Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14451) trobi28 válasza norbiamen (#14450) üzenetére


trobi28
addikt

Linket tudsz dobni róla?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#14452) Aaron14 válasza Rob700 (#14437) üzenetére


Aaron14
őstag

A gyári bőr tokot abszolút nem ajánlom. Vásároltam egyet az iCentre-ben és kb. a 4. vagy 5. lett olyan puha, mint anno az 5S gyári bőr tokja, de még ez is eláll a készülék alján két oldalt. Borzalmasan bazári.

Vettem helyette egy gyári szilikon tokot, ami tökéletesen passzol és nagyon puha. Leejtéseknél ez sokkal jobban is véd és olcsóbb is! Annyit viszont jobb, ha tudsz, hogy zsebben hordva kophat és kifényesedhet a sarkoknál a súrlódás miatt.

SE-re vásároltam bőr tokot, reménykedve, hogy az talán jobb. Tökéletesen passzol, viszont ez is csúszós és silány minőségű (iStyle).

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#14453) tylerddd válasza Aaron14 (#14452) üzenetére


tylerddd
veterán

Érdekes vélemény! Olyat már hallottam, h maga a stílus (pl. alul nem zárt) nem jött be valakinek a bőrtoknál, de hogy 4-5 darab se volt jó minőségre és nem jól illeszkedett, még nem. Kevés olyan patentül illeszkedő tokot láttam még eddig, mint a gyáriak.

Nekem i5s-re volt fekete bőrtok, az is remek volt, de ez szerintem még jobbra sikerült. Mondjuk előbbinél nálam a fülhallgató csatlakozónál eltört a merevítés külső széle olyan jó fél év után.

Nem hiszem, h a vásárlás helyének lenne köze hozzá, de mindkettőt a Apple Shopból rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14454) MOZTAAP


MOZTAAP
csendes tag

Melyik a legjobb IPHONE kamera app, ha a cél a a legjobb minőségű video készítése? (Van RODE smartlav mikrofonom, de hiába, ha az alap kamera applikáció csak igen gyenge, mono 84kb/s minőségű audiot képes hozzá rögzíteni.)

(#14455) Aaron14 válasza tylerddd (#14453) üzenetére


Aaron14
őstag

[Itt] olvashatod több véleménynél is, hogy nem illeszkedik pontosan és sajnos ez valós probléma.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#14456) tylerddd válasza Aaron14 (#14455) üzenetére


tylerddd
veterán

Én elhiszem, ettől függetlenül nálam tökéletesen illeszkedik a sokadik leszedés után is, nem nyúlt el. Az i5s tokja hajlamosabb volt erre.

Én akkor is a bőrre szavazok, meg kell rendelni neten és ha nem jó, vissza kell venniük.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14457) lugosi válasza tylerddd (#14456) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hibátlan az illeszkedés nálam is.

(#14458) Viper26


Viper26
nagyúr

Na akkor most döntse el az ember. :D

Bár pár nap és érkezik a Dbrand, azzal azt hiszem le lesz tudva ez a dolog. :)

iPhone 14 | FR955

(#14459) RazoR válasza lugosi (#14425) üzenetére


RazoR
veterán

[ Szerkesztve ]

(#14460) Idiofil válasza Idiofil (#14426) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Ma visszaírt az iCentre facebook-on és azt az infót kaptam, hogy nem új készülék lesz, hanem csak a leadottban kicserélik az akkumulátor, de jeleztem neki, hogy telefonon teljesen mást mondtak :C

"Those who want respect, give respect"

(#14461) -secret- válasza Idiofil (#14460) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én ma adtam fel nekik, kíváncsi leszek az eredményre. Mikor is adtad le?

(#14462) -Ben- válasza Idiofil (#14460) üzenetére


-Ben-
veterán

Elég érdekes ez az iCentre. Folyamatosan hangoztatják, hogy új telefont adnak, a valóság pedig nem ez.
Újraindul a szavatosság? Ilyet se hallottam még... :D

(#14463) Idiofil válasza -Ben- (#14462) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Azt én is furcsának találtam, amikor mondta a telefonban, de a FB-on keresztül azt írta, hogy a szavatossági idő nem módosul, (2015 decemberében lett vásárolva a teló, 2017 decemberéig lesz szavatosság rá).

@-secret-:December 20, Allee

Illetve ha mégis új készüléket kapok, az azért érdekes, mert olyan telefon, mint az enyém, már nem fog a gyártósorról lejönni, mert 16 GB-os :)
Meglátjuk, biztos ami biztos, kértem, hogy nézzen rá a státuszra a hivatkozási szám alapján.

"Those who want respect, give respect"

(#14464) -Ben- válasza Idiofil (#14463) üzenetére


-Ben-
veterán

16GB-os is van még.. ha más nem, elfekvőben tuti. Refurb meg mindig van.

(#14465) Idiofil válasza -Ben- (#14464) üzenetére


Idiofil
aktív tag

Visszaírt, hogy egyeztetett az üzlettel és csak akkumulátor csere lesz, viszont a héten mindenképpen elkészül.
:C :C

"Those who want respect, give respect"

(#14466) norbiamen válasza trobi28 (#14451) üzenetére


norbiamen
csendes tag

http://www.ebay.com/itm/High-Quality-fr-Apple-iPhone-6-6s-7-Plus-Genuine-PU-Leather-Case-Thin-Back-Cover-/162314362318?var=&hash=item25cab09dce:m:mZ6ta4k6eNynIEjJ99NCf1g

(#14467) Rage47


Rage47
veterán

Akit érdekel az akksicserés téma:
iCentre-ben most adtam le, azt mondták, hogy 2 hét múlva kapom vissza.

(#14468) Idiofil válasza norbiamen (#14466) üzenetére


Idiofil
aktív tag

PU Leather nemis nagyon ér többet... :/

"Those who want respect, give respect"

(#14469) buvartacsko válasza norbiamen (#14450) üzenetére


buvartacsko
addikt

továbbra is imádom, mikor az emberek megmagyarázzák hogy a 200 forintos hamisítvány jobb mint az eredeti. :)

(#14470) norbiamen


norbiamen
csendes tag

Én egy szóval nem mondtam, hogy jobb mint az eredeti, csak a töredéke a hasonló eredeti toknak, szerintem ez se elhanyagolható, és ennyiért utcán kacat szilikont se kapni. Árához mérten egy kettő extra színben megéri, nekem van több színben is, amiért lehet nem adnék ki annyit mint az eredeti. De köszi az építőjellegű hozzászólásod, sokat elmond rólad :C :))

[ Szerkesztve ]

(#14471) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok! Megnézné nekem valaki a saját 6S-én, hogy az alap csengőhang (Megnyitás) teljes hangerőre állítva torzít-e neki? Én úgy érzem, mintha egy kicsit torz lenne full hangerőn.

(#14472) Szobby.G


Szobby.G
csendes újonc

Sziasztok!
Egy szamomra uj jelenseggel talalkoztam ma delutan, ami meg most is tart. A munkahelyemet 16orakkor 45%os akkuval hagytam el(kocsiba be irany haza, garazsba bealltam utana kb 2perc seta kint mire beerek a lakasba, 16.30 perc) Itthon egybol elo a telo es latom 12%on az akksi. A telefont elo se vettem az ut soran. De mondom oks ezt betudom a nagy hidegnek. Nah de most jon a csattano... most van 19ora es nem volt tolton a telefon de azota nyomkodom... telefonaltam mar 15 percet, bongesztem egy csomot YouTube-oztam is nem keveset.
Az hogy lehet hogy ilyenkor nem csokkan az akksi toltottsege?

(#14473) norbiamen válasza Szobby.G (#14472) üzenetére


norbiamen
csendes tag

Ilyen nekem is volt, reggel lekaptam a töltőről, kimentem autót szerelni, ott volt a műszerfalon, 2 óra múlva csak 80%-on volt, viszont utána használtam ahogy szoktam, és alig csökkent pár százalékot órákon át. Gondolom a hidegben az elektronok kicsit lelassulnak benne, és a telefon azt hiszi, hogy csökkent a töltöttség.

(#14474) lugosi válasza norbiamen (#14473) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"hidegben az elektronok kicsit lelassulnak"
Nemár :DDD

(#14475) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Az akksi végét jelenti az ha a Battery Life appban egyszer 100%-ot máskor 82%-ot valamikor 47% os elhasználódottságot mutat? Minden indításnál mást. Van mikor egyből 100 at mutat és pár pillanat múlva leesik van amikor végig 100-at mutat.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#14476) Vizi911 válasza Ngtx (#14475) üzenetére


Vizi911
tag

ott kurvanagy a gáz.... nekem 1% eltérések vannak max.

Iphone SE 64GB

(#14477) -Ben- válasza Ngtx (#14475) üzenetére


-Ben-
veterán

Az app nem megbízható, de nem tűnik pozitívnak a dolog. Érzésre milyen az aksid?

(#14478) leslieke válasza cstom (#14471) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem hallom torznak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14479) cstom válasza leslieke (#14478) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi!

(#14480) Lefty válasza Ngtx (#14475) üzenetére


Lefty
addikt

Ezeket az appokat felejtsetek el, semmire nem jok. Te magad is bizonyitod, hogy total megbizhatatlan, szerinted realis ha ket inditas kozott ilyen ~40% kulonbsegek vannak? Ha biztosra akarsz menni, akkor szervizben vizsgaltasd meg az aksit, egyebkent meg ha a mindennapos hasznalat soran nem erzel indokalatlan merulest, akkor nagy gond nem lehet.

(#14481) cstom


cstom
aktív tag

Sziasztok, 3 hét gari van még a készülékre, és elkezdett recsegni a hangszóró. Érdeklődnék hogy hova vigyem szervizbe ahol esetleg aznap meg tudják csinálni, mivel nekem a legközelebbi is több mint 200km.
Ezeket ajánlja fel az Apple Support:

[ Szerkesztve ]

(#14482) TheMarci válasza cstom (#14481) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem fogják aznap megcsinálni, de postán is elküldheted nekik. iStyleban időpont foglalós a szervíz, szerintem a legegyszerűbb, ha felhívod telefonon az iStyle-t.

Do You Dream?

(#14483) cstom válasza TheMarci (#14482) üzenetére


cstom
aktív tag

Thx!

(#14484) xmad válasza norbiamen (#14466) üzenetére


xmad
őstag

nekem is van ilyen.. szerintem kicsit gagyi.

de gondolkozom én is a gyárin

(#14485) tomyka74 válasza cstom (#14481) üzenetére


tomyka74
senior tag

ha megéri az időd akkor Isamurai és ott megvárhatod azonnal javítják cirka 10 rongy körül lesz, 6 hó garit kapsz rá!
csak egy tipp!

(#14486) -Ben- válasza tomyka74 (#14485) üzenetére


-Ben-
veterán

Amíg garanciális a készülék, addig hivatalos szervizpartnerhez kell vinni a telefont. Nincs értelme kockáztatni.
Utána már mehet az iSamurai, ha gond lesz vele ismét... :)

(#14487) -secret- válasza tomyka74 (#14485) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Sziasztok, 3 hét gari van még a készülékre"

Garin belül akarja javíttatni gondolom.

(#14488) tomyka74 válasza -Ben- (#14486) üzenetére


tomyka74
senior tag

ez természetesen így van, de én kicsit elébe mentem a dolgoknak abban a 3 hétben már más baja csak nem lesz, és nekem megérné az időm azt a 10-est, pláne 230 km-ről ,hogy azonnal visszakapom a telót!

(#14489) -Ben- válasza tomyka74 (#14488) üzenetére


-Ben-
veterán

Futárral kell elküldeni és meg van oldva. :) Egyébként lehet, hogy nem lenne baja, de nem biztos. Ha mégis, akkor meg verheti a fejét a falba...

(#14490) cstom válasza tomyka74 (#14485) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi a tippet, de csatlakozva 7etape és -secret- felhasználókhoz, nem szeretnék egy még garanciás termék után fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#14491) tomyka74 válasza cstom (#14490) üzenetére


tomyka74
senior tag

ebben teljesen egyet értek, ez így helyes egyébként!

(#14492) Vizi911 válasza cstom (#14490) üzenetére


Vizi911
tag

Nem is kell!
Én ajánlom a Care centert ahova én multhéten vittem a telefonom. kedden bevittem és már holnap mehetek érte. iCenterben ajánlották. és nem csalódtam. kedvesek nagyon és folyamatosan tájékoztatnak a telefonomon is napi szinten szinte , hogy miujság a telefonommal persze külön kérésre. Én oda küldeném vagy vinném fel:) A többi boltban most 1 honapig hozzá se nyulnak a telókhoz.

Iphone SE 64GB

(#14493) cstom válasza Vizi911 (#14492) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi, viszont semmit nem találok róluk a neten. Illetve az előbb belinkelt listában sincs a cég.

(#14494) Jaffa75 válasza cstom (#14493) üzenetére


Jaffa75
őstag

parancsolj...

Vízi911: gondolom akkor az akksit cserélték, aztán szép napot! A többiek (én is :DDD ) azon hezitálnak, hogy egy refurbished, vagy akár egy új készüléket (32GB) is "kihozhatnak" ebből a dologból! Igaz az enyém nagyon szép állapotban van, de nem tudom sajnos hetekre nélkülözni... :( :(((

[ Szerkesztve ]

(#14495) cstom válasza Jaffa75 (#14494) üzenetére


cstom
aktív tag

Köszi, egybe van írva ,ezért nem találtam. :B

(#14496) Vizi911 válasza Jaffa75 (#14494) üzenetére


Vizi911
tag

Iphone SE -m van és korrektek voltak. győri vagyok össze jártam pesten budán az összes istyle lofaszt icentert. mindehol mindimum 1 honapot mnondtak. aztán mondták ezt a helyet egy két honapos bolt és senki nem volt az üzletben se hivatalos szerviz és nagyon normálisak voltak, most megyek átvenni az új telefonom Nem kapcsolódott be, mult kedden felvittem és ma már mondták is hogy kicserélték nem refurbishedre, hanem újra. kis kellemetlenséggel járt ez a feljárkálás de szerintem megérte. Új bolt, nem teheti meg mint a többi , hogy leszarja az embereket, a többiben valami ilyesmit éreztem.facebookon fenn van :) megvan honlapjuk is . írd egybe és .hu

Iphone SE 64GB

(#14497) Viper26


Viper26
nagyúr

Money pro segítség kellene, ha valaki esetleg tudja a megoldást.

Egyenlegnél nem látom a kiadásokat (tárca), csak a bevétel van ott.
Költségvetésnél nem veszi le rendesen a fizetésből (egy tétel kivétlével).
Bevétel / kiadás résznél pedig azt mutatja, hogy bevétel 0Ft, de a kiadások szerepelnek.

Valamit rosszul vettem fel, hogyan lehetne helyrehozni?

iPhone 14 | FR955

(#14498) Viper26


Viper26
nagyúr

Ráadásul a mozit is pl. havi kiadásnak vette fel...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#14499) tylerddd


tylerddd
veterán

Szám nélküli piros jelvény van a hangpostánál. Mit akar jelezni?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#14500) -Ben- válasza tylerddd (#14499) üzenetére


-Ben-
veterán

Tegnap nekem is megjelent ismét. Ma reggelre eltűnt. 10.2 óta van jelen, szerintem bug.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.