Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok, ma fotóztam nagyon sokat, és Google Drivera szeretném feltölteni. Galériában kijelölöm a képeket, majd kiválasztom a Drive lehetőséget, majd ott a Driveon a mappát, és feltöltés. Majd elindul a feltöltés felmegy pár db kép, aztán kifagy, megáll a feltöltés. Már többször próbáltam, mindig más darabnál, van hogy eljut 60ig, van hogy 30nál megáll. Hogy tudok egyszerűen Drivera feltölteni? Mert így nem megy.

(#3002) sfdrakex válasza pamesz (#3001) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nem a google fotókkal szinkronizálod fel?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3003) sfdrakex válasza icecave (#3000) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Bekavarhatott a bluetooth, pedig mikor kipróbáltam kikapcsoltam, de most nálam is van hangja. Lehet hangos volt a teherautó és nem hallottam? :(

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3004) icecave válasza sfdrakex (#3003) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk ez egy olyan idegesítő dolog, minthogy hívás közben megnyomod a power gombot, hogy a kijelző kikapcsoljon, erre bontja a hívást. Viszont iOS 16-ban végre kikapcsolható ez, (vagyis nyogudtan meg lehet majd nyomni a powert hívás közben, nem fogja bontani a hívást).

(#3005) sfdrakex válasza icecave (#3004) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Engem egyik sem zavar. Tárcsázót nem használom, maximum pár havonta egyszer. Telefonálni legtöbbször bt headsettel szoktam, vagy fülhöz tartva akkor pedig működik jól a közelségérzékelő.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3006) pamesz válasza sfdrakex (#3002) üzenetére


pamesz
tag

Mappába szeretném tenni, amit megoszthatok másokkal.

(#3007) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Mivel nincs külön 13 pro fórum így ide írok és itt kérdezek majd ha nem baj. Most a héten jön a iPhone 13 pro készülékem (ha minden igaz szerdán) és üvegfóliát és tokot vennék rá. Üvegfóliánál bezavar valamit ha olyat veszek rá ami a noccsot is lefedi? Rosszabb lesz az arcfelismerés? Szívesebben tennék rá ilyet, hogy ne karcolódjon ott sem.
Amúgy első iPhone-om. Sose gondoltam volna hogy egyszer iPhone-t használok mert szeretem az Androidot de most mégis így alakult és már nagyon várom, hogy használhassam.

[ Szerkesztve ]

(#3008) R a y válasza Imi1981 (#3007) üzenetére


R a y
senior tag

spigen alignmaster van fent nekem, ami lefedi a notchot, és nem zavar be!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#3009) Imi1981 válasza R a y (#3008) üzenetére


Imi1981
veterán

Ilyen Link ? Itt nem csak a keret tapad ugye? Bár le van írva, hogy a teljes felület tapad akkor elvileg jó. Van olyan amin van oleofób bevonat?

(#3010) icecave válasza Imi1981 (#3007) üzenetére


icecave
nagyúr

Fél éve van fent egy ESR Armorite, tökéletes. Ahogy nézem, 14PM-ra is jólesz a másik, ami a csomagban maradt :D

Mindig olyanom volt, ami takarta a notch-ot is, sosem volt problémám vele. Egy dolgot olvastaam, néheány fajta üveg bekavar a fényérzékelőnek.

[ Szerkesztve ]

(#3011) R a y válasza Imi1981 (#3009) üzenetére


R a y
senior tag

Van rajta zsírtaszító réteg, és teljes felületen tapad. Egy dologgal nem vagyok megelégedve, hogy hamar karcolódik. Egy mély karc már van az üvegfólián. Június óta van meg a telefon és a fólia is.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#3012) Imi1981


Imi1981
veterán

Köszi mindkettőtöknek! . Inkább Magyarországon belülről rendelek mert jó lenne ha megjönne szerdáig. Nem szeretném tok és üvegfólia nélkül használni.

Ray
Lehet nem annyira kemény viszont nem annyira törik emiatt. Most rendelek rá gyorsan egy olcsó tok +üvegfóliát de majd később veszek rá valami jót.

(#3013) Imi1981 válasza R a y (#3011) üzenetére


Imi1981
veterán

Most hirtelen átlátszó szilikon tokot és olcsó üvegfóliát rendeltem. Kezdésnek jó lesz. Később mindenképpen oleofób bevonatú üvegfóliát akarok mert amin nincs ez a bevonat nagyon maszatolódik (ég és föld a különbség).
Tokból akarok majd egy jó vékony (ami nem teszi nagyon vaskossá) és igényeset akarok. Magyarországon jó áron(mert vannak néha óriási különbségek ugyan azon termékekre) hol érdemes ezeket keresni? Jelenleg a tok.store.hu oldalon nézelődök. Végülis itt is van sokféle. Most van ideiglenes tok úgyhogy nem sietem el, hogy jobb tokot vegyek.

Amúgy siera kékben rendeltem ami szerintem nagyon jól néz ki! Kár hogy el kell takarni tokkal.
Ez az arcfelismerő tök sötétben is gyorsan felold? Otp alkalmazásban utalás /fizetésnél akkor arcfelismeréssel lehet jóváhagyni gondolom. Fura lesz android után de ez tutira kényelmesebb lesz.

(#3014) kchris78 válasza Imi1981 (#3013) üzenetére


kchris78
veterán

tök sötétben is működik és üvegen keresztül is. Xpro-t vettem, nem a drágább de szerintem van rajta valami zsirtaszitó réteg.

(#3015) pauliboy23 válasza Imi1981 (#3013) üzenetére


pauliboy23
senior tag

OTP alkalmazásban (meg másban is), a face id-ve hagysz jóvá, igen.

(#3016) Imi1981 válasza kchris78 (#3014) üzenetére


Imi1981
veterán

kchris78 és pauliboy23 kösz! Végre megszabadulok a hol működik hol nem kijelző alá épített ujjlenyomat olvasótól! Nem szerettem. Egyelőre minden tudok. Ha átveszem a telót és használom tuti jövök még kérdezni mert android után furcsa lesz.

(#3017) Imi1981


Imi1981
veterán

Egyvalamire nem gondoltam. Ugye ez csak úgy dualsimes ha az egyik esim? Ha igen akkor be kell majd menjek yettelhez esim váltásra.

(#3018) icecave válasza Imi1981 (#3017) üzenetére


icecave
nagyúr

Úgy van, ahogy mondod. Van valami kínában forgalmazott fajta, ami tényleg fizikai dualsimes, de itthon az ritka, mint a fehér holló.

R a y: Nekem az ESR Armorite nagyon jól bírja, néhány pici hajszálkarc van rajta fél év után. Tesztekben erőhatásra viszonylag hamar megroppan, de nálam a karcot jól bírja. Igaz, gép előtt dolgozom, nem fizikai munkát.

[ Szerkesztve ]

(#3019) Imi1981 válasza icecave (#3018) üzenetére


Imi1981
veterán

Jólvan nem gáz. Ha minden igaz ingyen lehet váltani rá. Szerintem amúgy is pár éven belül minden mobil esimes lesz. Kár hogy nem lehet mindkét simet esimre cserélni és úgy lenne dualsimes.

(#3020) kleinguru válasza Imi1981 (#3019) üzenetére


kleinguru
addikt

De lehet 13-as széria esetén már.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3021) Imi1981 válasza kleinguru (#3020) üzenetére


Imi1981
veterán

Mármint kettő esimet? A második kártyám feltöltőkártyás sim azt is át lehet rakatni esimre vajon? Ha igen szerintem én mindkettőt átváltom.

(#3022) kleinguru válasza Imi1981 (#3021) üzenetére


kleinguru
addikt

Tippre ez szolgáltató függő, hogy a feltöltő kártya mehet-e esimként.

Igen, kettő eszmet :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3023) Imi1981 válasza kleinguru (#3022) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz! Ezt jó tudni. Jövő héten szerintem bemegyek és megkérdezem. Persze ha megjön a iPhone a héten.

(#3024) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Ilyet link használ valaki? Tényleg olyan jó mint ahogy írja? Ára nem vészes (főleg ha például yettelnél és Telekomnál kapható árakhoz nézzük) és ha tényleg jó minőségű vennék.

Holnap jön az 13 pro és az olcsó tok és üvegfólia már ma megjött szóval ideiglenesen jó lesz de hosszú távon nem. A tok nem védi a kamerát mert nincs kiemelkedés a kamera körül (ezt képen nem láttam /figyeltem) . Az üvegfólia meg ahogy nézem sokat ront a képminőségen bár majd felhelyezéskor látom rendesen de ahogy vizsgáltam nem az igazi (bár ezt tudtam csak gyorsan kellett).

Kamerára rakott itt valaki üvegfóliát? Rontja a képminőséget?

[ Szerkesztve ]

(#3025) GoldhandRent válasza Imi1981 (#3024) üzenetére


GoldhandRent
őstag

spigen üveg majdnem a legjobb, és hamar ki is szállítják
felhelyezőszettel 2 üveg 5k asszem
tokok szintén, tudsz tőlük válogatni

-

(#3026) Imi1981


Imi1981
veterán

Oké meggyőztél! Kösz :R . Ma jön a mobil. Kicsit azért félek hogy tudok átállni androidról de remélhetőleg könnyen.

(#3027) icecave válasza Imi1981 (#3024) üzenetére


icecave
nagyúr

Kamerára ne tegyél üvegfóliát. A tok legyen olyan, hogy legyen pereme.

(#3028) Imi1981 válasza icecave (#3027) üzenetére


Imi1981
veterán

Én is inkább afelé hajlok. Kamerán üveg becsillanást okoz szerintem.

(#3029) huan válasza Imi1981 (#3024) üzenetére


huan
őstag

Szia
Nekem volt kameralencsevédőm. Amit tapasztaltam: ócska műanyag, ami jobban karclódik sokkal, így ronthat a képminőségen, mindig maszatos volt, de ami a legjobban zavart, hogy a lencsék közötti részhez mindig aláment a zsebpiszok és ronda volt. Kettőt használtam, 4-et elhajítottam. A tokokból vannak valóban peremesek, így asztalon is azon "fekszik" nem a lencsén.

[ Szerkesztve ]

(#3030) zsolidodd válasza Imi1981 (#3024) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Kamera üveg nekem belezavart az autofocusba, 1-2 óra után le is vettem inkább.

(#3031) Imi1981


Imi1981
veterán

Akkor jól gondoltam hogy nem az igazi a kameraüveg. Akkor olyan tok lesz ami kamera körül peremes. Kösz mindenkinek!

Más kérdés! Jelenleg Google fiók tárolja a telefonszámokat androidos telón. Ezt át lehet vinni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#3032) R a y


R a y
senior tag

Kameralencse miatt aggodnék a legkevésbé, hiszen azok zafírból vannak. És tényleg, mert gyémántvizsgálóval néztem őket és a zafír jelzésig ugrott fel a műszer. A következő lépésegység már a gyémánt volt :D

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#3033) sfdrakex válasza Imi1981 (#3031) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam iPhone-on is google fiók tárolja a kontaktokat. Szóval igen, át lehet vinni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3034) PáSza válasza Imi1981 (#3024) üzenetére


PáSza
csendes tag

Szia!

Én ilyen fóliát használok. Nem is kérdés, hogy ennyiért nagyon megéri. Nem tudok még egy gyártót, aki 1 év alatt ingyen kicseréli a kijelződet, ha betörik a fólia alatt. A kiszállítás ingyenes, ma megrendeled, holnap nálad van a fólia.

(#3035) GoldhandRent válasza R a y (#3032) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az nem csak marketing maszlag ? JerryRig-en Zack megkarcolta level 6-on, mélyebb vájatokkal level7-en :D

[ Szerkesztve ]

-

(#3036) Imi1981 válasza PáSza (#3034) üzenetére


Imi1981
veterán

És tökéletesen átlátszó? Mármint én többször találkoztam olyannal ami ilyen mikroszemcsés (nagyon enyhén látható fehér és világos felületeken) és rontja a minőseget. Sokakat nem zavar de én nagyon utálom. Utoljára mocolo márkájú üvegfólia volt olyan ami tökéletesen átlátszó volt és szinte semmit nem rontott a kijelző minőségén.

(#3037) PáSza válasza Imi1981 (#3036) üzenetére


PáSza
csendes tag

Teljesen átlátszó. Észre sem lehet venni, hogy rajta van.

(#3038) Imi1981 válasza sfdrakex (#3033) üzenetére


Imi1981
veterán

Na az jó akkor nem kell nagyon variálni. Feleségem már átvette a postástól a 13 pro-t de én még dolgozok. Már alig várom, hogy hazaérjek.

PáSza köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3039) Jakob.rabbi válasza Imi1981 (#3038) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Nekem Baseus lencsevédő van fent. Nem csillan. Nem homályos. Nem karcolódik. Szerintem nagyon megéri az árát.

(#3040) Imi1981 válasza Jakob.rabbi (#3039) üzenetére


Imi1981
veterán

Majd utána nézek köszi .

Más téma!
Most állítom be a 13 pro-t hát ezt szokni kell . A gyári billentyűzet nagyon nem jön be . Nincs szó javaslat ami nekem hiányzik . Amúgy nagyon folyékony gyors a teló. Most felraktam a shiftkey billentyűzetet ez már sokkal jobb! Ezt kép nem lehet eltűntetni, hogy ne legyen ott gépelés közben? Használat közben jövök rá,hogy hiába van itt opera böngésző ha nagyon nem olyan mint androidon. Nem lehet bejelentkezni az opera fiókba! Még csak fél órája próbálgatom de kicsit fura itt minden. Most mindent feltekepítek azt használom. Egyelőre nem nyűgöz le az iOS.

(#3041) ricshard444


ricshard444
veterán

Magyar idő szerint hány órakor indul a 14 bejelentés? :R

Vannak dolgok...

(#3042) Blue meth


Blue meth
senior tag

Üdv!
Instánál veszem mostanában észre folyton, hogy bár a fényerő le van véve, bizonyos tartalmak megjelennek és szépen kivilágosodnak, és kb meg is vakítanak. :( nem tudja valaki hol lehetne kikapcsolni ezt? Gondolom valami köze lehet a HDR-hez talán.

(#3043) ΞΔGLΞ válasza ricshard444 (#3041) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

19:00-kor.
És pro max jöhet is azonnal, de a 13-ast is megtartom, ezen még mindig 100% az akku, pedig a megjelenésekor vettem meg és konkrétan össze-vissza volt/van töltve. Autóban, otthon, az M1 max.os laptopom 140W töltőjével etc... A sajátját ki sem bontottam.

(#3044) ricshard444 válasza ΞΔGLΞ (#3043) üzenetére


ricshard444
veterán

Szuper, megpróbálok hazaérni addigra.

Én maradok még itt, addig mindenképp még az akksi kb 85% -s nem lesz /kb 2-2.5 év új korától/, de majd követlek a 14 topikjában, hogy mi lesz a vélemény. :K

Vannak dolgok...

(#3045) FіkuszKukіsz válasza ΞΔGLΞ (#3043) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Sajátját?

Romanes eunt domus

(#3046) ΞΔGLΞ válasza FіkuszKukіsz (#3045) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Úgy értem a gyári töltőjét még nem is használtam.

(#3047) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Tok nélkül használom lassan egy éve ,nagyon sokszor leejtettem és vágtam is már falhoz ,komolyabb baja nem lett:

(#3048) ΞΔGLΞ válasza TechN7ne (#3047) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi váltotta ki, amiért falhoz vágtad?

(#3049) ricshard444


ricshard444
veterán

Ahogy sejteni lehett nem kapjuk meg az AOD-t.
Jó dolgokat kapott az új széria, a kamera nagyon hype a számok alapján és az új sziget is jópofa animációkkal egészült ki, ezek jól hangzanak, a szokásos igazából. Lépkedünk előre szép lassan.

Ti mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3050) ricshard444 válasza ricshard444 (#3049) üzenetére


ricshard444
veterán

Mondjuk ez nem rossz :DDD

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.