra használja akkor a napi kétszeri töltés garantált.

Humorban nincs helye tréfának!

(#912) muszi0521 válasza pecccccccca (#911) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönöm a segítségeteket ! ! !

(#914) Noukoum válasza #40993792 (#913) üzenetére


Noukoum
veterán

Khm mondjuk a promo videóban is benne volt hogy szuper az üzemidő :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#915) pecccccccca válasza #40993792 (#913) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Igazad van.
Tech portálok, tesztelők tippelgették, de, ha belegondolunk nem alaptalanul. Bíztak benne sokan, hogy picit talán jobb lesz az akku az A13 miatt. Sajnos nem lett.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#917) lugosi válasza aujjobba (#909) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Annak azért az iphone-ok között szerintem a legjobbak között van az akkuideje egyébként is.

(#919) #76289792 válasza pecccccccca (#911) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ilyen üzemidő mellett szerintem csak kevesen elégednek majd meg a készülékkel. Újonnan is csak fele annyit hoz, mint amennyit kellene, akkor mi lesz 2-3 évesen? És még nem is 5 évet írtam..

[ Szerkesztve ]

(#920) btudos válasza #76289792 (#919) üzenetére


btudos
veterán

Én iPhone 8-at használok, ha sokat használom, lemerül délután 4 körül, igen. Cserébe bármikor elfér a zsebemben, egy kézzel tudom használni, sportolásnál belefér a telefonnak kialakított zsebbe, ahova egy átlagos méretű telefon ma már nem, mert akkora tepsi szinte minden a felső kategóriában. Normál használat mellett ennek ellenére még mindig simán kibírja a napot, most vagyok 63 %-nál úgy, hogy 7:30-kor vettem le a töltőről. Ha az SE ugyanezt hozza, akkor sokan elégedetten fogják használni. Nyilván bírhatná jobban, de a fizikai méret továbbra is korlátoz. Viszont a kompakt kialakítás sokak számára nagyobb előny, mint amekkora problémát jelent, hogy emiatt esetleg tölteni kell napközben. Arra egyébként is ott a powerbank. :B

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#921) #76289792 válasza btudos (#920) üzenetére


#76289792
törölt tag

Szerintem sokkal többen nem lesznek megelégedve vele. Ősszel hasonló méretekkel jön a i12, XS pedig alig nagyobb nála. Megértem ha sok a mai trendhez viszonyított 2-2.5 cm nagyon sok, de fél cm igazán túlélhető.

[ Szerkesztve ]

(#922) Create. válasza #76289792 (#919) üzenetére


Create.
addikt

Nem tudom mit aggódnak ezen, a régebbi apple telefonok mind kisebb akksival/üzemidővel voltak. Akik arról váltanak még nő is az üzemidő.

jönni fog a 12, csak az majd 300 lesz, azért azt ne felejtsük el.

[ Szerkesztve ]

(#923) pecccccccca válasza Create. (#922) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Mondjuk ebben van valami. Aki ezt a telefont venné kis százalékban vált 4000-5000mAh tepsiről erre. Régebbi kisebb iphone használóknak meg elég lehet az akku.

Humorban nincs helye tréfának!

(#925) Polllen válasza #76289792 (#919) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mindenki, aki I8 vagy az előtti modellről vált, elégedett lesz, mert onnan előrelépés. A méretnek ára van.

Amúgy 3-4 évesen kb aksi csere lesz annak, aki naponta tölti.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#926) BBke válasza Polllen (#925) üzenetére


BBke
tag

Valóban... a méretnek ára van. Kisebb mobil, kisebb akksi. Az S7 jelenleg 3 éves és estig kibírja bőven. Jelenleg 60%-on van. És naponta töltöm. Az akksi csere 3-4 év alatt szerintem reális. Az autóban sem bírja általában tovább.

(#927) #76289792 válasza Polllen (#925) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nem úgy volt, hogy au még mindig mindenkinek 100%-os? ;]

Amúgy szerintem a 3 év nagyon max minden napos töltés mellett.

(#928) Sgr_A válasza #76289792 (#927) üzenetére


Sgr_A
addikt

Inkább a 2 év akkor is már kb 600 ciklus lesz benne

(#929) Polllen válasza #76289792 (#927) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem tudom, én 3 év után cseréltem aksit a 6s-ben.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#930) Luck Dragon

Sziasztok,aki már rendelkezik ilyen készülékkel meg szeretném kérni , főleg aki Telekomos hogy milyen jel vételi erősségel rendelkezik a készüléke, mint térerő és 4G kapcsolatkór . Átlagnál erősebb, átlagos vagy gyengébb?

Köszönöm. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#931) skul0


skul0
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem a Vodafone-os tulajokhoz, mert az ügyfélszolgálatos hölgy nem tudott válaszolni: a Vodafone-nál vásárolt új SE-k függetlenek, lehet őket más szolgáltató kártyájával használni?

A választ előre is köszönöm!

(#932) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Átlagosnak azért nem hívható ez a felhasználás, de nekem tegnap munkában ~4 órát szólt telón a YouTube bluetooth hangszórón meg valamennyit nyomkodtam is mellette és így maradt még 33%-om.(youtube nem fut háttérben szóval kb 4,5 óra kijelzőidőm volt).

Most kerestem alkalmazást amivel megy a háttérben, kíváncsi leszek, de lehet hogy így nem is megy töltőre a nap végén.

egyébként nemtudtok olyan appot ami töltésekközt monitorozza a használatot és nem az elmúlt 24 órát?

(#933) Bzs77 válasza wandor0930 (#932) üzenetére


Bzs77
tag

Szia. Megosztanád melyik ez az alkalmazás?

20 dkg telefonért nem adok többszázezret.

(#934) wandor0930 válasza Bzs77 (#933) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Musi a neve.

(#935) Gyurinho92


Gyurinho92
tag

Sziasztok!

Ez lesz az első almám, ez a 18wattos töltő kompatibilis lesz a telefonhoz? Link Ha nem, tudnátok nekem linkelni egyet? Nem akarok rosszat rendelni;)

(#936) radi8tor válasza skul0 (#931) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

Gyurinho92: gyorstöltésre ezt nem tudod használni. Gyorsan fogja tölteni a 2,5A kimenő áram miatt, de nem egyenlő Apple által támogatott (USB-C PD szabványú) gyorstöltővel.
Szóval összességében használható, baja nem lesz tőle. :N

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#937) Bzs77 válasza wandor0930 (#934) üzenetére


Bzs77
tag

Köszi.

20 dkg telefonért nem adok többszázezret.

(#938) janeszgol válasza pecccccccca (#911) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez várható volt. A specifikációban emlegetett 13 óra nyilván marhaság. Aki telefonál, emailt olvas, hazafele a buszon böngészik mondjuk 1 órát annak kibírja estig. Aki napközben is sokat csetel, pláne facebookozik (az nagyon szívja, sokkal jobban, mint a youtube), annak délután rá kell töltenie.

(#939) wm2 válasza Polllen (#925) üzenetére


wm2
őstag

Ez így van. Én nagyon minimálban tolom pl. és 3-4 év után kell akksit cserélni. Feszbuk régóta nincs. Ha lehet a YT-ot is kerülöm. Nem játszok. Navigáció, sőt helymh sincs. Van 20 alkalmazásom a gyáriakkal együtt. Napi össz 1/2 vagy 1 óra Insta előfordul, de az is a privát részben szinte, mert a public résztől a hányinger kerülget. Kis txt WhatsApp még és sok zenehallgatás. Ráadásul Tidal Hifi-t használok DragonFly Red-el és abszolút nincs gondom az akku teljesítményével. Köszönöm jól elvagyunk. Egyszóval a modest userek vinni fogják, és mások is, mint a cukrot. (Nekem van mellette egy iPad Pro. A két készülék jól kiegészíti egymást.)

Muszáj még leírnom, hogy valami vicc az a komment háború, ami itt-ott megy. Ameddig lehetett kapni a 8-ast senkinek, semmi baja nem volt. Most, hogy felturbózták máris egy szar teló.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#940) R a y válasza BBke (#926) üzenetére


R a y
senior tag

Hát ha autóban te 3 évente nem cserélsz aksit akkor két irányból is rosszul közelíted a helyzetet, egyik: gagyi aksi, másik: a generátorod nem ad normális töltést, minimum 14.2V-14-3V-ot.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#942) Create. válasza #40993792 (#941) üzenetére


Create.
addikt

Azoknak nem jó a mostani se, akiknek annak idején a 8-as se volt. Tehát, aki amúgy se venne, csak a hangulatkeltés miatt jár.

Ma felhívtam a telenort, még várni kell, de mondták, hogy sokan rendelik.

(#943) Juhaszatti válasza Create. (#942) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Azoknak nem jó a mostani se, akiknek annak idején a 8-as se volt."

Azért ez nem feltétlenül igaz. A 8 egy közel 3 éves telefon. Az hogy valakinek akkor az jó volt, nem jelenti azt hogy ez is jó most. Például a párom is 8-at használ, de nem erre váltana.

(#944) Create. válasza Juhaszatti (#943) üzenetére


Create.
addikt

Mondjuk ez igaz, de a párod nem is jönne ide károgni emiatt szerintem. :)

(#945) nyisziati


nyisziati
veterán

Akinek kicsi ÉS új iPhone kell, az úgyis megveszi. Akinek meg valamiért nem jó az aksiméret, annak van ezer más opciója.
Ja és akkor az árról nem beszéltünk. Pár hónapon belül 150 alá csúszik, az biztos. Majd akkor lesz érdemes megnézni, hányan fogják vinni...

(#946) Juhaszatti válasza Create. (#944) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez tény, igen. :)

(#947) Create. válasza nyisziati (#945) üzenetére


Create.
addikt

Az max szürkén lesz annyi sztem.

(#948) wm2 válasza Create. (#944) üzenetére


wm2
őstag

engem az is meglepne, ha a (főleg fiatalabb korosztályú) nők többsége olyan felhasználási szokásokkal rendelkezne, mint én fenttebb (bizony, a fotók félnapos retusálásához, és azok 100x-os megismétléséhez, majd 1000x-s lecsekkolásához nem ez a teló a legjobb választás)

Ozora <3

(#949) thungoozka


thungoozka
kezdő

4 óra az a nap egy hatod része. nem lehetünk büszkék arra, hogy ennyit pislogunk egy mobil fölött (ha csak valakinek nem azon kell dolgoznia). Am itt egy másik üzemidős teszt.

[ Szerkesztve ]

(#950) aujjobba válasza thungoozka (#949) üzenetére


aujjobba
addikt

Millio akksiteszt meg sebessegteszt van fent a TeCso-n.
Szamomra ezek hitelesseget csak az arnyalja, hogy a videoban latott i7, i8, Xr telefonok valoszinuleg nem teljesen ujak, nullaciklusos akkuval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.