Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Blue meth válasza kory24 (#1598) üzenetére


Blue meth
senior tag

Köszönöm!

Pont ezt az adaptert néztem én is. 30 wattos és tök jó áron van.
A kijelzővédőt is köszi! Hasonlót akartam volna én is, ami ilyen keretbe rakós, videókban láttam milyen könnyű felrakni.

(#1602) martin1369


martin1369
aktív tag

Na ezt is megértük. :U

(#1603) Kevin8997


Kevin8997
tag

Volt aki már a Yetteltől vett pro vagy pro maxot kártyásan ? A honlapon azt írják, hogy csak Yetteles simmel működik, visszaálltak függőre ?

(#1604) sfdrakex válasza Kevin8997 (#1603) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mindenre azt írják. Telenorként is írták. Nekem elôlőfizuhoz van Pro, az is független, még novemberben vettem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1605) surgery válasza martin1369 (#1602) üzenetére


surgery
senior tag

Mennyi idő után? :D

(#1606) mtm800 válasza Kevin8997 (#1603) üzenetére


mtm800
senior tag

Független előfizusan is, kártyásan is

(#1607) martin1369 válasza surgery (#1605) üzenetére


martin1369
aktív tag

1 hónap

(#1608) Joachim21 válasza Kevin8997 (#1603) üzenetére


Joachim21
senior tag

Mi lett a Pannon GSM-mel? :Y :C

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1609) pepetech válasza Joachim21 (#1608) üzenetére


pepetech
őstag

Az él vonalba került 😅

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1610) gabyhun válasza Blue meth (#1597) üzenetére


gabyhun
csendes tag

Anker töltővel nincs tapasztalatom sajnos.

Én egy Spigen 27W-os töltőt vettem és nagyon remek darab. Valahol olvastam, hogy a PM nem 20, hanem 27W max töltés felvételre képes, azért döntöttem e mellett a töltő mellett:
[link]

Eddig remek, nagyon kicsi, nem búg és pikk-pakk tölt (a régi samu telefonomhoz képest legalábbis...)

(#1611) i400


i400
senior tag

Van olyan a csoportban akinek nem jött be 13pm-on a pitaka tok és cserélne?

(#1612) pethYeti válasza i400 (#1611) üzenetére


pethYeti
addikt

Jött a 13 Pro-ra egy Köd kék tok, de annyira nem jön be, szoba lámpafénynél kicsit már rózsaszín. Küldöm vissza. Mellette egy Blue Jay van.

(#1613) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Használ valaki MagSafe autós tartót? Melyik típus az, ami elbírja a telefont és stabilan is tartja? A tapadókorongos tartókat nem annyira szeretem, mert a hőingadozás hatására elengedhetik a telefont, viszont a szellőzőrácsba helyezhető, a nagy tömeg miatt, kárt okozhat benne. Valakinek tapasztalat?

(#1614) icecave válasza i400 (#1611) üzenetére


icecave
nagyúr

Pitaka tokot én is vadászok, de nem akar feltűnni az aprón, a végén kell vennem újonnan.

(#1615) kory24


kory24
őstag

Mitől olyan jók és/vagy drágák ezek a Pitaka tokok?

[ Szerkesztve ]

(#1616) NemMo válasza zsolidodd (#1613) üzenetére


NemMo
őstag

Én eléggé befürödtem a szellözőrácsra csíptethető tartóval (belkin) Az első rázósabb részen kirepült a helyéről telefonnal együtt. Szerencsére volt egy megérzésem, így odatettem előre a kezem és károm legalább nem keletkezett

(#1617) i400 válasza icecave (#1614) üzenetére


i400
senior tag

Spigen mag armor sem az a vékony fajta, a pm "kecses" testével meg már jelentős a méret :DDD

(#1618) pepetech válasza zsolidodd (#1613) üzenetére


pepetech
őstag

Szia!
Én egy 2002-es A4-et hajtok. Ilyen tartót vettem bele: [link]

Amióta megvan egy rossz szavam sincs rá. Vettem hozzá még egy magsafe tokot is biztos ami biztos alapon (ha leesne vezetés közben) az ilyen: [link]

Tokban és anélkül is úgy tartja mintha oda lenne ragasztva.

A tartó nem csak ragasztós ha letekered a fém kupakot akkor szellőzőbe be lehet dugni (nekem úgy van)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1619) zsolidodd válasza pepetech (#1618) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Köszönöm, ez elég jónak tűnik! Már csak akkor lenne jobb, ha töltené is :D
@NemMo: Nekem is volt ilyen, meg olyan is, hogy kitört a szellőző lamellája, ezért tartok tőle.

(#1620) huan


huan
őstag

Sziasztok,
A vezeték nélküli állványom nem akarja tölteni a telefonom, pedig eddig töltötte. Jelenleg 60%-on van. Miért? (4napos13ProMax)

(#1621) icecave válasza huan (#1620) üzenetére


icecave
nagyúr

Milyen állvány, hány W, milyen szabvány? Mást tölt? Kicsit több infó kellene...

(#1622) huan válasza icecave (#1621) üzenetére


huan
őstag

Egy egyszerű kínai töltő: 30W QI Wireless Charger Quick Charge 2.0 Fast Charging for iPhone 8 10 X XR Samsung S10 S7 S8 S9 2-Coils Stand 5V/2A & 9V/1.67A
Az az érdekes, hogy van mikor tölti, és van mikor nem. Nem az optimalizált töltés kavar ennek? Mást nem tölt.
Ugyanitt ha van valami minőségibb állványos töltő, szívesen vennék olyat.

[ Szerkesztve ]

(#1623) NemMo válasza zsolidodd (#1619) üzenetére


NemMo
őstag

Igen én is eleresztettem ezt a történetet inkább, mert ha a telefon törik, ha a kocsiban valami, akkor mindenképpen drága mutatvány lesz

(#1624) Brut válasza zsolidodd (#1619) üzenetére


Brut
tag

Nekem ez vált be [link] , tölti a telefont is.
Magsafe tokban vagy anélkül is jól tartja, egyszer sem esett le.

(#1625) icecave válasza huan (#1622) üzenetére


icecave
nagyúr

Az biztos nem, ha megtanulja a szokásaid, akkor is 85%-ig tölti fel (de lehet 80, nem emlékszem), majd később meg 100-ra, mikor használnád.

Egy minőségi töltőt biztos beszereznék, bár lehet én vagyok paranoiás, de noname "izére" biztos nem tenném rá (no offense, nem ellened szól). Lehet, az automatika tiltotta le egy idő után, mert nem úgy kapta az áramot, stb. hogy az jót tett volna a telefonnak.

(#1626) huan válasza icecave (#1625) üzenetére


huan
őstag

Igaz. Van egy tudatlan Magsafe kérdésem: Amiket látok képeken, hogy a hátlapon kör, meg vonal, az be van építve a telefonba is? Tehát a tokban mágnes van, vagy az a telefonban is van? Bocsi :B

(#1627) icecave válasza huan (#1626) üzenetére


icecave
nagyúr

A telefonban alapból van, így mindenféle tok nélkül is rá tud cuppanni a magsafe töltőre. A magsafe tokban szintén van mágnes.

(#1628) Blue meth válasza gabyhun (#1610) üzenetére


Blue meth
senior tag

Köszi! Ez is faszának tűnik és olcsóbb is. Ankert több külföldi youtube-er is ajánlja, azért gondoltam arra. De a spigenről mint márkáról is csupa jókat hallottam eddig.

(#1629) pepetech válasza NemMo (#1616) üzenetére


pepetech
őstag

Nem bántásból de a felcsíptethető tartókat csak 1 féleképpen lehet felrakni. nekem a baseus úgy van a rácson mintha muszály lenne neki. ez már a 3. baseus telefon tartóm mind rácsba dugós volt. Szóval nálam pozitív a tapasztalat.

Volt olyan hogy kiesett de akkor nem figyeltem oda és takarítás után rosszul szúrtam vissza, nem szorult oda és repült is telefonostól.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1630) pepetech válasza zsolidodd (#1619) üzenetére


pepetech
őstag

ha nagyon félsz a szellőzőtől akkor is jó lehet ez a tartó mert a műszerfalra is fel tudod ragasztani. bár nekem az barbárkodás (mondjuk még mindig jobb mint csavar a műszerfalban...)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1631) koxkids válasza zsolidodd (#1619) üzenetére


koxkids
őstag

Érdemes megnézni a Brodit konzolokat. Nem olcsók de tartanak rendesen :) [link]
Keress autó típusra és meglátod a lehetőségeket. Ehhez még venni kell Magsafe-s tartót. De a lamelláknak biztos nem esik baja. ;)

(#1632) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

(#1633) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Sziasztok, esimhez és fizikai simhez be lehet állítani külön csengőhangot? Nem találok ilyen opciót.

(#1634) huan


huan
őstag

Sziasztok
Használ valaki ilyen Magsafe töltőállványt? Baseus Swan WXSW-01/02
Használható iPhone 13 Pro Max-al? A leírásában ez van: "kompatibilis az iPhone 12 készülékkel"
Egy 13ProMax-hoz kell bármilyen tok az ilyen töltőkhöz?

(#1635) T0rnad0 válasza huan (#1634) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, ezt használom. Tok nélkül, Magsafe tokkal vagy még nagyon vékony tokkal működhet.

Z Fold 4

(#1636) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Sziasztok, lehet, hogy váltanék androidrol 10 év után. Itt az Applenel mindegy hogy hol veszem a telefont, ha egy utolsó sufni GSM - be akkor is van rá 1 év apple garancia?

(#1637) Tewe013 válasza Meizubee (#1636) üzenetére


Tewe013
őstag

Az 1 év mindenhol megvan, viszont a 2, illetve 3 év garit csak hivatalos viszonteladónál kapod meg.

(#1638) Meizubee válasza Tewe013 (#1637) üzenetére


Meizubee
csendes tag

Cégre venném, tehát úgysincs 3 év garancia. Néztem itt boltokat aprón de senki nem tud adni áfás számlát :D

[ Szerkesztve ]

(#1639) icecave válasza Meizubee (#1638) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor egy év Apple garancia mindenképp van rá. Ahhoz még számla sem kell.

(#1640) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Szóval még sose volt iPhone-om. Lehet buta kérdés, de youtubrol át tudom küldeni a videót okos tévére mint androidon? Köszönöm előre is. :)

(#1641) sfdrakex válasza Meizubee (#1640) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Persze, ugyan úgy mint droidon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1642) icecave válasza Meizubee (#1640) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha tudja az AirPlay-t a TV. Egyébként nem fogod tudni. Ez nekem is hiányzik kicsit, note-ról simán dobtam régebbi okos TV-re képeket, yt-ot, mindent, ez most felejtős. Tudom vegyenek a szüleim új tv-t :D

(#1643) sfdrakex válasza icecave (#1642) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha a tvn van youtube, és egy wifin vannak, nem kell airplay.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1644) TODI1111 válasza sfdrakex (#1643) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha youtube is meg wifi is van a tv-n akkor nem kell telefonról átdobni. :D

(#1645) sfdrakex válasza TODI1111 (#1644) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért ne? Telón jobb youtubeon keresgélni, mint tv távirányítóval.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1646) pepetech válasza sfdrakex (#1645) üzenetére


pepetech
őstag

Nem úgy értik... Ha 1 wifin van a telefon és a TV és a youtubon beléptél a fiókodba akkor telefonon ha nézel egy videot ott lesz egy kis kocka wifi logóval hogy átdobhatod TV-re ez faszán működik is. Minden másra pedig ott az apple tv :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1647) sfdrakex válasza pepetech (#1646) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én erre válaszoltam.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1648) Menslee


Menslee
tag

Sziasztok!
Csatlakozok én is a táborhoz.
Utóljára iPhone 7-em volt mikor az kijött, most egy Z Fold 3-ról váltottam.
Kapható volt szép zöldben, több se kellett :D

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#1649) T0rnad0 válasza Menslee (#1648) üzenetére


T0rnad0
addikt

Meguntad a Fold-ot?

Z Fold 4

(#1650) Menslee


Menslee
tag

.

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.