Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Bigboy30


Bigboy30
csendes tag

Sziasztok. Most váltottam életemben először Androidról iPhone-ra, egy 13 pro max 256 Gb kék lett az áldozat, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, csak egy gondom van, hogy a leveleket magától nem akarja szinkronizálni, ha belemegyek a programba rögtön mutatja minden fiókomba az új leveleket, de belépés nélkül nem, erre esetleg valami ötlet, kerestem a beállításokba de nem találtam semmit.Köszi.

(#1102) sfdrakex válasza Bigboy30 (#1101) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gyári levelezőt használsz? Nálam az iPhone sajátjával 2 google és egy hotmail tökéletesen működik.

Nincs beállítva, hogy csak app indításkor vagy X óránként frissítsen?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1103) Bigboy30 válasza sfdrakex (#1102) üzenetére


Bigboy30
csendes tag

Szia. Azt hol lehet beállítani, mert ilyent nem találok?!

(#1104) sfdrakex válasza Bigboy30 (#1103) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gyári iPhone-os appot használod?

beállításokban megkeresed a mail-t, és ott megtalálod.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1105) Bigboy30 válasza sfdrakex (#1104) üzenetére


Bigboy30
csendes tag

Bocs igen gyárit.

(#1106) pepetech válasza Bigboy30 (#1101) üzenetére


pepetech
őstag

Ha gmail címed van akkor ne félj letölteni a gmail alkalmazást :).
ugyan úgy gboard billentyűzetet is használok :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1107) Bigboy30 válasza pepetech (#1106) üzenetére


Bigboy30
csendes tag

Köszi, megpróbálom. :C

(#1108) jófejsrác válasza Bigboy30 (#1107) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Esetleg a “Spark” levelező appot kipróbálhatod. Nekem az vált be.

(#1109) GoldhandRent válasza pepetech (#1106) üzenetére


GoldhandRent
őstag

fúj, én pont a gboard butaságai miatt váltottam almára (jó nem csak az miatt, de erősen hozzátett)

-

(#1110) pepetech válasza GoldhandRent (#1109) üzenetére


pepetech
őstag

Ebbe egy erős túlzást érzek :)

Mármint egy billentyűzet miatt nem válnék meg olyan telefontól amit szeretek hiszen millió más billentyűzet van a piacon. (de értem a miértet)

De tudod ahogy a mondás is tartja kinek a pap kinek a papné :D

Nekem hosszú évek alatt alakult ki ez a függőség bármely márkát vettem az volt az első hogy gboard telepít és szinkronizál.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1111) totopad


totopad
senior tag

Új rekord! 3 nap!
Vasárnap reggel szedtem le a töltőről, most 21%-on áll!

Volt vagy 2 órányi hivásom, sms, youtube... aztaqva... de tényleg

(#1112) GoldhandRent válasza pepetech (#1110) üzenetére


GoldhandRent
őstag

mindig csak G-t használtam, aztán egyszer a haverom iphone 11-én kerestem rá jutubon egy zenére... megváltás volt minden tekintetben

lehet hozzátett, hogy az utolsó androidon lehajló szélű volt a kijelző, és ezt a Gboard valszeg nem kezeli tökéletesen (nagyon durva elütések - és ezek már iphoneon nincsenek jelen!)

-

(#1113) pepetech válasza GoldhandRent (#1112) üzenetére


pepetech
őstag

így értem bár én swipe gépelek telón :) elütés nincs csak más szó :DD

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1114) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

A gyári Apple 20 W-os töltő tényleg nincs jelölve teljesen üres írás és márkajelzés nélküli ? Vagy csak a csomagolás Apple ? Internetnől rendelnék és nézegetve a képeket érdekesnek tartom , remélem nem csak a hirdetésben írják , hogy az és különben meg ki tudja milyen amúgy.
Köszönöm

(#1115) sfdrakex válasza Szilágyi84 (#1114) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Enyémet Euronicsben vettem, jelölés csak alul van a villák között.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1116) -Ben- válasza Szilágyi84 (#1114) üzenetére


-Ben-
veterán

Rendelj megbízható helyről. A Telekomnál jó áron van..

(#1117) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Emagon 5 ezer most .

(#1118) Szilágyi84 válasza Szilágyi84 (#1117) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Már nincs is elfogyott

(#1119) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Na jó akkor biztos helyről 8 ezertől olcsóbban biztos nem lesz ami megbízható.

(#1120) -Ben- válasza Szilágyi84 (#1119) üzenetére


-Ben-
veterán

Hm.. Most néztem és valóban, már a Telekomnál is 7990 Ft. Ősszel még 6990 forintért vettem náluk…

(#1121) Rise17 válasza -Ben- (#1120) üzenetére


Rise17
tag

Sziasztok! Adott 1 honapos iphone 13,viszont 1 hónap alatt ugy esett 98-ra az aksi élettartam hogy ki van kapcsolva a gps,soha nem volt még 30 alá merítve,minden jelentés,cookie letiltva tehát mindent megtettem hogy minél tovább bírja.Ennek ellenére hogy a fenébe esett 2 százalékot 1 honap alatt?esetleg nem lehet hogy valami rosszul számol? 1 Ios teljes visszaállítás reseteli ezt a szazalekot? Köszönöm a segítséget.

(#1122) totopad válasza Rise17 (#1121) üzenetére


totopad
senior tag

Az akksi élettartam %-ot, ne vedd kp-nek!

Ha magával a készenléti idővel nincs gáz, nem produkál fura dolgokat a készülék, akkor nincs gáz. Nekem a 11 Pro-m ugyanezt csinálta, aztán 2 évet kihúztam ugyanazzal az akksival, nagyjából végig ugyanolyan üzemidővel!

(#1123) pepetech válasza Rise17 (#1121) üzenetére


pepetech
őstag

Az első és leggyilkosabb % terén az az, hogy miközben töltöd használod a telefont. hiába nem meríted 30 alá hiába nem töltöd 90 fölé ha közben használod gyilkolod az aksit. főleg ha gyors töltőn van közben.

én minden este rajta hagyom az 5w-os töltőn a telefont 1 hónap múltán még mindig 100%

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1124) totopad válasza pepetech (#1123) üzenetére


totopad
senior tag

Ezt meg tudom erősiteni:
gyakran vezetek sok száz km-eket. Ugye a korábbi készülékek nem éppen brilliroztak akksilag, igy folyamatosan tölteni kellett őket menet közben, miközben a kijelzőn ugye a gps folyamat ment. Törvényszerű volt, hogy 1-1, ilyen út után, esett a % a készülékeken.

A 13PM-et, viszont simán tudom, egy egész napos út mellett is töltetlenül használni, kibirja estig. Sőt, sokszor, még másnap se kell töltenem!

(#1125) Sordoran válasza pepetech (#1123) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet benne valami. Én vagy gyorstöltőn (27W) töltöm, vagy magsafe-el 15W, mindkét esetben érezhetően melegszik a készülék, de miközben tölt nem használom. 3 hónap után még mindig 100%-ot jelez, és simán kibír 2 napokat.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1126) ΞΔGLΞ válasza pepetech (#1123) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha valakinek ez számít, akkor a telefon töltése akksi kímélése szempontjából, hogy soha ne legyen meleg. Amikor meleg, vagy forró, akkor van gyilkolva. Régi 5W-os Apple töltőre felrakni este, kb 3-4 óra alatt hűvösen feltölti a telefont 100%-ra. Hozzáteszem, ezek a dolgok egyáltalán nem érdekelnek.
A 140W-os m1 max macbookpro töltővel töltöm, tudom ezt a nagy teljesítményt nem tudja a telefon, de mint írtam nem érdekel, a telefon közben szinte forró, általában 1 óra alatt 90%-on van.

(#1127) TechN7ne válasza ΞΔGLΞ (#1126) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:DDD

(#1128) Rise17 válasza ΞΔGLΞ (#1126) üzenetére


Rise17
tag

[link] 3utools ezt irja.Sose használom töltés közben. nem tudom 30 t9ltéstől mért esett be ennyire.

(#1129) Kevin8997


Kevin8997
tag

3% a hibahatára a számításnak simán van. Illetve ez a használatból adódóan kalibrál egy körülbelüli értéket, a valós akku állapotot nem tudod meg. Használd a telót és érzed ha tényleg baj lenne az akksival, nem 3% számít ami nem is biztos, hogy valós.

(#1130) GoldhandRent válasza ΞΔGLΞ (#1126) üzenetére


GoldhandRent
őstag

+1
már ahhoz a részhez, hogy a kis 5 wattossal kell tölteni, és 3-4 óra alatt megvagy :K

-

(#1131) Kevin8997


Kevin8997
tag

Ja és hidegben csökken az akksi teljesítménye.

(#1132) Joachim21


Joachim21
senior tag

Én ezen az akkus vergődésen mindig jókat mulatok. Ahelyett hogy élveznétek a mobilotok használatát, mindenféle okot találtok hogy stresszeljetek valamin, ami majd esetleg talán 2 év múlva már majd probléma is lehet akár... :Y

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1133) totopad válasza Joachim21 (#1132) üzenetére


totopad
senior tag

Le tudtad irni a vegődik szót! 10 pont a Griffendélnek!

(#1134) sfdrakex válasza totopad (#1133) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vegődik? :DD :)

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1135) TechN7ne válasza totopad (#1133) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

és ha Mardekáros? ;]

(#1136) inak


inak
friss újonc

Sziasztok!
Szeretnék Androidról váltani én is mostmár, és mindenképp 13 Pro vagy Pro Max lenne az új teló.
Azok akik ezt a két típust használják, letudnák írni a két tipus valós üzemidejét?
A Pro Max sokáíg húzza, de a sima Pro mennyivel marad el mögötte valós napi használattal két SIM-el?

(#1137) sfdrakex válasza inak (#1136) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Prot használok, általában este 20-21 között szoktam tölteni 85-95% közötti értékre. Hajnalban kelek, egésznap úton vagyok. Napi pár óra telefonálás, pár fotó, e-mailezés, youtube, fb, messenger, app frissítés mobilnetről, deezer. Este mikor újra töltőre rakom 20-40% között szokott lenni. 1 simmel használom. Wifi, mobilnet, bluetooth mindig megy, nem kapcsolgatom.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1138) -Ben- válasza inak (#1136) üzenetére


-Ben-
veterán

13 Pro: 8 óra képernyőidő (safari, messenger, whatsapp, instagram, youtube), 1,5 óra képernyő tükrözés Apple TV-re, kb. 1 óra telefonálás. 85%-nál vettem le a töltőről és maradt még benne 5%. Általában 40-50%-on volt a fényerő…
Szerintem nem rossz. :)

(#1139) totopad válasza sfdrakex (#1134) üzenetére


totopad
senior tag

ilyen az, amikoR idegállapotba vagyok Maunika....

(#1140) MaddeNNNN válasza inak (#1136) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

13 Pro nekem simán bírja a 7+ óra SoT-ot, amit még mindig nehezen szokok meg :D
Munkatársam kérdezte, hogy ne rendeljen-e nekem is az irodába egy magsafe töltőt, mert az ő sima 12esét naponta tölteni kell. Mondtam neki hogy nem kel köszi, én 3 naponta töltöm otthon :D

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1141) Joachim21 válasza totopad (#1133) üzenetére


Joachim21
senior tag

Ha ki is maradt volna az "R" - de nem - akkor is érted amiről írok. Van akinek az is rossz, ha minden jó, mert keres okot, hogy aggódhasson valamin. Egyébként pedig csak a Mardekár! ;]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1142) pepetech válasza inak (#1136) üzenetére


pepetech
őstag

Nem bánod meg a cserét. 13 pro is nagyon jól bírja. Mondhatni hozza a Mate 40 pro szintjét. a pro max pedig hát na. az egy powerbank :D

Én a mai nap csak szaladgáltam vásárlós nap volt keveset mobiloztam de 2 sim aktív volt illetve egész nap ment a mobil hotszpot menyasszonyom telefonjára. most vagyok 64%-on reggel 7-kor húztam le a töltőről. igaz SOT csak 1 óra 30 perc de szerintem így is nagyszerű eredmény. amúgy majdnem minden nap 30-40% környékén van amikor bal oldalamra fekszek és rádugom a töltőt. lehet bírna másfél, két napot de én megszoktam hogy minden este töltőn legyen a telefonom így nyugodtan használhatom bárhogy a telefonom :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1143) _ak_


_ak_
addikt

Megkérdezem itt is, hátha…

Tudtok esetleg ajánlani olyan álló magsafe töltőt (2 vagy 3 in 1), aminek súlya is van? Nomadnak van sima fekvő és a kulcsszó, 1 kezes magsafe bölcsője. Én szinten 1 kezes, de álló töltőt keresek, amin van az órának is hely.

Let's begin, de gozaimasu!

(#1144) Tsebacsi válasza _ak_ (#1143) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kerestem ilyet, de nagyon nincs a piacon, erről mindig mindenki elfeledkezik. Vagy olyan árat kér érte, hogy körberöhögöd. :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1145) beci válasza _ak_ (#1143) üzenetére


beci
őstag

Ez esetleg? Ha nem 13 pród van.
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1146) pepetech válasza beci (#1145) üzenetére


pepetech
őstag

Pont eszembe voltál de nem találtam a régi beszélgetést erről :).

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1147) Bigboy30


Bigboy30
csendes tag

Sziasztok.

Köszönöm az eddigi segítségeteket, nagyából minden frankon összeállt az Androidról váltás után.

Egy dolog hiányzik de nagyon mivel tűzoltó vagyok, egy 24/48 szolgálati naptár, azt nagyon nagyon szerettem és használtam a régi telefonomon!
Remélem van rá valami alternatív megoldás.

Ezt a progit használtam Androidon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.vtom.szolgalatinaptar

Köszönöm.

(#1148) HarleyCustom válasza inak (#1136) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt mindkettő. A sima pro is kiváló. A Max nagy, batár, győzd cipelni. :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1149) T0rnad0 válasza Bigboy30 (#1147) üzenetére


T0rnad0
addikt

"Shift calendar" néven lehet találni párat ( pl ez )

Z Fold 4

(#1150) beci válasza pepetech (#1146) üzenetére


beci
őstag

:R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.