Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20201) csabi98


csabi98
tag

És ki mit mond? Melyik most a legjobban teljesítő Ios verzió? Mert akkor úgy látszik már muszàj lesz maradnom a 12nél. :(
Nekem volt 12.0-12.0.1 van jelenleg de láttam hogy van már 12.1 illetve 12.1.1 is. Utóbbi kettőről kinek mi a vèleménye mondjuk a12.0.1hez képest,gyorsabb valamivel na meg persze ha akkuidőben jobb e vagy sem az is érdekelne! Segítségeteket előre is köszönöm! :)

(#20202) Diokhan válasza csabi98 (#20201) üzenetére


Diokhan
addikt

Nézd, a sebességi különbségeket nem veszed észre a mindennapi normál használat során, az akku idő pedig felhasználó függő. Igazából nem lehet hitelesen, 100%-osan megválaszolni a kérdésed.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20203) .Szaki. válasza csabi98 (#20201) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az iOS 12 sebesség tekintetében szerintem jobb a 11-nél, de tény, hogy a 11 utolsó verziói már rendben voltak. Mindenesetre nálam 12-n teljesen jó. Az enyémen 12.1 van, őszintén szólva szerintem nem oszt nem szoroz jelenleg, hogy melyik van rajta 12-n belül. Az újabb nekem már nem megy fel memóriahiány miatt, szóval arról nem tudok beszámolni.

(#20204) -secret- válasza .Szaki. (#20203) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem megy fel az 5S-re az új? Nem is néztem de tökmindegy, ma jön egy SE a helyére. :D

(#20205) .Szaki. válasza -secret- (#20204) üzenetére


.Szaki.
addikt

16GB ennyire volt elég. :) Úgy néz ki lassan tényleg nem úszom meg a cserét, bármennyire is nem akarom.

Az az igazság, hogy annak ellenére, hogy sosem értettem, hogy hogy lehet mobilon játszani, letöltöttem rá egy ilyen városépítős baromságot, ami időnként tök jó, de zabálja a memóriát, szóval lehet, hogy legyalulom róla, mert azt asztalin is lehet játszani böngészőből. :DDD

Hogy-hogy SE lesz az utód? :)

[ Szerkesztve ]

(#20206) -secret- válasza .Szaki. (#20205) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

39-ért viszik tőlem az 5S-t, 42-ért meg találtam egy SE-t, szép állapotút 100%-os aksival (összességében ennyi hibája van). Futárt elengedte a srác.

Jönni fog az XS 1-2 héten belül csak ezt most nem tudtam otthagyni. 5S-t Fater kapta volna de akkor így egy SE-t kap.

(#20207) tuzpenge válasza -secret- (#20206) üzenetére


tuzpenge
őstag

Spájzban volt és megrágta az egér? :DDD

ˣ

(#20208) .Szaki. válasza tuzpenge (#20207) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nekem is ilyen kisebb karcok vannak az élénél, és nem a spájzban tartom, sőt egerem sincs. :D

(Szerintem zsebben hordva ha véletlen kulcs kerül mellé az okozhatja)

(#20209) tuzpenge válasza .Szaki. (#20208) üzenetére


tuzpenge
őstag

Amúgy ez valóban érdekes mert az enyémen is vannak ilyen, és ehhez nagyon hasonló leverődések, de hogy hogyan keletkezik az rejtély, mivel soha nincs tok nélkül. Szóval ez egy x-akta...

ˣ

(#20210) Diokhan válasza tuzpenge (#20209) üzenetére


Diokhan
addikt

Valaki X-aktát emlegetett??? :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20211) tuzpenge válasza Diokhan (#20210) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jaja. Vártunk mint a messiást hogy megoldd az ügyet! :DDD

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#20212) Diokhan válasza tuzpenge (#20211) üzenetére


Diokhan
addikt

Azt elhiszem! Hívom Mulder-t :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20213) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Hát srácok én is távozom. :)

A telefon sajnos akku és feltehetőleg töltést vezérlő IC hibás, ami 23.000 Forint lett volna alsó hangon és mivel a tárhelyem is kis híján betelt, úgy éreztem, hogy nem éri meg többet költeni a kis iPhone-ra.

Azért ha tudok segíteni természetesen továbbra is itt vagyok! :)

(#20214) tuzpenge válasza .Szaki. (#20213) üzenetére


tuzpenge
őstag

És mi lesz helyette?

ˣ

(#20215) .Szaki. válasza tuzpenge (#20214) üzenetére


.Szaki.
addikt

S9+ lett az utód. :)

(#20216) Diokhan válasza .Szaki. (#20215) üzenetére


Diokhan
addikt

Éles váltás...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20217) .Szaki. válasza Diokhan (#20216) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem kicsit, de jelenleg mind a munkám, mind pedig az iskolám szempontjából szükségem van az S9+ nyújtotta lehetőségekre, illetve az is döntő tényező volt, hogy egy iPhone 8-nál jóval olcsóbban tudtam kihozni a szolgáltatómtól.

(#20218) Masterboy84


Masterboy84
tag

Sziasztok! Tesómnak az iPhone 5S-ében akkumulátor csere volt (egy informatikus ismerőse cserélte Angliában). Kb 1 hónapig nem volt baj az új akksival, de 2 napja folyamatosan 43%-ot jelez. Ha ráteszem töltőre akkor jelzi hogy tölti, de ugyanúgy 43%-on van folyamatosan. Újraindítás, hard reset megvolt, és akksicserekor lett minden törölve és új ként beállítva. iOS 12.1.2. van raja. Van ötletetek hogy mi lehet a gond?

(#20219) Diokhan válasza Masterboy84 (#20218) üzenetére


Diokhan
addikt

Egyértelműen az akku a baj. Telepítsd újra iTunes-al.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20220) .Szaki. válasza Diokhan (#20219) üzenetére


.Szaki.
addikt

Töltést vezérlő IC nem lehet ebben az esetben is? Nekem anno azt mondták, hogy azt csak úgy lehet kideríteni, hogy ha túl van a telefon az akksi cserén és utána is van gond, akkor 100%, hogy IC hiba, de ez csak akksi csere után derül ki. Elmondása szerint 5S-nél ez típushiba.

(#20221) Masterboy84 válasza Diokhan (#20219) üzenetére


Masterboy84
tag

Köszi a választ, de ha akksi a baj, akkor egy újratelepítés mit segít?

(#20222) Noxy válasza Masterboy84 (#20221) üzenetére


Noxy
veterán

Semmit sem, de vannak akik addig sem unatkoznak, meg ugye ott van még a “hátha” jó lesz.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20223) Diokhan válasza Masterboy84 (#20221) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez a topic szerint néhány újraindítás is segít.

Noxy téged már észre sem veszlek, látom segíteni nem tudsz, de a kötekedés meg a csaholás az még mindig megy. No komment... :C :C :C

.Szaki. ha a töltő IC lenne, akkor egyáltalán nem töltene a telefon. :N

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#20224) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok! :)
Egesz jol megvagyok az 5S-sel es mar az Ios 12.1.1essel is megbaratkoztam na de egy ujabb hiba merult fel ami eleg aggaszto tud lenni es ezugyben kernem en a segitsegeteket hatha valaki jart mar igy,a hiba a kovetkezo: A telefont feltoltom teljesen es kb 40-50%ig kutya baja,normalisan mukodik mint eddig,de ha az emlitett toltottsegi szazalek ala megy akkor random magatol ujraindul es van hogy egymas utan tobbszor is! De viszont ha tolton van akkor sose csinal ilyet. Tegnap durva volt amit csinalt mert 48%nal jart az aksi szint es valaki hivott utana pedig se kep se hang ujraindult es nyilvan igy felvenni se tudtam na meg kb 7-8x indult egymas utan ujra es mikor sikerult mukodesre birni mar csak 19%ot mutatott! Na meg ha 50% korul vagyok es megnyitok egy eroforrasigenyesebb appot pld:Facebook akkor is van hogy neha ujraindul.
Mi baja lehet szerintetek? En aksira gyanakszom!
Szerintetek is aksi hiba lesz ez?

(#20225) tuzpenge válasza csabi98 (#20224) üzenetére


tuzpenge
őstag

Majdnem biztos hogy akksicserés.

ˣ

(#20226) csabi98 válasza tuzpenge (#20225) üzenetére


csabi98
tag

Köszönöm a segítséget! A Dreambay és Baseus aksikról van valakinek valami tapasztalata mert olyat néztem hozzá!

(#20227) Kbali válasza csabi98 (#20226) üzenetére


Kbali
nagyúr

Baseust, mint márkát ismerem, kiegészítőit szokták ajánlani. Amit akksiból szoktak még, az a Nohon.
Nem tudom, mennyiért szereznéd be, az Oktogonnál a Kingtel 4500-ért cseréli az akksit az 5S-ben, megvárható és kapsz fél év garanciát rá.

(#20228) csabi98


csabi98
tag

Na sógorral megrendeltük az Aksit Ebayről. Végül a Baseusra esett a választás és ~4000Ft-ba került. Ő ki is tudja nekem cserélni és még a szerelőkészlet meg a ragasztó is benne van az árban na és így legalább tudom hogy minőségire lesz kicserélve! :D Aztán lesz ami lesz,remélem megjavul tőle a telefon.

(#20229) Kbali válasza csabi98 (#20228) üzenetére


Kbali
nagyúr

Biztosan nem ezt a megoldást választottam volna, ha ugyanezt garanciával megkapod kb. holnap.

(#20230) tothferenc válasza Kbali (#20229) üzenetére


tothferenc
senior tag

ebben lehet valami. Viszont: kíváncsi lennék, mi az oka annak, hogy a zugGSM 4990ért cserél (állítása szerint) gyári akkut, az iStyle pedig 9900-ért teszi. Nem hiszem, hogy csak a haszon az oka.... Cseréltem már én is olyan i5s-ben akkut, amibe egy évvel azelőtt állítólag gyári akkut raktak. Nos, ílyen kínai akkut még sosem láttam.... Én speciel magamban bízok, a kijelzőt és az akkut is magamnak cseréltem. :))

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20231) .Szaki. válasza tothferenc (#20230) üzenetére


.Szaki.
addikt

Kolléganőm szintén a Fórumtárs által említett helyen szervizeltette a telefonját, neki egy kijelzőcsere volt szintén jó áron, és tökéletes azóta az i6.

Én haverom 5S-ének a kijelzőjét cseréltem ki anno, ő rendelte Kínából a kijelzőt, volt hozzá egész sok minden, de természetesen a kijelző hibás volt. Szívtam vele 1,5-2 órát, cserébe pedig még csak nem is lett jó. Én sem tudom hogy hol jön ki az, hogy nekik megéri ennyiért megcsinálni, de + 1.000 Ft a beszerelés díja, erre pedig én is azt mondanám, hogy akkor szívjanak vele ők, és biztos, hogy náluk nem lesz gyári hibás a beszerelt alkatrész.

(#20232) Kbali válasza tothferenc (#20230) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az általam említett zugGSM sehol nem említi a gyári akksit. Én pontosan ennek tudatában cseréltettem ott (se szerszámom, sem időm ezzel otthon, magamnak foglalkozni).
A 9900 Ft-os gyári akkucsere viszont csak bizonyos típusokra él és az Apple dotálja.

(#20233) csabi98


csabi98
tag

Sógor szerint ha minden jól megy péntek körül itt lesz az aksim mert szerencsére nem kínából jön hanem Euból és akkor mehet a csere. A jelenlegi aksim már nagyon a halálán lehet mert készenlétben Wifivel asztalra letéve 1 óra alatt majdnem 50%ot merült! :D De szerencsére beszereztem addig egy tartalék telót amíg az enyém készen nem lesz csak az Android platform és így hirtelen még szokatlan az Ios után. (az érzés mikor a kapcsolósort lentről felfelé húzva keresed Androidon és rájössz hogy ez nem úgy van mint iosen de persze hamar megszokja ezeket az ember.) :D

(#20234) csabi98


csabi98
tag

Elkészült a telefon és működik is szuperül. Viszont lenne hozzátok egy kérdésem: Tesóm Iphone 6osát nézegettem ma és ott a Beállítások-Akkumlátor résznél meg lehet nézni hogy hány % az Akku jelenlegi kapacitása, na és ezt én 5S-en sehol nem találtam. :( ott ezt a részt hol találom meg? Ha egyáltalán van rajta ilyen? Nem mintha most számítana új akkunál csak kíváncsi vagyok hogy van e rajta ilyen vagy az csak 6ostól van? :D

(#20235) vilmose33 válasza csabi98 (#20234) üzenetére


vilmose33
őstag

Az akkumulátor-azon belül akku állapota, de nálam se ír ki semmit. Kíváncsi vagyok nálad mit ír. Az enyémben mondjuk régi az akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#20236) P41N válasza csabi98 (#20234) üzenetére


P41N
senior tag

Csak 6-tól felfele van.

(#20237) Fetyoka0 válasza P41N (#20236) üzenetére


Fetyoka0
tag

Sziasztok,

nemrég cseréltek nekem LCD-t(én vittem (kínai)) az egyik szervizben, azóta telefonálás alatt nagyon melegszik a készülék.
Mi lehet a gond? Külföldi fórumon olvastam hogy flex kábel sérülhetett vagy rosszul lett csatlakoztatva. Minden működik(front kamera, hangszóró, proxy sensor)
Járt már így valaki?

(#20238) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok! Kicsit off lesz de remélem maradhat és tudtok segíteni. Miután sógorral megcsináltuk az én telómat és jó lett ő is kedvet kapott hogy aksit cserél az Iphone 6-ban mert 3 éves a telefon és még sosem volt cserélve és néha hidegben ki kapcsolagatott. Nos ő Skyphoneról rendelte az aksit amit ma meg is kapott és szétkapta a telefont akku ki,új akku be mint ahogy az enyémnél is csináltuk és most bekapcsolás után az Apple logónál egyszerűen nem megy tovább hanem folyamatosan újraindulgat. A gyári aksit is visszatette és ekkor is azt csinálja. Egyszerűen nem lehet az Apple logónál tovább jutni vele. Ha Valaki esetleg tud rá valami megoldást vagy ötletet hogy mi lehet vele azt megköszönném! :D

(#20239) tothferenc válasza csabi98 (#20238) üzenetére


tothferenc
senior tag

iTunes-szal próbáltátok újrarakni?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#20240) csabi98 válasza tothferenc (#20239) üzenetére


csabi98
tag

Igen. De 4013as hibát dobál folyamatosan pedig dfu módban próbáltuk és semmi. Se visszaállítással se frissitéssel nem ment végig az itunes hanem dobta a 4013 hibakódot. Persze kipróbáltuk azt hogy itunes legujabbra frissit aztan masik kabellal masik usb portba csatlakoztatva es a legvegen mar masik gepen is neztuk de semmi. Mindenhogy ugyanaz volt a hiba.

(#20241) Kbali válasza csabi98 (#20238) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szedje szét újra, nézze át a csatlakozásokat, hogy minden rendesen van-a a helyén.
És bocs: ennyit az otthoni szakértő szerelgetésről - lehet, hogy hazavágta az alaplapot.

(#20242) csabi98 válasza Kbali (#20241) üzenetére


csabi98
tag

Tegnap bement vele a szervízbe és otthagyta 1 órára hogy nézzék már meg. Miután visszament érte azt mondták neki hogy töltő ic hiba. De gondolom az az akkucseréltől nem mehetett szét de nemtudom mivel annyira nem értek hozzá. Na de lényeg a lényeg hogy venni akart már úgyis egy újat hamarosan.

(#20243) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nálatok nem szokott recsegni a hang? Főleg ha egy messengeres játékkal játszom, mondjuk szépen akad közben amikor recseg a hang, de már másnál is halottam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#20244) Enzolord


Enzolord
addikt

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, jó anyám telefonja nem érzékeli a SIM kártyát, frissítést nem hajlandó telepíteni, azt írja ki, ellenőrzési hiba, nincs internet kapcsolat, holott Wifivel csatlakozik végig! Oldalakat betölti! Valakinek erre valami megoldás? Előre is köszi!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20245) Kbali válasza Enzolord (#20244) üzenetére


Kbali
nagyúr

Telefonálni sem lehet? Nincs tiltva a készülék? Nem olyan feltöltős kártya, ami nem lett adategyeztetve?

(#20246) Enzolord válasza Kbali (#20245) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, nincs letiltva. Másik kártyát raktam bele, azt sem érzékeli! Keresést ír ki, amikor elindítom. De semmi.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20247) Kbali válasza Enzolord (#20246) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor két dolog lehet: a telefon IMEI alapján van tiltva a hálózatokról vagy tönkrement a GSM modulja.
Amit még megpróbálhatsz, az a hálózati beállítások reset-je.

(#20248) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A szülinapos igot kivették az appstoréból?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#20249) -secret- válasza Tiger. (#20248) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

10 napig lehetett letölteni 2015-ben.

(#20250) Tiger. válasza -secret- (#20249) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Le is volt. Csak csináltam egy gyári vissza állítást, és most nem találom a storéban.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.