Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) tray86


tray86
csendes tag

Sztem ez a teló gyakori 3D játék futtatásra és/vagy videónézésre 4,7 col kijelzővel nem igazán élvezhető egy OLED 5-7 colhoz képest.

Minden másra teljesen OK, de ez csak saját vélemény.

(#502) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Nem értem itt a sok háborgót(trollkodót).

Ezt a telefont egyedül az IPhone 8-hoz van értelme hasonlítani, mert bár árban találhatsz alternatívát neki azok rendszerint 6"+ osak tehát nem ugyan az a célközönség.

Ha pedig a I8-hoz hasonlítjuk akkor szinte mindenben előrelépés és még olcsóbban is adják.
Nem olvasom annak a topikját, de ott is megy az oltás hogy ez ilyen meg olyan szar tiszta lehúzás ésatöbbi?

Én nem vagyok Apple fan, de már a régi SE-t is azért vettem mert nem volt más mobil kis méretben pedig akkor inkább 5-5,5 col körül jártak még csak a "nagy" telefonok.
Most is jobban örülnék ha maradtunk volna annál a méretnél, de ha most ez a legkisebb egykezes telefon akkor ez lesz az utódja.

Androidos összehasonlításom nem nagyon van mert baromi régen használtam, akkor nem igazán szerettem ezért váltottam Windowsra aztán utána iphonra.

Valószínűleg azon kevesek közé tartozom akinek a Windows jött be a legjobban, de a végén már mikor frissítésről frissítésre csak több lett benne a bug akkor már én is más után néztem.

(#503) strogov válasza tray86 (#501) üzenetére


strogov
senior tag

Szerintem játékra teljesen jó. Én 4"-on játszok ... nem baldur's gate-et, de injustice 2, patchwork, ticket to ride teljesen jó. RPG, stratégia ott a tablet. Nyilván aki megszokta, hogy 6"-on tolja annak rossz lenne visszaállnia egy ekkora telefonra, de annak ott az XR.
Video nekem mindig kényszer megoldás a telefonon. Ha telefonon találom akkor is kinyomom tvre ha tényleg érdekes. Ez nem ios függő, android-ról is kinyomjuk.

Nekem az akku kevés az eddigi tesztek alapján. Úgyhogy ha valamiért nem ez lesz az új telefonom akkor az ez.

(#505) #40359168 válasza tray86 (#501) üzenetére


#40359168
törölt tag

Jogos, bár aki telefonon akar komolyabban játszani vagy videót nézni, az meg is érdemli. Candy Crush szintű játékok meg egy-két perces videók pedig teljesen okésak ezen is.

(#506) #76289792 válasza #40359168 (#505) üzenetére


#76289792
törölt tag

Egy 6.7 colos, 120 hz-es QHD készüléken élmény a videózás, filmezés és a játék is. Utazás, tömegközlekedés, várakozás során, vagy olyan esetekben amikor nem viszi az ember magával a tabletjét, laptopját stb igen hasznos. Ez a mai világban egy teljesen racionális felhasználási szokás.

(#507) tray86 válasza #40359168 (#505) üzenetére


tray86
csendes tag

nekem is pont az jutott eszembe, hogy ilyen candy crush-ra, cut the rope-ra teljesen OK, de mondjuk need for speed mobilverzió, vagy mondjuk egy hitman sniper azért 4,7-en kevésbé intenzív élmény, mint 6 colon oleddel.

Fruit ninjára tepsi teló is kevés, az nekem böhöm nagy tableten a legkirályabb! :D :D

(#508) thungoozka


thungoozka
kezdő

ÜZEMIDŐ: itt találtam egy videót, ahol egymás mellett terheléses merítik az almákat.

(#509) smc válasza thungoozka (#508) üzenetére


smc
addikt

Rádióban videót? :Y

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#510) volandy válasza nyisziati (#500) üzenetére


volandy
senior tag

+1

(#511) Oldman2 válasza thungoozka (#508) üzenetére


Oldman2
veterán

Hibás URL.

(#512) kalanchoe válasza thungoozka (#508) üzenetére


kalanchoe
senior tag

A videóhoz: szerintem így, hogy benchmarkot is futtattak, nem valami valós, nem tudom ki az, akinek a napi felhasználásában benne van ez is. 🤷

(#513) thungoozka válasza kalanchoe (#512) üzenetére


thungoozka
kezdő

Itt a tanulság az, hogy jó kis izzasztással 4 óra az ébrenlét. Szerintem nem rossz.

(#514) thungoozka válasza Oldman2 (#511) üzenetére


thungoozka
kezdő

nekem behozza

(#515) papirhajo válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


papirhajo
csendes tag

Az IPS szerintem is röhej. Pedig annyira drukkoltam, hogy csináljanak egy klasszik SE-t keretek nélkül AMOLED-el, de ez így nagyon megúszós. Legalább egy Samsung S10e szintű megoldást összepakolhattak volna és rohannék érte.

(#516) #92116480 válasza papirhajo (#515) üzenetére


#92116480
törölt tag

ezzel egyetértek.

(#517) Giovan! válasza tray86 (#507) üzenetére


Giovan!
addikt

Én elvagyok 4.7"-en a pubg-val is. Osmos, Grimvalor, Smash Hit még amivel játszom mostanában, meg a Titan Questel is haladok lassanként. Persze elhiszem, hogy nem mindenkinek opció az ilyen kicsi kijelző, de azért vannak, akik elboldogulnak vele. Nem vagyunk egyformák :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#518) Veron válasza tray86 (#495) üzenetére


Veron
őstag

ha Wifin van, akkor kikapcsolod a 4G-t vagy az is aktív marad?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#519) bayarena


bayarena
aktív tag

Egyszerű, hogy miért fogy majd sok belőle:
Az emberek többsége csak netezik, fb-ozik, snapchatezik stb a telefonjaival, max 5% aki ennél többre használja a privát mobilját. Ezekre bőven elég ez az iphone is, plussz a telefonos fényképek is olyanok, hogy az esetek 90%ban az ember csak kitolja facebookra, posztol egyet instagramon, és ez esetben rohadtul nem lehet különbséget tenni egy sima iphone se kamera és egy csúcsszuper 108 megapixeles bullshit kép közt.
Lényegében ennek a telefonnak a legnagyobb előnye az, hogy IOS fut rajta, ez a legjobb fícsőr a többségnek, aki apple rendszereket használ...rohadtul nem nézik, hogy az androidos telók közt van, ami technikai paramétereket nézve többet tud...a kutyát nem érdeklik ezek. Más az egész.
Plussz iszonyat olcsó. Egy majdnem minimálbéres meló esetén 1 óra alatt megkeresed a havi töresztőrészletet. Ami szinte semmi...
Pont ezért lesz egy most a feleségemnek.
És mivel én meg szeretem az S8as Samumat, ezért nekem nem lesz :)
De azt látom, hogy sajna apple fronton jobb az ökoszisztéma.
Kár.

(A többség otthon azért nem érti ezeket, mert csak a telefont látják meg a paramétereket, és nem tudják elképzelni, milyen fasza, mikor van egy iMac-ed, egy Macbookod, meg iPadod, és iszonyat faszán meg van oldva, hogy ezek szinkronban legyenek. Ez esetben a kutya nem nézi, hogy a Samsungnak jobb a kijelzője, jobb a formaterve vagy akármi. A kutyát nem érdekli, nekik ez lényegtelen. És megértem őket. Aki nem rendelkezik ilyenekkel, az meg nem érti. Ez van.)

[ Szerkesztve ]

(#520) Giovan! válasza bayarena (#519) üzenetére


Giovan!
addikt

rohadtul nem nézik, hogy az androidos telók közt van, ami technikai paramétereket nézve többet tud...a kutyát nem érdeklik ezek. Más az egész.

Azért vannak itt olyan technikai paraméterek, amiket a 400 dolláros droidok egészen biztosan nem hoznak.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#521) R a y válasza #76289792 (#311) üzenetére


R a y
senior tag

Én is ugyan így látom, én 10 év iphoneozás után (2008-2018) váltottam androidra.
Emlékszem, a kezdeti időkben milyen iPhone és iOS (iPhone OS) szapulások voltak(és szerintem a legnagyobb szapulók lettek a legnagyobb fanok), hogy mennyire szar, mennyire zárt, nem lehet BT-n ;] filet küldeni. Persze aztán a 2010-es évek elején az android még szerintem is kula volt, de mára már teljesen használható és stabil rendszerré nőtte ki magát. Másik meg mindenki ezt a több éves supportot említi, aztán meg már egy 4-5 főverzió frissítés után megy a sírás, hogy lassú stb.
Összességében elmondhatom hogy 2 éve mióta áttértem semmilyen hátrányt nem érzékelek. De persze nem tagadom, hogy mikor megjelent az iPhone akkor egy forradalmi dolognak számított és évekig az is maradt. Nálam az érzelmi hanyatlást az ios 6ról ios7re váltás kezdte meg..
Csak azt nem értem még mindig, hogy egy ilyen árcédula és hardver mellett, hogy lehet ennyire elájulva lenni tőle. (És most hagyjuk ezeket az adó és egyéb dolgokat, mert ettől függetlenül is drága.)

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#522) lo_jo válasza #76289792 (#506) üzenetére


lo_jo
senior tag

És a 120hz kijelző milyen előnyt ad a 24fps filmeknél vagy esetleg a 60fps videóknál? A játék, rendszer, böngészés, stb érthető, de a film és videó az puszta önámítás.

(#523) #76289792 válasza lo_jo (#522) üzenetére


#76289792
törölt tag

A 120 hz-et nem is párosítottam a filmezéssel. Oda talán fontosabb az oled :) De elég ránézni a két kijelzőre, ég és föld. Szóval aki minőségi tartalomfogyasztásra szeretné használni és nem csak facebook, hívás, annak ez mérvadó.

"Csak azt nem értem még mindig, hogy egy ilyen árcédula és hardver mellett, hogy lehet ennyire elájulva lenni tőle. (És most hagyjuk ezeket az adó és egyéb dolgokat, mert ettől függetlenül is drága."

Ezzel egyet tudok érteni. Ha nem a szolgáltatós árakat nézzük (~180) akkor tényleg drága. Reálisan tekintve nem éri meg, csak annak akinek tényleg kizárólag ez jöhet szóba. Én ezért is várok vele egy évet, 80-100 körül majd megéri.

(#524) bayarena válasza R a y (#521) üzenetére


bayarena
aktív tag

"Csak azt nem értem még mindig, hogy egy ilyen árcédula és hardver mellett, hogy lehet ennyire elájulva lenni tőle."

Mire gondols? Olcsó is és erős a hardver benne.

(#525) _csocso_ válasza radi8tor (#483) üzenetére


_csocso_
senior tag

Sajnos nem tudok majd mutatni én sem akkuhasználatot, mert tegnap megváltam tőle. Nekem nem volt vele bajom semmivel, gyors, méretre pont jó, kamera is elfogadható, hosszú támogatás, és ahhoz képest az akku is jól bírja. Vasárnap reggel húztam le a töltőről, tegnap délután ( 3. nap ) még volt benne talán 45-50% körül, de mint írtam nem vagyok telefonhuszár. ( Telefonálás, böngészés, messenger és ezek alkalomszerűen ) Nekem szükségem lenne a két kártyahelyre, és sajnos az eSIM egyelőre csak telekomnál van. ( Nekem meg voda, telenyomor, digi van ) Valamint a több memória is jól jött volna. De látom már valaki megosztott akkuhasználatot. Akik pedig fikázzák, valószínű még nem is látták, csak trollkodnak itt.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#526) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Tetszik, szerintem sikeres lesz, bar egy kicsit lehetne nagyobb az akkuja. Tetszik, hogy 16:9 a kijelzoje, nem batar nagy, nincsenek lekerekitve a kepernyo sarkai, nincsen notch meg selfie kamera lyuk, van fizikai gomb es ujjlenyomat olvaso elol... Ha nem fel eve vettem volna telefont, ezt most megvennem...

(#527) #40359168 válasza #76289792 (#506) üzenetére


#40359168
törölt tag

Filmezésnél a magam részéről 10” alá sem szívesen megyek, hiába a nagy felbontás, egyszerűen zavar a kis fizikai méret. Ha hosszabban utaznék busszal vagy vonattal, általában beruházok egy horgászújságba, a telefon csak akkor kerül elő, ha muszáj rajta üzenetet írni vagy beszélni. Persze megértem, ha valakinek mások a felhasználói szokásai, de a kijelző milyensége az új SE-nél nemigen lesz dealbreaker szerintem, sőt.

(#528) #92116480 válasza bayarena (#519) üzenetére


#92116480
törölt tag

teljesen korrekt amit irtál. valóban ilyenek az átlagfelhasználók.
bár én az ökoszisztéma dologgal nem értek egyet, az ios geciszar egy windows és android testreszabhatóságához képest. az eszközök közötti szinkront jelenleg is simán meglehet oldani windowson és androidon is, najó lehet kell hozzá 5 perc google előtte.

plusz amikor 2020ban még nem lehet pendriveként másolni zenét egy iphonera meg vissza itunesos baszódás nélkül addig felesleges az epöl zárt rendszereiről áradozni.

ray: maximálisan igazad van

[ Szerkesztve ]

(#529) wandor0930 válasza #92116480 (#528) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nemértem miért ekkora gond az itunes, megnyitod mint egy mappát és ugyan úgy csak belehúzod a zenéket, első alkalommal lehet elvesz 1-2 percet az életedből amíg telepíted de semmivel nem többet mint az az 5 perc google amit előtte említettél.

(#530) #76289792 válasza #40359168 (#527) üzenetére


#76289792
törölt tag

Akkora kijelzőn már elveszik a QHD, illetve tabletek-netbookok szintén nem találkozni jó kijelzővel.
Nálam elsődleges telefonnak dealbreaker lenne, de szerintem sokaknál az üzemidő miatt lesz az.

(#531) bayarena válasza #92116480 (#528) üzenetére


bayarena
aktív tag

Ízlések és pofonok, de nekem ami feltűnt, hogy az ios-osx es rendszert nem kell testreszabni, mert alapból nagyon jól eltalál és megalkotott rendszer. Az apple felhasználót nem zavarja hogy "zárt" rendszert használ.
A zene másolós problémádat nem értem, spotify, tidal, és van zenéd, sose másolok vagy ilyesmi, gondolom a felhasználók 99%a jól elvan ezzel.
Szerintem sajna a windows ill android el van maradva ökoszisztém terén, de ez érthető, hiszen ezer fajta hardver van, képtelenség minenre optimalizálni. Az applenk könnzű, van 3 fajta laptop meg 3-4 telefonjuk, és minendt optimalizálnak. Ezért is bírja egy 1850es aksi annyira almában mint egy 3500as egy androidban.

(#532) nozs23 válasza #92116480 (#528) üzenetére


nozs23
addikt

bár én az ökoszisztéma dologgal nem értek egyet, az ios geciszar egy windows és android testreszabhatóságához képest. az eszközök közötti szinkront jelenleg is simán meglehet oldani windowson és androidon is, najó lehet kell hozzá 5 perc google előtte.

Nem tudom mi köze van a testreszabhatóságnak az ökoszisztémához, de az Apple termékeknél konkrétan semmit nem kell csinálnod. Egy Mac és egy iPhone között az első bekapcsolástól teljes szinkron van:

ha csörög a telefonom felvehetem Mac-en
minden üzenet megérkezik Mac-re
közös naptár, emlékeztető, jegyzet, kontakt kliens
iCloud által fájlok szinkronban, képek/videók szintúgy
ha böngészek valamelyiken, Safariban pont ugyanott tudom folytatni a másikon
Airdroppal villámgyors fájlmegosztás

Ilyet nem kínál az se a windows, se az android. Persze úgy ahogy biztos össze lehet hozni, de vitathatatlan, hogy ehhez képest kínlódás. Tudom, céges gépem windows, céges telefon Samsung.

plusz amikor 2020ban még nem lehet pendriveként másolni zenét egy iphonera meg vissza itunesos baszódás nélkül addig felesleges az epöl zárt rendszereiről áradozni.

Nem kell iTunest használni. Fogod és gépen bemásolod a zenék app-ba a letöltött zenéidet és már meg is jelennek az iPhone appon is. Bár én ezt nem használom, mert Spotify van.

[ Szerkesztve ]

(#533) Giovan! válasza #92116480 (#528) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem kell itunes, én sem azt használom. 3uTools sokkal jobb erre a célra. Az ökoszisztéma alatt meg azt értette, hogy minden együtt dolgozik mindennel. iPhone, iPad, Mac, Watch, Homepod, ezek mind együttműködnek egymással, vezeték nélkül is. Akinek van pár ilyen eszköze, az érti.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#534) #92116480


#92116480
törölt tag

ahogy fentebb emlitették korábban, igénytelenek az emberek igy nyilván 320kbps spotify meg hasonló szarokat hallgatnak a lossless helyett. igy nyilván nem értik mi a gond azzal hogy nem lehet drag and drop másolni még 2020ban sem bármelyik pcről bármelyik iphonera bármi külön szoftver telepitése nélkül. de győzzetek meg hogy ez nem egy alapvető funkció és semmi szükség rá epölön.

(#535) Giovan! válasza #92116480 (#534) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem szó szerint semmi szükségem rá. Semmit nem másolgatok gépről telóra, mert ami kell, a felhőben van, zenét meg úgy is Apple Music-al halgatok (700 forint havonta), az ilyen igénytelen embereknek mint én, elég az is :U

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#536) bayarena válasza #92116480 (#534) üzenetére


bayarena
aktív tag

tidal ott van. ha meg nagyon igényes vagy, akkor nem egy szaros telefonon hallgatod, hanem "célgépen" egz DAC-a meg erősítővel.
Amúgy ott van a google drive, egy pillanat alatt bármit felrakok pc-ről az iphonera.

(#537) nozs23 válasza #92116480 (#534) üzenetére


nozs23
addikt

de győzzetek meg hogy ez nem egy alapvető funkció és semmi szükség rá epölön.

Miért győzzünk meg? A világ legnépszerűbb telefonjáról van szó, így a sok millió aktív felhasználó szerintem elég érv ahhoz, hogy lásd amit te elvársz az egy rétegigény.
Az igénytelenezést pedig kikérem magamnak úgy, hogy én legalább fizetek a zenéért, míg te a letöltött számokat másolgatod ott a magas lovon. Lossless-t hallgathatsz Tidal-on.

(#538) aujjobba válasza #92116480 (#534) üzenetére


aujjobba
addikt

:DD
Elarulom neked, az a 0.0001%-a az embereknek akik lossless-t hallgatnak, csak azert teszik mert most ez a trendi vagy mert hozzad hasonlok elhitettek veluk hogy az jo.
Ennek az oriasi bazisnak talan 0.0000001%-a hallja ki valojaban a kulonbseget, majd ezek kozul egy nagy budos 0 db ember hallgatja ezeket telefonrol.

Amugy te honnan szerzed be a Lossless anyagot, lerippeled CD-rol? :C

[ Szerkesztve ]

(#539) #76289792 válasza bayarena (#531) üzenetére


#76289792
törölt tag

"Ezért is bírja egy 1850es aksi annyira almában mint egy 3500as egy androidban"

Ez a hardveres különbségek miatt van.. 90-120 hz, magas felbontás, +1.5-2 col, és nem az optimalizálás miatt. Tapasztalatból írom, arányokat tekintve OOS-en jobb üzemidőket hozok ki ha 60 hz-re rakom vissza mint iOS-en és már a standby üzemidő is hasonló, legalább is OOS-en és Pixelen.

538
Szerintem az ő használati szokása is elfogadható ilyen téren, szerintem az iOS-es ökoszisztéma kihasználtságból is hasonló adatokat lehetne leközölni, még is a legnagyobb érvként hozzák fel.

(#540) bayarena válasza aujjobba (#538) üzenetére


bayarena
aktív tag

Szerintem van különbség, de kell hozzá egy rendes dac és egy rendes füles is. Ára van, ha érezhetően jobb hangot akarsz. 10 iphone árából :)

(#541) nozs23 válasza #76289792 (#539) üzenetére


nozs23
addikt

iOS-es ökoszisztéma kihasználtságból is hasonló adatokat lehetne leközölni, még is a legnagyobb érvként hozzák fel.

Gyakorlatilag mindenki használja az iOS ökoszisztémát akinek az iPhone mellett van egy Mac-je, vagy iPad-je. Azért ez nem egy olyan szűk réteg (főleg Magyarországon kívül).

(#542) #92116480


#92116480
törölt tag

látom érzékeny pontra tapintottam, helyes.
sajnálom ha botfületek van és beéritek a szarral is.

zenét pedig bandcampről vásárolva, ingyenesen letöltve, torrentezve vagy megkapva magától a zenésztől.

a szaros telefonra pedig rálehet kötni a portable dacot sőt még minőségi bluetooth fejest is rálehet csatlakoztatni aminek a hangkártyája eleve jobb mint a dacod. de nyilván célgéppel dackal és erősitővel a nyakadban könnyebb közlekedni a városban úgyhogy ezzel felesleges is vitatkoznom.

(#543) #76289792 válasza nozs23 (#541) üzenetére


#76289792
törölt tag

Magyarországon max itt találni sok ilyen embert, legalább is a környezetemben előbb találok olyat aki jó minőségű zenét szeretne hallgatni, mint ahányan kihasználják (!) az ökoszisztémát. Kiemelném hogy nem versenyeztetni szeretném a két dolgot, hanem azt mondom, hogy jogos a felvetés. Illetve attól még, hogy valaki több termékkel is rendelkezik az nem egyenlő azzal, hogy kihasználja (!) az ökoszisztémát. Én legalább is soha nem használtam ki, szerintem túl is van értékelve ez a dolog, persze megértem ha valaki használja.

[ Szerkesztve ]

(#544) #40359168 válasza #92116480 (#534) üzenetére


#40359168
törölt tag

Inkább vagyok “igénytelen”, mint sznob paraszt. :U

(#545) nozs23 válasza #76289792 (#543) üzenetére


nozs23
addikt

Illetve attól még, hogy valaki több termékkel is rendelkezik az nem egyenlő azzal, hogy kihasználja (!) az ökoszisztémát.

Ha valaki vált üzenetet telefonon/laptopon, csinál fotókat, oszt meg fájlokat akkor az már használja az ökoszisztémát. Ha tisztában van vele, ha nem. Ezek nem elrugaszkodott dolgok (ahogy egyik sem azok közül, amit pár hozzászólással feljebb felsoroltam).
Persze nem vagyunk egyformák, de ez nem csak hülye erőltetett érv az Apple mellett, hanem valós igény.

(#546) xlife11 válasza #92116480 (#542) üzenetére


xlife11
senior tag

Előadod az igényes zeneértőt, közben olyan stílusban tárgyalsz, hogy ha rajtam múlna már regisztrálhatnál új felhasználót. A stílus maga az ember, legyen ez a mai nap tanulsága.

(#547) #92116480 válasza xlife11 (#546) üzenetére


#92116480
törölt tag

akkor regisztrálnék újat, nyilván meghatna a dolog.
de igazad van, sok összefüggés van a zeneértés és fogalmazás stilusa között, főleg anoniman az interneten.

(#548) nyisziati válasza xlife11 (#546) üzenetére


nyisziati
veterán

Mondjuk így is elég friss a regje... :DDD

(#549) xlife11 válasza #92116480 (#547) üzenetére


xlife11
senior tag

Nem a fogalmazás stílusa, hanem a "gecisok" illetve egyéb kifejezések használatával kéne visszavenni. Ha szerinted ez így helytálló, akkor nincs miről beszélni.

nyisziati: igen, ki tudja hányadik így is

[ Szerkesztve ]

(#550) aujjobba válasza #92116480 (#547) üzenetére


aujjobba
addikt

iPhone-on is tudsz lossless zenet hallgatni, ugyanugy be tudod huzni az iTunes-ba vagy a Music appba ujabban.
Az iOS az ALAC lossless formatumot tamogatja alapbol, ugyanakkor a FLAC -> ALAC atalakitast magatol elvegzi, es nem jar adatvesztessel/minosegromlassal.

Ha meg 3rdparty lejatszobol akarsz FLAC-t hallgatni, akkor annak a konyvtaraba huzod be itunes-on, es kesz (VOX pl.).

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.