Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11201) adise


adise
őstag

Rossz topik

[ Szerkesztve ]

(#11202) D4ni válasza CharlieDrop (#11200) üzenetére


D4ni
őstag

A különbség csak nagyon durva kihasználtság mellett jön ki

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11203) Camper2006


Camper2006
tag

Egy kis Battery teszt, samsung chippel , fényerő fél állásban használva , 1 %-ig lemerítve ;)

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#11204) TheMarci válasza Camper2006 (#11203) üzenetére


TheMarci
addikt

Pont a lényeget nem mutatod, hogy melyik appot használtad sokat.

Do You Dream?

(#11205) Camper2006 válasza TheMarci (#11204) üzenetére


Camper2006
tag

nos igen , nálam mindig ezek vezetnek kb utolsó 5 nap: viber 22, youtube 12, facebook 10, tuneln radio 9, telefon 7 % és így lefelé... , na nekem minden volt használva rendesen :)

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#11206) bigkokas


bigkokas
tag

Szép napot forumtársak. Lenne egy kérdésem a telefonanal kapcsolatban. Androidrol jövök , ez az első apple készülékem és észrevettem egz hiba jelenséget hátha találkozott már valaki ilyennel? Az érintö kijelzöm érzékenysége néha 0 és néha pedig már 1 cm röl érzékel ugy hogy hozzá sem érek . Valamikor meg gmailben 2 sorral lejebb levő levelet nyitja meg ahelyet amire teszem az újjam. És valamikor pl a beálitások ikonta rábökve sem nyitja meg 10 x rányomásra sem. 2 hetes a telefonom ledobva sem volt még soha, sérülésmentes . Első pillanat óta üvegfolia van rajta. Hasonló valakinek??

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#11207) lacy86


lacy86
addikt

Kicsit off!

Milyen tokot hasznaltok a telon?

(#11208) unyadavid válasza bigkokas (#11206) üzenetére


unyadavid
senior tag

Lehet a fólia miatt is, de a kijelző hiba valószínűbb.
Opciók:
- fólia nélkül használni (nem hiszem, hogy ez a gond)
- gyári visszaállítást csinálni itunes-al (hátha szoftveres a probléma)
- szervízbe leadni (nekem iCentre bevált, van aki iStyle-t javasol)

lacy86: Én utángyártott apple bőrtokot, illetve próbáltam eredeti szilikont is és egy rakat olcsó tokot.

[ Szerkesztve ]

(#11209) shteer válasza lacy86 (#11207) üzenetére


shteer
titán

egy ideje ezt a szolid közepesen vékony szilikon tokot, fekete színben. a logót egy darab fekete matricával leragasztva :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#11210) zso73 válasza lacy86 (#11207) üzenetére


zso73
veterán

Ilyen tokom van 360fokos védelem. Adnak hozzá üvetfóliát, és teljesen körbe védő műanyagot. Luxury Hybrid Tempered Glass + Acrylic Hard Case Cover For iPhone 5s 6 & 6S Plus Névvel van az eBay-en.

Fém házas tok is volt hozzá, csak leárnyékolta az antennákat. Sokkal lassabb volt a net, és a bejövő jel is.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11211) Horovic válasza lacy86 (#11207) üzenetére


Horovic
aktív tag

Gyári szilikont. Sztem jól néz ki és védi a készüléket.

(#11212) EczkE válasza lacy86 (#11207) üzenetére


EczkE
addikt

(#11213) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Kijelző sárgásodása gyakori probléma? Mert az alig egy hónapos szervizben cserélt kijelzőm jobb felső sarka enyhén besárgult. de ha általános gond, akkor nem fogok a szervizbe futni vele, nehogy mégtrágyább kijelzőt kapjak.

[ Szerkesztve ]

(#11214) B-L-A-C-K válasza dozsabalint (#11213) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előfordulhat.

(#11215) dozsabalint válasza B-L-A-C-K (#11214) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Úgy döntöttem, holnap beviszem. Kíváncsi leszek, mit mondanak.

(#11216) tonyqa23 válasza EczkE (#11212) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hali! Ez a tok olyan, h van pereme a széleken? Vagy egy 0.3-as üvegfólia már felfeküdne, ha arcal teszem az asztalra?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11217) EczkE válasza tonyqa23 (#11216) üzenetére


EczkE
addikt

Hello!

Van pereme a toknak, ha kepernyovel lefele teszed le akkor a keretre fekszik ra a telefon, a kepernyo nem erinti az asztalt.

Asszem mindenféleképpen!

(#11218) bigkokas válasza unyadavid (#11208) üzenetére


bigkokas
tag

Nos most levettem a kijelzővédő üveget. Meglátom mi lesz. De azért rendeltem most egy másik üveget ami vékonyabb. Ismeri valaki ezt??: iPlace. Hu oldalán találtam mirror kijelző&hátlap védő..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#11219) Lazika


Lazika
senior tag

Hello!

Nektek, amikor bedugjátok a telefonba a fülhallgatót, akkor csatlakozik csontig vagy pedig van egy kis rész kimaradva? Most lettem rá figyelmes, hogy nekem a jack dugoból pár mm-nem megy bele. Lehet, hogy eddig is ilyen volt nem tudom. Köszi :R

(#11220) Balazska15 válasza Lazika (#11219) üzenetére


Balazska15
senior tag

Úgy néz ki, mintha nem menne be teljesen, de ez a max. Eddig is ilyen volt :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#11221) Lefty válasza Lefty (#11180) üzenetére


Lefty
addikt

Valaki nem talalta meg ezt a matte vekony tokot esetleg? :) koszonom elore is, hiaba keresem nem adja be.

(#11222) tylerddd


tylerddd
veterán

Azt még mindig nem lehet megkerülni valahogy, h ha az előzményeket törlöm Safariban, akkor a kukikat meg a webhelyadatokat ne törölje?! Fiókokból is kilépked ebben az esetben ... ez talán az iOS9 óta van így?! Mert korábban emlékszem, h tényleg CSAK az előzményeket törölte.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11223) moleculez


moleculez
veterán

Apósom besétált a tengerbe, zsebében a 6s-sel. Több percig volt benne, (kb 5-6)semmi baja. Kikapcsoltam, megvártuk hogy kiszáradjon, műkődik rendben. Később előfordulhat valami hiba a korrózió miatt? Vagy ezek szerint be sem került a víz?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11224) B-L-A-C-K válasza moleculez (#11223) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Biztos került bele víz, mivel nem vízálló, rizsbe kellett volna rakni egyből 1 napig, utána bekapcsolni. Amúgy jobban bírja a vizet mint az elődök, és később is lehet majd baja, akár fél 1 év után is emiatt, de lehet nem lesz, szerencse kérdése. Garancia viszont biztos ugrott (indikátorok elszíneződtek), talán egy ultrahangos tisztításra érdemes elvinni valahová.

[ Szerkesztve ]

(#11225) FIREBLADE78 válasza moleculez (#11223) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

6-ot ejtettem klotyóba,de az csak pár s-et volt vízbe. Volt rizsben is,illetve rögtön be is kapcsoltam,nem tudtam h nem szabadna. Foltok látszóttak pár napig a kijelzőn aztán magától kiszáradt. Elküldtem ultrahangosra,új tulaj nem panaszkodott ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11226) Dr.kühl


Dr.kühl
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy mar hónapok óta észlelem hogy a wifi eszméletlen gyenge a telefonon kivéve ha nem a router mellett vagyok, értem ezt egy szoba távolságot. Volt iphone4emmel mindenhol teljesen normális a jel erősség. Gyanakszom hogy a telefonnal van baj. Masik hogy 2 kis fehér pötty megjelent a kijelzőn ami csak akkor latszik ha fehér színű oldalt nyitok meg vagy a beállításokba vagyok, hozzáteszem kis fényerőnél ugyanúgy attól tartok hogy ez tovább terjed valami kijelző hiba miatt. Telefont Németországba apple storeból vásároltam, itthon hova erdemes elvinni ahol foglalkoznak is velem ? Es persze garanciális a készülék. :)

[ Szerkesztve ]

(#11227) D4ni válasza moleculez (#11223) üzenetére


D4ni
őstag

Kb1 hónap alatt el fog rohadni, ilyen a tengervíz

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11228) B-L-A-C-K válasza Dr.kühl (#11226) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

iCenter/iStyle/Almárium

(#11229) galaxys80 válasza FIREBLADE78 (#11225) üzenetére


galaxys80
veterán

De gondolom az új tulajjal közölted, hogy benne van a pakliban, hogy 2 hónap múlva lehet kakukk a telefonnak?

(#11230) lugosi válasza moleculez (#11223) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A tengervíz más mint a sima csapvíz, biztos hogy baja lesz a telefonnak. Vidd szervizbe minél hamarabb, amit még lehet tegyenek meg.

(#11231) XFishboneHUN válasza lacy86 (#11207) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

LAUT Huex fehér Eddig meggyőző :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#11232) Dr.kühl válasza B-L-A-C-K (#11228) üzenetére


Dr.kühl
csendes tag

Köszönöm szépen. Igazából semmi számla se blokk semmit nem kaptam. Imei szám alapján tudják a rendszerbe megnézni ?

[ Szerkesztve ]

(#11233) B-L-A-C-K válasza Dr.kühl (#11232) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen tudják, ha nem kapcsol be akkor kell a számla, de ez elég ritka eset.

(#11234) moleculez


moleculez
veterán

Köszi srácok, akkor ha hazamegyunk szólok aposomnak vigye be.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11235) FIREBLADE78 válasza galaxys80 (#11229) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem azonnal lett eladva. Használtam sokáig. Semmi baja nem volt mivel át lett takarítatva.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11236) zso73


zso73
veterán

Egy kérdésem van. Az idős 10 béta programot telefonon mi történik,ha kijön a végleges szoftver ? Átáll nem betart a telefon ? Vagy automatikusan a 11 béta programba belép ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11237) tonyqa23 válasza zso73 (#11236) üzenetére


tonyqa23
senior tag

:F

Nyugi, nem betart a telefon. De csak ha az idős ios 10,akkor átáll.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11238) Camper2006 válasza zso73 (#11236) üzenetére


Camper2006
tag

Ne idegeskedj a mosoly egy olyan görbe egyenes ami mindent rendbe hoz :D ... át fog állni a jó oldalra , ebben biztos vagyok !!! :R

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#11239) adise válasza zso73 (#11236) üzenetére


adise
őstag

ez google translate? :DDD

(#11240) tonyqa23 válasza adise (#11239) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ez a Beállítások-->Billentyűzet-->Automata javítás. ;]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#11241) lugosi válasza adise (#11239) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valami spambot? ;)

(#11242) hann


hann
tag

Ma jött meg ez a tok feketében, 2 hete rendeltem.
Csak ajánlani tudom, talán az egyik legjobb eddig.

(#11243) zso73 válasza adise (#11239) üzenetére


zso73
veterán

Jól indult a napom.. Elolvastam a hozzászólásokat... A telefon automata helyesírás javítóa a hibás, amit reklamálok mindig.

Szóval IOS 10 béta profil van a telefonomon. Ez alapján frissíti magát. a kérdés, hogy a végleges verzió megjelenése után mi lesz ? Törlődik a profil, és ennyi, vagy béta 11 automatikusan települ majd ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#11244) shteer válasza zso73 (#11243) üzenetére


shteer
titán

Mivel még nem lesz beta11 jó ideig, az nem települ auto

..szerintem jónak tűnik

(#11245) matyi19


matyi19
őstag

Megrendeltem, holnap vagy holnaputan kapom majd meg.
iPhone 6S, space gray 16Gb.

(#11246) lacy86 válasza matyi19 (#11245) üzenetére


lacy86
addikt

Mennyibe fajt?

(#11247) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Szokott lenni epölnél,hogy storeban akcióznak? droidon sokszor volt olyan,akció hogy 20-100 Ft volt minden szinte.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11248) univerzita válasza FIREBLADE78 (#11247) üzenetére


univerzita
addikt

Minden nap van valamire akció . De igazából úgytudom karácsonykor szoktak lenni,,nagyobbak ".

[ Szerkesztve ]

(#11249) FIREBLADE78 válasza univerzita (#11248) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezt csak epölnél csinálják meg? Pl endomondo play áruházban volt free és fizetős változat. itt ha premiumot akarok,akkor havi 6 juró :Y :Y Vicc.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11250) univerzita válasza FIREBLADE78 (#11249) üzenetére


univerzita
addikt

Ma is van néhány aplikácio ami pl.4€- ról ingyenes.Sőt ma pl. a Moment Mix Pro 7€- ról ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.