Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19951) .Szaki. válasza tothferenc (#19950) üzenetére


.Szaki.
addikt

A kengyel által ajánlott helyen 23.000 a kijelzőcsere.. Most komolyan 1.000 Forinton megy a vita?

(#19952) jófejsrác válasza .Szaki. (#19949) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én ezt a csatornát szoktam figyelemmel kísérni. Persze úgy is majd több napi használat után derülhet ki. Ettől függetlenül én jobbnak látom a 12-t mint a 11-et.

(#19953) mtomi95 válasza .Szaki. (#19949) üzenetére


mtomi95
senior tag

Mindenben gyorsabb! Videók alapján nem lehet megmondani és nem is szoktam ilyesmire figyelni. Ki kell próbálni! Akkor fogod látni, hogy a napi használat közben sokkal gyorsabb.
Töltsd le és tedd fel a béta 9-et! Most még ha nem jönne be (ami nem valószínű) simán vissza tudsz térni az iOS 11 utolsó GM verziójára. Ha iTuneszal csinálod nem veszthetsz semmit. Max újra be kell majd olvastatnod az ujjaidat, ha vissza állítod a 11-et.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#19954) gyuri2008 válasza mtomi95 (#19953) üzenetére


gyuri2008
veterán

Neked a béta 9 van fent?
Ha igen akkor mi a véleményed?

(#19955) mtomi95 válasza gyuri2008 (#19954) üzenetére


mtomi95
senior tag

Az eddigi legjobb iOS 12 béta a 9. Mind aksi, mind teljesítmény ügyileg. Eddig buggal sem találkoztam!
A béta 7-8 viszont nagyon rossz volt!

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#19956) gyuri2008 válasza mtomi95 (#19955) üzenetére


gyuri2008
veterán

Most telepíti a telefonra,kíváncsi leszek rá?

Neked mióta van fent?

[ Szerkesztve ]

(#19957) mtomi95 válasza gyuri2008 (#19956) üzenetére


mtomi95
senior tag

Megjelenés, kiadás óta.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#19958) tothferenc válasza .Szaki. (#19951) üzenetére


tothferenc
senior tag

Ha azt nezzuk, hogy magamnak rendeltem, es csereltem, akkor 8 rugo a kulonbseg. Nekem ez mar jelentos....

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#19959) kengyel válasza gyuri2008 (#19956) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is felraktam, idáig minden oké.

kengyel

(#19960) .Szaki. válasza tothferenc (#19958) üzenetére


.Szaki.
addikt

De hogy lehet összehasonlítani egy szolgáltatást egy saját otthoni tevékenységgel? Az a cég 23.000 Forintért egy szolgáltatást nyújt azoknak, akik ezt a feladatot otthon nem tudják elvégezni. És lássuk be, az emberek 90%-a ezt nem tudja elvégezni. Én sem azt írtam, hogy magamnak csinálnám meg 23-ért, hanem másnak. Azért azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy valakivel elvégeztet egy munkát és azért cserébe nem kell munkadíjat fizetni..Nem lehet összehasonlítani a két dolgot.

(#19961) .Szaki. válasza mtomi95 (#19953) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ja, én nem tartok attól, hogy az iOS12 rosszabb lesz a 11-nél, én csak annyit mondtam, hogy jó a 11.4 és nem vagyok benne biztos, hogy a napi használatban néhány funkció gyorsulása feltétlen látszani fog, mert én ezzel is teljesen megvagyok elégedve. De legyen igazad. :) Annak nagyon örülök, hogy ezt a verziót is meg fogja kapni a kis 5S, iszonyat nagy szerencsém van ezzel a telefonnal. :) Megvárom a hivatalost szeptemberben, mindig akkor szoktam frissíteni egyébként.

(#19962) Kbali válasza .Szaki. (#19960) üzenetére


Kbali
nagyúr

20e ft feletti javítás esetén pedig van kötelező 6 havi jótállás

(#19963) .Szaki. válasza Kbali (#19962) üzenetére


.Szaki.
addikt

Erről nem is beszélve, igen. :K

(#19964) zmtTom


zmtTom
tag

Üdv Mindenki!

Használ itt valaki Xiaomi Mi Band 3 karkötőt a telefonhoz? Az volna a kérdésem hogy viber és messenger üzeneteket is jelez? Mert a Mi Band 1 nem tudja csak az androidnál.

Köszönettel, :R

(#19965) -secret- válasza zmtTom (#19964) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jelez, igen.

(#19966) zmtTom válasza -secret- (#19965) üzenetére


zmtTom
tag

Köszönöm szépen. Meg is vettem :C és tényleg jó nagyon. Köszi még egyszer :R

(#19967) half333


half333
őstag

Üdv! Használja már valaki az ios 12-t? 10.3.3-hoz képest mennyivel jobb(gyorsabb)/stabilabb?

(#19969) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

iOS 12 Public Beta 12.9-nél ma reggel minden képernyő feloldásnál feldob egy üzenetet:
"Elérhető egy új iOS-rissítés. Kérjük, frissítsen az iOS12 bétaverzióról."
Autómatikus frissítés ki van kapcsolva.

Valaki találkozott ezzel?
Frissítést nem talál a telefon.

Vélemény?

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#19970) -secret- válasza artid (#19969) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bug.

(#19971) tuzpenge válasza -secret- (#19970) üzenetére


tuzpenge
őstag

Azért elég érdekes bug, mert kb hétfő óta fenn van a telefonon a legújabb Public béta és nálam is csak ma reggeltől csinálja. Hiába van kikapcsolva az automatikus frissítés mégis olyan mintha valamit leszedett volna a tudtom nélkül és megváltozott volna valami a rendszerben. Vagy időzítve volt hogy 4 nap után kezdje ezt el csinálni. Mindenesetre elég érdekes.

ˣ

(#19972) artid válasza tuzpenge (#19971) üzenetére


artid
aktív tag

Közben találtam híreket a bug-ról:
[link1]

[link2]

"It looks like this method in Springboard does some date/time calculations to determine if the current build is about to expire, every time the cover sheet gets dismissed. For some reason, the latest builds of iOS 12 think they're about to expire,"

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#19973) Alastair' válasza artid (#19969) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem is ezt csinálja, most rakom vissza a 11.4.1-et, elég idegesítő.

Alister from Hell

(#19974) -secret- válasza artid (#19972) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#19975) atti29


atti29
tag

Sziasztok!
Adott egy 5s (most vettem csak netezésre) ami hálózatot nem talál csak keres a wifi megy de nem tudom aktiválni a telefont,valami ötlet mit lehetne tenni?!
Tudtam már aktiválni egyszer,akkor mondjuk kiírta nincs sim kártya most azt sem írja csak keres.
Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

(#19976) zmtTom


zmtTom
tag

Használ valaki az alábbi kettő közül valamelyiket zene hallgatásra és telefonhívások kezelésére?

1. BOSE SoundSport Wireless IE Bluetooth fülhallgató

2. Sennheiser MOMENTUM Free Bluetooth fülhallgató

Nem tudom a leírás alapján eldönteni hogy mind a kettő kezeli e a beszélgetéseket vagy nem az iphone-on? Illetve melyik a jobb? Melyik szól szebben illetve melyiknek jobb a hangereje? Illetve az üzemidő?

Mivel most nagyjából egy árban vannak, ezért kérlek benneteket akinek van tapasztalata kérem ossza meg velem.

Köszönettel :R :R

[ Szerkesztve ]

(#19977) jófejsrác válasza zmtTom (#19976) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Beats X nem jöhet szóba? Nekem lassan már egy éve megvan és nagy megelégedéssel használom. Kezeli a hívásokat, "W1"-es chipes, pár perc alatt elég sok kakaót belebírsz tölteni. Szerintem jól is szól és ahogy látom az ára is már mérséklődött itthon.

(#19978) Ufff válasza artid (#19969) üzenetére


Ufff
senior tag

Pedig megjelent erre is a javítás, a jelenlegi legfrissebb a Developer Beta 12 vagy a Public Beta 10. Telepítsd, megoldja a problémát!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#19979) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Ahogy visszaraktam a 11.4.1-et, az aksim elég szépen észhez tért:

Alister from Hell

(#19980) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Eladás előtt csinálok egy gyári beállítást,ki kell venni előtte a sim kártyát és úgy kel megcsinálni a visszaállítást?

(#19981) -secret- válasza gyuri2008 (#19980) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem kell.

(iPhone keresést el ne felejts kikapcsolni!)

[ Szerkesztve ]

(#19982) gyuri2008 válasza -secret- (#19981) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi a választ.

A visszaállítást meg így csinálom,kijelentkezem a fiókból majd az Összes tartalom, beállítás törlése.
Gondolom így jó lesz.

(#19983) -secret- válasza gyuri2008 (#19982) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#19984) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok! Lehet tudni valamit,hogy mikkor érkezik a végleges ios 12 szoftver?

(#19985) Diokhan válasza jenei1994 (#19984) üzenetére


Diokhan
addikt

A Szifon.com megírta a Keynote időpontját, elvileg akkor jelentik be.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19986) -secret- válasza Diokhan (#19985) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S rá pár napra tölthető is.

(#19987) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok :) Nemrég vásároltam egy ilyen készüléket(1,5hónapja) Androidról váltottam így ez az első Iphoneom és eddig nagyon pozitívak a véleményeim róla és tény sokkal másabb mint egy android na és jobban is tetszik! Kérdésem lenne: Az Ios12 Betat érdemes lenne e feltenni a jelenlegi 11.4.1 helyett? Bár ezzel a szoftverrel elég gyors és bugmentes de én szeretném kipróbálni az új Ios-t vagy nagyon bugos még a legutóbbi Beta és inkább ne tegyem? :D Vagy szerintetek várjam meg a hivatalos megjelenést? (az tudtommal 2018.09.12) Segítségeteket előre is köszönöm!

(#19988) univerzita válasza csabi98 (#19987) üzenetére


univerzita
addikt

Megvárnám, főleg hogy csak pár nap van hátra.

(#19989) csabi98 válasza univerzita (#19988) üzenetére


csabi98
tag

Akkor nem kapkodom el! :D és köszönöm a segítséget! Amúgy gondolom fog jelezni ha Ota-n elérhető a frissítés

(#19990) csabi98


csabi98
tag

Egyébként kinek mi a véleménye a készülékről így hosszabb távú használatot tekintve? Mert nekem teljesen pozitív főleg android után,igaz még csak kb 1,5 hónapja hogy használom de nekem nagyon tetszik az ios mert gyors,pörgős soha nem akad meg viszont az aksi néha kicsit lehetne jobb de annyi baj legyen erre ott a powerbank. :D Egyébként patika állapotban sikerült kifognom egészen jó áron és 2015 Decemberi kiadás a 3U tools szerint szóval még nem 5 éves :D Szerintetek olyan 1-1,5 évig még ki lehet ezzel a készülékkel húzni? Mert ekkor tervezek majd venni valami komolyabbat és szerintem a következő telefonom is Iphone lesz! :D

(#19991) univerzita válasza csabi98 (#19990) üzenetére


univerzita
addikt

Elvileg a most következő frissítés nem fogja lassítani ( már amit írtak a béta használók) és azzal akár 1,5 évig. Csak már a következő frissítéseket meg kell gondolni.

(#19992) .Szaki. válasza csabi98 (#19990) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én '16-ban vettem újonnan és jelenleg úgy látom, ~2020-ban lesz nekem érdemes új telefon után nézni, addig bőven hozni fogja amit kell, ameddig pedig naprakész, addig hülyeség lenne lecserélni szerintem. Kicsikét ha visszaolvasgatsz egyébként itt a topicban, akkor páran már leírtuk a hosszútávú tapasztalatainkat a készülékkel kapcsolatban. :) Azt nem árt ha tudod, hogy most fog kijönni az iOS12, az 5S-nek ez lesz az utolsó frissítése amit megkap. Hogy a tiéd ki fogja-e húzni 1-1,5 évig, az szerintem kizárólag az akku állapotán fog múlni, szerintem elképzelhető, hogy alkalmasint egy akkumulátor csere esedékes lesz, azt viszont már te tudod, hogy neked megéri-e erre a telefonra költeni, ha csak rövidtávra tervezel vele.

(#19993) cseter válasza csabi98 (#19990) üzenetére


cseter
tag

Én majdnem 2 évig használtam egyet, 2016 októberben vettem !
Soha semmi gondom nem volt vele , úgy 1,5 után éreztem hogy az akku már nem az igazi , illetve a kijelző kicsit a bal felső sarokban kezd elengedni!
Ezen kívül hibátlan ,és még mindig elég gyors készülék volt.
Most cseréltem le egy 7-esre , mert már nem szerettem volna rá költeni !
Szerintem mivel most még megkapja az ios12-őt 1 de inkább 2 évig biztosan jól fog muzsikálni👍🏻

(#19994) csabi98


csabi98
tag

Uu nem gondoltam volna hogy ennyien fogtok tapasztalatokat írni ès ezt mindenkinek köszönöm! Akkor még 1,5 évig biztosan elmegy szóval megnyugodhatok és az aksival sem lesz valszeg problémám mert akitől vettem mutatta a számlát hogy mielőtt én megvásároltam tőle ő azelőtt 2 hónappal cseréltetett a telefonban aksit :D Na meg a hasznàlatot és gyorsaságot nèzve az hogy naprakész legyen nem teljesen fontos mivel ismerek èn mèg olyat aki 4S,sima 5 vagy 5C-t hasznàl különösebb hiba nélkül és ugye ezek már jó ideje nem is kaptak rendszerfrissítést!

(#19995) Kbali válasza csabi98 (#19994) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem tudom, milyen androidos telefonról váltottál, de nem kell hanyatt esni a teljesítménytől. Az akksi új korában is max 1 napot bírt, ha kicsit is nyomkodtad.

(#19996) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Tesóm 5s-e most lesz 2 éves, de az akku nagyon rossz állapotban van. Garanciában javítják vagy már csak pénzért?hol a legolcsóbb, és mennyi hivatalos szervizbe a csere?

(#19997) -secret- válasza fcbarca (#19996) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Már csak pénzért. 10 alatt megvan.

(#19998) fcbarca


fcbarca
őstag

Szabolcs-ba van valahol hivatalos szerviz?

(#19999) csabi98 válasza fcbarca (#19998) üzenetére


csabi98
tag

Ha esetleg Debrecen is szoba johet en hallottam egyet ismerostol ami elvileg nagyon jo! Az pedig a Csapo Utcan talalhato Apple for You szervíz! Nyiregyen is van valami szakszervíz de arról mèg nem hallottam semmit sem.

(#20000) csabi98 válasza Kbali (#19995) üzenetére


csabi98
tag

Xiaomi Redmi 4x-ről váltottam és az akkuidő engem nem zavar annyira mert ott a powerbank ha nagyon merülne. És amúgy szerintem ez sokkal jobb mint az előző telefonom mégpedig azért mert ezen már Ios fut nem android a másik ok pedig a kamera hogy ahhoz kèpest nagyon szép képeket és videókat csinál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.