Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19201) Dimebag88


Dimebag88
aktív tag

Sziasztok!Van itt valaki aki cserel hatlapot?

A madár az ász!

(#19202) bjergerking


bjergerking
tag

Ez a feloldas animacio akadas csak nalam van jelen? A 11.0.3-ban olyan szep smooth volt :(

(#19203) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok,ez a 11-es IOS egy hulladék,sokkal lassabb mint az előző verziók...szerintetek melyik volt rá a leggyorsabb,10.3.3 esetleg,9?és hogy kéne visszatenni?valaki küldene egy leírást? :R

(#19204) univerzita válasza fcbarca (#19203) üzenetére


univerzita
addikt

Már nem lehet visszatenni.

[ Szerkesztve ]

(#19205) fcbarca válasza univerzita (#19204) üzenetére


fcbarca
őstag

hogy hogy?

(#19206) univerzita válasza fcbarca (#19205) üzenetére


univerzita
addikt

Mert a előző verziókat csak egy bizonyos ideig engedélyezi( általában 2 hét) visszatenni.

(#19207) bepe79 válasza fcbarca (#19205) üzenetére


bepe79
addikt

Így. Apple policy. Welcome to Apple's world. Visszatérésre semmiféle módon nincs lehetőség. Aki frissített, az így járt.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19208) Tiger. válasza fcbarca (#19205) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem a 10.3.3 van de már elkezdet a sokkolást szeretné ha frissíteném.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#19209) bepe79 válasza Tiger. (#19208) üzenetére


bepe79
addikt

Most már egyébként az Android is ilyen (sajnos), mindenféle úton-módon nyomja az ember képébe a frissítési lehetőséget a menüben is, és értesítés formájában is. Külön ADHell-ell kellett force-olva letiltanom a frissítési értesítést a device-on, hogy ne akarjon Marshmallowról Nougatra frissíteni, vagy legalábbis az értesítést ne küldje róla az értesítési sávra kétnaponta.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19210) Kbali válasza bepe79 (#19209) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak az nem mindegy, hogy ezt ios-en meg sem tudod tenni, viszont ha frissítesz, akkor vissza tudsz menni.

(#19211) metju válasza Kbali (#19210) üzenetére


metju
tag

De meglehet tenni.
Neten vannak cikkek róla.
Én IOS 9.3.5-ön élek vígan, és soha egy darab jelzést nem ad a telefon, hogy hahó, nyomjad felfele az újabb és újabb verziót

(#19212) fcbarca válasza metju (#19211) üzenetére


fcbarca
őstag

Hogy kell? :R

(#19213) Kbali válasza metju (#19211) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ugye jailbreak - ugye van 10-es ios felett is?

[ Szerkesztve ]

(#19214) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Ezzel a 11.2 vel nekem erosen megallt a battery drain issue. Nem tudom mit okoztak, de 1ora kijelzotol es 14 ora keszenlet mellett esett 10%ot. Ha ez igy marad ez volt az utolso update-em. Remelem az apple sem ad mar tobbet 5sre.
Gyorsulas is eszlelheto, nem placebo.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#19215) Tiger. válasza bepe79 (#19209) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt pedig ki tudod kapcsolni, és nem fog zaklatni vele.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#19216) LSiki


LSiki
tag

Sziasztok.

Új vagyok Ios és Iphone témában.
5S-re következő tokokkal kapcsolatba ha valakinek van tapasztalata és megosztaná velem azt megköszönném.
Verus (VRS Design) Crystal Bumper
Spigen Neo Hybrid Crystal
Ghostek Cloak
Illetve ezekhez hasonló átlátszó hátlapos keretében aranyszínhez passzoló( arany vagy átlátszó ) 2 héten belül beszerezhető alternatívák is érdekelnek(eBay is játszik).

Jelenleg még nem tudom hányas Ios van rajt de meddig érdemes frissíteni? Olvastam hogy 10.3.2 jó illetve itt hogy az utolsó 11.2 is azt hiszem.
Illetve ha valahol van ezzel kapcsolatban egy összefoglaló akkor azt hol keresem hogy felesleges kérdésekkel ne zaklassalak benneteket.

Előre is köszönöm : LSiki

[ Szerkesztve ]

(#19217) .Szaki. válasza LSiki (#19216) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Kérdezz nyugodtan, ezért van a topic. :)

- A tokokkal kapcsolatban nem tudok tapasztalatokról beszámolni, mert nem használok hozzá.

- Nálam az iOS 10-ből az iOS 10.3.3 volt a legjobb. iOS 11-ből nálam mindegyiknek volt valami nyűgje, leginkább a Siri hektikus működése, 11.1-en pedig egyáltalán nem működött, és a diktálás sem. A 11.1.1 ezt orvosolta, azóta nem frissítettem, a 11.1.2 és a 11.2 úgy olvastam, hogy leginkább a X-et érinti, na meg a 11.1.1-el tökéletesen működik az 5S. Viszont nem akarok butaságot mondani, de szerintem helyből 11.2-re frissítene már..

(#19218) jófejsrác válasza LSiki (#19216) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Szia,

4 évig használtam 5S-t és saját tapasztalatom szerint a gyári apple tok a legjobb vagy ennek a költséghatékony utánzata (a szőrös belső miatt kevésbé sérül a telefon hátlapja tokban). Előre teszel egy 0,1/0,2mm üvegfóliát és nem kell aggódnod a telefon biztonságáért. Ha kicsit a kijelző jobb felső vagy a bal felső résznél elválik ne ijedj meg. Sajnos széria hiba, de javítható. Nekem mondjuk problémát nem okozott így meg sem javítattam.

Ha 10.3.3 van rajta akkor szerintem ne frissíts, de a 11.2 úgy néz ki már elég használható mindegyik telefon.

[ Szerkesztve ]

(#19219) .Szaki. válasza jófejsrác (#19218) üzenetére


.Szaki.
addikt

+1

LSiki

Egyébként a verziószámot itt tudod megnézni: Beállítások -> Általános -> Infó -> Verzió

[ Szerkesztve ]

(#19220) LSiki válasza .Szaki. (#19219) üzenetére


LSiki
tag

jófejsrác és .Szaki.

Köszönöm a válaszokat.

(#19221) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő jelenséget produkálja már napok óta az Iphone 5s telefonom. Telefonálás közben állandóan elsötétül a kijelző, és egy karika forog a sötét kijelzőn, mintha a háttérben valamilyen műveletet hajtana végre a telefon. Ezt a hibajelenséget milyen módon lehetne orvosolni szerintetek? Előre is köszönöm a segítséget.

(#19222) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Mondjuk azt nem értem, hogy amikor este felraktam a dokkolóra a telefont még 11.1.1 volt rajta, amikor reggel meg levettem, akkor jelezte, hogy frissült 11.1.2-re..Ez mondjuk nem túl szimpatikus, mert: ad1.: Nem akartam frissíteni Ad2.: Ez azt jelenti, hogy nagyjából 10-15 percen keresztül nem voltam elérhető az éjjel.

(#19223) b.kov válasza .Szaki. (#19222) üzenetére


b.kov
senior tag

Meg szokta kérdezni, hogy éjszaka akarod-e frissíteni, és kér egy jelkódot hozzá. Nem lehet, hogy véletlenül beállítottad valami nagyobb sietségben esetleg? Fura lenne, ha csak úgy minden szó nélkül frissítene magától. :F

(#19224) bepe79 válasza b.kov (#19223) üzenetére


bepe79
addikt

Ebbe már egyszer én is belefutottam. 2x kérte a kódot feloldásnál...
hát kiderült, hogy másodszorra nem a képernyő feloldáshoz kérte, hanem az éjszakai update schedule-höz, csak én azt hittem, hogy elsőre elírtam...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19225) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Nem kizárt, hogy valami ilyen történhetett, na mindegy, egyelőre fluid minden, este ha lesz időm, akkor próbára teszem kicsit.

(#19226) Diokhan válasza Tappancs2001 (#19221) üzenetére


Diokhan
addikt

Telepítsd újra.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19227) szabacsik


szabacsik
őstag

Üdv. Párom telefonjának akkumulátora eléggé öregekecske gondoltam veszek neki bele újat. Ezt néztem ki. Szerintetek jó lesz? Vagy tudtok jobbat?

/\____/\

(#19228) szebe válasza Tappancs2001 (#19221) üzenetére


szebe
őstag

Hasonló a problémám, nekem viszont ma reggelre jött elő. kb 2 percenként "lefagy" a telefon, elég zavaró.
Amit tudtam, megtettem, egyelőre nem segített semmi, du fogom tudni otthon frissíteni 11.2-re, hátha majd az...
Emellett rettenetesen zabálja az akksit, és az Óra menüpont halott (főképernyőn mutatja az időt, de maga a menü, totál off).

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#19229) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Most cseréltettem aksit a telóban azóta nem működik a touch id. Viszont mintha a telefon akkuideje nem változott volna sőt...

Szerintetek van köze a nem működő touch id-nek a gyorsabb akkumerüléshez?

(#19230) .Szaki. válasza Fetyoka0 (#19229) üzenetére


.Szaki.
addikt

A kérdés az, hogy vajon szoftveres hiba-e a dolog, vagy pedig rosszul rakta össze a telefont az illető. Nem tudom, hogy ha rosszul dugta össze a Home gomb kábelét okozhat-e olyan problémát, hogy a Home gomb működik, de a Touch ID nem.

(#19231) Fetyoka0 válasza .Szaki. (#19230) üzenetére


Fetyoka0
tag

Szenvedett a home gomb kábel összedugásával. A home gomb működik a touch id nem. Mikor indul a telefon akkor ki is írja hogy touch id funkció nem aktív. Mikor elhoztam abban a pillanatban még jó volt. Rá egy napra döglött be.

(#19232) GrandS válasza Fetyoka0 (#19231) üzenetére


GrandS
senior tag

Garancia (a cserére)?

(#19234) Fetyoka0 válasza GrandS (#19232) üzenetére


Fetyoka0
tag

Termeszetesen visszaviszem oda, kivancsi vok mit mondanak.

(#19237) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Az miért van ha online nézek filmet, egy pici idő után ki kapcsolja a képernyőt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#19238) Diokhan válasza Tiger. (#19237) üzenetére


Diokhan
addikt

Mert gondolom valami third party appal nézed és az appnak nincs hozzáférése a képernyő vezérléséhez, az pedig kikapcsol normál időben.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19239) Tiger. válasza Diokhan (#19238) üzenetére


Tiger.
nagyúr

google cromból nézem, nincs semmi app

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#19240) Diokhan válasza Tiger. (#19239) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor passz. Youtube is ezt csinálja?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19241) Tiger. válasza Diokhan (#19240) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt nem néztem, de most már meg jó, párom nézi rajta a sorozatokat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#19242) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
11.0-ról érdemes frissíteni 11.2-re?
Eddig itt nem sok tapasztalatot olvastam a 11.2-ről.

(#19243) Balzak83


Balzak83
senior tag

Sziasztok! Tapasztaltatok olyan jelenséget, hogy a Messenger hívás nem ébreszti fel a telefont? Ipad, 5s egymás mellett, ipad jelez, telefon nem. Ha előtte ráhívok a telefonra, majd utána azonnal Messengerrel is megpróbálom, akkor minden oké. 11 főverzió óta csinálja, újrahúztam a telefont, de azóta is ilyen. Mintha a képernyőt nem tudná feléleszteni. Vagy csak simán kiürül a memóriából? :F

(#19244) Akelaus válasza Balzak83 (#19243) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nálam a hétvégén random nem jelezte az üzeneteket. Megint volt valami frissítése a messengernek, előtte jó volt. Nem biztos, hogy a telefonnal van a gond, bár ha az ipad-en meg jó akkor bármi lehet. Rakd újra a messengert, de úgy hogy teljesen távolítsd el. Én most elfogadtam, hogy ilyen. Talán egy messenger frissítés helyrerakja.

(#19245) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Elgondolkoztam, hogy az 5S teljes házát lecseréljem. Van olyan Alis/Ebay-es verzió, amit ismertek és nem gagyi? Csinált már itt valaki ilyet?

:R

(#19246) #40359168


#40359168
törölt tag

Összességében hogy muzsikál az 5s a legfrissebb iOS-szel? Akkuidő, bugok, ilyesmik?

(#19247) .Szaki. válasza #40359168 (#19246) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem tudom van-e már 11.2 5S-re, az enyémen 11.1.2 van és teljesen fluid, minden jól megy rajta, nem tapasztalok idegesítő akadásokat, Siri jól működik, és égre a reakcióidő is mondhatni teljesen rendben van, a diktálással sincs gond.

Egyedül az akkumulátor ami negatívként említhető, jobban merül az előző verziókhoz képest. Nem azt mondom, hogy sokkal jobban, de azért érezhetően.

Szóval személyes véleményem az, hogy 11.1.2-re már rendbe jött az iOS 5S-en, de azért várd meg a többieket is. :)

(#19248) nkmedve válasza #40359168 (#19246) üzenetére


nkmedve
őstag

Nekem 11.2-n van az 5S-en és nincs különösebben gond. Az akkuval elégedett vagyok, kb. úgy bírja mint a régi verziókkal újabb korában (akku volt cserélve nemrég).
Néha van 1-2 kissebb akadás a felhasználói felületben itt-ott, de az anyira nem meglepő egy ilyen régi telefonnál, amúgy jó pörgős még mindíg, talán még gyorsabb is mint iOS 9 vagy 10 mellett.

(#19249) bjergerking válasza .Szaki. (#19247) üzenetére


bjergerking
tag

Komolyan senkit sem zavar a lockscreen animáció akadás? Ezen kívül teljesen jó lenne a rendszer.. :U és az a legidegesítőbb, hogy a 11.0.3-ig nem volt jelen ez az akadás.

(#19250) .Szaki. válasza bjergerking (#19249) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nálam 11-11.1.1-ig volt nagyon látványos, 11.1.2-n is akad, de nem annyira.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.