Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) perge666 válasza jófejsrác (#19550) üzenetére


perge666
veterán

Úúúú tényleg. :B
Látszik hogy hajnal 4-re mentem ma dolgozni,nem vagyok a legfittebb. :))

Alister : Bocsi,nem okoskodni akartam. :R

[ Szerkesztve ]

(#19552) Alastair' válasza perge666 (#19551) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Semmi gond. :)

Alister from Hell

(#19553) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Páromnak Iphone 5S telefonja van, és egy videót szeretnék neki átmásolni. A videó 210 mega, így mail, viber stb nem jöhet szóba. Próbáltam simán felmásolni, de nem engedi... hogy tudok egy egyszerű videót rámásolni???

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19554) b.kov válasza MikeWazowski (#19553) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia!
iTunes-on keresztül próbáltad esetleg? Én nem csináltam még, de elképzelhetőnek tartom, hogy ott simán rá tudod húzni. Esetleg valamilyen felhőszolgáltatás igénybevételével: feltöltöd, telón meg le.

(#19555) jófejsrác válasza MikeWazowski (#19553) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Szia,

tedd fel a documents nevű appot, iTunes app szekcióban simán belemásolod a "documentsbe"

Link

(#19556) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!
Ugyan nem 5S-ről lenne szó hanem 5C-ről. A kijelző fekete volt Apple logó se jelent meg. Recovery-t illetve a DFU-t tudom csak elérni.. Itunes visszaállítás se volt sikeres. Kábelem nem eredeti lehet az a gond? Javítható a szoftveres része?

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#19557) MikeWazowski válasza jófejsrác (#19555) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen, holnap megpróbálom! :R

b.kov - Neked is! :R

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19558) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Egyre jobban mozog a sarokban a kijelző. Lesz ebből komolyabb probléma? Nem fog egyszercsak kiesni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19559) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Az elmúlt napokban azt tapasztaltam, ha készítettem egy videót, vízszintesen elforgatva, akkor mindig merőlegesen játszotta le. Régen ezzel semmi bajom nem volt, nem kellett fordítani a videót visszajátszáskor.
Az esetleg okozhatja ezt, hogy már nincs hely a készüléken és mindent az Icloudba ment?

(#19560) -secret- válasza Eliot Anders (#19559) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kapcsold ki a kijelző lockot és fordítsd el a kijelzőt majd úgy játszd le!

(#19561) Eliot Anders válasza -secret- (#19560) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Nekem az nincs bekapcsolva, soha nem használom.

(#19562) Diokhan válasza Eliot Anders (#19559) üzenetére


Diokhan
addikt

Nézd meg, hogy amikor videófelvételre kapcsolsz, elfordulnak-e a kezelő gombok, ha nincs bekapcsolva az orientáció lock és nem fordul el, akkor valószínüleg hibás a giroszkóp.

Más:
Van valakinek tapasztalata a miskolci almavilágban 5S akkucserével kapcsolatban? Tudja esetleg valaki, hogy milyen akkut tesznek a telefonba és mennyire megbízhatóak? Megvárható?

Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19563) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A 11.3-as béta az 5S-re nem telepíthető?

Alister from Hell

(#19564) artid válasza Alastair' (#19563) üzenetére


artid
aktív tag

Szia,

Telepíthető.
Ezekre felmegy a béta is.
[iOS 11 is compatible with these devices]

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#19565) arkades


arkades
aktív tag

Sziasztok. 10.0.2-vel mennyire használható a telefon? Látom, hogy itt van olyan akinél a 11-es is jól megy, de érdekelne, hogy a régebbi jobb-e?

Каждый дрочит как он хочет.

(#19566) perge666 válasza arkades (#19565) üzenetére


perge666
veterán

Azt hallottam hogy az 5S a 10.3.3-al a legtutibb.

(#19567) arkades válasza perge666 (#19566) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi, csak hát ugye 10.0.2-ről, arra nem fogom tudni frissíteni, csak 11-re.

Каждый дрочит как он хочет.

(#19568) Alastair' válasza arkades (#19567) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A youtube-on van összehasonlító videó rengeteg.

Alister from Hell

(#19569) arkades válasza Alastair' (#19568) üzenetére


arkades
aktív tag

Igen biztos, csak azt gondoltam, hogy így egyszerűbb.

Каждый дрочит как он хочет.

(#19570) Alastair' válasza arkades (#19569) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az én telefonom másfél éves, az aksija is jó még. Nekem a 11.2.6 van, jól fut. Sőt a 11.3 szerintem még jobb lesz, ahogy a videók alapján látni.

Alister from Hell

(#19571) arkades válasza Alastair' (#19570) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi. Akkor azt hiszem elviszem a telefont. Ezzel a 10.0.2-vel árulják, és nem voltam benne biztos, hogy így érdemes-e megvenni?

Каждый дрочит как он хочет.

(#19572) .Szaki. válasza arkades (#19571) üzenetére


.Szaki.
addikt

11.2.6-tal nekem jobb az 5S, mint eddig bármi mással. :)

(#19573) Alastair' válasza arkades (#19571) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha megveszed nyugodtan frissítsd be.
Sőt én az itunes-al rögtön csinálnék egy rendszer visszaállítást, felrakja neked tiszta telepítéssel a 11.2.6-ot. Hibátlan lesz.

Alister from Hell

(#19574) nkmedve válasza Diokhan (#19558) üzenetére


nkmedve
őstag

Nálam évek óta mozog a kijelző sarka egy kicsit (akkucsere óta picit még jobban), de nem okozott ez eddig semmiféle gondot azon kívül, hogy némileg zavaró a tudat. Állítólag lehet ragasztani ha nagyon zavar a dolog, de én még nem néztem komolyabban utána.

(#19575) arkades válasza .Szaki. (#19572) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek. Most épp nem tudom utolérni az eladót. Telefonszámot nem adott meg, levélre meg nem válaszol. Persze lehet, hogy nem ér rá folyton a postáját nézni.

Каждый дрочит как он хочет.

(#19576) Diokhan válasza nkmedve (#19574) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi, engem is inkább csak a tudat zavar.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19577) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Sikerult megvennem egy baratom reg elfelejtett 5s-et tegnap. Ami a legjobb, h meg 10.1.1 van rajta! Masodtelefonkent is kurvan orulok neki.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19578) Bib válasza C.Brigante (#19577) üzenetére


Bib
őstag

Akkor ha frissíted 11.2.6-ra még jobb lesz :)

(#19579) perge666 válasza Bib (#19578) üzenetére


perge666
veterán

Ti 5S-t használtok?
Nekem 11-el elég lassúcska volt, munkatársam nem frissítette,neki sokkal gyorsabb volt.

(#19580) Alastair' válasza perge666 (#19579) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha nem frissíted, egy rakás app nem fog települni. ios 7-el visszaküldöd butatelefon szintre. Ott meg lehet gyors.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#19581) C.Brigante válasza Bib (#19578) üzenetére


C.Brigante
veterán

Az elozo 5s-t 11.2.5-el adtam el de most tenyleg ugy tunik, h 10el furgebb. Pedig eddig en is a 11 mellett kampanyoltam. Erdekes.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19582) perge666 válasza Alastair' (#19580) üzenetére


perge666
veterán

9 van telepítve neki,annál feljebb nem ment.
Amit használ minden flottul működik.
Nekem 11-el fele olyan gyors volt,nagyon észre vehető volt a külömbség.
Már 6S-em van 11.2.5-el,na itt nincs gond a sebességgel,11.2.6-ot fel se raktam,nem érzem hogy bármivel is gond lenne.

(#19583) .Szaki. válasza perge666 (#19582) üzenetére


.Szaki.
addikt

Érdekes, hogy ugyanazokon a típusú telefonokon mennyire másképp viselkednek egyes verziók. Én a 11-es iOS különböző verzióival rengeteget szívtam és a 11.2.5 is ilyen volt, azt hiszem a 11.2.3 volt az amivel jól ment, most pedig 11.2.6-tal tökéletes. Persze nyilván számít az is, hogy ki mit használ a telefonon, a Siri-nek és a diktálás funkciónak a halála pl ahogy néztem kb majdnem az egész fórumon csak engem érintett, mert másnak fel sem tűnt, mivel nem használják.

Annyi van, amit viszont minden típusnál írnak, hogy az időjárás widget cseszik frissíteni magát, valamint a levelezőnek kell egy kis idő mire tényleg a friss üzeneteket mutatja, de ez 1,5-2 másodpercet jelent, már megszoktam. Ezek viszont nem a 6-os verzió sajátjai, hanem magának az iOS 11-nek.

(#19584) perge666 válasza .Szaki. (#19583) üzenetére


perge666
veterán

Na igen a sirit én sem használom.
Nálam a 11.2.3 lassabb volt az 5-nél,de egyiknél sem frissítette az időjárást csak 3-4 mp után mikor ráléptem.
Az e-mailt meg egyáltalán nem is frissítette,csak ha én kézzel frissítettem,de ez lehet beállítás mert 6S-en sem mindig frissíti autómatikusan.

(#19585) Alastair' válasza perge666 (#19582) üzenetére


Alastair'
nagyúr

9-nél is írkálja pár app, pl. Jófogás, hogy minimum ios 10 kell a telepítéséhez.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#19586) perge666 válasza Alastair' (#19585) üzenetére


perge666
veterán

Kolegának amire kell arra bőven jó neki így azt mondta,szerintem azt sem tudja hogy mi az a jófogás. :DDD
Telefonál nagyon sokat,Facebookozik,viberezik,olvasgat a neten,meg néha játszik 1-2 játékkal és ennyi is,akkor minek frissítsen ha ezt baromi gyorsan,stabilan teszi a teló?
Ja meg az időjárást nézi naponta 30X. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19587) _seth_


_seth_
veterán

Elbúcsúzom én is, bár sokat nem írtam, de folyamatosan követtem a topikban az aktuális történéseket. Az 5S-ről csak egy kicsit urgottam, 6S lett helyette. Páromnak még megvan az 5S, de hamarosan neki is 6S-re cseréljük :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#19588) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Innen próbálta már valaki visszarakni a 10.3.3-at?

Alister from Hell

(#19589) galaxys80 válasza Alastair' (#19588) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem fog menni.

(#19590) Diokhan válasza Alastair' (#19588) üzenetére


Diokhan
addikt

Itt találod, hogy mely készülékekre melyik verziókat írja még alá az Apple.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19591) Constantin válasza Diokhan (#19590) üzenetére


Constantin
tag

A ''Global'' és a ''GSM'' verziók között mi a különbség?

(#19592) -secret- válasza Constantin (#19591) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Modellszám.

(#19593) Diokhan válasza Constantin (#19591) üzenetére


Diokhan
addikt

A hálózatkezelő képesség. Neked a global kell(ene).

(#19592) -secret- : Sokat segítettél ezzel :C :C

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19594) -secret- válasza Diokhan (#19593) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mármint a telefon modellszámából derül ki, hogy melyik ipsw kell.

(#19595) Constantin válasza Diokhan (#19593) üzenetére


Constantin
tag

Köszi nektek! Most már ezt is tudom :)

(#19596) zadir1


zadir1
tag

Hali! Előreláthatólag meddig lesz még frissítés/támogatás erre a telefonra? Iphone-t szeretnék főleg facebook némi böngészés, kevés játék. Asszonynak 6s van. És megtetszett az Ios. A zsugori vérem viszont nem engedi, hogy olyat vegyek én is magamnak 😁

(#19597) DJosef válasza zadir1 (#19596) üzenetére


DJosef
őstag

Udv!

Az iOS 12 mar nem kapja meg.

Forget about it

(#19598) -secret- válasza DJosef (#19597) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De láttunk már csodát ugyebár. :)

(#19599) perge666 válasza DJosef (#19597) üzenetére


perge666
veterán

Nem kapja meeeg?? :Y
Ezt hol írják??Le vagyok maradva. :(((

Benéztem a topikot,azt hittem a 6S-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#19600) .Szaki. válasza -secret- (#19598) üzenetére


.Szaki.
addikt

Te látsz esélyt, hogy esetleg kapna 12-t? Én kb biztos vagyok benne, hogy megáll 11-en, hiszen elvileg négy főverziót kap mindegyik, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.