Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Skynet258 válasza Overcome85 (#550) üzenetére


Skynet258
veterán

Nincs hozzá másfajta szíj...

https://geekpulse.hu

(#552) ShadowMan05


ShadowMan05
csendes tag

Sziasztok

Szerintetek lesz mèg rà update ami funkciót bővít pl màs appok a mostaniakon kívül amik küldhetnek értesítést? Vagy az alcatel màr ennyi fejlesztést nem tol bele?

A tanga olyan mint a láncfűrész, ha megcsúszik a kezed az ujjad mehet a p..ba!

(#553) siskad válasza ShadowMan05 (#552) üzenetére


siskad
őstag

Szerintem már nem várhatóak rá frissítések. :(

Xiaomi 13

(#554) Cry0


Cry0
őstag

Boldog Karácsonyi Ünnepet kívánok mindenkinek :D :))

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#555) Mephistoone válasza Cry0 (#554) üzenetére


Mephistoone
senior tag

En is mindenkinek kellemes ünnepeket!

(#556) tibore16


tibore16
újonc

Sziasztok, tudna valaki segíteni. Párosítottam az ASUS Zenfone 5 telefonomat az órával, de nem mutatja a bejovo hívásokat, sem az uzeneteket. Csak a nem fogadott hivasokat, emaileket (csak gmail, a gyari email klienst nem), hangouts, ill. Google+. Ezen kivul semmi mast. Koszonom.

(#557) tasika16 válasza tibore16 (#556) üzenetére


tasika16
tag

Milyen android verzió van a telefonodon? :D Úgy vettem észre itt olvasgatva, hogy az 5.1 kell neki..

(#558) siskad válasza tibore16 (#556) üzenetére


siskad
őstag

Be vannak pipálva az értesítéseknél a Move-ban?

Xiaomi 13

(#559) tibore16 válasza siskad (#558) üzenetére


tibore16
újonc

A rendszer 5.0
Nem is mutat más lehetoséget, nincs mit bepipálni.

[ Szerkesztve ]

(#560) siskad válasza tibore16 (#559) üzenetére


siskad
őstag

Akkor próbáld meg feltenni ezt a régebbi Move appot. Én 5.1-gyel ezt használom, nekem teljesen jól működik. Ha így se jó, akkor én csinálnék az órán egy visszaállítást.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#561) kkdesign válasza tibore16 (#559) üzenetére


kkdesign
senior tag

én egy asus tableten használom az óra programját, apkból telepítve.Igaz ezen hívni, smst kapni nem fogok, nem fognak, de minden más működik ami egy tablettel működhet.

(#562) Mephistoone válasza siskad (#560) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Nekem allandoan lefrissul magától 14esre. Ez a verzio nem akar?

(#563) siskad válasza Mephistoone (#562) üzenetére


siskad
őstag

Én Play-en kivettem a pipát az automatikus frissítésnél.

Xiaomi 13

(#564) hitman77


hitman77
senior tag

Boldog Karácsonyt!

Kaptam egy ilyen órát és lenne nehány kérdésem.

Aki iOS-el használja attól kérdezném, hogy a háttértevékenység nem meríti nagyon a telefon akkumulátorát? Kb. 50% a használat a készenlét alatt.

A move alkalmazásnak mindig kell futnia? Mintha az értesítések működnének e nélkül is.

A move software-ben nem működik a szinkronizáció mert azt írja, hogy próbáljam ujra. Egyáltalán ez mit és hova szinkronizálna? Az óra mért adatai megjelennek a telefonon.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#565) Mephistoone válasza siskad (#563) üzenetére


Mephistoone
senior tag

En is de valahogy megis... :)

(#566) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Sikerult valakinek az 1.3.16ot letölteni?

(#567) hitman77 válasza Mephistoone (#566) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

iOS-ra nem jött frissítés.

Más. Tud valaki olyan oldalt ahonnan óra szám lapokat lehet letölteni?

(#568) siskad válasza hitman77 (#567) üzenetére


siskad
őstag

[link]

Xiaomi 13

(#569) hitman77 válasza siskad (#568) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm

(#570) Mephistoone válasza siskad (#568) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Buek!

[ Szerkesztve ]

(#571) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok!
Nimbuzzal használja valaki? Működik az értesítés?

(#572) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Csak vettem egy ilyen órát. Értesítésekhez hogy lehet hozzáadni a viber, fb-ot stb?

(#573) Mephistoone válasza Fr0z3n (#572) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Apple vagy android?

(#574) Fr0z3n válasza Mephistoone (#573) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Droid. 4.4.2
A szoftver hozzá 14es végű verzió.

(#575) siskad válasza Fr0z3n (#574) üzenetére


siskad
őstag

Itt kell kipipálni azokat az alkalmazásokat, amelyeknek az értesítéseit szeretnéd megkapni az órára. Ezt a menüt a ,,watch" menüponton belül az ,,értesítések" menüpontban találod.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#576) Mephistoone válasza Fr0z3n (#574) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Az ertesiteseknel mikor az orat parositottad beallitottad az ertesitest a programban??

(#577) Fr0z3n válasza Mephistoone (#576) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Igen. Rezeg hívásnál, meg jelzi az smst. De nincs ilyen lehetőség mint a fenti képen, hogy fb vagy messenger. Csak a gyári alkalmazások. Utólag telepítettből semmit nem mutat.

[ Szerkesztve ]

(#578) siskad válasza Fr0z3n (#577) üzenetére


siskad
őstag

Szerintem próbáld meg újratelepíteni a Move appot.

Xiaomi 13

(#579) Fr0z3n válasza siskad (#578) üzenetére


Fr0z3n
őstag

újra telepítettem mindent. De ami nekem lényeg lenne, a nimbuzzt nem látja. Fb, viber megy. Pár óra birtoklás után megy is az apróra, kár érte :(

(#580) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A riasztás opciónak hogy kellene működnie? Akármit állítok be nem jelez. A riasztás ikonja látszik az órán de hiába múlik el az időpont nem jelez semmit és az ikon sem tűnik el. :(

(#581) Skynet258 válasza Fr0z3n (#579) üzenetére


Skynet258
veterán

Korlátozott sajna hogy mit tud megjeleníteni, a mainstream dolgokat tudja de ennyi, kicsit korlátozott a dolog.

https://geekpulse.hu

(#582) Fr0z3n válasza Skynet258 (#581) üzenetére


Fr0z3n
őstag

nekem a nimbuzz lett volna a lényeg, gondoltam legalább jelzi de sajnos nem látja. Nem egy túl népszerű program nálunk, de van akivel muszáj ezt használni :DDD A miband annó kezelte, lehet arra visszatérek. Pedig ez lényegesen szebb módja lett volna.

(#583) siskad válasza hitman77 (#580) üzenetére


siskad
őstag

Érdekes.. Próbáld meg újraindítani az órát és a telefont is.

Xiaomi 13

(#584) hitman77 válasza siskad (#583) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Köszönöm, rendbejött.

(#585) Donald12


Donald12
tag

Üdv!
Karácsonyra vettem egy ilyen órát, egyelőre minden működik, de egy kérdésem mégis lenne. Visszaolvastam, de ilyen problémát nem találtam.
Szóval egy Alcatel Idol 2S telefonnal használom, 4.3 Android van rajta. A Move alkalmazás 1.3.14 verzió. Éjszakára kikapcsolom az órát, meg néha a telefont is újra szoktam indítani, és ezután mindíg újra kell párosítani az eszközöket. Hiába kapcsolok be mindent automatikusan nem látják egymást. Be kell lépni a telefonon a BT beállításokba, és újra kerestetni az órát majd párosítani. Néha sajnos elveszik a kapcsolat valamiért, és ilyenkor is ezt kell újra végigjátszani.
A BT headset meg BT hangszóró bekapcsolás után azonnal csatlakozik a telefonhoz, nem értem az óra miért nem ilyen?
Más is tapasztalt ilyet, vagy esetleg én bénázok valamit?
Előre is köszi.

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#586) Mephistoone válasza Donald12 (#585) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Nekem is volt ilyen aztan 5.0.1 alatt megoldodott egy jard reset után. Addig ezt jatszottam en is. Az oranak milyen a vezioja? Nem a programe az orae? 14 p??

(#587) Mucsi14


Mucsi14
tag

Az NFC működik valakinek? Nekem csak csipog a telefon,de nem történik semmi,nem kapcsolja be se a bluetootht se a move-ot nem indítja.

(#588) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!
Több kérdésem lenne:

Adott a Weboldal: [link] fentebb linkelték, ki akartam próbálni, enged bejelentkezni de nincsenek benne az adatok. Hogy lehetne ezt megoldani? mi lehet a gondja? felhőbe is szinkronizáltattam, szóval az elvileg nem lehet gond.
Különösebben a közösségi cuccok nem hatnak meg az nem érdekel, de jó lenne gépen is látni a dolgokat, hamár adott a weblap hozzá.

Más kérdés, hogy gépen nem lehet leszinkronizálni esetleg, ehhez a weblaphoz?

A másik, hogy 75% a mai aktivitásom, de lépésszám 115% kalória nincs meg a kellő- ide jönne a kérdés, hogy mi alapján számolja az elégő kalóriát? mi hiányzik neki? km-ben is bőven 150%ban vagyok és percben több mint 2 és fél óra :D mitöbb ki is aludtam magam, ergo minden megvolna ma csak a kalória nincs. Nekem köll azöccsívment :O :DDD :DDD

Csináltam egy saját számlapot, ha érdekel valakitvagy tetszik neki, feldobom logo nélkül is, de így egyedi nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#589) Mucsi14 válasza kkdesign (#588) üzenetére


Mucsi14
tag

Szuper és hogyan töltöd fel az órára?

(#590) kkdesign válasza Mucsi14 (#589) üzenetére


kkdesign
senior tag

egyéni háttérként :)

(#591) Donald12 válasza Donald12 (#585) üzenetére


Donald12
tag

Az előző kérdésre senki? :O

Élesben tegnap kezdtem használni, ugye kezdődtek a dolgos hétköznapok. Néhány tapasztalat.
Nekem az volt az elképzelésem, hogy egy BT headsettel megtámogatva nem kell munka közben állandóan a telefon után kotorászni. Az órán látom ki hív, ha fontos a headsettel beszélek vele. A bejövő üzenetek közül szintén az órán látom melyik fontos, hírlevelek és Facebook üzenetekre munka közben nem vagyok kíváncsi, a céges emailnél viszont gyorsan elő a telefont. Nos erre az óra tökéletesen használható. Tegnap pulzust is mértem, kicsit ijesztő volt, hogy hólapátolás közben pont a duplajára ment fel a pulzusom tartósan. :Y
Kicsit árnyalta a képet, hogy tegnap igencsak szűk pulóvert sikerült felvennem, így nehezebb volt az órát nézegetni mint a telefont előrántani. Már várom a nyarat, akkor ilyen gondok nem lesznek. :))
Egyszer véletlenül repülő módba kapcsoltam, két óra alatt jöttem rá mi a gond ... Eddig úgy látom, átlagban napi egyszer veszti el a kapcsolatot a telefonnal, persze pont akkor, amikor kb. 10 centire vannak egymástól. Ez persze nyílván telefon, verzió, stb. függő kérdés.
Az óra leggyengébb pontjának jelenleg a szíjat látom. Eléggé merev, nekem már kettő alkalommal kikapcsolódott magától, és szerintem meleg időben kifejezetten kellemetlen lesz a viselése, de ezt majd meglátjuk. Mobdjuk sok éve már csak fém szíjjas órát hordok, úgyhogy lehet hogy bennem van a hiba.
Átlagos használat mellett az akku nekem 3 napig bírja, és nagyon gyorsan feltöltődik. Igaz éjszakára kikapcsolom.
Elnézést ha kicsit hosszúra sikerült ...

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#592) Donald12 válasza Mephistoone (#586) üzenetére


Donald12
tag

Bocsánat, most látom csak, hogy közben volt válasz, úgy látszik valami gáz van a böngészővel (vagy velem?).
Szóval köszi a tanácsot, lehet megpróbálom. Az óra verziója 14Q talán, majd megnézem. :R

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#593) ergepard


ergepard
tag

Hali!
Van rá mód,hogy telefonomra lementett txt-t,vagy bármilyen módon jegyzeteket olvashassak eme órán?

(#594) mekkGyver válasza ergepard (#593) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Igen. Illeszd be email fejlécként, és küldd el magadnak :D

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#595) mekkGyver válasza kkdesign (#588) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Elméletileg szinkronizálja az óra az adatokat a telefonnal, a telefon meg tolja fel a move online-ba, de a saját tapasztalatom az, hogy használhatatlan a dolog. Vagy az alcatel szervere van annyira megfeszülve, hogy nem lehet böngészni az adatokat, vagy valamit rosszul írtak meg és azért akadozik, de ha mégis tudok lapozni, akkor látom, hogy valamilyen apk telepítés után törlődött az adatok nagy része. Aztán van, hogy rejtélyes módon megjelennek régebbi adatok, de az újakat nem látom. Érdekes módon idősáv nézetben meg hozza az adatokat, de azt meg egyrészt lehet kivárni, másrészt semmi értelme, ha nincs rendezve grafikusan...
Szóval ez a része felejtős sajnos.
Aki ilyen órát használ, az érje be az értesítésekkel, azt korrektül tudja, másra nemigen való.
Ha több kell, akkor Pebble, vagy Android wear.

A szomorú az, hogy a hardver alkalmas lenne, csak sajnos az üzletpolitika miatt nem fejlesztenek.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#596) Donald12 válasza mekkGyver (#595) üzenetére


Donald12
tag

Nekem a move online egyáltalán nem működik. Az első alkalommal regisztráltam, de az aktiváló kódot nem kaptam meg, újabb regisztrációt nem enged, mert azt mondja már regisztrálva van. Viszont belépni sem enged. Én itt feladtam ezt az online dolgot, egyelőre nem is hiányzik, pláne, hogy itt csak rosszakat írtak róla.

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#597) Mucsi14 válasza kkdesign (#590) üzenetére


Mucsi14
tag

Kösz, hát persze túl egyszerű volt.

(#598) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!
Adott ugye ez a %os aktivitás mérő, aminél utána a lépések kalória táv idő alvás található.

Mi alapján jön ki az órának a % érték? mert minden beállított célom elértem, viszont a%érték mégis 80% lett. Akkor most miért....? Ez még haverok közt szólva is 110% amit teljesítettem szóval le lett vonva adóba ? :DDD

(#599) siskad válasza kkdesign (#598) üzenetére


siskad
őstag

Én is meglepődtem, mikor mindent teljesítettem és úgy sem volt 100%-os. Lehet, hogy hülyeséget írok, de nem lehet, hogy az alvást is beleszámolja?

Xiaomi 13

(#600) kkdesign válasza siskad (#599) üzenetére


kkdesign
senior tag

Abból is 110%-on teljesítettem :DDD
Szóval valami nem okés :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.