Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252) BiP válasza d@vee (#249) üzenetére


BiP
nagyúr

az a link megérne egy misét.
Könyvek, gyermek és ifjúsági :)
Innen még gyufát sem vennék.
Biztos valami online könyváruház volt a webshop template, és arra is lusta volt, hogy átírja a kategórianeveket :) A mobil meg a tablet kategória végig ilyen, könyvek és ruházat.

(#253) MC Pite


MC Pite
veterán

Ez ajánlott? Hm, kinek a pap, kinek a papné. Cégesnek SE-t használok, én nem csípem az ios-t (hw terén meg a lifegő kijelző üveget-az összes ötös és SE a cégnél mozog valamennyire, gyenge akkut, melegszik navi/töltésnél, gyenge antennákat, félgagyi kábeleket, szopatást a csatlakozókkal).
De nekem a 180K egy alsóközepes telefonért az valahogy nem nagyon adja. Mi9 SE, vagy ennyiért Pixel4 szerintem messze jobb ajánlat kompakt telefonok terén. (Amíg működik, addig nem cserélem az XZ2C-ot, mert nekem ez a max ami belefér, a többi már mind nagy.)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#254) mikej95


mikej95
aktív tag

Kompakt, sokáig támogatott és frisslő, nem sokat ígérő de azt atomstabilan hozó telefon az ideálom. Kár hogy ilyen pici az akksi, ismerem magam ezzel csak szpnék. :(

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#256) Hallosz


Hallosz
senior tag

" iPhone SE ár/érték aránya kimondottan jó, ha figyelembe vesszük a hardver frissességét és képességeit,"
Ha kihasználom a hardver képességeit, egy óra alatt elfogy szufla.

Mert lakni, muszáj.

(#257) TaylorPro


TaylorPro
addikt

180 ezres egérmozi. Az a legnevetségesebb amikor azt írják hogy olcsó. Persze így is veszik, mobilnetre meg már nem futja.

A színe amúgy tetszik. Nálam ez max 60 ezres kategória. És atom stabil ami pár karakterrel törhető...

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#258) MC Pite


MC Pite
veterán

Ezt az atomstabil dolgot sose értem.
Harmadik iphonet használom 2016óta, a tárcsázó mindig lassú, a levelező mindig lassú, a naptárbejegyzések néha nem jeleznek, csomószor nem lehet felvenni a telefont, sokszor nem érzékeli bal fent az érintést, az ujjlenyomatolvasója picit nedves/jobban száraz, repedezettebb/kicsit koszos bőrrel nem megy, miközben a 4 másik telefonunkkal meg ugyanekkor simán megy a feloldás. Naviban gyenge (mobilnet sokszor megszakad miközben a másikon van, gps jel gyengébb, ha kicsit süt a nap/töltöm akkor szinte mindig felrakja a kezét hogy túlmelegedés van), úgyhogy rakhatom fel a sajátomat a céges autókban általában, meg amíg nem vettem mágneses csatlakozót, hordhattam többféle kábelt.
Egy google maps térkép frissítés szinte mindig csak többedjére sikerül, azt az 5-6 programot amit használok, azt is nehezen kaparja össze a telefon; néha hangos álláson van a pöcök, mégsem szólal meg a telefon, az ájmeszidzsek sokszor nem jönnek át vagy kollégák nem kapják meg; és nem is mindig látjuk hogy nem sikerült, csak lebasszuk a másikat hogy miért nem válaszol.
Szóval nem tudom, 4 év és 3 készülék alatt soha nem tapasztaltam meg ezt a betonbiztos dolgot. 15 éve okostelefonozok, a hiba valószínű bennem van, passz.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#259) hcl válasza MC Pite (#258) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem csak az első ájfónom (SE), de ezeket nem tapasztalom...
Vannak benne borzalom dolgok, de az mind hülyén kitalált UI, működésben röccenésmentes.

Mutogatni való hater díszpinty

(#260) radi8tor válasza MC Pite (#258) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ebből nálam csak a nem lehet felvenni a telefont fordult elő.

⭐ Stella

(#261) nozs23 válasza hcl (#259) üzenetére


nozs23
addikt

Sok ev iPhoneozas utan (jelenleg is tobb iOS eszkoz van a csaladban) en sem tapasztaltam meg hasonlot sem.

(#262) Farkassacred válasza MC Pite (#258) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az "atomstabil" dolgot szerintem a telefon hosszútávú támogatottságára értik az emberek.
Sebességben már nincs számottevő különbség a két rendszer között. Viszont kiakasztható mindkét telefon, lehet hogy nálad egy újratelepítés segítene megoldani a problémát. Esetleg szerviz, ha annyira rossznak látod a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#263) BBke válasza d@vee (#249) üzenetére


BBke
tag

Sufni webshop. Innen én sem vennék semmit... Te vennél bármit is? :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#264) Manutd692 válasza nyisziati (#84) üzenetére


Manutd692
friss újonc

:N
A teljesen jó alternatíva már ott elbukik, hogy az egy tepsi.. majd 2* akkora mint ez a telefon, nem beszélve a többi különbségről..
:Y

(#265) Ezekiell válasza Manutd692 (#264) üzenetére


Ezekiell
veterán

Neked ott elbukik, nekem ott kezdődne. Másmilyenek vagyunk, más igényekkel.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#266) LurkerSheik válasza BBke (#263) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Ökölszabály, ha nem hivatalos viszont eladótól veszed ahol 2 év gart kapsz, akkor kéz alól/sufni a legolcsóbbtól veszünk Apple cuccot. Az 1 év gari ígyis-úgyis almához szól. Már csak EU/UK doboz lehet a buktató.

(hamis airpods/airpods prokkal tele a piac kb 3/4-e. Na azt nem vennék kéz alól, kevés az 1 év, a hangyafasznyi akkuval ha gariztatni kell...)

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#267) Giovan! válasza Hallosz (#256) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha kihasználom a hardver képességeit, egy óra alatt elfogy szufla.
Na arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan oldod meg.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#268) MC Pite válasza Farkassacred (#262) üzenetére


MC Pite
veterán

Volt már újratelepítés is, és ne felejtsük, cégesként alig telepítek rá pá progit, és alig használom valamire. Az 5 volt ami még ettől is lassult, és behalt, az memória/alaplaphibás volt. De pl az összes iphoneom azt csinálta/csinálja mindig is, hogy mire felnyílik atárcsázó, odabökök ahova szeretnék, majd kb 0,7-1,2sec után hopp, lefrissíti, és mire odaér az ujjam, mást hívok. Ez k...tt idegesítő, és nincs másik app, 'rendszerkorlátozások miatt'.
Amúgy furi, én nagyon vigyázok is a kábelekre, plusz egy ideje normális mágnesest használok, de a családban és a kollégáknál a 90%nak tönkrement/rongyos a töltőkábel. Most nem jövök azzal hogy 15 éve folyamatosan használt nokia kábelek vannak a családban, mert nem volt olyan olcsó mint az iphone, de már a 100€ környéki kínai telefonoknak jobb, tartósabb kábelei vannak, és nem mozog a kijelző sem (ez _minden_ általam megnézett 4-5-SE-re igaz volt, különböző mértékben, lehet hogy valakinek nem tűnt fel, csak akkor amikor már random kikapcsolgat a kijelző mert a közelségszenzornak útban van).
A kamera majd meglátjuk milyen, mert mindegyik amikor kijött azírták milyen frankó. Amiket kapok/próbálok, rendre alexpóznak, közepes fénytől öszeesik a produkció, és ezer éve van nagylátó a telefonjaimon (bocs, N8-on csak 28mm volt szintén), fura hogy ezen nincs, és fura hogy a vaku IQ... hogy fogalmazzak finoman...nem a legjobb.

Annak örülök hogy kompakt, hogy nincs noccs; valószínű majd ez lesz a következő cégesen. De a cikk alapján mintha ez egy rohadt jó telefon lenne, mint a többi szifon. Valószínű egy pontosan így van, csak eltérnek a preferenciáink.

Megnéztem most pár videót is róla, ahol gyakorlatilag sugallták, hogy szinte mindegy milyen lett, aki almát akar, tessék, itt a legolcsóbb belőle; nem sok tesztelni/bemutatni való akad rajta.

Farkassacred: Lehet hogy a támogatottságra értik páran. XZ1C és XZ2C telefonom is (ahogy elődik is) sokáig kaptak frissítéseket, új főverziókat, és érdemben fejlődött a telefon. A legtöbb dologra soha nem érkezik frissítést amit szeretnék a cégesemen; mert ez a rendszer ilyen. De gyorsabb még nem lett soha (sőt), és évek alatt annyit vettem észre hogy van sötét mód, ami sötétkék szövegekkel tényleg csak este látható, úgyhogy ki is kapcsoltam (szemben a sajátomon a szintén IPS kijelzős készüléken, ahol a rendszernek sikerült jól használható sötété módot készíteni, ezeket még az az amoledes időktől fogva szeretem és hiányoltam). Tényleg nem jut eszembe más. Ja, értesítések okosabbak lettek, jó, ez ugye a sajátomhoz képest... Szifon.com-ról most puskáztam, de a legtöbb újítás másutt 5-10 éve működik, így nem igazán éltem meg nagy fejlesztésként.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#269) Giovan! válasza MC Pite (#258) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem rakd újra iTunes-al a szoftvert, vagy vidd el szervizbe, esetleg keress egy megbízható ördögűzőt, mert ez a viselkedés nem normális, legalábbis az általam használt iPhone-ok egyikére sem volt jellemző.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#270) BiP válasza TaylorPro (#257) üzenetére


BiP
nagyúr

"És atom stabil ami pár karakterrel törhető..."
Aha, B.E.T.O.N. :) :P

(#271) BBke válasza LurkerSheik (#266) üzenetére


BBke
tag

Én az ilyen ÁFA csaló boltokat kerülöm. Mint a kínai ruha boltokat is, Ázsia Center és társai. Inkább megveszem rendes ruhaboltban, mint az ÁFA csaló kínaiaktól akiktől még számlát és garit sem kapok a ruhára, cipőre, és a minősége is kétséges. Arról nem beszélve, hogy olyan árban, vagy drágábban adják a ruhát, cipőt mintha a rendes boltban vennéd. Most nem a Nike, Adidas, stb kamu dolgokra gondolok.

(#272) kleinguru válasza MC Pite (#258) üzenetére


kleinguru
addikt

Lássuk csak:
Nem sikerül felvenni: pipa
Tárcsázó lassú: pipa (valójában inkább lehetne gyorsabb is)
Ujjlenyomat olvasós inkább koszos volt, töröltem működött
A navi tényleg fos (mondom ezt úgy, hogy nem használtam alternatívát, de jobbat el tudnék képzelni)
A napsütés nyírja az akkut, de nekem nem kapcsolt ki tőle, mert a szellőző rá van irányítva
Intel modemes készülékek tényleg borzasztóak, ha olyan helyen használod őket, ahol nincs maxom a térerő amúgy is
Hanggal nem volt gondom.
Az üzenetek mostanában kiakasztott (anyunak képtelen voltam írni, illetve nem ment át neki... betudtam az i5-nek vagy az ubiquiti hálózatnak), csináltam legutóbb egy teljes visszaállítást, mentésből visszatöltést (lekopogom), azóta működik.

Fentiekkel együtt azt gondolom, hogy a magas ár mellé magas minőséget is várunk (joggal), de még így is nagyon jó egységet alkotnak egymással a készülékek és az ökoszisztéma többi eszköze.

Ui.: egy időben az airdrop is hol ment, hol nem, mint a mesében (leginkább nem), de már az is megoldódott.

Ami viszont ultimate, az mentés, készülék csere alkalmával mindent (is) visszaállít a megszokott módon.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#273) MC Pite válasza Giovan! (#269) üzenetére


MC Pite
veterán

Sima, és nulláról, előzmények áthozatala nélkül is volt, bár a mostanin már hagytam, mert a korábbi hárommal eljátszottam, nem igazán lett jobb. Napi 10-20p kijelzőidőket mutat, tehát nem csesztetem sokat.
-Telefonálnék gyorsan (ha gyorsan fel tudnám eleve oldani hogy tárcsázó legyen, és gyorsan tudnék keresni smart diallal, egy kézzel, menet közben is)
-Levelező(azt a szálkezelést hiába állítom akárhogy, nem értem,a levélfolyamok 'össze-vissza' jelennek meg, de mindenki másnál is a cégnél) naptár
-Kódolvasó/generáló program
Fotózás/képnéző (hogy gyorsan felküldjem kábel és program nélkül a laptopra a képeket ami kell a munkához... sendanywhere-el megy, egyébként meg még ez sem)
-Nagy ritkán böngésző(szerintem lassú, nem szeretek rajta böngészni), spotify vagy googlemaps megy még rajta.

Minden nap amikor használom, valamelyik appokat már bezárta, és újratölti (levelezés a legfájóbb, az igen lassú). A tárhelyen szinte semmi nincs, 60-80 fénykép meg 5 rövid videó. A kollégák felének van privát telefonja is a céges mellett, a másik felét meg nem zavarja, és úgy vannak vele hogy nekik jó ez, vagy jobban működik, passz.

De nem akarok ezzel offolni, köszönöm a tippeket, ezekkel nem jártam sikerrel :R

kleinguru: Igen, az hasznos hogy nem csak az appok kerülnek fel elvileg, hanem a beállíátsok is-bár már alegtöbb program androidon is csak egy belépést kér és már meg is történt a beállítások, fájlok áthozatala - bár a fentiek miatt általában áthozatal nélkül lakom már be a cégeseket, mivel kevés progit is használok.
Eredendően értem magas minőséget, de nekem a rendszer lehúzza, a hw részről a fentebb említettek szintén, és felemás érzésem szokott lenni. Igaz, az aktuális csúcs iphoneokat amíg alig belakva próbáltam, az mindig gyorsnak tűnt.
Szerk: A saját autómban a telefontartó a szellőzőn van :K

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#274) tray86 válasza MC Pite (#258) üzenetére


tray86
csendes tag

Ezekből én egyedül a navis melegedést tapasztaltam, de azt Waze-val ugyanúgy, mint a gyári appal.

A fémházas verzióknál (5, 5S, 6, 6S, SE1) egyébként is azt tapasztaltam, h nyáron, nagy erőforrást igénylő appoknál még árnyékban is szabályosan forró lett a készülékház (bár üzenetet sose kaptam a rendszertől, hogy melegedés parája van). :U

Viszont kevés tárhelynél már voltak nagyobb röccenések, random appból kilépkedések (pl. messenger app konkrétan indítás után egyből exitelt, állandóan).

Sztem jóval több GB szabad tárhely kell ezeknek a stabil működéshez, akkor is, ha az IOS nem jelez, hogy kevés a tárhely + nagy verziófrissítésnél egy full format-backup kombó is csodákat tud tenni sebesség tekintetében...

(#275) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Szerintem is jó. És szinte mindenre elég.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#276) judas13


judas13
addikt

6s mellé,után kell majd egy ilyen társ nem kérdés.
Kösz a tesztet szentkuti!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#277) judas13 válasza Giovan! (#97) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#278) #76289792 válasza Sinesol (#175) üzenetére


#76289792
törölt tag

Hobbi OnePlus One-om simán veri a vele egykorú Iphone-okat.
"Ne az Android-ból indulj ki, az iOS teljesen más ligát képvisel optimalizáció szempontjából."
Ergo, ilyen kijelentéseket ne tegyünk amíg nem használtunk jó droidot.

(#280) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Jó vétel lesz ez, szerintem ha váltok, mindenképpen erre. :K Kompakt, erős, nem mellesleg a rendszere is király és többi almás eszközzel együtt tud működni. Meg nem utolsó sorban, évekig kitartana frissítés terén is.

(#281) Perillustris válasza aujjobba (#212) üzenetére


Perillustris
senior tag

Sajnos, ha tényleg fontos a méret, sovány az alternatíva. Én is emiatt kötöttem ki Sony compact-oknál. Most az XZ1c-nél tartok, de előre rettegek attól, hogy egyszer újat kell választanom. :B

Perillustris

(#282) #92116480 válasza kalanchoe (#280) üzenetére


#92116480
törölt tag

/s lemaradt.

(#283) MarkCsiha461 válasza #76289792 (#278) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Azért nem ugyan az a két rendszer...Az iPhone 11 Pro Max el van 3969 mAh-val, többet bír mint egy 4500mAh-s Note 10+, de a OnePlus 7T Pro-nál is többet bír.A RAM-ot is nagyon jól kezeli, nem egy kategória a két rendszer optimalizáció szempontjából, mivel iOS-re kb. 8 telefont optimalizálnak, Android-ra meg 30-at.

(#284) janeszgol válasza MC Pite (#253) üzenetére


janeszgol
félisten

Nálam a legkényelmesebb, legoptimálisabb (tehát fogásban a legleg) telefonok az XZ2C, Alcatel 1/Vodafone Smárt E9. Fogásban, méretben ezek a The Best!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#286) nyisziati


nyisziati
veterán

Nem semmi ez a topik. Az Apple olyan mértékben triggereli az embereket, hogy még éjszaka is jönnek a kommentek. :Y :DDD

(#287) janeszgol válasza nyisziati (#286) üzenetére


janeszgol
félisten

Én átlag 4-5 óra fele szoktam kelni. Ha kell mennem dolgozni, ha nem. Már óvodás korom óta amúgy. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#288) BBke válasza nyisziati (#286) üzenetére


BBke
tag

Persze, valaki felébred hogy pisilni menjen és egyből a fórumot lesi :DD
Én már 4:30 óta fent vagyok, 1 óra múlva megyek dolgozni :)
Aki éjjel ír a fórumba, az lehet, hogy akkor ért haza munkából, bárhonnan, vagy éppen dolgozik. :)

(#289) d@vee válasza BBke (#271) üzenetére


d@vee
őstag

Miért baj az neked, hogy áfacsaló? Te örömmel, nyitott szájjal és boldogan fizetsz többet mindenért, csak az érzés legyen meg, hogy jótékony államunk zsebét tudod tömni áfával? Most komolyan... :DDD Am csak linkeltem valamit mert ugyebár valaki emlegette a gsm boltokat.
De ez csak egy, van még sok másik ugyanolyan áron, plusz van 64 gigás Iphone11 230k körül. Akkor már az is simán jó vétel, sokkal nagyobb akksi, szebb kijelző, stb...
Tudom ez kompakt(nak hat), de a brutálisgigamega kijelző keret miatt kb. ugyanakkora mint egy nem túl óriás keret nélküli teló.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#290) #92116480 válasza nyisziati (#286) üzenetére


#92116480
törölt tag

az triggereli az apple fanboyokat amikor egy ipari hulladék drága telefonról megirják hogy szar.

(#291) BBke válasza d@vee (#289) üzenetére


BBke
tag

Sajnos sokan így gondolkoznak, ahogyan Te is, ezek szerint. A fekete munka nem ÁFA csaló? Dehogynem. De ha ilyen helyen vásárolsz, akkor ne számíts normális garanciára, semmiféle papírod nincs arról, hogy ott vetted. Kíváncsi lennék, ha kapnál egy házkutatást, akkor hogyan igazolnád, hogy ami nálad van, az nem lopott holmi, és legális úton került hozzád. Mindenki saját maga dönti el, hogy melyik utat járja. 20 évesen én is inkább a zsebbe fizetést választottam, mert több pénz maradt a zsebemben, és mindent olcsóbban akartam, mint a bolti ár. De abba gondolj bele, hogy amit a normális boltban veszel meg, ott munkát adnak az embereknek. Én szeretek nyugodtan aludni :)

[ Szerkesztve ]

(#292) janeszgol válasza BBke (#291) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Csak legális boltból. Ha nincs rá pénze, akkor vagy várok vagy részletre veszem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#293) joey04 válasza BBke (#263) üzenetére


joey04
titán

csak sufniból veszek. vagy ha-s eladó. persze ennél jóval nagyobb különbséggel. 10-15k-t nem ér meg, de xs-nél pl. 120k volt a különbség amikor vettem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#294) LurkerSheik válasza janeszgol (#292) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

+1
Egyébként igen, én is még használtan is az apple oldalán található viszont eladók (nem
áfacsaló nagyonb boltok + szolgáltatók + apr-nél vásároltat keresem.
Iyen áraknál megéri a 2év gar és, inkább az államnak fizetek, ami közvetetten visszaforog(hat) a lakossághoz
mint az arab, kínai, feketénék.
Tisztább lehetne a piac.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#295) LurkerSheik válasza BBke (#291) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

(#291) BBke
Van papír róla, egy adás-vételit kapsz.
Van ahol külön feltüntetik, hogy 27% Áfával, számlával, közben szürkeimport árban adják... na azthogy :DDD

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#296) hcl válasza BBke (#291) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Miért a magyar boltok egy részében amúgy sincs garancia... Különben meg ilyesmiket javítok, ha baja van, megoldom (ha tudom :D )
Nem mellesleg 180-200 ezer egy telefonért, majd ha hülye leszek (20-30-nál többet nem adok ki még egyszer telefonért). Ez lassan olyan, amikor a holland tulipánért adtak brutális összegeket. Nem ér annyit egy ilyen tárgy, pláne, hogy nekem speciális igényem nincs (ja, de, supportált OS, amit pár évnél tovább meg kb. a csúcs-almákra kapsz, semmi másra).

Jelen államnak meg fizetek eleget anélkül is, nem mellesleg amire herdálják, azzal nem igazán értek egyet.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#297) Trolee


Trolee
aktív tag

Arra mindenképp jó a teló, hogy lenyomja a korábbi szériák árát. Remélhetőleg...
Ha annyit fejlesztettek volna, hogy megnövelik a képernyő arányt, legalább 80%-ra, ami egyáltalán nem túlzó manapság, és így ehhez a 4,7"-hoz igazítják a telefon méretét, az lett volna korrekt. Meg egy 2700-as IPhone X akku, vagy hasonló, és parádés.
Persze így több a haszon, ugye a többi meg másodlagos.

(#298) radi8tor válasza Trolee (#297) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem fog semmilyen árat lenyomni. Apple nem szeretetszolgálat hogy bukóval árulja a telefonokat amikbe 2-3 év fejlesztés van. SE (2020)-nek örülni kell, aki meg nem örül neki az plz ne szemetelje tele a fórumot innentől! :R

⭐ Stella

(#299) Trolee


Trolee
aktív tag

De valamilyen difit muszáj lesz tartani a még árult ipone 7-8 és SE 2020 között nem?
Amíg ki nem vezetik a korábbi szériákat.
Fórumba csak dicsérni lehet? Nem értem. Az én telefonom fórumjába nem csak pozitív komment hangzik el, és szerintem ez teljesen normális, nincs hibátlan telefon, változóak az igények is. Hol beszéljék meg az emberek a dolgokat por/kontra ha nem itt?
Köszi.

(#300) radi8tor válasza Trolee (#299) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem erről van szó, de itt 300 hozzászólás már talán elég volt mindenkinek mindenhez. Meg a korábbi két SE topikban a többezer hozzászólással.
Ez a teszt topikja, maradjon clean. :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.