Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Gyb001 válasza Mephistoone (#250) üzenetére


Gyb001
senior tag

Még a cpu frekvencia is állítható, És van usb debug mode :D

Mindjárt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#252) Gyb001


Gyb001
senior tag

Pár felületi változás van. Mást nem vettem észre.
[link]

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#253) Gyb001 válasza Gyb001 (#251) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ilyenek sem voltak eddig.

A 2 vel ezelőtti hsz em hülyeség, még akkor keltem és félreolvastam dolgokat :D

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#254) Mephistoone válasza Gyb001 (#253) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Azert kíváncsi lennék mi mire való :) van az a watch go nevu fehér óra, lehet annak a szoftveret kapjuk meg. Az mintha többet tudna....

(#255) Gyb001


Gyb001
senior tag

Pár hasznos link:

One touch move online
Van pár jó héttérkép
Itt is háttérképek
Orosz fórum

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#256) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Bocs a hülye kérdésért, de a pulzusmérő nem tud folyamatosan mérni? Mármint mondjuk futás közben? Mert per pillanat csak akkor mér ha szépen megállok és rányomok a szív ikonra és egyszeri alkalommal mér.
Illetve a zöld (bal alsó) ikon legutolsó fülénél az alvásnál lehet indítani valamit, az micsoda? Az alvásfigyelő funkció? Azaz meg kel neki mondanom, hogy most indulok aludni? Valahogy úgy képzeltem, hogy megmondja ez a pulzusomból , a mozdulatlanságból, stb.stb, mint egy fitness karkötő, mert abban sem kell megmondani, hogy na most aludni fogok, most futni, most sétálok, , hanem valahogy tudja...

(#257) Pystyke válasza Gyb001 (#239) üzenetére


Pystyke
tag

Hjaaaaa...
Aszittem, hogy az órához van még valami fórum...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#258) 33as


33as
senior tag

Sziasztok, tudja már valaki, hogy az Alcatel mikor akarja vágre kiadni a fém szíjas verziót? Nem találok semmi információt róla!

Sajnos én még csak ezért nem vettem még meg! :W

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#259) T1k3


T1k3
tag

Tablet-el próbálta valaki párosítani?

[ Szerkesztve ]

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#260) Gyb001 válasza T1k3 (#259) üzenetére


Gyb001
senior tag

Lenovo s8-50 en nem működik a move app. (intel proci)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#261) T1k3 válasza Gyb001 (#260) üzenetére


T1k3
tag

Ezek szerint nálam van a probléma. Az app működik, viszont nem látja az órát az eszköz. (Pedig bluetooth 4.0)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#262) Gyb001 válasza T1k3 (#261) üzenetére


Gyb001
senior tag

Nekem pont fordítva van :D
Egyből csatlakozik de 2-3 másodpercenként ujraindul az app.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#263) Pystyke válasza 33as (#258) üzenetére


Pystyke
tag

Nekem elég lesz a fémszíjat megvennem hozzá...
Azt én is akarok hozzá...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#264) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok,

Ma sikerült hozzájutnom egy bontatlan dobozos példányhoz 22 ezerért, nem tudtam kihagyni. :D Kb. 2 hónapja Xiaomi Miband-del kezdtem, aztán jott egy rövid időre egy kínai okoskarkötő amoled kijelzővel, és most ez. Már előre látom az android wear próbálkozásomat, de addig is itt van ez. :D Tetszetős darab egyébként, a szíj talán kicsit merev, de egyelőre ennyi a negatívum.

https://geekpulse.hu

(#265) T1k3 válasza Gyb001 (#262) üzenetére


T1k3
tag

:DD Nálam az app teljesen stabil. Persze nem tudok nyilatkozni, hogy mi történne ha össze is lenne párosítva mert a tablet nem látja az órát ugye. :DD

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#266) Szaszabond válasza Skynet258 (#264) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Szia, grat hozzá, már előre epekedve várom, hogy hátha írsz róla egy vaskosabb összefoglalót az oldaladon, mondjuk a Mi bandhez is írhatnál :), főleg a hogyan és mire használjuk rész érdekelne :)
...csak mert szeretem olvasni az írásaidat...ezek alapján lett Z1C-m is :)

(#267) mekkGyver válasza Mephistoone (#250) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Én is frissítettem az 1.3.5-re. Egy kicsit belenéztem a debug menübe, szerintem jó kiindulási alap annak, aki barkácsolni akar kicsit a gyári szoftveren, és ért is hozzá. Én addig jutottam, hogy sikerült valahogy lenulláznom az 1 hónapja gyűjtögetett adataimat, pedig azt hittem legalább a 'felhőből' vissza lehet szinkronizálni, de nem sikerült. :O Pedig csak egy logot húztam le emailbe. Az mondjuk érdekes, hogy mennyi infó van benne a helyadataimról, meg a telefonom paramétereiről. Nem tudom, hogy ezt az Alcatelnek is elküldi-e ?! :F

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#268) Pystyke válasza Mephistoone (#250) üzenetére


Pystyke
tag

Watch/beállítások/szoftver verzio 14p?
Hiábanyomkodom, ütögetem...
Semmi...

Honor6/android 4.4.2
Neked milyen androidod van?
Lehet, az enyém nem támogatja?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#269) mekkGyver válasza Pystyke (#268) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Az 'Én' menüben keresd az App verzióját.

Nekem most nem akar szinkronizálni a felhővel. 15 perces auto szinkron be van állítva, de tegnap óta nem sikerült neki, és kézzel sem lehet. Másnak megy?

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#270) Mephistoone válasza mekkGyver (#269) üzenetére


Mephistoone
senior tag

néhe nekem sem megy aztán lesz@rom és egyszer csak látom hogy negyed órája épp jó volt.

(#271) mekkGyver válasza Gyb001 (#255) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Próbálom a one touch online-t, nagy nehezen sikerült belépnem. Most le is frissített a telefonom, de az oldalon minden nulla. A fiókazonosító egyezik az APP-ban lévővel.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#272) icezozo


icezozo
addikt

Esetleg aki hasznal ilyet!
Hogy tudok az ertesitesekhez hozza adni hogy ne csak a skyperol kuldjon?
Mert jelen pillanatban meg a hivasokrol sem teszi meg :F

http://qwankido.hu/

(#273) icezozo válasza icezozo (#272) üzenetére


icezozo
addikt

soft update segitett :)

http://qwankido.hu/

(#274) Skynet258 válasza Szaszabond (#266) üzenetére


Skynet258
veterán

Szia,

mindig örülök ha találkozok egy olvasómmal. :R Teszt lesz, csak pár nap teljen el. ;) A Miband-ről is tervezek, bár ott egy összehasonlító lett volna egy kínai okos karkötővel, de azt végül eladtam. A Miband nálam most csak ébresztés funkciót lát el, az óra nekem kényelmetlen éjszakára. De egyébként az is jó cucc, kicsit sajnálom is, hogy most csak fél gőzzel üzemel... :D

https://geekpulse.hu

(#275) mekkGyver válasza Gyb001 (#255) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

ez a helyes online cím, ez működik nekem:
http://move.alcatelonetouch.com/

Közben sikerült letöltenem az órából a rögzített adatokat. Egy .db kiterjesztésű SqLite adatbázis fájlban vannak az adatok. Ezt már fel lehet dolgozni (akár egy külső programmal), hogy más fitness app tudja kezelni.
Csak valakinek meg kéne írni azt a programot :)

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#276) Gyb001 válasza mekkGyver (#275) üzenetére


Gyb001
senior tag

Biztos ki találnak majd valamit rá.
Én inkább azt várom hogy a go watch SW-jét rá lehessen rakni a sima watchra (sm-02) .

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#277) Sakuracon


Sakuracon
újonc

Valaki elmagyarázná nekem hogy az időjárás funkció hogy működik mert nekem csak annyit ír hogy sikertelen a fhely meghatározás és nem működik :(

"A kegyelem emberi kiváltság... és felelősség"

(#278) Gyb001 válasza Sakuracon (#277) üzenetére


Gyb001
senior tag

Be kel kapcsolni a helymeghatározás. Az energiatakarékos mód is elegendő.
Általában
beállítások -> hely -> bekapcsolás -> átállítod energiatakarékosra.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#279) Sakuracon válasza Gyb001 (#278) üzenetére


Sakuracon
újonc

Mindent megcsináltam amit mondtál sőt minden módot kipróbáltam és utána is azt írja hogy földrajzi hely meghatározása sikertelen :(

"A kegyelem emberi kiváltság... és felelősség"

(#280) siskad


siskad
őstag

Az OTA test-es sorban alapból az OTA test mellet vagy a format flag mellett van a pipa? Egyébként ezek mit jelentenek?

Xiaomi 13

(#281) Mephistoone válasza siskad (#280) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Format flag

(#282) siskad válasza Mephistoone (#281) üzenetére


siskad
őstag

Köszi. :)

Xiaomi 13

(#283) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Van uj szoft es a telo 14q lett

(#284) Mephistoone válasza Mephistoone (#283) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Mintha gyorsabb lenne az óra. Ja az óra lett 14q a telefon szoft pedig 1.3.4 1.3.2-ről

(#285) Skynet258 válasza Mephistoone (#284) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is egyből ez tűnt fel mintha gyorsabb lenne, de mondom biztos csak beképzelem. Új szoft, és máris simábbnak látok mindent. :DDD De akkor lehet mégiscsak...? :D

https://geekpulse.hu

(#286) Mephistoone válasza Skynet258 (#285) üzenetére


Mephistoone
senior tag

De ha placebo akkor bejött :) es sokkal konnybben bekapcsol mozgasra. Mondjuk logikus. Nem kell kitörni a csuklom...

[ Szerkesztve ]

(#287) mekkGyver válasza Mephistoone (#284) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nekem a teszt szerverről 1.3.6-ra frissített. Az alvás statisztikából kivették az 'ébren'-t, most már csak 'Mély' és 'Felületes' alvást különböztet meg. A riasztás beállításánál meg köralakú tárcsázóval lehet az időt állítani! Hűűűű!!! :C Azt nem értem, hogy miért nem csinálnak valami értelmes fejlesztést is!? Mondjuk a háttérképekkel kapcsolatban.

Közben véletlenül találtam egy rejtett menüt. Ha az akksi ikont nyomogatod, akkor bejön egy 'Device info'.
Semmire se jó, de ki tudja...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#288) Emirabdul


Emirabdul
tag

Sziasztok!
Eddig mukodott minden ertesites megjott az orara, viszont az egyel elotti frissites ota nem jon semmi csak hivasnal rezeg...
Honor 6 telo.

(#289) Mephistoone válasza Emirabdul (#288) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Na reggel nem ébresztett :) Reset a telora, szoftver törölve óra eladva :) á nem,de mindent újra kezdtem,hátha egy reset rendbevágja

(#290) mukisrác válasza Emirabdul (#288) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Tegnap frissítettem az órát, 14Q-ra, a move-ot 1.37-re az androidot 6.0-ra.
Most ott tartok hogy csak a hívásnál értesít, pedig be van pipálva minden.
Ez az új szoftver hibája lehet vagy az új androidé?
Túl sok volt egyszerre ahhoz hogy ki tudjam szűrni

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#291) Nundee K.


Nundee K.
tag

Sziasztok!

A telóm egy AOT Idol 3.

A Move app és az óra sw. frissítését követően nekem sem érkeztek meg az értesítések, viszont a telómban (sztem a tiétekben nincs) van egy olyan beállítási lehetőség az értesítések menüben, hogy "értesítések elérhetősége". Ott újra engedélyezni kellett a Move-ot (pipa be).

[ Szerkesztve ]

(#292) Gyb001


Gyb001
senior tag

Nektek is lassan jön le a frissítés?
1.3.7 apk-ját tölteném le de lassan egy órája tölt és még csak 60%

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#293) Nundee K. válasza Gyb001 (#292) üzenetére


Nundee K.
tag

Nálam is sokat tetvészkedett, de kb. 15 perc alatt megvolt.

(#294) Mephistoone válasza mukisrác (#290) üzenetére


Mephistoone
senior tag

En nyomtan egy rezetet a.moveon belul az orara. Most jo eddig majd reggel az ébresztes is kiderul

(#295) Emirabdul


Emirabdul
tag

Én semmit nem csináltam azóta vele és láss csodát reggeltől minden újra jelez...
Érdekes..

(#296) Mephistoone válasza Gyb001 (#292) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Van valami plusz az 1.3.7ben?

(#297) mekkGyver válasza Mephistoone (#294) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Tegnap frissítettem 1.3.7-re, de valami hibát talált az APK letöltésénél, és utána nem akarta újra letölteni. Uninstalláltam az appot, majd store-ból visszarakva - láss csodát - megjelentek az elveszett múlt havi adataim.
Aztán frissítettem új verzióra, de reggel nekem sem ébresztett, és nem is tudtam beállítani sehogy, hogy az ébresztés ikon megjelenjen az órán. Úgy sikerült a végén, hogy bontottam a kapcsolatot az órával (move beállítások - leválasztás), és most jó lett.
Én semmi újat nem látok az 1.3.7-ben...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#298) Emirabdul válasza Mephistoone (#296) üzenetére


Emirabdul
tag

Én még semmi pluszt nem vettem észre...

(#299) mukisrác válasza mekkGyver (#297) üzenetére


mukisrác
aktív tag

nálam sem a factory reset az órán,sem a move újra telepítése/engedélyezése sem segített. Kicsit tanácstalanul állok, mert így használhatatlan...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#300) Sakuracon


Sakuracon
újonc

Feltettem a 1.3.7-et és onnantól kezdve no értesítés az órán. Töröltem vissza az 1.3.4 azzal tökéletesen működik, de kérdezném hogy nincs meg valakinek az 1.3.6 vagy melyik volt előtte és ha megvan nem tenné fel valahova hogy le lehessen tölteni ?

[ Szerkesztve ]

"A kegyelem emberi kiváltság... és felelősség"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.