Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) mekkGyver válasza Sakuracon (#300) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

1.3.0 - 1.3.4 innen tölthető le.

Az 1.3.6 nekem is kéne, mert most nekem sem jönnek rendesen az értesítések :(

Közben a telón megtaláltam az 1.3.5-öt, ha kell valakinek...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#302) Gyb001 válasza mekkGyver (#301) üzenetére


Gyb001
senior tag

1.3.7-el és 14q-val az óra kiírja a spotify zene címét és előadóját.
Eddig mindig a google music címét írta. De a spotifyt vezérelte

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#303) Sakuracon válasza mekkGyver (#301) üzenetére


Sakuracon
újonc

Értékelném ha az 1.3.5-t feltennéd valahova.

"A kegyelem emberi kiváltság... és felelősség"

(#304) siskad


siskad
őstag

Érdekes... Én is lefrissítettem az órát 14Q-ra és a Move-ot is 1.3.4-re, de nekem rendesen jelzi az értesítéseket. Akkor hogy van ez? :F

Xiaomi 13

(#305) Mephistoone válasza Gyb001 (#302) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Nekem a powerampot is kirja!! Na jo nem tokeletesen :)

[ Szerkesztve ]

(#306) Sakuracon válasza siskad (#304) üzenetére


Sakuracon
újonc

Igen csak mi a move appot 1.3.7-re frissítettük a teszt szerverről és abban van valami bug ami miatt nem kapjuk meg az értesítéseket. 1.3.6-ig tökéletesen működött de az 1.3.7 már nem.

[ Szerkesztve ]

"A kegyelem emberi kiváltság... és felelősség"

(#307) robi1979


robi1979
aktív tag

Gondolkodom egy ilyen órán. Azt valaki meg tudja mondani higy hìvást indìtani illetve fogadni lehet e az óráról? A másik a vìzállósága, mennyire vìzálló az óra?

(#308) Mephistoone válasza robi1979 (#307) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Inditani nem lehet. Elutasitani es nemitani lehet a hivast. Vizallosag passz... par naponta lemosom ennyi...

(#309) #08132608 válasza mekkGyver (#301) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. Az 1.3.5 engem is érdekelne. Köszi :)

(#310) mukisrác válasza robi1979 (#307) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Vízállósághoz, hogy Balatont kibírta

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#311) Skynet258


Skynet258
veterán

Akinek kell: Move apk (1.3.5)

https://geekpulse.hu

(#312) mukisrác válasza Skynet258 (#311) üzenetére


mukisrác
aktív tag

valamit elnéztem

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#313) icezozo válasza Skynet258 (#311) üzenetére


icezozo
addikt

Thx.

http://qwankido.hu/

(#314) mukisrác válasza Skynet258 (#311) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Köszi, de az 1.35-tel sem működik.
Amit csatlakozik az óra, FC-zik a Move, kilép.
Ha lesz 1.36, vagy valami újabb, azzal még megpróbálom, utána ha azzal sem megy eladom /kidobom

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#315) Gyb001 válasza mukisrác (#314) üzenetére


Gyb001
senior tag

Próbáld meg úgy hogy a telefon nem csatlakozik netre.
Nekem lenovo s8-50 tab csak úgy csatlakozik ha kinyomom a wifit.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#316) mukisrác válasza Gyb001 (#315) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Bakker, óriási köszönet.
:R :R :R
Első bejelentkezéskor repülőgép mód, fiók kihagyása, Bluetooth be, párosítás, repülőgép mód ki, szinkron.
És már működik is, megjönnek az értesítések is, viber, messenger, emil, hívás (ezeket teszteltem)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#317) Gyb001 válasza mukisrác (#316) üzenetére


Gyb001
senior tag

Akkor szerencséd van :)
Wifiről és mobilnetről is működik?
Ha tabról használom és bekapcsolom a wifi-t akkor egyből lecsatlakozik és kb 1 mp mulva crashel az app.

Eddig nem foglalkoztam vele azt hittem hogy az intel procit nem szereti. Remélem javítják :W

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#318) mukisrác válasza Gyb001 (#317) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ez most Wifi-n tesztelt 1.35, ill. 14q
Csak az elején volt lecsatlakozva, azóta folyamatosan Wifi-n van
Mobilneten most nem tudom, elfogyott az adatkeretem.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#319) Gyb001


Gyb001
senior tag

Nektek magas pulzust mér az óra?
Átlagban 55-75 között gyorsan és nagyából pontosan leméri. (kézzel is megszámoltam +/-3 volt az eltérés)
Mikor magasabb és olyan 120 at számolok akkor nem hajlandó megméri. Akárhogy forgatom vagy nyomom azt írja hogy rögzítsem azórát. Mikor 90 alá megy a pulzus csak akkor méri meg.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#320) Skynet258 válasza Gyb001 (#319) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha megfordítod a csuklódon, akkor sem mér? Nekem elég hülyeségeket szokott dobni, ha elfordítom hogy ott mérjen ahol a dedikált pulzus mérőnk (közvetlen a vénán), akkor nagyjából jó.

https://geekpulse.hu

(#321) Gyb001 válasza Skynet258 (#320) üzenetére


Gyb001
senior tag

Mikor magas ott sem méri. :((

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#322) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Ez az okosóra tud inaktivitás figyelmeztetést? :F

Z Fold 4

(#323) Chal


Chal
addikt

Sziasztok!

Egészen eddig nem tudtam értelmezni az okosóra jelenséget, de pár hete vásároltam egy Xiaomi Mi Bandet, és azóta egyre többet akarok :) Ugye annak nincs kijelzője, és roppant korlátozott a tudása, de arra jó volt hogy kicsit meghozza az étvágyam, hogy rohadna meg… :D

Használta valaki ezt az órát IOS-el? Mik a tapasztalatok? Nekem fontos lenne a Spotify vezérlés, illetve az értesítések (ez utóbbit olvastam hogy tudja, illetve amúgy is alapelvárás).

[ Szerkesztve ]

(#324) Gyb001 válasza Chal (#323) üzenetére


Gyb001
senior tag

Szerintem nála érdeklődj: [link]

Más.
Közbe rájöttem hogyha végképp nem hajlandó megmérni a csuklómon a pulzust akkor az újjam végén megméri. :)) (ismerős s6 telefonján is az ujjat kell hozzányomni)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#325) Skynet258 válasza Gyb001 (#324) üzenetére


Skynet258
veterán

Itt ülök egy órája tök nyugalomban, mondom megnézem így mit mér, erre 97... Ez egy bullshit mérő, S6 Edge+ volt nálam tesztre egy hétre, hát az azon lévő pulzusmérőhöz képest ez egy fos. :DDD Még szerencse, hogy abszolút nem emiatt vettem... :U

https://geekpulse.hu

(#326) Mephistoone válasza Skynet258 (#325) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Ott valami nem kerek. Most ugráltam 97 utána 84 most 74 pár perc után, kézzel mérve is. Nyomj egy resetet az órára hátha

[ Szerkesztve ]

(#327) Chal


Chal
addikt

Olvastam pár reviewt, talán engadget, techspot nem rémlik már, tegnap volt, de arra figyeltem hogy nevesebb oldalak legyenek.

Szóval azt írták hogy IOS esetén pl nem jelez ha hívnak, csak miután az illető kinyomja, és nem fogadott hívás lesz belőle, utána kerül be az eseménylistába az órán.

Namost ugye firmware meg mobillapp verzióra teszteket keresni nyilván képtelenség, de gondolom reszelgették azóta folyamatosan, az órát pedig akkor tesztelte mindenki amikor kijött.

Szóval ez a dolog pl. a mai napig így van? Mert ha igen, akkor nekem sajna dealbreaker a dolog :(

(#328) Gyb001


Gyb001
senior tag

1.3.8 megjelent. Változást nem találok. :)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#329) Feco29


Feco29
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Frissítettem 1.3.5-re ès az értesítéseknél találtam pár újat pl.: térképek, drive, youtube, waze
De nem látom,hogy müködne a dolog.
Valakinek funkcionál vagy majd a kesöbbiekben fog müködni? :F

(#330) Pystyke


Pystyke
tag

Az elveszés elleni védelemnél, ha hatókörön kívül van a telefon,
Az is hisztizik, vagy csak az óra?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#331) mukisrác válasza Pystyke (#330) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Tudtommal csak az óra

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#332) Pystyke


Pystyke
tag

Ok, mert én is így tapasztaltam...

[ Szerkesztve ]

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#333) Gyb001


Gyb001
senior tag

Nektek átállt magától az óra?

Arra számítottam hogy mikor reggel megnézem hogy mennyi az idő már át lesz állva. De nem. vagy 5 percig a move appban kellet lennem mire szikronizálta a telefonnla :W :W

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#334) Mephistoone válasza Gyb001 (#333) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Detto... en csak mosolyogtam... lol

(#335) Skynet258 válasza Gyb001 (#333) üzenetére


Skynet258
veterán

Elég lett volna egy leválasztás/csatlakoztatás is ami 15 másodperc. :DDD Ezzel együtt elég fail - okosóra ami még az óra átállítást sem végzi teljesen magától... ;]

https://geekpulse.hu

(#336) VegyiCimbi válasza Chal (#327) üzenetére


VegyiCimbi
csendes tag

Én párosítottam ismerősöm óráját az iPhone 5-ömmel, semmi gond nem volt a hívás-kijelzésénél. Azonnal mutatta, hogy ki hív, fel lehetett venni és el lehetett utasítani. Az appok is szépen küldték az értesítéseket, amire konkrétan emlékszem az a messenger, instagram, viber, twitter, facebook. ;)

(#337) Sakuracon


Sakuracon
újonc

1.3.8 Még mindig nincsenek értesítések szal felesleges is telepíteni.

"A kegyelem emberi kiváltság... és felelősség"

(#338) Pystyke


Pystyke
tag

Nekem is újra kellett csatlakoztatni...
Ölég szomorú is voltam miatta...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#339) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Aranyos kütyü.
Lenovo s90.telefont Samsung Bt media player-el lejátszás közben lehet kezelni az órával, egyidőben 2 Bt csatornán is dolgozik. Sajnos csak a hangerő állítható ilyenkor, a léptetés, illetve a szám adatainak kiírása nem működik. A fájlküldés ( háttérkép) és az időjárás frissítés is jó.

Kár, hogy Win alatt nincs program, sajnálom a 830-ast, az óra miatt kell visszaállnom az Androidra
.

[ Szerkesztve ]

(#340) Chal válasza VegyiCimbi (#336) üzenetére


Chal
addikt

Aha, na ezért nem érnek sok sz**t a smartwatchos review-ek... A gyártók igyekeznek béta állapotban (vagy előtte) piacra tolni, mert nagy a harc, a review site-ok, meg igyekeznek lehetőleg tegnapra megírni a mélyelemzést. Aztán a gyártó rá 1 hónapra csavar egy nagyot a firmwaren, és máris más a helyzet.

(#341) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Hivatalos 1.3.7 :)

(#342) Gyb001 válasza Mephistoone (#341) üzenetére


Gyb001
senior tag

Meg is jelent az 1.3.9
Semmi újdonság nincs benne.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#343) Mephistoone válasza Gyb001 (#342) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Értesítés nem megy. Faca...

(#344) siskad


siskad
őstag

Az óra nektek is méri hogyha autóval mentek valahova? Nekem nem az egészet méri csak egyszer-kétszer bekapcsol a lépésszámláló.

Xiaomi 13

(#345) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

1.3.9 megy ez ertesites

(#346) Gyb001 válasza Mephistoone (#343) üzenetére


Gyb001
senior tag

Nekem eddig semmi gondom nem volt az értesítésekkel. Minden verzióval jelezte gond nélkül.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#347) Mephistoone válasza Gyb001 (#346) üzenetére


Mephistoone
senior tag

nekem ez az első :) térkép megy valakinek mit kellene csinálnia? Megyek és mutatja az irányt? mert az nem lenne rossz bicajon

(#348) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Talán mégsem irom le amit észrevettem. Teszt módba való belépésről szólna, de fő az óvatosság. Nekem teljesen jó ahogy van, magától frissítette a legújabb app-ot is.

[ Szerkesztve ]

(#349) Gyb001 válasza Vovi1 (#348) üzenetére


Gyb001
senior tag

Be lehet állítani hogy a teszt szerverről töltsd le a move apk-t.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#350) siskad


siskad
őstag

Nekem 1.3.7-tel nincsenek értesítések. :(

Xiaomi 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.