Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) draco31 válasza Cry0 (#950) üzenetére


draco31
veterán

A hátlap egyben van a szíjjal, van youtube videó, most nem tudok linkelni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#952) Donald12


Donald12
tag

A nagyobbik fiam szülinapjára okosórát kért, így ismét körbejártam a kérdést. Arra jutottam mint fél évvel ezelőtt (amikor a saját órámat vettem), hogy még mindig az Alcatel a legjobb ár/érték arányú cucc a piacon. Így már kettő van belőle a családban. A gyerek egy Samsung Galaxy S5-tel használja és egyelőre rendben működik, nincsenek azok a kínlódások mint nekem az Idol 2S-el voltak.

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#953) Donald12 válasza Donald12 (#952) üzenetére


Donald12
tag

Ide kapcsolódóan lenne egy kérdésem.
A Samsung Galaxy S5-tel egyelőre rendben működik az óra. Viszont a telefon jelezte tegnap, hogy a Samsung kuadta rá és frissíthető 6-os Androidra. Viszont itt korábban azt olvastam, hogy valakinek problémája volt 6-os Androiddal ha jól emlékszem Galaxy S7-tel.
Nincsen valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan? Merjük frissíteni a telefonon az Android rendszert vagy ne? Nem szerteném ha egy frissítés problémát okozna az óra/telefon kapcsolatban.
Köszi

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#954) Joe.36 válasza Donald12 (#953) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia, fentebb van egy link ott van 3 apk, bizonyos problémákra, én sem a gyári rendszert használom hanem az 1 Apk. mert nekem a gyári nem jelzi az sms-t. Frissítés meg úgyse jön. Asus Zenfone 2.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#955) Donald12 válasza Joe.36 (#954) üzenetére


Donald12
tag

Köszi, de jó lenne ha nem kellene variálni. A mostani Android verzión minden rendben működik, egyelőre inkább nem frissíten az Androidot. Abban valószínűleg igazad van, hogy az Alcatel nem fog frissítést kadni ...

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#956) Gyb001


Gyb001
senior tag

Új Blackberry.apk készült a 4pda-n

Támogatott telefonok:
BlackBerry Z10
BlackBerry Priv

Támogatott alkalmazások:
com.blackberry.hub
com.blackberry.calendar
com.blackberry.contacts

Egyéb cuccok a 4pda-ról

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#957) draco31 válasza Gyb001 (#956) üzenetére


draco31
veterán

Jók ezek a hátlapok, de maradok egyenlőre a digitálisnál. Kár, hogy az nem variálható.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#958) mpierre


mpierre
veterán

A lépésszámláló nagyon érdekes. Amire az i5 plus ~1200-t számol, arra az alcatel watch ~1800-t. Az 1200 közelebb áll a valósághoz.
Az alvásfázisokat meg nem tudja mérni. Zéró adat kerül ki belőle. Az i5 plus simán hozta az adatokat, hogy jól-e, nem tudom, mert - ugye - aludtam.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#959) Joe.36 válasza mpierre (#958) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem mérte, csak manuálisan el kell indítani. Méri a mély alvás mennyiségét.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#960) draco31 válasza Joe.36 (#959) üzenetére


draco31
veterán

Igen, azt valóban el kell indítani minden egyes alvásnál az órán. Ez kicsit zavaró, a másik karomon a MiBand automatikusan figyeli az alvást, nem kell külön indítani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#961) Donald12 válasza mpierre (#958) üzenetére


Donald12
tag

A lépésszámláló szerintem is többet mér, viszont nagyjából egyformán. Tehát arra mindenképpen jó, hogy az egyes napokat egymással összehasonlítsam. Pl. egyik este majd leszakadt a lábam, megnéztem az órát és kétszer annyit mentem mint máskor, így már érthető volt.

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#962) mpierre válasza Joe.36 (#959) üzenetére


mpierre
veterán

Aha. Ejj, azért ez nem túl "okos" megoldás, de jó tudni.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#963) Joe.36 válasza mpierre (#962) üzenetére


Joe.36
addikt

Mert ez nem igazi okos óra szerintem hanem inkább egy szép, sportos, óra, ami sok mindent tud de csak piciben, és ezen nem nagyon lehet változtatni.
De nekem nagyon bejött arra amire használom :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#964) draco31


draco31
veterán

Eddig is kiírta a napokat teljesen, hogy hétfő kedd, stb. Nekem most tűnt csak fel, pedig már 2 hónapja használom. :) Csak a digitális kijelzőt használom, nem a mutatósat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#965) Joe.36 válasza draco31 (#964) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is most tűnt fel pont ma :) , de nekem nem volt frissítés. Ráadásul én egyedi asus apk-használok hozzá.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#966) draco31 válasza Joe.36 (#965) üzenetére


draco31
veterán

Másfél hete frissitett kb. a programja, de az órát nem írta, hogy frissített volna. 14Q van az órán, az volt eddig is ha jól emlékszem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#967) Pystyke


Pystyke
tag

Na, hétvégén az én órám is feladta a harcot...
Nem veszi a töltést...
Szombaton leadtam egy ismerős informatikus boltban,
Van kapcsolata a telemax-al...
Kíváncsi vagyok mikor kerül haza a hűtlen...
Már most hiányzik a rezgéses ébresztés, meg az értesítések...
honor6 6-os androiddal, és mindig mutatta az értesítéseket...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#968) draco31 válasza Pystyke (#967) üzenetére


draco31
veterán

Nekem nincs gari, mert használtan vettem, és azt nem küldték vele, de fele annyi volt, mint az új. Ha nálam is előjön ez, akkor megoldom házilag majd a dolgot.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#969) Joe.36 válasza draco31 (#968) üzenetére


Joe.36
addikt

Hogyan ? Mert a szíj és a hátlapot is cserélni kell. Nekem szerencsére 1 év garis és nincs ilyen gondom még....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#970) draco31 válasza Joe.36 (#969) üzenetére


draco31
veterán

Arra gondoltam, hogy vékony vezetékeket, vagy szétbontott IDE kábelt valahogyan befűzök a szíjba egy kis megbontás után. Persze ez csak elmélet, addig meg sem próbálom, amig nincs baja. Sokat szerelgetek, igy minden eszközöm adott. Lehet igy majd annyi a vizállóságnak, de annyi belefér.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#971) Joe.36 válasza draco31 (#970) üzenetére


Joe.36
addikt

A szíjban van az NFC is... Szerintem nehezen megoldható szépen.reméljük se neked, se nekem nem kell... soha...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#972) Joe.36 válasza Gyb001 (#956) üzenetére


Joe.36
addikt

S7 Edge Apk várható lesz ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#973) draco31 válasza Joe.36 (#971) üzenetére


draco31
veterán

Igen ott van, de az nekem felesleges, pedig a mobilomban is van. Nem használtam még soha.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#974) Inferno1988


Inferno1988
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy 4.3-as androidnál korábbi verzióval működő telefonra rá lehet-e hangolni a kütyüt?
Abban az esetben, ha nem, akkor lényegében nem kapok értesítéseket, nem jelez, ha hívnak és ehhez hasonló funkciók nem lesznek elérhetőek, de akkor is van digitális órám, stopper, időjárás és hasonlók?
Egyelőre ugyanis nem tervezem lecserélni a telefonom, amin android 4.1.1 van, de annyira megtetszett most az óra, hogy gondolkodom a megvásárlásán, aztán, ha lesz új teló, akkor minden funkcióját elérem majd. :)

Köszi!

(#975) Joe.36 válasza Inferno1988 (#974) üzenetére


Joe.36
addikt

Tegyél fel egy újabb főzött romot :) ( XDA )

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#976) draco31 válasza Inferno1988 (#974) üzenetére


draco31
veterán

De az órát is csak akkor tudja beállítani, ha kapcsolódott egy telefonhoz, utána már megy telefon nélkül is. Időjáráshoz szintén kell a telefon. Tehát ha megveszed, akkor egy telefonnal mindenképpen be kell állítanod, mert az órán nem tudod az órát beállítani. Ez de furán hangzik. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#977) Joe.36 válasza draco31 (#976) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen addig semmit se tud, még órának se jó, fel kell tenni egy frissebb főzött romot és akkor minden menni fog.

Pl. [cyanogenmod]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#978) Joe.36


Joe.36
addikt

Most próbáltam ki S7 edge-vel, nálam az alap gyári programmal minden hibátlanul működik, az sms-t is jelzi . :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#979) Donald12 válasza Joe.36 (#978) üzenetére


Donald12
tag

Akkor talán meg lehetne próbálni az S5-re feltenni az automatikus frissítésben ajánlott 6.0 Androidot? Van rá némi esély, hogy működni fog az órával gyári programmal variálás nélkül? :F

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#980) Joe.36 válasza Donald12 (#979) üzenetére


Joe.36
addikt

Már annak is megy aki itt írta, nekem egyből ment, és minden megy :) gyári programmal!

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#981) kozma1986


kozma1986
tag

Üdv!
Az időjárást elindítva azt írja, hogy földrajzi helyzet meghatározása sikertelen. Ellenőrizze a beállításokat. Tud valaki megoldást rá?
Köszönöm!

(#982) siskad válasza kozma1986 (#981) üzenetére


siskad
őstag

Helymeghatározás be van kapcsolva a telefonon?

Xiaomi 13

(#983) kozma1986 válasza siskad (#982) üzenetére


kozma1986
tag

Már megoldódott, újra kellett indítani az órát. De azért köszönöm!

(#984) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Ha az órám csak bizonyos pózba állítva hajlandó tölteni, azaz tippemre megtört a szál kábel benne akkor az szerviz ugye? Telekomnál mennyi idő míg visszajön ha szervizes a hiba?

(#985) draco31 válasza kkdesign (#984) üzenetére


draco31
veterán

Igen, az szerviz.
Az időt nem tudom megmondani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#986) Joe.36 válasza kkdesign (#984) üzenetére


Joe.36
addikt

Cserélik a fél órát, a hátlapot és a szíjat, vagy egyszerűen küldenek egy másikat.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#987) j_szilard


j_szilard
csendes tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy érdemes-e kijelzőfóliát rakni az órára?
Ha igen milyet javasoltok és hol lehetne kapni,mert az ebay és amazon-on kívül sehol se tudtak ebbe segíteni?!

(#988) Joe.36 válasza j_szilard (#987) üzenetére


Joe.36
addikt

Én fél éve használom kb, semmi karc, sérülés, fólia nincsen.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#989) draco31 válasza j_szilard (#987) üzenetére


draco31
veterán

Felesleges rá, az enyém kap rendesen, de nincs karc rajta. Hamarabb kinyúlik majd az óra.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#990) j_szilard


j_szilard
csendes tag

Köszönöm a válaszokat Joe.36 , draco31
Akkor nem erőltetem a fóliát.

(#991) Joe.36 válasza j_szilard (#990) üzenetére


Joe.36
addikt

Ja a szíj előbb adja meg majd magát, mint itt olvasom :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#992) draco31


draco31
veterán

Most nem tudom eldönteni, hogy nekem is megtört-e a szalagkábel, vagy a töltő elektronikával van valami, vagy az akkuval.
Csütörtök este töltőre raktam, nem akart tölteni, jól megcsavartam a szíjat minden irányba, akkor sem. Leraktam, majd pár perc múlva felvillant a kijelző, és tölteni kezdett. Tegnap fél napot volt csak rajtam az óra, a többiben szinte mozdulatlan volt, és nem is nagyon kapott értesítéseket. Ma reggelre lemerült, vagyis jelezte, hogy éhes. Most töltőre rakva megint csak sokára kezdett el tölteni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#993) siskad válasza draco31 (#992) üzenetére


siskad
őstag

Legközelebb próbáld meg usb csatlakozóról tölteni, szerintem nem a szíjnak van baja. Ha ott rendesen tölt akkor a töltővel van gond.

Xiaomi 13

(#994) draco31 válasza siskad (#993) üzenetére


draco31
veterán

Volt laptop, power bank és telefon töltő is próbálva. Talán még az usb kábel lehet a hibás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#995) siskad válasza draco31 (#994) üzenetére


siskad
őstag

Akkor próbáld meg úgy, hogy laptoppal vagy powerbankkal kábel nélkül töltöd.

Xiaomi 13

(#996) draco31 válasza siskad (#995) üzenetére


draco31
veterán

Most a bankkal próbáltam, de semmi, esetleg csak felvillan a kijelző.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#997) Joe.36 válasza draco31 (#996) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem ázhatott be ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#998) draco31 válasza Joe.36 (#997) üzenetére


draco31
veterán

Működik rendesen amúgy az óra. Párát sem látok a kijelzőn, és hátul sem a pulzusmérőnél. Nem fürdöm vele, de izzadást azt kap, illetve ha nagyon sikerül összekoszolni, akkor lemosom, de nem nagy sugárral.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#999) Joe.36 válasza draco31 (#998) üzenetére


Joe.36
addikt

Akkor garancia szerviz ha van, vagy esetleg próbáld meg magad szétszedni, megnézni.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1000) draco31 válasza Joe.36 (#999) üzenetére


draco31
veterán

Gari nélkül vettem februárban 15 körül. Youtube-on van egy megoldás, de valószínűleg 2 vezetékkel fogom áthidalni a szalagkábelt valahogyan.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.