Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Joe.36 válasza draco31 (#1150) üzenetére


Joe.36
addikt

Reméljük hogy nem szálnak el az árakkal.....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1152) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Ha valaki olcsón megválna töltéshibás órájától, keressen meg privátban. Lényeg, hogy esztétikailag jó állapotban legyen, és ne legyen más hibája.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1153) draco31 válasza mekkGyver (#1152) üzenetére


draco31
veterán

Az enyém gondolom nem játszik, nekem alaplap hiba van, de a töltés jó, bár 2 csavarhely sérült

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1154) tl-x


tl-x
őstag

Enyém hibátlan 1 hónapos ha kell valakinek 25ert viheti.

(#1155) mekkGyver válasza tl-x (#1154) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ne vedd magadra, - csak a hirdetőoldalakat nézegettem - de miért adna valaki egy használt régebbi modellért többet, mikor az új GO garanciával már 23-ért kapható. Ráadásul abban már a töltés is jobban meg van oldva.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1156) tl-x válasza mekkGyver (#1155) üzenetére


tl-x
őstag

Csak feldobtam a labdát hátha valaki lecsapja. Nem is vagyok teljesen biztos benne hogy eladom. Egyébként meg az ár alkuképes és van rá gari. :))

[ Szerkesztve ]

(#1157) Joe.36 válasza tl-x (#1156) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem a régebbi Alcatel One Touch Watch sokkal szebb óra mint a Go, nekem már több mint fél éve megvan, nekem pont tetszik ez a töltés mód, szerintem ötletes, remélem nálam nem hal be.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1158) tl-x válasza Joe.36 (#1157) üzenetére


tl-x
őstag

Szerintem is szebb, nem cserélném le GO-ra. Viszont nekem kényelmetlen az óra sajnos.

(#1159) draco31


draco31
veterán

Nagyon élni akar a vekkerem, ezért kapott egy kis átalakítást. Nem tudom így mennyivel nől az élettartama, majd az idő megmondja, mennyit bír ilyen felhasználásra egy szétbontott IDE kábel. :DDD




ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1160) tl-x válasza draco31 (#1159) üzenetére


tl-x
őstag

Hát ez durva. :))

(#1161) Joe.36 válasza draco31 (#1159) üzenetére


Joe.36
addikt

Szép nunka :C nem zavar a kábel ha hordod ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1162) draco31 válasza Joe.36 (#1161) üzenetére


draco31
veterán

Észre sem veszem, hogy ott a kábel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1163) tl-x


tl-x
őstag

Ha esetleg valakit érdekel. Mégiscsak eladom. [link]

(#1164) nmy1212


nmy1212
tag

Sziasztok!

Tegnap felraktam tölteni az órámat, de nem voltam képes olyan pozícióba rakni hogy töltsön. :/
A saját kábelével semmi, más USB portokkal sem tölt csak ha mozgatom, de még úgy sem mindig.
Elérte a vég?

2015. decemberi vásárlás...

(#1165) Joe.36 válasza draco31 (#1162) üzenetére


Joe.36
addikt

Akkor jó :)

(#1164) nmy1212

Szerviz, Garanciában cserélik, valószínűleg az egész órát, vagy csak a szíjat , nekem szerencsére eddig semmi gond.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1166) BeetleBrain


BeetleBrain
csendes tag

Nemrég engem is utolért a szíj hiba.
Az óra T-s tartozék volt, ezért nem volt teljesen egyszerű a garancia intézése.
TMX szervizbe került ami javíthatatlannak minősítette azzal az indokkal hogy megszűnt az alkatrész utánpótlás. Adtak erről egy jegyzőkönyvet amiben kérték, hogy a T a saját készletéből biztosítson cserét. A gondok ott kezdődtek, hogy ők már nem forgalmazzák.
Mivel ingyenes tartozék volt, ezért pénzt nem tudnak visszaadni, de az utolsó ismert árán (~bruttó 45k) beszámították amit tetszőleges tartozék vásárlásra lehetett költeni.
Ha valakit érdekel egy egyszer kipróbált jbl charge 2+ akkor privátban jelentkezzen :)

Sajnálom, mert nagyon bejövős óra volt, de a fórumon olvasottak és az eladók elmondása alapján egyáltalán nem ritka hibáról van szó.

(#1167) nmy1212 válasza Joe.36 (#1165) üzenetére


nmy1212
tag

Köszönöm!

Már felvettem a kapcsolatot a szervizzel.

(#1168) kkdesign


kkdesign
senior tag

hali,

valamiféle úton módon életre lehet ezt lehelni pc-n? akár emulátor, vagy báááármi? a Weblap nem elég, mert nem csatlakozik az órához. Arra kéne hogy tudjak ébresztőt állítani, vagy ilyesmik. :)

[ Szerkesztve ]

(#1169) draco31 válasza kkdesign (#1168) üzenetére


draco31
veterán

Talán a Blueshack-al, ez egy android emulátor.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1170) -axxon- válasza BeetleBrain (#1166) üzenetére


-axxon-
tag

nekem se tudtak adni, csak az ujabb modelt. azt nem akartam elfogadni, kérdeztem nem-e lehet pénzt kapni helyette.
azt válaszolták mivel ajándék volt, max 1 ft tudnak adni.....

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#1171) tl-x


tl-x
őstag

Akinek iPhoneja van óvatosan frissítsen IOS 10-re!!!! Nem jól jelennek meg az üzik az órán, vagy fel se ismeri. :W

Újraindítottam minkét eszközt és újrapárosítottam. Most már kezeli az órát. Üziket még tesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#1172) tl-x


tl-x
őstag

Sajnos a messenger üzik nem jönnek át IOS 10-el! Kijelzi hogy valami érkezett de üres az értesítés. :W

(#1173) Joe.36 válasza tl-x (#1172) üzenetére


Joe.36
addikt

Használj egyedi apk-t olvas vissza....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1174) tl-x válasza Joe.36 (#1173) üzenetére


tl-x
őstag

IOS-re is van egyedi? Én hiszem és nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#1175) tl-x


tl-x
őstag

Hát ha nem jön gyorsan frissítés akkor kuka. Pont az értesítések volt a kedvenc funkcióm. 😔

[ Szerkesztve ]

(#1176) Joe.36 válasza tl-x (#1175) üzenetére


Joe.36
addikt

Mióta megvan nem jött és sztem nem is jön rá frissítés, ha vissza olvasol van kb 3 egyedi apk, azokat próbáld ki sorban, mindegy melyiket, nekem asus zenfone 2 segített.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1177) FіkuszKukіsz válasza Joe.36 (#1176) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

iOS-ról van szó.

Romanes eunt domus

(#1178) Joe.36 válasza FіkuszKukіsz (#1177) üzenetére


Joe.36
addikt

Értem akkor ezek szerint arra nem csináltak. Akkor ez van.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1179) tl-x válasza Joe.36 (#1176) üzenetére


tl-x
őstag

Androidos appok nem jok iphone-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1180) Joe.36 válasza tl-x (#1179) üzenetére


Joe.36
addikt

Tudom, gondoltam arra is készültek, de akkor ezek szerint nem. akkor nincs.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1181) Gyb001 válasza tl-x (#1175) üzenetére


Gyb001
senior tag

4Pda-n sincsen egyedi ios app. :(

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#1182) natë


natë
nagyúr

CM13 alatt miért nem látja az óra az üzenetváltás (sms) alkalmazást? Így a rezgés, jelzés sem működik.. :(((

(#1183) Mucsi14


Mucsi14
tag

Tud ja valaki honnan tölthetnék le olyan appot ami több értesítés kezel mint a gyári sajnos a 4pdan nem működik a link

(#1184) Gyb001 válasza Mucsi14 (#1183) üzenetére


Gyb001
senior tag

Van 4pda accom. Belépés után le lehet tölteni. Küld el a linket és letöltöm.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#1185) natë válasza Gyb001 (#1184) üzenetére


natë
nagyúr

Meg is oszthatod itt :R

(#1186) Gyb001 válasza natë (#1185) üzenetére


Gyb001
senior tag

Már 2 hónapja megosztottam :D
[link]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#1187) hatasu


hatasu
csendes tag

Tegnap szólt az edigital hogy végzett a szerviz, menjek már be az üzletbe.
Közölték hogy az órát nem lehet javítani, nincs több ilyen termék szóval cserélni sem tudnak. Az újabb fajtát felajánlották, de nagyon bénán néz ki. Szóval levásárlom inkább.
Szép volt, jó volt, köszönöm. Ennyi. :(

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#1188) tl-x válasza hatasu (#1187) üzenetére


tl-x
őstag

Hát ez jó hír. Most már várom hogy elromoljon. Vásárlási árát lehetett levásárolni?

(#1189) nmy1212 válasza hatasu (#1187) üzenetére


nmy1212
tag

Enyém is szervíz alatt van, nem tölt. Kíváncsi vagyok mit mondanak.

(#1190) hatasu válasza tl-x (#1188) üzenetére


hatasu
csendes tag

Igen az ÁFÁ-s vételárat.

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#1191) T_Stark


T_Stark
őstag

Használja valaki iOS 10 alatt?
Nálam mindig elveszíti a kapcsolatot ha ki-be kapcsolom a bluetooth-t, törölni kell és újra párosítani, minden alkalommal. Nem tudom hogy ez most az új iOS sara, vagy az óra szoftveré.

(#1192) twinkiecz válasza T_Stark (#1191) üzenetére


twinkiecz
tag

Nálam tökéletes minden ugyan úgy működik mint 9.x-el.

linktr.ee/twinkiecz

(#1193) tl-x válasza T_Stark (#1191) üzenetére


tl-x
őstag

Én is megszivtam iOS 10 frissitéssel. Ugyanigy nem ismeri fel, de a nagyobb baj hogy a messenger üzenetek olvashatatlanok az óran.

(#1194) tl-x válasza T_Stark (#1191) üzenetére


tl-x
őstag

Van egy régi iPhone 4s-em arra áttettem és azzal tökéletesen megy (9.x), csak a hívásokat nem jelzi. Alcatelnek kellene kiadnia egy új szoftvert ami kezeli iOS10 alatt is rendesen, jeleztem az értékelésnél nem tudom történik-e valami a háttérben. De én amint lehet megválok az órától.

[ Szerkesztve ]

(#1195) T_Stark válasza tl-x (#1194) üzenetére


T_Stark
őstag

9 alatt még nálam is minden jó volt, én is arra tippelek, hogy azért vannak a gondok mert ez a szoftver hivatalosan nem iOS 10 kompatibilis, remélem frissítik.

(#1196) tl-x válasza T_Stark (#1195) üzenetére


tl-x
őstag

Tegnap jött a 10.0.2-es iOS frissítés, gondoltam hátha helyreteszi. Ma már semmit se jelez az óra. :W

[ Szerkesztve ]

(#1197) tl-x


tl-x
őstag

(#1198) mpierre válasza tl-x (#1197) üzenetére


mpierre
veterán

Háááttt, ööööö.... Stílusosabb lenne, ha a kezével mutogatná az időt. :DDD (A halálcsillag jobb volt, bár ez is ugyanaz az ökoszisztéma immár.)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1199) tl-x válasza mpierre (#1198) üzenetére


tl-x
őstag

Apple Watchon a kezével mutatja. Az lesz a következő órám amit ez kipurcan. :)

(#1200) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

iPhone-on ha megnézem az akkumulátor használatot, akkor a teljes töltés óta eltelt időből több mint 50%-ban használatban volt a telefon. Gondolom az óra lehet mivel előtte ilyen nem volt. Ez ha jól vettem észre eléggé meríti az akksit. Nálatok is így működik? Érezhetően csökkent az akksi idő?
Egy Apple watch-al is így működne a kommunikáció?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.