Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) HUTCHDB válasza Tibee86 (#6900) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Pl. ha zenét akartam behúzni, akkor nem engedte addig, míg nem állítom át "dalok"-ra.
Miért?
Erre mire rájöttem ....
Na és hasonlók...
Több ismerősöm, aki iPhone-on nőtt fel, hozzám jön, hogy ez meg az hogy van.
Mondom engem hagyjatok, mert fogalmam sincs...
Egy egyszerű felhasználó azonnal megutálja, mint pl. a legnagyobb lányom, akinek volt egy kitérője i5-el, azt mondta soha többé....hiába ajánlottam neki később az iTools-t, azt mondta, őt ez az egész iPhone dolog soha többet nem érdekli... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6902) Gsx-rr válasza HUTCHDB (#6901) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mint minden más programhoz ehhez se kell csak alapvető számítástechnikai ismeret.
Minden programot meg kell ismerni! Egy Windows Movie Maker se bonyolultabb elsőre.

(#6903) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

USB kábelt adnak újat, garanciális telefonra ha elromlott ?

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6904) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#6899) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:Y :R :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6905) Tibee86 válasza HUTCHDB (#6901) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondjuk nekem eszembe se jutna a "könyvek" vagy a "képek" fülre ráhúzni a zenéket. :D Jó régen használtam már (egyedül restore-hoz és csengőhangokhoz használom), de emlékeim szerint "zenék" fül van, de lehet átnevezték már "dalok"-ra.
Osx, nem ios. Attól, hogy valaki iPhone-t használ évek óta nem fogja megérteni az Apple logikáját, viszont ha windows helyett osx-et, akkor azért valószínűsíthető. Eleinte én is sokat szidtam, de szerintem a bonyolult szoftver nem az iTunes-nál kezdődik, persze nem egy tc-es másolgatás kategória, de ez nem is baj.

[ Szerkesztve ]

(#6906) Runner_fxr válasza Tibee86 (#6905) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem most annyi bajom van az itunes-al, hogy rengeteg munkát adott nekem. :) Az összes zenei válogatásom csinálhatom meg újra. Egyesével bemásolgatva a zenéket. Ami nem lenne gond, ha kevés zenéről lenne szó, csak itt több ezer trackről van szó. :) Ugyan ez androidnál egy kijelölöm bemásolom dolog lenne, pár kattintás és a gép megcsinálja, aztán ott is van minden. Itt meg ki fog folyni a szemem a képernyő előtt mire ez meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#6907) lugosi válasza Runner_fxr (#6906) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De maga a bemásolás (importálás) nem tart semeddig. Fogod a pl 'Zenék' könyvtáradat, importálod az itunesba és kész vagy.

(#6908) Runner_fxr válasza lugosi (#6907) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Persze ott van egy halomban. :) Össze vissza, de rendszerezni őket, válogatásba szelektálni, na az a sok idő. Androidnál meg úgy másolja át a mappákat ahogy van a számítógépen, nem kell már rendszerezni, track listákat készíteni, mert mappából lejátssza abban a sorrendben ahogy azt a pc-n elkészítettem már régebben.
Intunes-ba tudtommal csak zenéket lehet importálni, komplett mappákat nem.

[ Szerkesztve ]

(#6909) galaxys80 válasza Runner_fxr (#6908) üzenetére


galaxys80
veterán

Mindezt megtehetted volna a Capriccio-val is pillanatok alatt. ;)
[link]

(#6910) Runner_fxr válasza galaxys80 (#6909) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Na erről még nem hallottam. Egyenlőre még nem csináltam meg, mert ez baromi sok idő, szóval ha van egyszerűbb megoldás a zenéim rendszerezésére, akkor azt szívesen meghallgatom. Majd ennek utánanézek.

(#6911) galaxys80 válasza Runner_fxr (#6910) üzenetére


galaxys80
veterán

Rém egyszerű. Ez a program kezeli a mappa szerkezetet. Akár wifi-n keresztül is pillanatok alatt felmásolhatod a zenéid. De, ha gépen akarod, akkor az iTunes-ban megkeresed a Capriccio-t és simán csak behúzod a zenéket.

(#6912) HUTCHDB válasza Tibee86 (#6905) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem jol erted, ennyire nem vagyok hulye, hogy pl. konyvek koze tegyem a zeneimet... :(((
Bal oldalon a zene fulon vagyok, meg is jelennek az album boritok, de ebben a helyzetben nem lehet egyes zeneket betenni, csak akkor ha jobb oldalon (tehat jobb oldalon ahol az eletben nem keresnem) a "dalok"-at valasztod, (ami egyebkent rejtve van) egyeb esetben nem.
A restore, vagy a szoftver frissites NEM tartozik az itunes erdemi hasznalatahoz...szerintem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6913) Tibee86 válasza HUTCHDB (#6912) üzenetére


Tibee86
veterán

Mint írtam, már CSAK arra használom, mert nincs másra szükségem. Előtte én is a saját zenéimet azzal tettem fel a telefonra, de nem okozott igazán fejfájást a dolog. :))

(#6914) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok! Más is tapasztalt olyat hogy időnként megnyomva a telefon alsó része, néha bal, néha jobb nagyon minimálisan kattan? Az érdekessége hogy nem lehet folyamatosan előidézni, csak időnként feltünik mikor pl zsebből elöveszem.

(#6915) catroot válasza .zSoLTi. (#6914) üzenetére


catroot
veterán

Gyanítom a hőmérséklet miatt is lehet a dolog. Pl, hogy zsebben ugye melegebb van.

Egyébként mások is találkoztam ezzel a hibával.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6916) maxim01 válasza .zSoLTi. (#6914) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nekem ilyenért cserélték a telefont igaz 5s volt, de ezt is cserélik ha garanciális! Először csak melegben kattog később már mindig és egyre nagyobb felületen... :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#6917) Lazika


Lazika
senior tag

Tegnap kiprobáltam az apple payt. Nagyon hasznos cucc. Többet nem kell a bankkártyámmal szarakodni :D

(#6918) Gsx-rr válasza .zSoLTi. (#6914) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sajnos típushiba! De már általában 5 perc alatt javítják ,nem cserélik.

(#6919) maxim01 válasza Lazika (#6917) üzenetére


maxim01
aktív tag

Hol fizettél vele?

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#6920) .zSoLTi. válasza Gsx-rr (#6918) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Novemberig garis, valamikor meglátogatom az Almáriumot.

(#6921) galaxys80


galaxys80
veterán

Érdekes, hogy mindenkinél ezzel a kattogó hanggal jelentkezik a kijelző elválás, míg nálam a a kijelző és a keret találkozásánál megjelenő 3 apró pötty a jelenség. Nyomásra nem hallható kattogás. Igaz nekem nem is a saroknál jelent meg.

Más:
Egy kollégám ma bevitte a Telenorba az I6-ot azzal, hogy el van csúszva az előlapi kamera. Fekete készülék ezért elég nehezen látható, de tényleg így van.
Nem vették be neki, mert hogy ők nem látják. Győri lévén nem akarna ezért Pestre futkosni. Mondtam neki, hogy találjon még ki valami más hibát is. Viszont nála se kattogás, se más típushiba nem jelentkezik. Mit kellene állítania, hogy az az agyoniskolázott ügyintéző hajlandó legyen elküldeni a szervizbe?

(#6922) Jeanne d'Arc válasza .zSoLTi. (#6914) üzenetére

Igen. Bemész es meghúzzák a csavarokat, vagy ha súlyosabb es nem oldja meg a problémát, akkor csere.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6923) Lazika válasza maxim01 (#6919) üzenetére


Lazika
senior tag

Angliában.

(#6924) Runner_fxr válasza galaxys80 (#6921) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem is van egy kis pattogo hangja a kijelzonek jobb oldalt alul. Nem látom hogy a kijelzo mozogna vagy barmi.

(#6925) .zSoLTi. válasza Runner_fxr (#6924) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Én kértem ismeröstöl hozzávaló csavarhúzót, és finoman húztam a csavarokon nagyon picit és úgynézki megoldódott a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6926) lugosi válasza Runner_fxr (#6908) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet mappát is importálni.
Egyébként csak annyi, hogy a zenéid legyenek benne, aztán a programon belül olyan és annyi tracklistet csinálsz, ahányat akarsz.

(#6927) HUTCHDB válasza .zSoLTi. (#6925) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez a garanciara nem lesz kihatassal?
Nem ismerem a telefont ebbol a szempontbol, esetleg nincs valami viod cimke ami a szetszedeskor megserul?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6928) .zSoLTi. válasza HUTCHDB (#6927) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nem szedtem szét, csak nagyon óvatosan fogtam a csavarokon, szinte tényleg alig. Nem hinném hogy van akármi ilyesmi, az enyém már volt megbontva Almáriumba az előlapi kamera elcsúszás miatt is.

(#6929) HUTCHDB válasza .zSoLTi. (#6928) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jol ertem, hogy a tolto csatlakozonal levo csavarokon huztal?
Az kihatassal lenne a kijelzo kattogasara?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6930) galaxys80 válasza galaxys80 (#6921) üzenetére


galaxys80
veterán

A második részére nincsen valakinek ötlete? :U (Jöhet pm-be is akár)
Én eddig ha gariztatni vittem iPhone-t mindig egyértelmű hibákat produkált és egyből cserélték is. Igaz én Vodás vagyok. :)

(#6931) .zSoLTi. válasza HUTCHDB (#6929) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Igen. Azok fixálják a telefon belét a kerethez.

[ Szerkesztve ]

(#6932) Jeanne d'Arc válasza HUTCHDB (#6929) üzenetére

Igen. Nekem is csináltak ilyet. Egyszer a meghúzása nem segített, egyszer pedig tökéletes lett tőle es megszűnt a kattogas. Ahogy Zsolti is írta. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6933) Rossi válasza .zSoLTi. (#6914) üzenetére


Rossi
addikt

Igen, kb. két hónap után jött elő...

Az itt leírtak alapján azt hiszem, én is megpróbálom meghúzni a csavarokat.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#6934) HUTCHDB válasza .zSoLTi. (#6931) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jó tudni, köszi az infót!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6935) Runner_fxr válasza galaxys80 (#6911) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Elvileg letöltöttem a telefonra is meg az itunes-ba is a pc-n, de nekem ez még nem tűnik rém egyszerűnek. :)
Az itunesban a capriccio alkalmazásba behúzhattam a mappákat de semmi nem történt. Most hogy is van ez?

(#6936) galaxys80 válasza Runner_fxr (#6935) üzenetére


galaxys80
veterán

Őszintén szólva én egyetlen egyszer használtam Itunes-al. Akkor simán behúztam a Capriccio mappába és meg is jelent az appban.
Azóta én mindig wifi-n keresztül másolom a zenéket fel.

iTunes-ba mit töltöttél le? :Y
Elég csak a telefonra és utána összedugni a PC-vel, majd iTunes-t elindítani.

[ Szerkesztve ]

(#6937) Runner_fxr válasza galaxys80 (#6936) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Sajnos hiába húzom rá a mappát nem jeleníti meg a telón csak beteszi az itunes zene könyvtárba a számokat össze vissza, mind eddig is.
Csak a telón van a program, úgy értettem én is, hogy az itunesba az alkalmazásoknál ahol írja, hogy capriccio, oda húztam a zenéket. Wifin hogy lehet felmásolni a telóra zenéket? Router-ben be kell valamit állítani? Ehhez nem értek. :)

[ Szerkesztve ]

(#6938) galaxys80 válasza Runner_fxr (#6937) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor valamit nem jól csinálsz, mert az iTunes zene könyvtárba meg sem szabadna jelennie.
Akkor ne ráhúzd, hanem nyisd meg iTunes-ba a Capriccio mappát és ott lesz, olyan, hogy hozzáadás.

Wifi-vel: Megnyitod az alkalmazást a telefonon, a lejátszó résznél középre koppintasz, wifi on és azt a webcímet amit kiírt bemásolod a PC böngészőjébe.
Ekkor megnyílik a Capriccio webes felülete, ahol már töltheted is fel a zenét.

[ Szerkesztve ]

(#6939) Runner_fxr válasza galaxys80 (#6938) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszi szépen! Majd este meló után megpróbálom! :)

(#6940) lugosi válasza Runner_fxr (#6937) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valahogy nekem nagyon furcsa ahogy te csinálod. Hétvégén leszek gépközelben, akkor megnézem a saját gépemen.

(#6941) Runner_fxr válasza lugosi (#6940) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Mi a furcsa? Idaig mindenki azt mondta, hogy az iphone nem kezeli a mappa szerkezeteket, csinalhatom ujra a track listakat itunesban. Amit mar meg tudok csinalni. Most itt ez a capriccio alkalmazas ami elvileg kezeli, de egyenlore nekem meg nem sikerult. Most mar azert kezdem erteni miert is utaljak sokan az iphone-t. :) Bar ha a capriccio megoldja a problemam akkor vegulis masba nem tudok belekotni.

[ Szerkesztve ]

(#6942) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#6941) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Most nem mindegy,hogy hogyan vannak azok a rohadt számok? Minek a lista? abc sorrend oszt csókolom :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6943) Runner_fxr válasza FIREBLADE78 (#6942) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez nem így megy nálam. :) Fontos a sorrend. :D

(#6944) lugosi válasza Runner_fxr (#6941) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én biztos, hogy mappákat importáltam. Ez a furcsa, ezt akarom megnézni, ebben szeretnék neked segíteni.

(#6945) Runner_fxr válasza lugosi (#6944) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Értem, köszönöm!

galaxys80: Sikerült! :) Bazzeg, átmásoltam és pont úgy működik mint a folder player androidnál. Ne tudd meg ezzel mennyi munkát spóroltál nekem. :) Hát erre már nem számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#6946) Runner_fxr válasza galaxys80 (#6938) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A capriccio free és a fizetős között mi a különbség? Bár nem nagy összeg kemény 1 euro. :)

(#6947) iOce válasza Gsx-rr (#6896) üzenetére


iOce
tag

Tényleg, ezt eddig nem tudtam. Jól eldugták, köszi a tippet :)

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#6948) galaxys80 válasza Runner_fxr (#6945) üzenetére


galaxys80
veterán

Örülök, hogy sikerült.:)
Ez nekem is létszükséglet volt, hogy igy működjön anno.
Nem igazán tudom mi a különbség. Én annak idején megvettem, mert úgy megörültem neki. :)
Talán a reklámok.

(#6949) tmskvcs


tmskvcs
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már azzal a hibával, hogy a telefon a saját töltőjét nem ismeri fel, azt írja ki h nem rendelkezik tanúsítvánnyal, pedig ez az eredeti töltője. A másik amikor nagy nehezen felismeri össze vissza rezeg a telefonom, mintha kontakt hibás lenne. Kipróbáltam új töltővel szintén ugyan azt tapasztalom.

(#6950) maxim01 válasza tmskvcs (#6949) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nézd meg nincs-e szösz a csatlakozó belsejében! A fiaménak ez volt a baja, fél kiló szemét volt benne... :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.