Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#508) kali válasza tDr1v3r (#506) üzenetére


kali
legenda

sokkal többről van azért szó, ha összehasonlításra kerülnek a régebbi és újabb típusok, mint a kijelzőről.
az iphone 5 nekem már azért kiesne, mert nem minden szükséges 4g/lte frekvenciát kezel, vidéken sok helyen szembesülnék azzal, hogy főként a 800 MHz nem kezelése miatt csak 2g van - 3g sok helyen nincs és nem is lesz, ahol van már 4g/lte -, az meg alkalmatlan megfelelő netezésre.
volt 5s-em, a páromnak 5c van jelenleg is, de ezek nem a 6s és 6s plus kategória, és itt nem főként a sebességről beszélek, mert számomra az nem lenne bevállalhatatlan kompromisszum, hanem sok másról, mint a jobb kamera, jobb akkumulátoros üzemidő (főként ezért lett 6s plus-om), a wifi és lte jobbság (nem csak sebességben, hanem az újabb szabványok kezelésében, a mimo...stb. miatt a kapcsolat minőségében és stabilitásában is), jobb ujjlenyomat-olvasó (az 5s-hez képest, mert alatta ugye nincs), és még számtalan ilyen dolog, amik miatt a nagyobb kijelző mellett más okból is jobb, kell az újabb típus.
vannak persze olyanok, akiknek a sok újítás és jobbság nem létszükséglet, nincs is azzal gond.
a párom is elégedett most is az 5c-vel - nekem is inkább csak akkor tűnik fel a lomhább sebessége, illetve, hogy röccen néhány helyen, ha az én telefonom után kezdem el használni -, bár a 6s/6 méretére (kijelző) azt mondja, hogy jobb lenne, tervben is van, hogy veszek neki hamarosan.
van olyan ismerősöm, aki csak most váltott 4s-ről 5s-re, elmondása szerint a 4s is jó volt neki, csak a fent vázolt van 2g, nincs 3g és van 4g/lte miatt szánta rá magát, mert sokat utazik és elege lett belőle, hogy lassú 2g hálón kell szörföznie, amíg a kollégái azonos helyen és szolgáltatós előfizetéssel a gyors 4g/lte hálón neteznek, mert megfelelő, miden szükséges 4g/lte sávot kezelő telefonjuk van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.