Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Kamera lencsére használ valaki plusz védő üveget? Láttam már pár helyen, nem tudom, hogy a fotók minőségén mennyire látszódna meg. Gondolkoztam behúzós tokon is, de ott meg a por lehet a para. :Y

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#1502) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok!

Ez tetszene valakinek?

(#1503) Redchucky válasza juhaszroli (#1502) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Valakinek biztos :)

(#1504) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Szeretném bővíteni az icloud fiókomat de nem engedi. Mi lehet a gond?

(#1505) icecave válasza kisdobos0111 (#1504) üzenetére


icecave
nagyúr

Ne telefonon próbáld, hanem pl. webböngészőben belépve.

(#1506) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Én is csatlakozom ehhez a táborhoz.Ha van valaki itt köztetek Szolnok megyéből aki tudna nekem, segíteni abban,hogy hogy tegyek át pc-ről erre a telóra zenéket,videókat,fényképeket-az legyen szíves keressen meg-köszönöm

A legeléjen volt valami költöztetés,de majd 3 órát írt :((

[ Szerkesztve ]

(#1507) T0rnad0 válasza petya2012 (#1506) üzenetére


T0rnad0
addikt

Syncios-al próbáld meg.

Z Fold 4

(#1508) icecave válasza petya2012 (#1506) üzenetére


icecave
nagyúr

Az, hogy mennyit ír, erősen függ a wifid sebességétől. Plusz változik a másolás alatt, mennyi is lesz a vége.
Viszont az 3uTools tökéletes felpakolni, amiket akarsz.

(#1509) petya2012 válasza icecave (#1508) üzenetére


petya2012
őstag

Megkereslek privátban-segítenél!?

(#1510) Dani46


Dani46
tag

Hali használtam már a vibert,letöröltem.Most felrakom próbálom aktiválni a számommal folytatás,és azt írja aktiválás sikertelen.Már töröltem a vibert újraindítottam a telefont,van net wifi minden mégse megy,mi a probléma?

(#1511) Joachim21


Joachim21
senior tag

A minap próbáltam lefotózni autóból, sötétben egy kóborkutyát. A hosszú exponálás egy rohangáló kutyánál borzasztó eredményeket hozott. Levettem az exponálási időt, akkor sötét lett a kép, és ugyanúgy nem volt jó a minősége. Mire beállítottam vakut minden egyebet hogy működjön, a kutya már tovább állt. ;]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1512) icecave válasza Joachim21 (#1511) üzenetére


icecave
nagyúr

Ebben mi a meglepetés? Hosszú expoval mozgó tárgyat lehetetlen nem elmosottan fényképezni… Rövid expoval meg nincs elég idő megfelelő mennyiségű infót begyűjteni amiből az algoritmus dolgozni tud. Ez mindenhol így van.

(#1513) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Sziasztok, Huawei Watch GT-t használó kollégáktól szeretnék kérdezni. Az órára hibátlanul átjön minden értesítés, hívás. Az időjárás adatokat viszont csak akkor frissíti, ha megnyitom az Egészség appot. Telepítés után pár napig enélkül is működött, aztán elvesztette ezt a jó szokását. Köszönöm, ha valaki tud segíteni.

(#1514) pajorgergo válasza Redchucky (#1513) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Ugyan ebben a cipőben járok csak GT2 Pro-val, sajnos ez ilyen.

(#1515) MaddeNNNN válasza Redchucky (#1513) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

ezt leszámítva minden más hibátlanul működik ios-szel? asszony tavaly kapott egy huawei watch gt2-t a huawei telefonjához, aminek idő közben meghalt a kijelzője jobb széle és kb nem éri meg kicseréltetni úgyhogy próbálom rábeszélni egy iphone-ra.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1516) Redchucky válasza MaddeNNNN (#1515) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Ezt az egyet leszámítva hibátlan az együttműködés, értesítések azonnal jönnek, az órán keresztüli beszélgetés is működik.

(#1517) Redchucky válasza pajorgergo (#1514) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Csak az a fura, hogy két napig működött.

(#1518) pajorgergo válasza Redchucky (#1516) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Azért az nem mondanám hogy azonnal jönnek, néha van egy fél másodperc késés :D
Ami nem működik, zene vezérlés, zene küldés (habár ez most Samsunggal se megy :D )
Ugye Huawei telefonokkal működik a távoli kioldó a fényképezésnél.
Egyedül az automatikus szinkronizálás ami idegesítő, hogy nem működik, egyszerűen bármit állít be az ember az iOS kilővi a Health app háttérben futását. :D

(#1519) Redchucky válasza pajorgergo (#1518) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Oké, ennyire még nem merültem bele :)

(#1520) kory24 válasza Redchucky (#1513) üzenetére


kory24
őstag

Nekem valamiért a hívások nem jelennek meg az órán....

Huawei Egészség appban ha belemegyek saját eszköz kiválasztom órát majd értesítések ott van gmail, messenger stb, de telefon hívások nincs....

(watch3 pro és telóba 2sim, egyikhez van multisim az órában is az kicsörög persze, de azt nyilván nem a telefon küldi át)

(#1521) Redchucky válasza kory24 (#1520) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Bt beállításoknál tudod megadni, hogy átvigye a kontaktokat, utána szerintem működnie kell.

(#1522) kory24 válasza Redchucky (#1521) üzenetére


kory24
őstag

Én ott olyat találok, hogy "Rendszerértesítések megosztása" és az be van kapcsolva

(#1523) Redchucky válasza kory24 (#1522) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Nekem így néz ki

[ Szerkesztve ]

(#1524) kory24 válasza Redchucky (#1523) üzenetére


kory24
őstag

Érdekes nálam így:

(#1525) Redchucky válasza kory24 (#1524) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Az a fura, hogy nekem kétszer látja az órát és az egyiknél ezt írja ki mint neked, a másodiknál meg mint amit feltöltöttem.

[ Szerkesztve ]

(#1526) kory24 válasza Redchucky (#1525) üzenetére


kory24
őstag

Nekem is 2 volt, de egyiket töröltem :D
Akkor rosszat :D

Megpróbálom újra elővarázsolni.

Ezelőtt ugyanezt az órát hazsnáltam már Huawei és Xiaomi telefonnal, de ilyen duplázással még nem találkoztam :)

(#1527) Redchucky válasza kory24 (#1526) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Huawein nekem is csak egy volt. Én is töröltem, de állandóan megjelenik.

(#1528) kory24 válasza Redchucky (#1527) üzenetére


kory24
őstag

Nekem sajnos nem jön vissza a másik :(

Próbáltam telót és órát is újraindítani, mindkettőn ki-bekapcsolni bt-t

[ Szerkesztve ]

(#1529) Redchucky válasza kory24 (#1528) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Inkább lecsatlakozás és visszaállítás az órán.

(#1530) kory24 válasza Redchucky (#1529) üzenetére


kory24
őstag

lehet az lesz, csak akkor kérhetek újra esim kódot

(#1531) kory24 válasza Redchucky (#1529) üzenetére


kory24
őstag

Sikerült visszahoznom a másikat, de ahhoz meg nem tud csatlakozni :(

(#1532) Redchucky válasza kory24 (#1531) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Akkor passz, sajna.

(#1533) kory24


kory24
őstag

Ilyen tokot vettem:

Nillkin Nature Pro Magnetic Apple iPhone 13 Pro Max szilikon tok, átlátszó (62235)

Ehhez 100%, hogy kompatibilis a vezetéknélküli magsafe töltő?

Gondolkodok magsafe töltő vételén, de ha nem működne vele, az nem lenne szerencsés :s

(#1534) pajorgergo válasza kory24 (#1531) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Felejtesd el mindkettőt a telefonnal, órán Rendszer/ Leválasztás, majd csatlakoztasd újra mindkettőhöz.
iOS-nél az egyiken keresztül történik az értesítések küldése, másikon meg a kommunikáció az appal.

(#1535) kory24 válasza pajorgergo (#1534) üzenetére


kory24
őstag

Megtettem, de csak az egyikhez tud csatlakozni

(#1536) icecave válasza kory24 (#1533) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha nem túl vastag a tok akkor megy vele, de mivel ez “tuti beépített” mágneses rész, így minden bizonnyal megy szépen a töltés. Én alapból nem magsafe tokokból is csináltam külön vehető fém karika segítségével magsafe kompatibilis tokot, és azokkal is simán megy.

(#1537) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Azt szeretném kérdezni,hogy ennél a telónál mennyinél kell feltenni töltőre?Lehet 100%-ig tölteni?Ez az első iphone-om,nincs tapasztalatom...

köszi

(#1538) icecave válasza petya2012 (#1537) üzenetére


icecave
nagyúr

Lehet persze. Van optimalizált akkutöltés, ami meg is tanulja a szokásaid, így ha mindig éjjel töltöd, akkor egy idő után ő csak 80%-it tölti, majd mire felkelsz és használod, addigra nyomja fel 100-ra. Hogy mikor rakod fel tölteni, azt meg te tudod, ahány ember, annyi fajtát mond, talán amiben kb mindenki egyetért, hogy a Li akkuknak nem jó,nha nagyon lemerítik, így 15-20% körül én mindig töltőre rakom (kb. így is jön ki az én használatommal a második nap végére egy töltéssel). Sokat használom, de baromi sokáig is bírja.

(#1539) petya2012 válasza icecave (#1538) üzenetére


petya2012
őstag

köszi a választ

(#1540) Redchucky válasza pajorgergo (#1514) üzenetére


Redchucky
aktív tag

Érthetetlen, de örömteli módon reggel óta gyönyörűen frissíti az időjárást...

(#1541) LosBlancosRM válasza icecave (#1538) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ezt mennyi idő alatt tanulja meg? 6:40kor szoktam levenni, de van, h felébredek 4 fele wczni, ránézek és fullon van... :F

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#1542) icecave válasza LosBlancosRM (#1541) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem 2 nap.... általában 2-3 hét, de ha összevissza töltöd, amiből nem tudja kiszámítani, mikor és hogyan célszerű töltenie, akkor nem is fogja megtanulni, hiszen ehhez kiszámítható töltési szokások kellenek.

Ezeknek kell bekapcsolva lenniük, hogy megtanulja, az előbb említett dolgon kívül: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1543) pajorgergo válasza Redchucky (#1540) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nekem továbbra sem :(

(#1544) martin1369


martin1369
aktív tag

Akinek lenne elfekvőben ilyen tokja megvenném. :)

(#1545) gabyhun


gabyhun
csendes tag

Sziasztok!
~10 éve Android user voltam, de új készüléknek most végre az Apple termékét válaszottam egy 13PM személyében. Végtelen furcsa minden, nagyon meg kell szokni, de eddig összességében imádom.
Első dolgom volt, hogy vettem hozzá tokot, fóliát, töltőt.
A Spigen márka mellett döntöttem mind3 esetében. a fólia profi a felrakó kerettel meg mindennel, nagyon tetszik. A töltő is biztosan remek, de még alig merült több mint 1 nap aktív nyomkodás után a telefon, így is majdnem 40% :D (brutális...)
Viszont a tok... egy Spigen Ultra hibrid tokot vettem és úgy érzem csalódás volt... Nem tudom itt van e valakinek tapasztalata az említett tokkal, de egyszerűen olyan mintha nem feküdne fel rendesen a telefonra. A tetején és az oldalakon 1-1 mm-t eláll kicsit, kifelé domborodik valamelyest.
Nem hiszem, hogy ez idővel majd ráfeszül. Van valami tipp erre, vagy törődjek bele és vegyek később egy eredeti Apple tokot?

:R
Akit érdekel:
Az utolsó 5 évben egy Samsung Galaxy S8+ készüléket nyúztam, de a kijelzője mostanában elkezdte megadni magát, bezöldült halványan és itt-ott már be is égett kicsit. Az akku még a gyári, de már messze nem volt annyira acélos mint egykoron.
Azért nem maradtam a Samsung mellett, mert egyszerűen az Apple Ár/Érték arányban már jobbnak tűnt nekem. 4-5 évente veszek egy telefont, de akkor a csúcsról, hogy sokáig ellegyek vele. Jelenleg a Samsung üzletpolitikája, a túlárazottsága és a régiók megkülönböztetése teljesítményben eltérő eszközökkel ugyan annyiért értékesítve nagyon unszimpatikussá tette őket.

(#1546) LosBlancosRM válasza icecave (#1542) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nagyjából mindig este 9 körül töltöm 2 naponta. Adok még neki időt. :D Minden be van kapcsolva amit írnak, de nem jelenik az értesítés.

Amúgy ez megint egy 🤦🏻‍♂️ szituáció. Biztos nehéz lett volna manuális beállítást lehetővé tenni.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#1547) LosBlancosRM válasza gabyhun (#1545) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nekem a Matt Quartz verziója van, az rendesen rajta ban a telón, viszont nagyon gáz, ahogy billeg. Nem tudod visszavinni oda, ahol vetted?

Én is 10en év után váltottam, és nem bánom. Az okai hasonlóak, mint Neked, a Samsung üzletpolitikáját nem veszi be a gyomrom. Note9 volt szerintem az utolsó mohikán, ami tényleg fullos volt.

Van még pár dolog ami zavar az iOSben, de nem tudom, hogy mennyire az Apple sara. Billenytűzet(Swiftkey) hosszan nyomása, felesleges élezetes karakterek, face/messenger nem hajlandó külső böngészőbe nyitni a linkeket... Böngészőből eddig az Opera ami leginkább tetszik, de ebben se kényelmes minden. Üzemidő, rendszersebesség viszont kárpótol.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#1548) icecave válasza LosBlancosRM (#1546) üzenetére


icecave
nagyúr

Két-három hét kell mire megtanulja. Bár mivel 2 naponta töltöd lehet tovább is eltart.

(#1549) gabyhun válasza LosBlancosRM (#1547) üzenetére


gabyhun
csendes tag

Online rendeltem mindent egyben a spigen.hu oldalról, több lenne a hús mint a leves ha visszaküldöm (pedig tudom, hogy 14 napon belül lehetséges), márcsak az 1500 Ft körüli futárdíjat nézve is (6000 a tok).
Elképzelhető, hogy rosszul volt tárolva, nagyon össze voltak a tokok préselve egy dobozban és eldeformálódott kicsit.
Legközelebb ha pesten járok majd veszek egy tokot valahol személyesen felpróbálva, addig meg elvagyok ezzel valahogy :D

(#1550) surgery válasza gabyhun (#1545) üzenetére


surgery
senior tag

Én is Spigen ultra hybrid tokot használok de ilyet én nem tapasztaltam valószínűleg hibás darab lehet mert tökéletesen rá simul a telefonra. Egyébként mindig ezt a tokot használom évek óta de soha nem tapasztaltam ilyen gondot. A Spigen tartozékok elég jó minőségűek eddig soha nem csalódtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.