Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) GoldhandRent válasza *Mukeey* (#477) üzenetére


GoldhandRent
őstag

+1
első genes SE sokkal jobban működik, mint a legtöbb mai androidos telefon (zsír újak is, kivéve a félmillás kategória... xddd) és 25-ért vettem
egyetlen baja, az akku ugye, de kb minden újabb szifon 11-től felfele, már abban sem marad el semmitől.

-

(#502) Attiba


Attiba
tag

Sziasztok!
Csatlakozom én is egy 13 Pro-val. 12 év Android után váltottam, remélem nem bánom meg :)

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#503) bajaki


bajaki
őstag

Én is a hétvégén csatlakoztam, szintén 13 Pro-val, szintén több évnyi Android használat után. :)

(#504) syIex


syIex
veterán

Üdv a klubban, majd véleményeket osszátok meg és jó használatot! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#505) kengyel válasza Attiba (#502) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szintén ennyi év után, és nem bántam meg. Nagyon jó a rendszer, és hibátlan a készülék.

kengyel

(#506) ChoppR


ChoppR
tag

Fülhallgatót keresek a telefon mellé. Csakazairpods, vagy van aki használ más fajtát is ? Tapasztalatok ?

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#507) xhege válasza ChoppR (#506) üzenetére


xhege
addikt

Én Powerbeats Pro-t használok. Ez is Apple tulajdon, az együttműködés mértéke megegyezik az Airpods-al. Nekem ez azért jobb, mert sportolásra alkalmasabb, vízálló, és akksiban tovább bírja, mint az Airpods. Árban viszont ugyanaz a szint (legalábbis amikor vettem).

(#508) iSonic válasza ChoppR (#506) üzenetére


iSonic
addikt

AirPods Pro-t használok, de próbáltam hozzá Sony és JBL-t is, de az Apple-s transzparencia miatt maradtam a Pro-nál. Beats fülesek még amik jók, ha ilyen 100k alatt keresel.

(#509) moleculez válasza ChoppR (#506) üzenetére


moleculez
veterán

Én próbáltam budget tws fuleseket: funkcionálisan rendben lesz, telózni, videókat nézni jók. Általában van instant kapcsolódás, ami kényelmes. Pl a Honor Choice még egész jól is szólt. De ha igényed van ANC-re, meg az iOS/siri huncutságokra akkor nyilván AirPods/Beats cuccok.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#510) janist81


janist81
tag

Sziasztok,

Előrendeltem egy 13 PM -ot az iStyle -ból, és 11.07 óta az előjegyzés státusza “Előjegyzés létrehozása folyamatban”.

Mi a tapasztalatotok, ez normális, a leírás alapján úgy látom kellett volna visszaigazolást kapnom.
Emailben próbáltam érdeklődni de nem válaszoltak 1 hete.
(kamatmentes részlet + személyes átvétel miatt választottam iStyle -t)

EMAG jöhetne még szóba, de nem tudom hogy ott jobb e a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#511) syIex válasza janist81 (#510) üzenetére


syIex
veterán

Az nem nagyon változik amíg be nem érkezik a telefon. Elvileg amikor a bolt megkapja akkor kapni fogsz egy másik e-mailt, hogy mehetsz érte. Elég nagy a hiány szóval nem tartom kizártnak, hogy még nem kaptak.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#512) janist81 válasza syIex (#511) üzenetére


janist81
tag

Az előrendelés leírása alapján vártam egy visszaigazolást, ezek szerint ilyet nem küldenek?

[link]

Esetleg van tapasztalat hogy istyle -nál mostanában mennyit kell várni?

[ Szerkesztve ]

(#513) GoldhandRent válasza janist81 (#512) üzenetére


GoldhandRent
őstag

okt 11.-e óta várok :)
webáruházértékelőemailt már kaptam persze xd

egyáltalán semmi emailt nem kaptál ?
nekem van egy "előjegyzés visszaigazolása *kód*" emailem, egyből jött, automatikusan

[ Szerkesztve ]

-

(#514) janist81 válasza GoldhandRent (#513) üzenetére


janist81
tag

Semmit nem kaptam levélben.
Weblapon ezt írja : ”Előjegyzés létrehozása folyamatban”

EMAG átlag 2 hetet ír , csak ott a vásárláskor kell fizetni / hitel kérelmet indítani és csak ez után jön a várakozás .. szóval ott nincs lehetőség máshol találni ha már kosárba raktad. - ha megvenném EMAG on biztos másnap jönne az iStyle átvételi értesítő :)

[ Szerkesztve ]

(#515) anderledani


anderledani
őstag

Az istylera ne várjatok, 1 hónapja van előjegyzésem 13 Prora, de semmit nem kaptam. Már rég megvan a telefon máshonnan. Ha jön készlet akkor sem biztos hogy az előjegyzettel közül ti kapjátok

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#516) mzsuzsi01 válasza janist81 (#510) üzenetére


mzsuzsi01
csendes újonc

Én is előjegyeztem ott, és még két helyen (Alza, Nay - Szlovákia) október végén. Azóta semmi hír az iStyle-ról, a másik két megrendelést közben töröltem (nem volt egyértelmű infó arra, hogy mikor jönne a telefon). Ezért megvettem a Telenornál kártyásan, kedvezménnyel, épp volt készleten. :K

(#517) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

Nálatok is szaggat néha a görgetés Messengeren? :( Sehol máshol nem tapasztalom. /iPhone 13 pro/

(#518) despitz válasza lorinho (#517) üzenetére


despitz
csendes tag

Nem minden app támogatja még a ProMotiont. Nálam a discord csinál ilyet. Várni kell hogy érkezzen frissítés az appra. :(

(#519) lorinho


lorinho
tag

De nem úgy szaggat, hanem nagyon zavaróan. Van amikor meg jó, és érzem a 120 Hz-t ott is. Fura.

(#520) despitz válasza lorinho (#519) üzenetére


despitz
csendes tag

Akku kímélő módot használod? Ha bekapcsolod levesz 60hz-re mindent

(#521) anderledani válasza lorinho (#519) üzenetére


anderledani
őstag

Nálam nem szaggat. Csinálj egy kényszerített újraindítást.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#522) syIex válasza lorinho (#519) üzenetére


syIex
veterán

Nekem a Gmail szokott így csinálni...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#523) lorinho válasza despitz (#520) üzenetére


lorinho
tag

Nincs bekapcsolva.

(#524) lorinho válasza syIex (#522) üzenetére


lorinho
tag

Jaa igen az is. Na pont ugyanúgy. De messengernél eddig nem volt ilyen.

(#525) syIex válasza lorinho (#524) üzenetére


syIex
veterán

Gmail az szoftveres, még nem kezeli jól a ProMotion sajnos. Van pár, de ritka. Lehet a messengernél is volt valami frissítés ami most elbaltázta. :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#526) joey04 válasza lorinho (#517) üzenetére


joey04
titán

:N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#527) lorinho válasza syIex (#525) üzenetére


lorinho
tag

Akkor türelemmel leszek :)

(#528) iSonic válasza syIex (#522) üzenetére


iSonic
addikt

Outlook is szokta ezt játszani Nálam.. de a Messengerrel nincs baj (lorinho).

(#529) -Ben-


-Ben-
veterán

A franc.... :D Egy teljesen átlátszó Spigen Ultra Hybridet vettem a telefonra, de egyszerűen képtelenség úgy feltenni, hogy ne kerüljön alá legalább 3 öklömnyi porszem... :DDD Nem nézne ki rosszul, de így ingerlő.. :D (Tudom, hatalmas probléma..)
Egyébként, az átlátszó tokok közül eddig ez a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#530) surgery válasza -Ben- (#529) üzenetére


surgery
senior tag

Én is ezt használom :R lesz még alatta por sajnos ilyen de a legjobb tok és véd is :DD

(#531) syIex válasza surgery (#530) üzenetére


syIex
veterán

Én most a Pitaka tokot várom nagyon, elvileg a héten megjön. :D
Nem vagyok nagy tok használó, de ez most valamiért nagyon rá pörögtem erre. ;]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#532) lorinho válasza syIex (#531) üzenetére


lorinho
tag

Azt én is imádom. Annyira jó a fogása. Mennyiért szerezted be?

(#533) syIex válasza lorinho (#532) üzenetére


syIex
veterán

Az eredeti oldalról rendeltem, 21 ezerbe áll meg. Nem olcsó, de sosem volt az viszont eléggé minőségi szerintem. :U
Remélem megjön a napokban, elvileg már itthoniában van vasárnap óta.. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#534) lorinho válasza syIex (#533) üzenetére


lorinho
tag

Tényleg nem olcsó, de az Xr-re még 14-15e volt.

(#535) syIex válasza lorinho (#534) üzenetére


syIex
veterán

Xs-re is. Akkor volt utoljára, de az még azért másabb volt kicsit. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#536) lorinho válasza syIex (#535) üzenetére


lorinho
tag

Igen ez már magsafe friendly :)

(#537) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

jön az értesítő, hogy van telenorkészleten 13P
milisecundumok alatt felcsattanok a honlapra, hogy lássam "értesítést kérek ha elérhető"
mondom hogy a @!?#& fogyott már el ?
gmail check: 10:05 az email, 11:05-kor jön az értesítő :)
köszi ráko$h android.... kvára nem akarja h lecseréljem :(((
bezzeg hajnal 2-kor hozzámbassza az alis értesítést FU

bocs a kifakadásért :(

-

(#538) Gubu0101 válasza GoldhandRent (#537) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem az android tehet rola,nekem iphone van,meg is mire megkaptam a telekomtol a keszlet ertesitot,mar nem is volt az adott keszulekbol semmi :D De van amirol nem is kuld ertesitest,pedig van keszlet,hiaba regisztraltam :D

Amugy iphone meg samsungon is jon az emailrol a jelzes,kb 1 percel kesobb kapja,jelzi a samsung.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#539) joey04 válasza mzsuzsi01 (#516) üzenetére


joey04
titán

nekem ma is jött egy mail istyle-tól, hogy beérkezett. szerintem vagy negyediket mondtam le náluk. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#540) ChoppR


ChoppR
tag

Engem annyira magával vitt ez az Apple ökoszisztéma, hogy már úton a watch, meg tervben egy airpods. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#541) jófejsrác válasza ChoppR (#540) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Sajnos ez ilyen, pro tipp: macbookot ne vegyél, hidd el nem lesz rá szükséged - tapasztalat.:DD

[ Szerkesztve ]

(#542) GoldhandRent válasza GoldhandRent (#537) üzenetére


GoldhandRent
őstag

hajnali fél kettőkor végre nem Alis üzenetet kaptam, hanem telekom készletértesítőt ;]
úgyhogy reggel kosárba is raktam a sima Pro-t 256-os szürkében :C

pénteken jön meg elvileg. csattintom is bele a vodás kártyát egyből :K

-

(#543) adomok


adomok
tag

Sziasztok,

mivel a sima Pro-nak még nincs saját topikja, gondoltam ide írok. 1 hónapja használok egy 13 Pro 256-ot. Eddig android készülékeket használtam általában a felső kategóriát. Volt sok LG, Samu, Huawei. Egyszer volt egy rövid kitérő egy Iphone 6S-re, de akkor nem lettünk barátok, nálam olyan hibákat produkált, amit nem tudtam elnézni. Azóta sok idő eltelt, többször gondolkodtam a váltáson, de mindig volt valami, ami miatt nem léptem meg. Most leginkább az döntött, hogy mára már minden általam használt bank tudja az apay-t, illetve megjelent a 120 Hz. Persze van és volt egyéb almás termékem, de a mobil esetében fontos volt, hogy minden úgy működjön, ahogy azt megszoktam. Néhány gondolat pro és kontra, hátha hasznos lesz azoknak, akik szintén androidról váltanának:

Küllemre mindig is tetszettek az almás telefonok, kivéve azokat amik még mindig vastag kávásak voltak, mikor a konkurencia már minimális kerettel dolgozott. Színben mindig konzervatív voltam, de most egy sierra blue lett a választás, nekem bejön és a tokok miatt egyébként is mindegy :) Ami viszont fura volt, hogy milyen nehéz ez a teló :Y Előtte fizikai méretben nagyobb mobiljaim voltak, de súlyban jóval könnyebbek. Persze ez megszokható, de még most is sokszor szorongatom, mert azt érzem, hogy kiesik a kezemből. Tok nélkül a kamerasziget is brutál, féltem letenni bárhová, így gyorsan rákerült egy szilikon tok. A notch egy érdekes kérdés, az első perctől kezdve nem zavar, pedig ha más kezében láttam ilyen telefont, rögtön vonzotta a szememet és nagyon zavaró volt. Persze hozzá tartozik, hogy sok app, azt a részt sötéten tartja, de ha nem, akkor sem vonja el a figyelmem.

A költözés felemás volt, számomra csak az üzenetek és a hívás előzmények voltak fontosak (minden más felhőben van), sajna ez a költözős app a hívás előzményeket nem kezeli, de túltettem magam rajta :)

Maga az IOS nem volt meglepetés, volt alkalmam többször tesztelni. Mivel megöregedtem nincs igényem az állandó testreszabásra, ez nem hiányzik, de azért van pár apróság ami bosszantó. Ilyen pl.: hogy nem oda teszem az ikonokat a kijelzőn ahová akarom. Apróságnak tűnhet, de sokkal kezelhetőbb lenne a felület, ha magam rendezhetném. A widgetek hasznosak, de remélem majd bővülnek, itt is van hiányérzetem. De fura az is, hogy a PiP sem működik mindenhol, pl.: a YT appban nem megy csak safariból. A gesztusokat hamar meg lehet szokni ezzel nincs gondom. A faceid jó dolog ha nem maszkban van az ember, csak emiatt beszereztem egy AW SE-t. Az óráról majd később.... A promotion ahol működik ott szuper, de néhány app esetén a "képregény" nagyon zavaró. Tudom-tudom itt is az app készítők dolga lenne a frissítés, de azért nekem ez fura. Ha van egy telefon alap fícsör, akkor az ne app függő legyen már....Ez nekem olyan, mintha a gesztusok csak a gyári appokban működnének. Az általános sebesség remek, ez nem is kérdés, de ezzel a droidos telóknál sem volt problémám. A kamera szintén remek, többek között a remek makro mód volt ami miatt váltottam (én sokat használom).

Az üzemidő nagy pozitív meglepetés, ezzel a telefonnal 50%-on is el merek indulni egy munkanapra! Természetesen az én felhasználói szokásaim mellett. Ez nagyjából azt jelenti, hogy minden második nap töltöm és ezalatt van benne átlag 5 óra SOT.

Appok tekintetében mindre van megoldás amit korábban is használtam, kivéve a qnap NAS-om letöltés vezérlőjét. Ez egy vicces dolog, az Apple nem engedi be store-ba a hivatalos appot (pontosabban törölte), mert az alkalmas torrentre is. Tehát akkor mindenki szívjon, az is aki nem torrentre használja :W Szerintem ez egy hasonló hülyeség, mint a védjük a fákat ezért nem adunk töltőt a fél millás telóhoz... Bezzeg az AW annyi papírba van csomagolva, hogy 3 töltőhöz elég lenne :W Ezzel persze csak az átlag user életét keserítik meg, mert van megoldás, csak macerásabb.

Az AW is fura dolog, nagyon klassz meg minden, de én továbbra is elsődlegesen az MI watchot használom, (ami mellesleg jobban működik IOS alatt, mint droidon) mert ezt csak 2 hetente kell töltenem. Szerintem egy csomó teljesen fölösleges funkció van még az SE változatban is, inkább az üzemidőre kellene gyúrni. Tehát az AW akkor van rajtam, ha tudom, hogy boltba kell mennem, vagy valahol fizetnem kell és maszkban megyek. Ehhez persze luxus volt megvenni, de remélem legalább sokáig kihúzza majd....

Összegezve: Nem bántam meg a váltást, szeretem ezt a telefont, hosszútávra tervezek vele. Az más kérdés, hogy szerintem az árát nem éri meg, de ezt elmondhatom a többi gyártó csúcstermékeiről is. Mindenki eldöntheti, hogy hajlandó-e ennyi pénzt kifizetni egy mobilért vagy nem, de ha valaki ár/érték arány bajnokot keres, nem ez a mobil lesz az. Persze ha valakinek minden cucca almás, akkor nem kérdés, hogy ezt kell választani!

Bocsánat, ha hosszú és unalmas voltam :R

(#545) WiZARD válasza adomok (#543) üzenetére


WiZARD
addikt

Köszi a beszámolót.

Én 12 éve androidot használok, életemben most először elgondolkodtam iphone-ra váltáson. Hogy miért az jó kérdés. Nem találok android téren olyan telefont ami tetszene, fényképező téren nem vagyok velük elégedett (S21 Ultrát 2 nap után küldtem vissza). Újra vágyok.
Külsőre nagyon taszít az iphone, szörnyen ósdi kinézete van az óriási fekete kerettel. De talán túl tudom tenni magam ezen.

Próbaképp pár napja asszony 11 pro-ját használom, hogy legalább az ios-t napi használat mellett próbálhassam ki.
Eddig felemás érzéseim vannak. Az ujjlenyomatolvasó nagyon hiányzik, maszkkal szívás a faceid. Van pár app ami itt jobb, van ami ott jobb. Maga az ios annyira nem rossz, amennyire féltem tőle, de a megszokott androidos gesztusok (leginkább a "vissza") nagyon hiányoznak, nagyon fura, hogy mindig a képernyő legtávolabbi felső sarkában kell a vissza gombot keresni.
A 11 Pro nekem nagyon kicsi is.
13Pro Max-ot megrendeltem pár napja, de még mindig nagyon billegek hogy töröljem a rendelést. Bár még akkor is visszaküldhetem ha megjött és használtam...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#546) despitz válasza WiZARD (#545) üzenetére


despitz
csendes tag

Nem kell a vissza gomb miatt nyújtózkodni, elég a képernyő bal széléről jobbra swipeolni :)

(#547) WiZARD válasza despitz (#546) üzenetére


WiZARD
addikt

na ez új, másik irányból szoktam meg :DDD
fél siker, mert továbbra se lép ki app-ból, mint androidon...

Ami még nagyon nem tetszik az a notification rendszer (pl ha a notification okát megnézem - emailt elolvastom, stb, akkor is ott marad a notification), és az ikonok hiánya.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#548) Ck. válasza ChoppR (#506) üzenetére


Ck.
addikt

CsakaNuraphone, ha számít a zene.

(#549) i400 válasza WiZARD (#545) üzenetére


i400
senior tag

Ugyanígy vagyok én is... 12 év droid használat után, most h új telefont kell keresni már elkezdett rángatni az ideg... kollégám is megszívta az s21 ultraval ő fél évig kardozott a szolgáltatóval és a samsung szervizzel felváltva, mert mindegyik a másikra mutogatott. Megint a szokásos körök elolvasni a teszteket aztán a fórumot átnézni ebből leszűrni h esetlegesen a tesztekben mennyit ferdítettek (és úgyis csak hosszú távon jönnek ki a hibák). Aztán még ott a support kérdése h mikor milyen főverzió jön rá, milyen csonkolt funkciókkal... és 3 év után jó ha kapok érte 30-40 ezret... se a gigapixelek a benchmark eredmények nem vonzanak meg a 12 gb memória sem, nem játszok, egyszerűen csak működjön!

(#550) Tibee86 válasza WiZARD (#547) üzenetére


Tibee86
veterán

“fél siker, mert továbbra se lép ki app-ból, mint androidon...”
Képernyő aljáról felfele swipe a kilépés, mint mindenhol máshol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.