Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#379) ΞΔGLΞ válasza ForRedGlory (#376) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem akartam erre válaszolni, de annyi bullshit-et írtál, hogy az valami nonszensz.
Én azt hittem eddig, hogy te tényleg normális vagy, mindegy...

Szövegértés (ma talán)
nem az erősséged,...nem kell bemásolni, mert tudom mit írtam.
Pont azt kérdeztem, hogy muszáj mindig leírnom, hogy számomra, mert te nem értesz egyet vele? Nem kell mindig valakinek az ellenkezőjét írni, mert azzal már tele a péróm és akkor sem lesz igaza.

Szóval nem kell vele egyetérteni, de megmagyarázni sem kell frankót nekem, hogy neked azért igazad legyen.
Mert nem tudod és azt sem, hogy számomra mit jelent a minőség.

és pontosan így van, ha nálam gond van egy telefonnal, az k..ra rányomja a bélyeget, hogy az nálam mennyire lesz minőségi onnantól, ha már cserélni kellett.
De itt nemcsak a ceruza beszorulása volt a gond, hanem sok más is. Amiket már többször leírtam. Újból nem fogom.
És igen, nálam még nem volt gond az iphone-nal. Sok droid telefonnal meg annál inkább és emiatt soha nem szaroztam a sárga földig egyiket sem a topikjában, csak leírtam, hogy ez és ez történt és főleg nem írtam oda, hogy bezzeg az iphone. De itt a saját topikjában csak megemlítem, hogy ez még mindig a legjobb minőségi cucc, még akkor is, ha ugyanolyan, mint az xs max-om.

Ha az iPhone 11 Pro Max-al is lesz valami gondod, akkor az is játékszer lesz onnantól?

Ez elég dedós kérdés, főleg annak tükrében, ahogy levezettem, hogy miért minőségibb a két telefon már érzetre is.

csak baszta a csóróm a nevetséges nagyot mondásod, ami nem is igaz. OMG, innen hiányzik egy brühühü szmájli.

Na szóval az iphone jóval minőségibb cucc, még ha rondábbnak is tűnik a note 10 mellett, akármennyire is nem tetszik ez neked, de kb mindenben és SZÁMOMRA. Így megfelel...remélem...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.