Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) siskad válasza kkdesign (#600) üzenetére


siskad
őstag

Akkor nem tudom. Nekem is ilyen :)

Xiaomi 13

(#602) kkdesign válasza siskad (#601) üzenetére


kkdesign
senior tag

viszont épp ebben a pillanatban jelzett a telóm, hogy frissítené a progit! :) a .16osra, hátha valamiképp kihat az órára is... :)
Azt külön nem értem, hogy miért an az, hogy ha tableten behúzza az adatokat valameliyk napra, akkor utána ha Telómon nézném meg, erre már nem küldi rá az adatokat... tehát ha elszinkronizálja az ember egyik napot a telóra másikat a tabletre, akkor szívás van mert felesben lesznek meg az adatok... ez amúgy most mi már ? :)

[ Szerkesztve ]

(#603) mekkGyver válasza kkdesign (#602) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ne aggódj, (mint írtam már) majd egy frissítés viszi az egészet a levesbe... ;]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#604) Mucsi14 válasza kkdesign (#602) üzenetére


Mucsi14
tag

Neked legalább működik a move tableten,nem úgy mint nekem,pedig ugyan aza rendszer van a tabon is mint a telón android 5.01. Fel sem engedi telepíteni a play ,pedig mindenben megfelel 4.0 bluetooth stb

(#605) siskad válasza Mucsi14 (#604) üzenetére


siskad
őstag

Ezekkel a módszerekkel megpróbálhatod feltenni, valamelyikkel csak sikerül. :) Bár nem biztos, hogy 100%-osan jól fog működni.

Xiaomi 13

(#606) T1k3 válasza Mucsi14 (#604) üzenetére


T1k3
tag

Nálam feltelepül probléma nélkül tablet-re de nem látja az órát. (Pedig megfelel a követelményeknek.) :W

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#607) Infomaker


Infomaker
tag

Hello, van egy eladó fehér alcatel watchom, zsír új, vigye már el valaki, hibátlan, mondjuk 15e ft alku nélkül, Budapesten.

bukaip kukac freemail.hu

(#608) Mucsi14 válasza siskad (#605) üzenetére


Mucsi14
tag

Köszi ,sajnos ezek a módszerek nem jöhetnek szóba ,mert annyira friss a cucc hogy még nincs rá root.

(#609) atp_elte


atp_elte
csendes tag

Sziasztok!

Legend azt írja, hogy balckberryre az apk-t kel l telepíteni, de ezt hol lehet megtalálni, és hogyan kell telepíteni?

Toshiba L55, Samsung Galaxy Tab S 8.4, Nokia Lumia 630 DS - mert mobilnak lenni jó...

(#610) Marrone5


Marrone5
csendes tag

Üdv.
Aki telefonnal együtt vette az órát a telekomnál az kapott hozzá külön jótállási jegyet?

(#611) siskad válasza Marrone5 (#610) üzenetére


siskad
őstag

Igen.

atp_elte: Keress rá google-n. :)

Xiaomi 13

(#612) kkdesign válasza atp_elte (#609) üzenetére


kkdesign
senior tag

Én classicon használom, csak os 10es blackberryn működik. Classicon tuti.

[link] ezen a linken nézd mindig a legújabbat. Letöltöd, ráteszed telefonra az apk-t, aztán telepíted, és kész is :) de örökös kapcsolat nem fog menni, szinkronizálni viszont lehet bőven jól! :)

(#613) Mephistoone válasza Donald12 (#592) üzenetére


Mephistoone
senior tag

En az 1.3.10 hasznalom mert a telom minden massal szetkapcsol. Probald meg Te is!

(#614) lean


lean
aktív tag

sziasztok. Megéri ilyet venni? Runtastic Classicon gondolkodok de ez is tetszene...valami okosóra fitness tracker hibridet szeretnék...vagy érdemes esetleg várni? van valami érdekesség a közel jövőben?

no cross no crown

(#615) lean válasza lean (#614) üzenetére


lean
aktív tag

közben látom a CES 2016 on jött pár újdonság, akkor még várok

no cross no crown

(#616) Louis1


Louis1
tag

Sziasztok!
Használja valaki OnePlus X-el? Már mindent kipróbáltam amit írtatok, de az SMS-eket nem jelzi, Messenger nem szerepel az értesítési listában, de GO SMS Pro-val sem működik.

Üdv.: Louis1

(#617) Donald12


Donald12
tag

Ma felfedeztem egy hiányosságot, bár sztem ez az összes okosórát érinti. Nem éreztem túl jól magam, rázott a hideg, és ebben a helyzetben hiányoltam, hogy az óra miért nem tud lázat mérni? Ha pulzust mér, akár hőmérsékletet is mérhetne. :)

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#618) siskad válasza Donald12 (#617) üzenetére


siskad
őstag

Nem rossz ötlet. :)

Xiaomi 13

(#619) Donald12


Donald12
tag

Egy pirospont, legalábbis részemről. Ha beszélek a telefonon és közben jön egy újabb bejövő hívás, azt is kijelzi az óra, így nem kell beszélgetés közben elvenni a fülemtől a telefont, hogy lássam ki hív. :C

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#620) molnartom


molnartom
aktív tag

Sziasztok!

Tervezek egy ilyet venni. Két kérdésem lenne:
1. Ha bejövő hívás jön az óra a hívó nevét mutatja-e?
2. Egy időben lehet-e bluetooth-on keresztül az órát és headset-et csatlakoztatni a telefonhoz?

Köszi:

Tamás

(#621) -axxon- válasza molnartom (#620) üzenetére


-axxon-
tag

első kérdésre a válasz:
igen, mutatja a hívó nevét amennyibe szerepel a kontaktok között

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#622) siskad válasza molnartom (#620) üzenetére


siskad
őstag

2. kérdésre válasz: igen.

Xiaomi 13

(#623) Donald12 válasza molnartom (#620) üzenetére


Donald12
tag

Ha van név mentve a számhoz a telefonodba, akkor mutatja a nevet, ha nincs akkor csak a számot, úgyanúgy mint a telefonod.
Nekem egyszerre van csatlakoztatva az óra és a headset, de nem tudom ez mennyire telefon függő. Nekem egy Alcatel Idol 2S telefonom van.

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#624) molnartom válasza Donald12 (#623) üzenetére


molnartom
aktív tag

Köszi mind hármotoknak a válaszokat. Egyelőre még csak terv. 2 hónap múlva telik le a Vodás előfizetésem. Ott mintha lett volna teló+óra kombó.

(#625) siskad válasza molnartom (#624) üzenetére


siskad
őstag

Én úgy tudom csak a telekomban van.

Xiaomi 13

(#626) Arween


Arween
senior tag

sziasztok

Érdekelne egy ilyen óra, de fő kérdés hogy hívást fogadni is tud?Elvileg olyan órát keresnék ami skype és whatsapp hívásokat is jelez és fel tudjam venni a hívást az órán ami továbbítaná headset-re a kommunikációt.
Ilyesmit tud a kütyű?

(#627) T1k3 válasza Arween (#626) üzenetére


T1k3
tag

Hívást fogadni nem tud. Elutasításra és némításra van lehetőség.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#628) Arween válasza T1k3 (#627) üzenetére


Arween
senior tag

:O hát az nagy kár pedig nagyon tetszik ez az óra, de pont azt nem tudja ami miatt kellene nekem,mert így megint a telefont kell elővenni hívásfogadás miatt...

(#629) T1k3 válasza Arween (#628) üzenetére


T1k3
tag

Nincs mikrofon és hangszóró - így jelen esetben számodra ez kizáró ok. Esetleg Elephone Ele?

Valaki találkozott olyan problémával, hogy nem csatlakozik újra automatikusan a telefon-óra? (Onetouch Move V1.3.16 | Szoftver verzió 14P)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#630) siskad válasza T1k3 (#629) üzenetére


siskad
őstag

Igen, néha van ilyen nekem is.

Xiaomi 13

(#631) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Valaki használja LG (G Flex 2) telefonnal? Rendesen szinkronizál? Értesítések olvashatóak rendesen?

(#632) Mephistoone válasza HuSzy1990 (#631) üzenetére


Mephistoone
senior tag

G pro 2 vel használtam rendben volt

(#633) T1k3 válasza siskad (#630) üzenetére


T1k3
tag

Nálam kivétel nélkül minden alkalommal előjön ez a probléma. :F

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#634) siskad válasza T1k3 (#633) üzenetére


siskad
őstag

Próbáld meg egy régebbi verzióval, nekem így nagyon ritkán csinálja.

Xiaomi 13

(#635) HuSzy1990


HuSzy1990
csendes tag

Nedvességet mennyire bírja? Mondjuk napi szinten nedves ronggyal tisztítást?

(#636) Gyb001 válasza HuSzy1990 (#635) üzenetére


Gyb001
senior tag

Én hetente egyszer langyos vízben étöblítem. (vízsugár alá berakom) 5 hónapja így használom így, eddig bírja

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#637) HuSzy1990 válasza Gyb001 (#636) üzenetére


HuSzy1990
csendes tag

Köszi akkor valószínűleg ő lesz a kiválasztott :)

(#638) Gyb001 válasza HuSzy1990 (#637) üzenetére


Gyb001
senior tag

Berakattam a TIR be pár hasznos képet, Nézd át.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#639) mukisrác válasza HuSzy1990 (#635) üzenetére


mukisrác
aktív tag

elég jól, nyáron Olaszországban a tengerben volt rajtam, itthon meg a balcsiban...

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#640) Donald12 válasza Arween (#626) üzenetére


Donald12
tag

A headset verziónál nincs is értelme a hívás fogadásnak. Az óra jelzi rezgéssel a bejövő hívást, a kezemen lévő órán látom, hogy ki hív, és ha akarom akkor a headseten fogadom a hívást. Ehhez a telefont nem kell elővenni.
De más a helyzet Skype hívásnál, azt egyáltalán nem is jelzi az óra, tehát aki Skype, Whatsapp vagy efélékre szeretné használni annak ez nem jó.

Érdekeség, hogy a Viber értesítéseket viszont jelzi, sőt én gyakran el is tudom olvasni az üzenetet.

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#641) Donald12 válasza T1k3 (#633) üzenetére


Donald12
tag

Én már korábban is írtam, hogy ez a gondom. Amit kaptam itt tippeket (pl. régebbi verzió) kipróbáltam és sajnos nálam nem hozott eredményt.
Ha elveszíti a kapcsolatot, akkor mindig újra kell csatlakoztatni. De olyan szinten, hogy Bluetooth beállítások, Eszközök keresése, Párosítás. Ha olyan helyen vagyok ahol sok Bluetooth kütyü van keresgethetem a megtalált eszközök listájában. Kissé idegesítő.
Sőt ha figyelembe veszem, hogy Alcatel telefonom és Alcatel órám bénázik ennyire, akkor nagyon idegesítő. Az Idol 2S a mostani Idol 3 előtti csúcsmodell volt, igazán előszedhették volna az Alcatelnél egy tesztre, hogy legalább az egyforma márkájú kütyük működjenek rendesen együtt!

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#642) Mephistoone válasza Donald12 (#641) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Van egy bluetooth pair nevű progi a playen. Nekem is ezt csinalja a xiaomival. Na most ott valahogy párosítva van a telo es az óra es inkabb többször jó mint nem. Az 1.3.10et hasznalom a többivel nem megy... Hátha nálad is segít. A program ikonja kék és a Bluetooth jel mint egy lánc úgy néz ki

[ Szerkesztve ]

(#643) Arween válasza Donald12 (#640) üzenetére


Arween
senior tag

Na én pont ezzel vagyok meglőve hívásaim 90% whatsapp +némi skype,amit nem tudok felvenni jelenleg sem headsetel mert voip hívásoknál nem működik a felvétel gomb sajna :( Ezért keresek megfizethető okos órát ami kisegítené ezt a hiányosságot...

(#644) T1k3 válasza Arween (#643) üzenetére


T1k3
tag

Még mindig áll a kérdésem: Elephone Ele?
(Ha jól emlékszem akkor van rajta hangszóró és mikrofon is.)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#645) Arween válasza T1k3 (#644) üzenetére


Arween
senior tag

lehet én vagyok béna de nem találtam róla egy normális bemutató videót,egyébként nyitott lennék rá :)

(#646) mekkGyver válasza T1k3 (#644) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ja, van róla sok teszt, de mind látatlanban készült még az óra kiadása előtt. A gearbest-en már kapható,140$, ami már magában is gyanús, de ha elolvasod a "kérdések/válaszok" részt, ott írja, hogy nem tud email,sms... üzeneteket, akkor meg az milyen Android Wear!?

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_247182.html

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#647) mekkGyver válasza Skynet258 (#543) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Skynet258 hatására én is váltottam moto 360-ra. Sajnálom a kis kütyüt, szerettem, de kezdett már kiakasztani, hogy minden csak 90%-osan működik, és a frissítések sem hoznak soha semmi újat. Sőt. Az android wear mindig is érdekelt, de az akksi idő miatt féltem a motorolától, mert a tesztek fél napos akkuidőt írnak. Skynet szerint legalább úgy bírja, mint az Alcatel, úgyhogy meglátjuk. Ha nem fogja egy napot se bírni, akkor kihúzom a Skynetet, az biztos! :D

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#648) Skynet258 válasza mekkGyver (#647) üzenetére


Skynet258
veterán

Maraggyámá' nem tudsz kihúzni, mindenhol ott vagyok a neten... ;] Nem fogsz csalódni, nekem bejött. :)

https://geekpulse.hu

(#649) Balázs8


Balázs8
csendes újonc

Sziasztok. Szeretnék egy ilyen órát, de lenne egy kérdésem előtte.
Messenger üzeneteket végig el lehet olvasni?vagy csak annyit, mint a telefon értesítési sávján.

(#650) siskad válasza Balázs8 (#649) üzenetére


siskad
őstag

Végig el lehet olvasni.

Xiaomi 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.