Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) pinnacle válasza lo_jo (#2000) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Szerintem én már jó régen olvastam erről az állandó utánatöltögetésről. Lehet pont ez van még a wireless töltőknél is.

[ Szerkesztve ]

(#2002) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Na, már ~110 ciklus és 99%-os battery health körül jár a telefon. :DDD

(#2003) Nite


Nite
őstag

sracok, lehetseges beallitani ezt a telefont ugy, hogy ne kapcsolja be a kijelzot ha ertesites erkezik? :F

Paid my dues!

(#2004) HarleyCustom válasza Nite (#2003) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem az értesítések “menüpont” alatt
-mindig
-amikor fel van oldva
-soha

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2005) szetib válasza DJosef (#1962) üzenetére


szetib
tag

Rendelj hozzá egy battery case-t aliról vagy amazonról ha teheted. Ugyan nem gyári, de mindig kisegít. Olyat kell venni, ami a telefon tetején elvékonyodik, különben bezavarja a térerőt. Én eleve olyat veszek amiben van egy fémlap, így a kocsiban a mágneses tartó fogja.

(#2006) Ununqatrium válasza HarleyCustom (#1974) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Képzeld, se a kutya szájában nem volt, se szaggatva a kábel, így tehát indokolatlan az arrogáns stílusod. Hozzáteszem, azért vettük meg azt a sok sz*rt, mert egy ilyesféle filléres átalakító a korábbi iPhone 7 modellel probléma nélkül működött. Így érthető, hogy kissé furcsa számomra, ha ennél a telónál az összessel gond van. Kicsit piszkos marketing szaga van, de lehet, tévedek.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#2007) HarleyCustom válasza Ununqatrium (#2006) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Arrogáns stílus, marketing szag....? :D

Ember, miről beszélsz? :D

Kértél ötletet. Nos. Az enyém az, hogy rendelj továbbra is kínai, olcsó változatot.
....vagy ne rendelj.

(megnyugtatlak, nem a telefon hibája, hogy a gyári cuccával működik rendesen, és az sem, hogy csak két hónapig húzza nálatok egy gyári átalakító.)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2008) wandor0930 válasza Ununqatrium (#2006) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Gyári fülessel próbáltátok?
Nem lehet hogy a csatlakozóban van a probléma?
Illetve az átalakítót másik telefonnal?
Nálam ezek lennének az első lépések mielőtt berendelek újabbakat.
Vagy ha van lehetőségem akkor kipróbálnék egy gyárit is.
Milyen hamar áll le?

(#2009) herdsman12


herdsman12
őstag

Hajnal 2 és 6 óra között 40-ről 2%-ra zuhant az akksi szint.
Ez idő alatt "Nem érhető el alkalmazásonkénti használat...".
WiFi éjjel automatikusan kikapcsolva.
Láttam már máskor is extra merülést, de eddig nem foglalkoztam vele.
Van valami ötlet mit nézzek?

(#2010) Luck Dragon válasza herdsman12 (#2009) üzenetére

Az első SE készülékemnél hasonló merülési gondok voltak. Délelőtt 9-kor levettem töltőről majd a delet nem érte meg. Bevittem , majd készülék csere lett a vége.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2011) col válasza BBke (#1818) üzenetére


col
addikt

Korábban volt szó a
Telekom: Appstore Digitális Tartalom vásárlás:
[link]
lehetőségről.
Nekem nem sikerült eddig beállítani ezt. Hívtam a szolgáltatót, ők azt javasolták, hogy töröljem a már ide beállított más fizetési módokat, és elsőként vegyem fel a szolgáltatói számlát, mint lehetőséget a fizetésre, majd utána az esetleges bankkártyákat (amit törölnöm kellett/kellene) ismét.
Na ez sem működik nálam, mivel családi megosztásban vagyunk és én vagyok aki ezt megosztom, így nem engedi kitörölni a fizetési módot.
A kígyó a saját farkába harapott :P
Esetleg találkozott már valaki ilyen problémával és van megoldás? Persze megvagyok nélküle, csak ezek után már pláne érdekel a dolog. :U

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2012) btudos válasza col (#2011) üzenetére


btudos
veterán

Mi a konkrét hibajelenség, hol akadsz el a beállításban?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2013) col válasza btudos (#2012) üzenetére


col
addikt

Az útmutatóban leírtak alapján a Beállítások, Fizetési módok, stb. résznél hozzá szeretném adni a fizetési módot. (Már van bankkártya ide regisztrálva.) Kiválasztom a szolgáltatói lehetőséget, a használt telefonszámmal és a KÉSZ gombra kattintok (minden ki van töltve szállítási cím, stb.). Egy ideig gondolkodik, majd az új képernyőn a felső harmadban pirossal kiírja:" Jelenleg nem lehetséges a kérést teljesíteni, próbálja később újra", vagy ehhez hasonló a szöveg, nem jegyeztem meg.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2014) Ununqatrium válasza wandor0930 (#2008) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Gyári fülessel promléma nélkül működik. Fél-egy percenként leáll, mintha szüneteltetve lenne. Van, hogy a Play gomb elindítja, van, hogy az újracsatlakozás, van, hogy csak a restart. Sajnos nincs ismerősi körben ilyen teló, amivel ki tudnánk próbálni (8as modell igen, de ahogy írtam, pl. a 7es modellel semmilyen kábellel nem voltak ilyen gondok) , bár ha a gyári fülessel nincs baj, gondolom, a telefon hibája kizárható. Ellenben szívás lenne, ha a gyárival is így járnánk...
Azért köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#2015) #86564352


#86564352
törölt tag

Lett néhány új dbrand skin: a pasztell narancs és citrom bejönnek nekem

[kép]
[kép]

(#2016) gonger válasza #86564352 (#2015) üzenetére


gonger
senior tag

jól néznek ki, mondjuk én egy sima matt feketénél vagy carbon mintánál maradnék.
De jól érzem, hogy a felhelyezési nehézségen kívül itt még számolni kell azzal, hogy gyakorlatilag csak karcok ellen véd? Egy Spigen szilikon tokom van rajta, ez talán többet véd egy esetleges leejtés során.

(#2017) #86564352 válasza gonger (#2016) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csak a sima hátlapi a népszerűbb, ami körül öleli azt sokkal macerásabb felrakni. (mindkettőt tartalmazza a csomag)

skin ≠ tok

Csak annyiban véd leejtés ellen, hogy üveg hátlapra felrakod, jobb fogást biztosít, kevésbé csúszik ki a kezedből és fel lehet vele dobni a kinézetet.
Azért nézegetem ezeket, mert tokot nem használok (esetleg gyári bőrtok tetszik viszont nem olcsó) és ezzel legalább a hátlap nem lenne folyton ujjlenyomatos. :D
Felrakási videót néztem, azt még nem tudom a levétel milyen mutatvány.

(#2018) #76289792 válasza #86564352 (#2017) üzenetére


#76289792
törölt tag

Nekem eséstől is védett már. Ha nem törik az üveg akkor a mellékes zúzódásoktól és karcolódásoktól véd.

(#2019) wandor0930 válasza Ununqatrium (#2014) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ha gyári fülessel szól akkor valószínű nem a csatlakozó a ludas.

Nem tudom arra legalább figyeltél-e hogy MFI tanúsítvánnyal vedd az átalakítót.

Nem akarok senki pénztárcájában turkálni de akinek van pénze egy 180e-es telefonra annak beleférhetne egy 3000Ft-os gyári (igen olvastam miért nem akarsz azt venni), de ha mégse akarod akkor én a helyedben bemennék egy telefonos boltba legalább kipróbálni egyet.
Ha 0,5-1 percenként leáll az gyorsan kiderül, és ha gyárival is produkálja akkor az onnantól már garanciális probléma.

(#2020) Ununqatrium válasza wandor0930 (#2019) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Végülis igen, ez lesz az egyedüli megoldás. Egyébként nem, nem figyeltem erre az MFI dologra.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#2021) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

A harmadik bétával nagyon merült nálam a telefon, a négyesben úgy látom, most ezt fixálták.

(#2022) PACSA75 válasza kalanchoe (#2021) üzenetére


PACSA75
őstag

Én már visszaálltam 13.6 ra, az itthoni routerrel nem akart működni a net, volt hogy 5 perc kellett míg betöltött egy oldalt. Más problémám nem volt, de ez nagyon zavart és nem találtam megoldást. De azért jó volt kipróbálni, nemsokára úgyis jön a hivatalos 14.

(#2023) judas13 válasza pinnacle (#1771) üzenetére


judas13
addikt

Voltam ma a helyen és rengeteg volt.
(Nem is tudom, hogy miért nem vettem még egyet most tartalékba, mondjuk semmi baja a mostaninak,de legközelebb azért megveszem)🙂

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2024) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
A Simple alkalmazás értesítését ,hogy tudom állandóra tenni ?
Futott a parkolás ,közben jött egy csomó értesítés .Oda sem figyelve :W töröltem őket .Most este nyolc órakor meg kapom az üzit ,hogy a parkolásom lejárt...több mint 5 ezer forint bánja a f@szságomat .

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#2025) gonger válasza PACSA75 (#2022) üzenetére


gonger
senior tag

1,5 hete használom a telefont. Most néztem, hogy még a 13.5.1-es fw van rajta.
Van észlelhető változása a 13.6-al? Nem azt írták róla a megjelenéskor, hogy jobban eszi az akkut?

(#2026) PACSA75 válasza gonger (#2025) üzenetére


PACSA75
őstag

Én nem észleltem változást merülés terén és másban sem.

(#2027) herdsman12 válasza mazsi70 (#2024) üzenetére


herdsman12
őstag

Olyan lehetőséget még nem láttam.
Az érdektelen értesítéseket kikapcsolnám, így tudod, hogy minden értesítés fontos lehet.
Simple értesítéseket pontosítanám, állandó szalagcím, előnézetek, stb.
Valamint a parkolásnál van "Lejárat" beállítás (soha nem próbáltam) és a beállításoknál lehet 15 és 5 perces értesítést beállítani.

(#2028) wandor0930 válasza mazsi70 (#2024) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Milyen értesítsét szeretnél?
Arról küldjön hogy van folyamatban parkolásod?

(#2029) mazsi70 válasza wandor0930 (#2028) üzenetére


mazsi70
senior tag

Igen .Sajna szita az agyam .

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#2030) wandor0930 válasza mazsi70 (#2029) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Ha beállításoknál lepörgetsz a Simple-hez majd Értesítések ott van egy olyan opció hogy szalagcímstílus állandó.
Nem vagyok benne biztos hogy ez megoldja de egy próbát megérhet.

(#2031) mazsi70 válasza wandor0930 (#2030) üzenetére


mazsi70
senior tag

Köszi !

herdsman12 Neked is !

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#2032) pinnacle válasza judas13 (#2023) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem tudtam mi ez a Tedi. Most látom, hogy mindenhol vannak, csak nálunk nem.

(#2033) judas13 válasza pinnacle (#2032) üzenetére


judas13
addikt

Nagyon szívesen!
Azt hittem van Magyarországon..:/

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2034) T-K.Zsuzska


T-K.Zsuzska
friss újonc

Sziasztok! Valakinek van valami ötlete, hogy miért csúszik el a kép? Akkor is ilyen mikor jelzi, hogy merül az aksi. 1-2 hete vettem észre, előtte nem csinálta. Lehet, hogy a rendszerfrissítésnél történt valami baki? Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Zsuzska

(#2035) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Tudom lerágott csont de kb 4g-s netezéssel facebook , email neddig bírja az aksi ? Most készülök venni egy ilyen telot !

(#2036) col válasza memoril (#2035) üzenetére


col
addikt

Nekem másfél-két nap.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2037) spider80 válasza memoril (#2035) üzenetére


spider80
őstag

Kb 5 óra kijelzőidő egy nap alatt mobilneten.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2038) Luck Dragon válasza memoril (#2035) üzenetére

Nekem rövid 4 óra sot , de én extrém esett vagyok. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2039) memoril


memoril
aktív tag

Köszönöm a válaszokat ! Térerővel vannak még gondok ? Régebben 8 plus telefonomnál rendszeresen ment el a 4g és nem is lehettet vele telefonálni illetve szakadozott a vonal ! Telenoros kártyám van és cseréltem is már tehát nem azzal volt a gond ! Ezzel mi a helyzet vannak ilyen gondok a készülékkel vagy javították ?

(#2040) spider80 válasza memoril (#2039) üzenetére


spider80
őstag

Semmi hibát nem tapasztaltam vele.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2041) #86564352 válasza memoril (#2039) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nekem nem volt problémám vele eddig pár hónap alatt. Telekomnál vagyok.

Faster Wi‑Fi and cellular data
Wi‑Fi 6 and Gigabit‑class LTE can deliver much faster download speeds, whether you’re on Wi‑Fi or cellular networks.

Gigabit-class LTE with 2x2 MIMO and LAA
802.11ax Wi‑Fi 6 with 2x2 MIMO

[ Szerkesztve ]

(#2042) col válasza memoril (#2039) üzenetére


col
addikt

Semmi gond a térerővel, Telekomnál vagyok.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2043) Luck Dragon válasza memoril (#2039) üzenetére

Szintén Telekom , semmi gondom nem volt eddig.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2044) memoril


memoril
aktív tag

Telenor-os a kártyám nem telekom ! Azzal sincs gond ? Vidéken ?

(#2045) PACSA75 válasza memoril (#2044) üzenetére


PACSA75
őstag

Ha gond lenne, biztos nem a telefon miatt. Irodában dolgozom és eddig minden telefonommal voltak problémák ilyen téren (ami végülis inkább szolgáltató gyengeségből fakadt), viszont az SE boldogul legjobban. Egyik telómmal sem volt még ilyen jó a vétel.

(#2046) #86564352 válasza memoril (#2044) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azért tesszük hozzá, hogy Telekom, mert a legtöbb iPhone topikban sok panasznál kiderül a Telenor a ludas.

(#2047) wandor0930 válasza memoril (#2044) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nekem telenorral sincsen gondom.

(#2048) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Van olyan itt aki vidéken használja a telot telenoros hálozaton ? Lehet vele normálisan telefonálni , nincs hálozati probléma ? Szeretnék venni egy ilyen telefont csak tartok tölle hogy eldobálja a hálozatot az elözö 8 plus telefonom folyamatosan ezt csinálta ! Iphone 11_el is probáltam azzal jó volt minden !

(#2049) wandor0930 válasza memoril (#2048) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Egyel előtted írtam már.

Egyébként tisztázzuk mi a vidék, mert szigorúan véve Budapesten kívül minden az, de azért nem mindegy hogy egy megyeközpontban laksz vagy egy eldugott kis faluban.
Én Szombathely és vonzáskörzetében használom, nekem nem volt még problémám a térerővel.

(#2050) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Szeretnék kérdezni azoktól itt, akik sima 8-ról váltottak. Gondolkozom, hogy vásárolok magamnak egy SE-t, most egy nyolcast használok mint céges telót. Nem akarok két telefonnal rohangálni és így gondoltam akkor "ötvözöm" egy SE-vel és saját részre is veszek egy iPhone-t.

December óta nyúzom csak a nyolcast (első iPhone) és pár pontban érdekelne, hogy SE esetén is fennállnak-e a következők:
- Az akku javult valamennyit az új proci végett, vagy a nagyobb teljesítmény miatt rosszabb lett?
- Milyen a kijelző strapabírósága? Megmondom őszintén, soha nem használtam fóliát (gyűlölöm) és egyik telefonomon se volt soha látható karc, de a nyolcas már 1-2 hónap után úgy nézett ki, mint a többi telefonom 3-4 év után sem. Pedig ugyan úgy használtam mint a többit és leejtve se volt. Még az asztalomon is állványon tartom. Oldal táskámban meg külön zárható, puha zsebe van hogy semmi mással ne érintkezzen. Kijelzővel lefelé soha nem tettem le sehova és mégis. Mai napig képtelen vagyok felfogni mi szántotta fel ennyire a kijelzőt több helyen. Ez nálam hatalmas csalódás volt az iPhone-ban.

Egész emberi ára van az SE-nek, ezért is gondolkoztam el rajta. Az S20 ára meg kész vicc, s10 van még talonban, de megmondom őszintén az ára, mérete -és maga a rendszer is megtetszett- inkább húzok SE felé. Na meg az Apple Pay-t nehéz lenne elengedni. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.