Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) T1k3 válasza Gyb001 (#895) üzenetére


T1k3
tag

Köszönjük szépen.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#902) Gyb001 válasza T1k3 (#901) üzenetére


Gyb001
senior tag

Szívesen :D

Más
Ezt valaki ki tudná próbálni? Akinek van Bluetooth kihangosítója, Vagy Bluetooth a kocsiban.
Google fordító orosz-magyar:
Alcatel Mozgásban az autósok számára: változat, ahol ahelyett, hogy a hívások, hogy fogadja a hívást.

Nem teljesen értem :))

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#903) attszil válasza Joe.36 (#899) üzenetére


attszil
tag

Hali! Csak egy kérdés, továbbra is átad minden értesítést a zenfone?
Én is dual simes telóval (ze551mk) használnám.
Letöltöttem az APK-t, de az órát még nem vettem meg, vártam hátha valaki még jelzi, hogy ezzel megy.

Köszi.

11 pro

(#904) Joe.36 válasza attszil (#903) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia

Most már nekem mindent átad, gmail, inbox, víber, sms, hívások stb...

Joe

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#905) attszil válasza Joe.36 (#904) üzenetére


attszil
tag

Szia! Köszi! Még az jutott eszembe, hogy a 6.0-ra frissítéssel ha jól tudom lecserélődnek az ASUS appok az eredeti androidosra. Akkor lehet már nem is kell ez a külön módosított app?

11 pro

(#906) Joe.36 válasza attszil (#905) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezt nem tudom, honnan hol olvastad ? Szerintem kell.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#907) attszil válasza Joe.36 (#906) üzenetére


attszil
tag

Most hirtelen csak ezt találtam [link]

11 pro

(#908) Joe.36 válasza attszil (#907) üzenetére


Joe.36
addikt

Ezekért nem kár, mind szemét, de azért maradnak bőven asus appok.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#909) attszil válasza Joe.36 (#908) üzenetére


attszil
tag

Ez igaz, lehet akkor én félre értettem valamit!
Azt hittem, hogy azért kell a módosított program az asus és az óra közé mert, hogy a saját levelező meg sms és naptár alkalmazás miatt nem megy át az értesítés.

[ Szerkesztve ]

11 pro

(#910) Joe.36 válasza attszil (#909) üzenetére


Joe.36
addikt

Kb igen....De azok megmaradnak, csak a szemét tűnik el, ( nekem ezek nagyrészt fent sem vannak, vagy le vannak tiltva :) )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#911) attszil válasza Joe.36 (#910) üzenetére


attszil
tag

Szia! Megérkezett az óra, de mindjárt bele is futottam egy nagy problémába!
Az email fiókok közül értesítést csak a Gmailnak enged, másik fiók ami nálam a vállalati exchange az nem jelenik meg a listában!

Van erre valami megoldás?
Köszi. Attila

11 pro

(#912) attszil válasza Joe.36 (#910) üzenetére


attszil
tag

Szia! Még egy, a bejövő hívást jelzi, de gmail meg sms (mindkét kártyán próbáltam) azt nem!
Valamit nem jól csinálok?
Itt a fórumon linkelt apk-t töltöttem le azzal próbálom.

11 pro

(#913) attszil


attszil
tag

Újraindítottam így az asus emailen kívül a többi megy.
Viszont olvasószemüveg nélkül nem látom az értesítéseke (a kor) így fel is tettem apróra [link] mert nem tudok vele mit kezdeni SAJNOS!
Ezért baj, hogy vidéken nem tud az ember hozzáférni kipróbálható készülékekhez! Így jártam!

[ Szerkesztve ]

11 pro

(#914) Joe.36 válasza attszil (#913) üzenetére


Joe.36
addikt

Én az inbox ot használom, és mindent jelez, a betűk picik igen, engem is nagyon zavar. Órának használom, meg hogy jelezze az eseményeket, erre nagyon jó. Emailt megnézem a telefonon, úgyse jön át csak az eleje. Meg nagyon szép és vízálló, nekem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#915) attszil válasza Joe.36 (#914) üzenetére


attszil
tag

Nekem is nagyon tetszik, szép nagyon!
Én úgy akartam használni, hogy ne kelljen elő kapni mindenért, és pont a sok céges levél lenne fontos, de nem nagyon látom, szinte semmit. Utcán meg szabadidős dolgoknál nincs nálam szemüveg. Sajna!

11 pro

(#916) Diabo6 válasza attszil (#915) üzenetére


Diabo6
senior tag

Viszont arra jó, hogy észreveszi az ember az értesítést, és nem kell időnként ránézni a telefonra, hogy jött-e valami. Nekem legalábbis ezt a célt szolgálja.
Ha neten vetted és most érkezett meg akkor vissza tudod küldeni nem? Szó nélkül vissza kell vegyék.

(#917) Joe.36 válasza Diabo6 (#916) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen így van, én is így használom, úgyse lehetne rajta végig olvasni semmi hosszabb dolgot... Szerintem is vissza lehet vinni ha netes rendelés volt.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#918) attszil válasza Joe.36 (#917) üzenetére


attszil
tag

Igazatok van ebben, az a fontos, hogy lássuk van valami!
Ha valahogy a céges mail tudna menni elgondolkodnék rajta.
Próbáltam úgy, hogy a gmailen belül felvettem exchange fiókot akkor sem adja át.
Az inbox amit írtál az úgy látom nem is enged külső fiókot felvenni.

Nem tudom, ha nem az asus levelezőjét akarnám használni hanem sima androidost (ami nem a gmail) akkor az letölthető a play-ről?

11 pro

(#919) Diabo6 válasza attszil (#918) üzenetére


Diabo6
senior tag

Azt nem.tudom, de ha esetleg csinálsz egy gmailt és átirányítod rá a cégest?

(#920) attszil válasza Diabo6 (#919) üzenetére


attszil
tag

Az úgy nem jó a használat szempontjából.
De az a furcsa, hogy ha nézek különböző teszteket ott mindben mindenféle email fiókokat látok a szinkronizálandók között a telefonon felsorolva és bepipálva, nekem meg a gyári nincs is ott.

11 pro

(#921) Diabo6 válasza attszil (#920) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen, mert füg a telefonodtól is. Nekem lenovom van és szoktam romot cserélgetni rajta. A gyárin jóval kevesebb lehetőségem volt mint egyes főzött romoknál.

(#922) Joe.36 válasza attszil (#920) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam sem volt ott, nekem az apk segített, telefon de inkább rom függő a dolog. Van ott 3 apk próbáld mind.
Ez a cucc tényleg arra jó hogy mutassa az időt, jelezze a dolgokat, szerintem komolyabb dolgokra pici ez a kijelző legalább is nekem, volt előtte sony órám, próbáltam beütni egy telefonszámot, vagy smst küldeni, de csak szenvedés volt,
Viszont jól méri a pulzust, a mozgást, vízálló, ez inkább inkább olyan sport óra, nem karcolódik, pedig már megvan pár hónapja, és volt hogy oda ütöttem, + nekem nagyon bejön a töltési megoldása :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#923) attszil válasza Joe.36 (#922) üzenetére


attszil
tag

Kérlek mond meg nekem, hogy melyik APK volt az amelyik neked megoldotta!
És úgy telepítetted, hogy fent volt már az áruházból letölthető move és azt frissítetted vagy csak ezt ami itt linkelt oldalról letölthető?
Előre is köszi, még egy próbát teszek!

11 pro

(#924) Gyb001 válasza attszil (#923) üzenetére


Gyb001
senior tag

Korábbi hszben azt írta ezt töltötte el: asus SMS, táviratok, kate mobil pro, Vkontakte, robird Twitterre, aqua mail pro.apk
Ezt átneveztem "asus telefonokra.apk"-ra

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#925) attszil válasza Gyb001 (#924) üzenetére


attszil
tag

Köszi, így értem! Nem jöttem rá, hogy melyik melyik! Köszi.

11 pro

(#926) attszil válasza Gyb001 (#924) üzenetére


attszil
tag

Nem sikerült így sem. Valamiért az email be sem kerül az értesítési listába.
Nekem pont az lenne a legfontosabb, azt kellene látnom, hogy oda ki küldött épp valamit!
Köszi azért!

11 pro

(#927) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Nagyon tetszik az óra de ha jól olvasgatom akkor Miui alatt nem megy? Kétkártyás (aláirásom) telóval használnám.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#928) T1k3 válasza golyós (#927) üzenetére


T1k3
tag

Működik de az egyik frissítés óta (nekem) nem jöttek át az alkalmazás értesítések. Tehát a hívás és az sms igen. (MIUIHU)
Jelenleg CM-et használok és minden rendben.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#929) siskad válasza golyós (#927) üzenetére


siskad
őstag

Nekem MIUI rom volt fent a telefonomon (Lenovo K3 Note) és mindig lekapcsolódott róla, használhatatlan volt vele. Más rommal jó volt.

Xiaomi 13

(#930) T1k3 válasza siskad (#929) üzenetére


T1k3
tag

Az a MIUI7 hibája de számára 3 hét és jön a 8 - elvileg. (Kérdés, hogy azzal megszűnik -e a bluetooth drop és a reconnect probléma.)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#931) Joe.36 válasza attszil (#926) üzenetére


Joe.36
addikt

Én letöröltem a gyári alkalmazást és feltettem az apk-t. Nekem tökéletes, a kapcsolat is stabilabb lett azóta. Előtte csak az sms-t nem jelezte azon kívül mindent, most meg mindent jelez.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#932) attszil válasza Joe.36 (#931) üzenetére


attszil
tag

Nem tudom akkor mi a franc lehet. Most utoljára így csináltam, minden van sms, gmail is csak az email nincs a sorban.

11 pro

(#933) Joe.36 válasza attszil (#932) üzenetére


Joe.36
addikt

Megnéztem én a Gmailt és az Inboxot használom, nekem azokat jelzi.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#934) attszil válasza Joe.36 (#933) üzenetére


attszil
tag

Akkor úgy más, azt (inbox) néztem már de nekem nem jó. Az alap email alkalmazást használom a gmail mellett mert az a céges exchange fiókot tökéletesen kezeli.
Az meg úgy látom nem megy neki. Köszi!

[ Szerkesztve ]

11 pro

(#935) attszil


attszil
tag

Tökre fura egyébként, hogy egy ilyen alap alkalmazással nem találja meg közös "hangot"!

11 pro

(#936) Joe.36 válasza attszil (#935) üzenetére


Joe.36
addikt

Ez apk és rom függő szerintem, mivel ez nem igazi okos óra erre nem lehet felrakni semmit csak háttérképet, xda-n vannak még módok, próbálkozni kell. Szerencsére nekem azt tudja ami pont kell.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#937) attszil válasza Joe.36 (#933) üzenetére


attszil
tag

Szia! Most úgy sikerült, hogy új fiók hozzáadásánál a gmail exchange választásával fettem fel pluszban a céges emailt. Így minden megy! Kicsit körülményes váltogatni, de megy!

Köszönöm a segítséget!

11 pro

(#938) Joe.36 válasza attszil (#937) üzenetére


Joe.36
addikt

SZUPER :) :C

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#939) mpierre


mpierre
veterán

Hát megleptek egy ilyennel. :Y Kaptam egy ilyen kis vekkert, eddig egész érdekesen alakult a kapcsolatunk, remélem a frissítés után már gördülékenyebb lesz minden.
Ahogy elnézem többet tud, mint az i5 plus "okos" akármi, ami eddig volt.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#940) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok
kezd problémázni az órám minap feltöltöttem és 2 nap múlva felvettem kapcsoltam volna be és nem kapcsolt rádugtam töltőre elsőre nem is reagált csak a szíj mozgatása után
valami kábel megsérülhetett benne de a gyors merülésnek mi lehet az oka ?
illetve hova kell küldeni gariztatni ? t-nél lett vásárolva

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#941) Donald12


Donald12
tag

Lecseréltem a telefonom, eddig egy Alcatel Idol 2S használtam. Ahogy korábban is írtam folyamatos gond volt a kapcsolattal, rendszeresen elveszett a kötelék a telefon és az óra között. Ilyenkor gyakran, valamelyik készülék kkapcsolása után pedig minden alkalommal újra kellett párosítani őket. Olyat is tapasztaltam, hogy látszólag minden OK mégsem mentek az értesítések az órára. Ilyenkor gyakran csak az újraindítás (és így persze újrapárosítás) segített. Mindez egy Alcatel telefon és Alcatel óra párosításban.
Az új telefonom egy iPhone 6s. Egy hete használom, egyszer kellett párosítani az órával. Mindegy mit csinálok, kikapcsolom az sem gond, ha nem fut a telefonon a Move az sem gond, ebben a párosításban stabilan működik mindenhogy. Az értesítések jönnek, a kapcsolat nem szakadozik. Ja és az csak hab a tortán, hogy az emaileknek eddig csak a fejlécét mutatta, most meg a teljes emailt el tudom olvasni az órán.
Hihetetlen, hogy egy iPhone-al jobban együtt tud működni mint egy Alcatel-el. No comment.
De persze én most nagyon örülök ennek!

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#942) Donald12


Donald12
tag

Nekem eddig kettő dolog hiányzik, kár hogy nem ad ki az Alcatel frissítéseket.
Az egyik az akku kijelzése. Kikapcsolt állapotban töltésnél igen látványosan mutatja az akku információt. Jó lenne ezt a képernyőt bekapcsolt állapotban pl. egy menüpontból elérni.
A másik egy éjszakai óra üzemmód. Este töltőre tenném és pl. egy menüpontból elindítva a funkciót folyamatosan bekapcsolva mutatná az időt.
Jó lenne ...

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#943) draco31 válasza Donald12 (#942) üzenetére


draco31
veterán

Minden kijelző bekapcsolásnál 1-2mp ig mutatja az akkut, persze egy % jobb lenne valóban.
Valami frissítés valóban jöhetne, másik karomon MI Band van 8 hónapja, az 3 frissitést is kapott már.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#944) Theofilius


Theofilius
csendes tag

Sziasztok!

A napokban vettem egy Alcatel Watch-t, és a jelenség az, hogy nincs jelenség. Egyik lemerülés után már nem tölt, és nyílván be sem kapcsol.

Mi lehet a gond?

Köszönettel:

Kugler Krisztián

(#945) draco31 válasza Theofilius (#944) üzenetére


draco31
veterán

Új vagy használt? Nagyon úgy tűnik, hogy meg van szakadva a kábel a szíjban. Ha mozgatod a szíjat, akkor sem?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#946) Theofilius válasza draco31 (#945) üzenetére


Theofilius
csendes tag

Használtan vettem, de gyakorlatilag karcmentes most is. Egy hete használom gond nélkül, egyik este lemerült és a töltés már nem indult el.

Mozgatom akkor sem

[ Szerkesztve ]

(#947) Joe.36 válasza Theofilius (#946) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem is a szíjban szakadás van, nem tölt...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#948) Theofilius


Theofilius
csendes tag

Köszönöm mindenkinek... akkor szervíz... esetleg nem tud vki győrben egy jót?

(#949) Joe.36 válasza Theofilius (#948) üzenetére


Joe.36
addikt

Ha tényleg ez a baja akkor az egész keretet és szíjat cserélni kell mert egyben van, ha jól tudom...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#950) Cry0 válasza Joe.36 (#949) üzenetére


Cry0
őstag

csak a szíjat kell cserélni

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.