Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#545) WiZARD válasza adomok (#543) üzenetére


WiZARD
addikt

Köszi a beszámolót.

Én 12 éve androidot használok, életemben most először elgondolkodtam iphone-ra váltáson. Hogy miért az jó kérdés. Nem találok android téren olyan telefont ami tetszene, fényképező téren nem vagyok velük elégedett (S21 Ultrát 2 nap után küldtem vissza). Újra vágyok.
Külsőre nagyon taszít az iphone, szörnyen ósdi kinézete van az óriási fekete kerettel. De talán túl tudom tenni magam ezen.

Próbaképp pár napja asszony 11 pro-ját használom, hogy legalább az ios-t napi használat mellett próbálhassam ki.
Eddig felemás érzéseim vannak. Az ujjlenyomatolvasó nagyon hiányzik, maszkkal szívás a faceid. Van pár app ami itt jobb, van ami ott jobb. Maga az ios annyira nem rossz, amennyire féltem tőle, de a megszokott androidos gesztusok (leginkább a "vissza") nagyon hiányoznak, nagyon fura, hogy mindig a képernyő legtávolabbi felső sarkában kell a vissza gombot keresni.
A 11 Pro nekem nagyon kicsi is.
13Pro Max-ot megrendeltem pár napja, de még mindig nagyon billegek hogy töröljem a rendelést. Bár még akkor is visszaküldhetem ha megjött és használtam...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.