Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) sfdrakex válasza BadStyle (#700) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet sikerült szerezniük párat, sok helyen pedig nincs, ezért gondolták, karácsony előtt el megy drágán is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#702) BadStyle válasza sfdrakex (#701) üzenetére


BadStyle
csendes tag

Épp ez az, hogy nincs raktáron nekik ( weboldal szerint ), és mégis annyiért árulják . .

(#703) MárkyMárk válasza TechN7ne (#690) üzenetére


MárkyMárk
tag

És hol lehet kikapcsolni a 120HZ et? Előre is köszi a segítséget! :R :R

(#704) emeron válasza MárkyMárk (#703) üzenetére


emeron
tag

Beállítások -> Kisegítő lehetőségek -> Mozgás -> Képkocka-sebesség korlátozása. Ez elvileg fixen 60Hz-re korlátozza.

(#705) MárkyMárk válasza emeron (#704) üzenetére


MárkyMárk
tag

Köszönöm! :C

(#706) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Esetleg tapasztalt valaki olyat, hogy a felvett videó hangminősége nagyon gagyi, mintha mono lenne?
Amiket én készítettem, 4k60fps és persze sztereó beállításal, rögtön észrevettem, hogy fura a hangja a videónak. Megnéztem a beállításokban és hát sztereón van/volt. Csináltam még több videót és azoknak is gagyin fura a hangzása.
Feltűnt valaki másnak is?
(13pro)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#707) pepetech válasza HarleyCustom (#706) üzenetére


pepetech
őstag

Tok probléma nem lehet? Próbáld meg tök nélkül hátha

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#708) iSonic válasza BadStyle (#700) üzenetére


iSonic
addikt

Egyszerű a megoldás: plusz haszonszerzés. Van, aki annyira türelmetlen, hogy megveszi 600k-ért akár is. Plusz valószínűleg nem hivatalos viszonteladó (szürke zónás beszerzés) a 600k-s, mert tudomásom szerint a hivatalos viszonteladók ERP ár felett nem adhatják a készüléket.

(#709) HarleyCustom válasza pepetech (#707) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pitaka tokban van/volt. Annak az alja és teteje nem teli, hanem kivágott. Nem takarja le a mikrofont
De akkor is a hangzás, mintha mono lenne

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#710) T0rnad0 válasza pepetech (#698) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak multisim nincs a vodánál, így multi esim sincs.

Z Fold 4

(#711) pepetech válasza T0rnad0 (#710) üzenetére


pepetech
őstag

Nem olvastam el de azért linkeltem, hogy akit érint az átnézheti :).

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#712) GoldhandRent válasza HarleyCustom (#706) üzenetére


GoldhandRent
őstag

csinálj egy videót, ahol váltogatsz az UW, Wide és 3x között. Van különbség a hangban, és szar. Lehet ezt a szar hangot hallod sima videónál.
Nem csinál semmi különlegeset a hanggal, csak eltorzítja...

-

(#713) T0rnad0 válasza pepetech (#711) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, sokan nem tudják, hogy már van a Vodánál. Nekem októberben sikerült az esimre váltás, de pl ismerős 2x is volt bent novemberben és nem tudták megcsinálni neki.

Z Fold 4

(#714) Jocikablack válasza T0rnad0 (#713) üzenetére


Jocikablack
tag

Köszönöm a segítséget. Az lenne még a kérdésem, hogyha a telefonban van esim, és az órába is veszek (másik előfizetés). Az nem fogja megzavarni a telefon és az óra kapcsolatát?
Nem okoz problémákat?

(#715) T0rnad0 válasza Jocikablack (#714) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem használok Apple Watch-ot, ebben a többiek vagy az iPhone topikban tudnak választ adni, de nem találkoztam még olyannal, aki panaszkodott rá.

Z Fold 4

(#716) pepetech válasza Jocikablack (#714) üzenetére


pepetech
őstag

Én használok apple watch-ot de nem esim képes. Az óra mindig rajtam van úgy ahogy a telefon is mindig nálam. annyiba hasznos számomra hogy ha szaladgálok a boltban akkor is látom hogy keresnek mert elég nagy távolságra ellát az óra hálistennek. de esim ügyben nem tudok nyilatkozni (kéremkapcsoljaki)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#717) Sordoran válasza Jocikablack (#714) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem látom okát miért lenne probléma. Az órának az a lényeg, hogy kapcsolatban legyen a telefonnal, ez lehet bluetooth vagy interneten keresztül (wifi vagy mobilnet). Az hogy más előfizetés vagy akár eltérő szolgáltató eSIM-je által van, nem kell befolyásolja, maga az internet kapcsolat megléte a lényeg csak. (persze hátha megerősíti valaki)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#718) juhasz.p


juhasz.p
aktív tag

Hy, 8 cseréltem 13 pro maxra. Ma.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#719) HarleyCustom válasza GoldhandRent (#712) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az biztos, hogy valami nem kosher.
Régóta iPhone user vagyok, de ez most megint felnyomta az agyvizem. Ennyi pénzért ...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#720) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok!

Tegnap, amikor levettem a töltőről resetelte magát az akku statisztika, eddig sosem csinált ilyet. Újraindítás sem változtat semmin. Mitől lehetett?

(#721) ΞΔGLΞ válasza juhasz.p (#718) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jó tudni....

(#722) ΞΔGLΞ válasza HarleyCustom (#706) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam teljesen f@sza a sztereó hangzás. (pro max)

(#723) natë válasza ΞΔGLΞ (#721) üzenetére


natë
nagyúr

:DDD

(#724) Tsebacsi válasza ΞΔGLΞ (#721) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jár neki a Buksisimi ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#725) juhaszroli


juhaszroli
tag

Tudom volt már szó átlátszó tokokról, de ki mit ajánl? A Spigen ultra hybrid mennyire jó? Nem sárgul be szerintetek? Mit javasoltok?

(#726) -Ben- válasza juhaszroli (#725) üzenetére


-Ben-
veterán

Spigen Ultra Hybridet használok… Nem rossz, de azért nem is a legjobb. Ami pozitív, hogy szerintem aránylag erős, megfelelően véd és tényleg eléggé tisztán látható benne a telefon. Az viszont nem tetszik - véleményem szerint rettenetesen gagyi hatást kelt -, hogy nyekereg-nyikorog és könnyen kerül a keret mellé szennyeződés. A gombok nehézkesek és felhelyezni/levenni se könnyű. Szerintem idővel ez is sárgulni fog, ahogy mindegyik.

Utólag lehet, hogy inkább gyári átlátszót vagy szilikont vennék, de a gyári átlátszón eléggé hülyén néz ki a mágnes. :N Lehetne egy MagSafe nélküli verzió is abból.

[ Szerkesztve ]

(#727) juhaszroli válasza -Ben- (#726) üzenetére


juhaszroli
tag

Nekem gyári szilikon van meg egy barna nomad. A nomad iszonyúan szedi a karcokat, nagyon nem tetszik, csúnya, a szilikonnak meg nagyon kopik a sarka mert sokat van zsebbe. :W

Köszi az infót, mégsem kell akkor ez a spigen.

Viszont rendeltem egy Bullstrap tokot így a black friday akció keretein belül, lehet idén már nem ér ide, de nagyon kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#728) anderledani válasza -Ben- (#726) üzenetére


anderledani
őstag

Ez érdekes mert a spigen liquid crystal teljesen jó, szuperek a gombok, és nem megy alá nagyon semmi. Olcsóbb, mint a hybrid

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#729) -Ben- válasza anderledani (#728) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem túl kemény lett a hybrid…

(#730) juhaszroli válasza -Ben- (#729) üzenetére


juhaszroli
tag

Gyárit használ valaki? Azt írja az nem sárgul… Ezen a kettőn kívül mit ajánlotok még?

(#731) pepetech válasza juhaszroli (#730) üzenetére


pepetech
őstag

Én ezt használom: [link]

Nem válogattam sokat mert jobban szeretem tok nélkül a telefont de kocsiba a tartó miatt jobban szeretem ha van tok mert esetleg ha valami kátyút fogok véletlenül és repül a telefon legalább valamit védjen rata :D

Fogásra minőségre jó. Hogy sárgul e azt 4 nap után nem tudom megmondani.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#732) GoldhandRent válasza HarleyCustom (#719) üzenetére


GoldhandRent
őstag

igen, ez most jött be. remélhetőleg opcionálissá teszik majd.
bár SAJNOS nem sok embert látok panaszkodni amiatt, hogy milyen ökörbarom ötlet ez.

kipróbáltad amúgy, azt hallod, hogy eltrozítja a hangot így térhatást (vagymit) keltve ?

#722ΞΔGLΞ
ez más lesz. felvételnél torzít.
3x nél, ha beszélsz, olyan mintha messziről beszélnél (mert a képhez képest tényleg messze vagy...a telefon mögött :') )
Widenál ilyen fura,
UW-nál pedig olyan amilyennek lennie kell, mert közvetlen a telefon vagy te

[ Szerkesztve ]

-

(#733) BadStyle


BadStyle
csendes tag

Van köztetek olyan, aki az iStyle -nál rendelte elő a telóját, és még nem jött meg neki ?
Október 18. -án rendeltem elő a 13 PM -ot, semmi infó ! Először ezüstöt szerettem volna, aztán gondoltam előrendelem a kék -et is, aztán amelyik hamarabb megjön, az lesz . .
Mindkettő tetszik !
Egyébként nekem most egy 8 plus -om van, szal nekem elég nagy ugrás lesz a 13 pro max . .

Választ előre is köszönöm !

(#734) GoldhandRent válasza BadStyle (#733) üzenetére


GoldhandRent
őstag

van, és megvettem a telekomtól inkább. :K
telekomtól / telenortól kártyafüggetlen telefont tudsz venni előfizetés nélkül listaáron vagy hűség nélküli feltöltős csomagban kedvezménnyel

-

(#735) BadStyle válasza GoldhandRent (#734) üzenetére


BadStyle
csendes tag

Értem, köszönöm az infót . .

(#736) TechN7ne válasza GoldhandRent (#734) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az unalmas 128gb-os szürkét? :)
Inkább nem is vennék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#737) GoldhandRent válasza TechN7ne (#736) üzenetére


GoldhandRent
őstag

én 256-osat vettem :shrug:

-

(#738) -Ben- válasza GoldhandRent (#737) üzenetére


-Ben-
veterán

Az már izgi! Huh.. ;]

(#739) GoldhandRent válasza -Ben- (#738) üzenetére


GoldhandRent
őstag

piros nincsen proból sajnos :c

vacilláltam a kéken is, de nem tetszik, hogy króm és nem matt a keret.. előző telefonom gyöngyházfehér hátlapú volt króm kerettel.. mikor megláttam majdnem hánytam. ráadásul az többnyire átlátszó sziló tokban volt... szóval nem akartam krómot megint, és a grafithoz párosított fekete króm a legvállalhatóbb az én szempontomból.

mindegy, rendeltem szép tokokat aliról :K piros(keretes)at is ;]

[ Szerkesztve ]

-

(#740) WiZARD


WiZARD
addikt

Én addig variáltam a rendelésekkel, hogy ma megjött Telekomtól végre egy grafit 128as, és az apple.hu rendelésem már nem tudom lemondani és szállítás alatt van, ami szintén ugyanilyen...

Ha valakit érdekelne akkor dobjon privát üzenetet. (nem keresni akarok rajta, csak gyorsítani a hozzájutást, egyéb esetben visszaküldöm)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#741) juhasz.p válasza ΞΔGLΞ (#721) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Igazán kedves, köszönöm.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#742) WiZARD


WiZARD
addikt

első 10 perces próbálgatások alapján bőven szarabb a kamerája az én céljaimra, mint az i11pro :(

13promax
11pro

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#743) -Ben- válasza WiZARD (#742) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem vagyok nagy szakértő, de ezen a képen nem látok olyan drámai különbséget. Miben rosszabb?
Az óratartó talpánál és annak környékén látom a legnagyobb különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#744) Tibee86 válasza WiZARD (#742) üzenetére


Tibee86
veterán

11 pro tulajként mondanám szívesen, hogy a két kép közül az a jobb, de én jobbnak látom a 13-ét.

(#745) WiZARD válasza -Ben- (#743) üzenetére


WiZARD
addikt

mutatók, számlapon a felirat

itt van még 2:
11p
13pm

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#746) pepetech válasza WiZARD (#745) üzenetére


pepetech
őstag

Ezeken én a 13-at látom jobbnak. Én is 11pro-rol váltottam 13pro-ra és szerintem szebbek a fotók. Plusz ha órát akarsz fotózni ott a makró mód :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#747) -Ben- válasza WiZARD (#745) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen, itt jobban látszik.. A feliratoknál eléggé jól látható.

Szép az a GS:U

(#748) TechN7ne válasza WiZARD (#745) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Saját teszt

Éjszaka
Nappal

(#749) WiZARD válasza TechN7ne (#748) üzenetére


WiZARD
addikt

Elhiszem, hogy sok más helyzetben jobb a 13, de ebben nem...
Holnap még kiváncsi leszek más fényeknél milyen.

(egy S21 Ultrát már visszaküldtem, hasonló csalódás volt az is)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#750) TechN7ne válasza WiZARD (#749) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Dehogy jobb…
Részletgazdagabb és természetesebb a 11 pro.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.