Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freeknight


freeknight
őstag

Szívderítő volt olvasni :)

Mindig is vágyakoztam egy ti4200-ra, de sajnos akkoriban csak egy mx440-re futotta :D . Nagyon irigyeltem haveromat, akinél ki tudtam próbálni élőben is a legendás kártyát.

Az én örök kedvenc kártyám kicsit később a radeon 9600 xt lett :)

(#2) DigitXT válasza freeknight (#1) üzenetére


DigitXT
félisten

Az én örök kedvenc kártyám kicsit később a radeon 9600 xt lett
Jó is volt az!:D Az én nevemben az XT onnan származik...:D Az írást
még nem olvastam. De nagyjából ki tudom találni. Mindjárt bepótlom.

ON: tényleg jó volt olvasni.:R Szerk: és kitalálni mégsem tudtam.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) #81556480


#81556480
törölt tag

És az Alvin miből jött ?

(#4) Yutani


Yutani
nagyúr

Üdv a 15 éves PH tagok körében! Ha jól emlékszem, talán még találkoztunk is valami hardver miatt Csepelen valamikor nagyon régen. :)

#tarcsad

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy 18 éves, játékfüggő, introvertált budapesti fiatalember regisztrál Magyarország egyik legújabb, dinamikusan növekvő, egyre látogatottabb informatikai oldalára, hogy véleményének hangot adhasson egy mára teljesen jelentéktelenné vált témával kapcsolatban. Akkor még nem sejtette, hogy békaemberekkel is találkozni fog.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Tom5


Tom5
addikt

Pont minap néztem mikor regisztráltam ide a fórumra. Én lassan a 13 évesek táborát bővitem. Tisztán emlékszem arra az éjszakára mikor betárcsázós nettel éjjel (mert akkor volt olcsó) a PH tagja lettem.
Azóta is napi szinten lógok itt. Munkában az IT-s srác meglát. Csak ennyit mond: PH? :DDD
Tőlem bármit tilthatnak itt bent csak ezt ne. :DDD

Nagyon sok skillem fejlődött az oldal hatására. Elsődlegesen PC. De mellette az autó, TV-k, stb.
Bármit szerettem volna vásárolni, itt tuti találtam egy megfelelő topikot ahol felhúzhattam magam arra a szintre, hogy bátran kijelenthetem eddig nem nagyon nyúltam mellé.

Köszönjük az írást, így év vége felé jól esett visszagondolni erre a 13 évre.
Az utolsó idézet pedig nagyon nagyon elgondolkodtató!

(#7) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:R

(#8) elithun


elithun
őstag

Jó volt olvasni. :R
Még további kellemesen töltött 15 évet kívánok. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes, hogy említed a WTC-t, én pont aznap regisztráltam...

https://www.coreinfinity.tech

(#10) Goose-T


Goose-T
veterán

Erről most eszembe jutott, hogy pár napja én is betöltöttem a 15 évet a PH!-n. :))

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) Romvr válasza Goose-T (#10) üzenetére


Romvr
őstag

Bakkor hogy elment az idő! Most nézem hogy én nemrég léptem át a 10 éves évfordulómat itt a PH-n. Kemény hogy van egy oldal aminek már ilyen régóta a tagja vagyok és még a mai napig is naponta feljárok, kommentelek...stb.

Így belegondolva le a kalappal a PH szerkesztősége és technikai csapata (és persze a közösség tagjai) előtt hogy ilyen hosszú ideig képesek voltak működni és bent tartani a tagokat, sőt még folyamatosan bővülni és fejlődni is. :R

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#12) westcoastog


westcoastog
veterán

Nagyon jó írás volt.
Én is most leszek 10 éves a ph-n, hát tényleg szalad az idő. :)

(#13) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Nekem az első élményem a Mobilarénával volt, ott olvastam el az SE K700 tesztet. (Most megnéztem, ez 13 éve volt) Onnantól kezdve követem, és akárhányszor vettem telefont, mindig az volt a mérvadó, hogy a Mobilarénán mi a vélemény a készülékről. :)

Aztán egészen sokáig kellett várni arra, hogy fórum tag is legyek, egészen 2012 végéig. :)

(#14) Wesder válasza Kalandor (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Nocsak, új ruha? :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Alvin_ti4200 válasza #81556480 (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Alvin és a mókusok :) 2000 és 2002 között kisebb túlzással az ő zenéikkel éltem túl a lázadó tinédzser korszakot.

(#16) Bird


Bird
addikt

A 15. évet taposom itt.... Mintha tegnap lett volna az a forró nyári nap amikor regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) Alvin_ti4200 válasza Yutani (#4) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Úgy bizony :K

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Szép, remélem, lesz majd 50 éves megemlékezés is!

Erről meg lemaradtál. :D

(#19) Alvin_ti4200 válasza Fred23 (#18) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hű, erről nagyon, nem tudtam róla, hogy van ilyen topik :B Sok ismerős név :K

(#20) snecy20


snecy20
veterán

Grat! Nekem jövő februárban lesz meg a 10 év, de ha jól emlékszem 2003 végén kötöttem itt az első aprós üzletemet a hardverapró elődjén még korábbi nevemen - és milyen érdekes, pont egy Ti4200 volt a delikvens, méghozzá Inno3D. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#21) Alvin_ti4200 válasza snecy20 (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi :) Nekem is Inno3D volt az ominózus Ti4200, ráadásul az olcsóbb, 64 MB-os változat.

[ Szerkesztve ]

(#22) snecy20 válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére


snecy20
veterán

És örültem is neki mint majom a farkának, egész addig csak egy Voodoo 2 volt a maximum amit megengedhettem. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#23) Winner_hun


Winner_hun
félisten

súlyos hitellel rendelkező csonka család tagjai csak nagyon jutnak el:
nagyon nehezen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) Alvin_ti4200 válasza Winner_hun (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi, valamiért lemaradt a lényeg, pedig az első szerkesztésnél még megvolt :B

(#25) dabadab


dabadab
titán

"Éppen, hogy csak megjelent az első Service Pack a hatalmas népszerűségnek örvendő Windows XP-hez"

Az én akkori környezetem - meg amit a világból láttam - alapján az XP az SP2 megjelenése előtt pont annyira volt népszerű, mint a Vista meg a 10 :)

A Ti4200-at nem szerezted vissza?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) snecy20 válasza dabadab (#25) üzenetére


snecy20
veterán

2002-2003 környékén a többség inkább az első kiadású Win98-ra vagy Windows ME-re esküdött. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#27) dabadab válasza snecy20 (#26) üzenetére


dabadab
titán

Céges környezetben meg Win2k - tényleg komoly pánik tört ki, amikor kiderült, hogy lassanként majd XP-re upgrade-elik a gépeket :)

DRM is theft

(#28) snecy20 válasza dabadab (#27) üzenetére


snecy20
veterán

És az a vicc, hogy az átállás csak az évtized vége felé történt meg, ugyanúgy, ahogy azóta a Windows7 vitte tovább ezt az XP-s örökséget és vált kirobbanthatatlanná. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#29) DigitXT válasza snecy20 (#28) üzenetére


DigitXT
félisten

Hasonlóan sz*rul érzem magam a Win10 átállás miatt, mint anno a Win7-nél.:D
Na jó, egy kicsit sz*rabbul, mert a Win7 messze nem volt annyira fos mint a 10,
de ebből a szempontból nincs új a nap alatt: nem ugranak a legújabbra a cégek.
Vista is kimaradt, Win8 is kimaradt. Jó lenne, ha kimaradna ez a 10 is egyelőre:
semmilyen produktivitásbeli hátrányát nem érzem, szóval ráérnénk még átállni...

(#30) snecy20 válasza DigitXT (#29) üzenetére


snecy20
veterán

Így van. Nálunk közel van egy kis maszek vegyesbolt, olyan szépen elvannak a Windows 3.1-gyel meg az akkortájt korabeli számlázóprogrammal, hogy nem igaz. :) :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#31) sztanozs


sztanozs
veterán

:R

Nekem már fél éve múlt 15, az előző alteregómmal :U

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#32) cool13


cool13
őstag

22.-én voltam 14. :D

Köszi az írást, és az idézetet.

[ Szerkesztve ]

(#33) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Én a 4 évemmel elbújhatok... :DD
(Bár regisztráció előtt is olvasgattam már a fórumot.)

(#34) MineFox54


MineFox54
őstag

Én mindjárt 5... Igaz annyiból különleges hogy 11 évesen kezdtem itt :D

(#35) Lenry


Lenry
félisten

huh, kisgyereknek érzem magam a 11 évemmel :)

grat mindenhez. tényleg jó itt lenni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Chabee


Chabee
tag

Gratula a 15 évhez, az íráshoz is. A vers a végén nagyon megérintett.
Pont beletalált abba, hogy öregedvén és látva a lányaim felnövekedését meg-meg álljak és megpróbáljam felismerni azokat a jelenkori pillanatokat, amikre majd évekkel később úgy fogok gondolni, hogy de jó lenne megint átélni, abban, akkor élni újra egy kicsit. Mert sok-sok pillanat, időszak elsuhant már mellettem és szinte tudatlanul hagytam elszaladni őket. Most már egy kicsit tudatosabban megpróbálom ezeket megélni. Hiába no, mint mondottam volt öregszem. :DD
Egyébként a PH! nekem is az első számú online tudásforrás ahhoz amivel nap mint nap foglalkozom. Régebben az írott sajtóban a Chip Magazin és az Magyar PC Magazin volt még ehhez fogható. De az egyiknek a helyét átvette már a PH! a másik meg már 12 éve megszűnt.
Még egyszer gratula és nagy tisztelet! :R

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#37) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Grat! Én csak úgy 2006-8-tól kezdve, de azóta folyamatosan :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#38) norbert29


norbert29
tag

"Mivel egyikünk sem iszik alkoholt"..............itt abba kellett hagynom e remek írást :D

(#39) #81556480 válasza Alvin_ti4200 (#15) üzenetére


#81556480
törölt tag

Alvin fan vagyok 14 éves korom óta.. azaz 16 éve :C

az egyik kedvenc albumon pont a 2000-es Élet szaga, arról meg a Te utad :C

(#40) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Akkor én pedig bővítem a csenevész marcik táborát a magam 4 évével :D anno a gány topikot olvastam sokat, és ott osztottam meg bár alacsony felbontású fotómat :D

V6

(#41) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Köszi Alvin, felidézted a gyerekkorom, bár akkor már 23 voltam... :)

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#42) anjani182


anjani182
őstag

MSN-en azért mi is beszélgettünk anno! :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#43) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Regen jo gyakran beled lehetett itt botlani (kommentjeidbe). Mar egy ideje nincs igy, jo volt ezt olvasni.

Ez tetszik a ph-ban azaz ez is, hogy mar egy jo ideje letezik. Aki a PH indulasakor szuletett, haat az se nevezheto ma mar gyereknek :).

Valahogy a hazai kocka tortenelem resze is lett igy.

Szerk. - Tim Ferriss 4 órás munkahét konyve nekem nagy mumusom. Valahogy ezt sose sikerult vegigolvasnom, nem tudom miert. Pedig hasonlo konyvekbol azert fogyasztottam par peldanyt :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Alvin_ti4200 válasza RexMaximus (#43) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:R Engem jó helyen és jó időpontban kapott el, lehet, hogy ez volt a titka :) Ami szerintem sokkal élvezetesebb olvasmány, az Robert Wringham: Escape Eyerything! című könyve. Amazonról, Bookdepository-ról és hasonló áruházakból beszerezhető, nincs magyar fordítása.

[ Szerkesztve ]

(#45) Alvin_ti4200 válasza anjani182 (#42) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Úgy-úgy, nem tudom, megvan-e még a Civic Type S, ha jól számolom, most (lenne) 7 (?) éves. :K

(#46) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gratula az évfordulóhoz! Én fiatal vagyok akkor a radeon 9600-zal :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#47) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Most, hogy mondod!!!
Észre se vettem és a 10 évből lassan 16 lesz nálam is! :Y

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48) DrTechnoid válasza rup1u5 (#47) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem neked volt a rózsaszín kutya avatarod?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#49) föccer


föccer
nagyúr

13+ évnél tartok én is. Volt egy rövidebb ~1 éves szünet, de ezen kívül napi rendszerűséggel. Most már nagyon kevés helyen vagyok jelen, de azért még szuszogok.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#50) Alvin_ti4200 válasza DrTechnoid (#48) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

De :)

(#51) Tense


Tense
őstag

Van már 14 éve hogy nem láttalak, remélem jól vagy! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.