Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) draco31 válasza Joe.36 (#800) üzenetére


draco31
veterán

Én is megvettem pár éve akciósan 400Ft volt csak. Később bele nézek jobban, hátha el van rejtve benne valami okosság.
Meg is van, meta adatokat kellett bepipálni a lejátszó bluetooth beállításaiban.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#802) tachikoma válasza hatasu (#793) üzenetére


tachikoma
aktív tag

"Letöröltem/tiltottam az alapértelmezett zenelejátszót, utána már működött."

Ezt mivel / hogyan csináltad?

(#803) Gyb001 válasza tachikoma (#802) üzenetére


Gyb001
senior tag

Torlés : root uninstaller
Letiltás: beállítasok -> alkalmazások -> zenelejátszó -> letiltás

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#804) hatasu válasza tachikoma (#802) üzenetére


hatasu
csendes tag

Ugyebár Huawei P7-en csináltam. Root nélkül.

Megkerestem a /device/system/app mappában a HwMediaCenter.apk fájlt és elkezdtem a telepítését. Ez az alapértelmezett lejátszó telepítője. Mivel a telepítés sikertelen lesz, ezért letiltja magát a programot is. Egy újraindítás nekem még kellett, utána minden klappolt.

Mindenes | Bármikor le tudok állni a szerencsejátékkal! Akarsz fogadni rá?

(#805) trivex


trivex
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen okosórát és egy HTC One M9-el használnám. Láttam, hogy van akinél nem működik ez, tönkremegy az, nem értesít, nem jelez, de mindig az a vége, hogy elégedettek vele. Na már most, én imádom az órákat és nekem az, hogy mutassa az időt az harmad rangú dolog, mert szivesebben olvasom le és nézegetem egy Fossil vagy Tissot óra számlapjáról az időt. Vannak olyan élethelyzeteim amikor nem tudom elővenni a telefonom, illetve el kell utasítanom egy hivást mert épp elfoglalt vagyok, viszont amikor keresnek az általában fontos, épp ezért elengedhetetlen, hogy ne vegyem észre, hogy jött egy e-mailem, vagy smsem, vagy messengeren egy üzenetem.
Tehát az lenne a kérdésem, hogy használható-e az óra az utóbb említett funkciókra, vagy vegyek ugyanennyiért egy órát, ami buta, de legalább szép és mindig megbizható? :)) :(
Köszi a válaszokat :)

(#806) draco31 válasza trivex (#805) üzenetére


draco31
veterán

Én ugyan csak 18-ért vettem használtan, de újra megvenném.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#807) Joe.36 válasza trivex (#805) üzenetére


Joe.36
addikt

Én újonnan vettem , még barátkozunk :) 40 napom van addig kicserélhetem másikra.

Óra szép, nagyon vízálló, ( Egyedi Usb port miatt ) jó kijelző még napfényben is, gyors, stabil, nem akad, nem fagy, nem indul újra, átlátható menü rendszer. 3 napot nálam simán kibír.

Hátrányok.

Zárt rendszer, nem cserélhető a szíj csak gyárira gyakorlatilag a fél órával együtt, nem minden telefonnal jelzi az sms-t ( Dual sim ) Akkor is bekapcsol ha nem szeretném, kabátban nálam önálló életet él... De jön a nyár :)

Egyébként szerethető kis kütyü, szép, olcsó áron, amit kell szerintem tudja.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#808) trivex


trivex
csendes tag

Köszi a válaszokat srácok! Az igazság az, hogy még mindig vacilálok, mert félek, hogy nem jelenit meg minden értesitést (pl sms). Maga az óra kivitelezése tetszik. Szeretem a szép órákat, és attól félek, ha megveszem a többi órámat nem fogom hordani és újabbakat sem fogok venni, csak modernebb smartwatch-ot :) Nagyon érdekelne egy olyan user aki HTC-vel használja, és elmondaná a tapasztalatait. Van 5letetek hol tudnám megnézni az órát realbe?

(#809) draco31 válasza trivex (#808) üzenetére


draco31
veterán

Egyébként egyszerű a dolog, megveszed valami webshopból, és ha nem tetszik nem működik, 8 napon belül vissza kell venniük ha jól tudom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#810) Diabo6 válasza trivex (#808) üzenetére


Diabo6
senior tag

Htc fórum?

(#811) Joe.36 válasza trivex (#808) üzenetére


Joe.36
addikt

[Itt] megveszed, ha nem jön be vissza viszed, csak neten rendeld.

/ Barátom mutatta hogy kinti kinai lehet talán, web shopban 10 dollár ez az óra /

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#812) Diabo6


Diabo6
senior tag

Nekem jelzi az sms-t, ahogy már írtam is itt a fórumon, viszont ma először be is ragadt az órán az értesítés. SMS-nél fordult elő eddig, most először. Egy óra ki/bekapcs eltüntette. Engem nem zavar, havonta max 2 db sms-t kapok...

(#813) draco31 válasza Diabo6 (#812) üzenetére


draco31
veterán

Nekem néha a messenger ragad be, nagyjából heti 1-2 alkalommal.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#814) Diabo6 válasza draco31 (#813) üzenetére


Diabo6
senior tag

Szerencsére azzal sem élek. Email, whatsapp, viber. Ezeknél hibátlanul működik. Illetve ugye az sms, amit "használok" még.

(#815) draco31 válasza Diabo6 (#814) üzenetére


draco31
veterán

Nekem email messenger nagyjából a repertoár. A hívás sosem ragad be, sms napi 1-2, de nem volt vele gond még.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#816) draco31


draco31
veterán

Telefon nélkül is ébreszt az óra? Csak mert kinyírtam a telefont, aztán 2 hét szerviz a kilátás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#817) dark33


dark33
újonc

Helló
Szerintetek?
http://www.telekom.hu/shop/termek/Alcatel+GO+Watch+okosora--ALC+GO+WATCH+BLACK?contractType=list_price&sku=jsku1754599855&gclid=CKu4yLKk_csCFRFmGwod62QGDQ

(#818) konzi


konzi
aktív tag

Hogy vissza talaljak...

[ Szerkesztve ]

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#819) oszy


oszy
veterán

Nagyon megtetszett ez az óra. Szeretnék kipróbálni egyet.
Amiket még néztem az a Pebble Classic (ez árban nagyon jó), Moto 360 (ez már kicsit több, mint amit rászánnék), és az Alcatel.
Nehéz a döntés. Ha a pénzt nézem, akkor Pebble. Ha funkciót és kinézetet, akkor a Moto és Alcatel.
Az Alcatel ára elfogadható és kb. úgy néz ki, mint a Moto. Na és a fémház is nagyon tetszik!
Viszont írnak negatívumot a szíjba épített csatlakozóról és a kijelzőről.
Esetleg használtat keressek ismerkedésre?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#820) Joe.36 válasza oszy (#819) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem ilyen van, a kijelző nagyon szép, a szíjba épített usb csati meg tuti hogy soha nem fog beázni. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#821) oszy válasza Joe.36 (#820) üzenetére


oszy
veterán

És a tartóssága? :) Érdemes még ilyet venni? vagy ez nem olyan, mint egy telefon pl.? Támogatottság vagy hasonló dolog.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#822) siskad válasza oszy (#819) üzenetére


siskad
őstag

Én az Alcatelt cseréltem le Pebble Classic-ra, nekem ez jobban bejön, sokkal testreszabhatóbb, mint az Alcatel. A Pebble-re van több ezer watchface, több száz app, és most már nem csak 8 program lehet az órán. Az Alcatelre egy appot sem tudsz telepíteni. Nekem még az is fontos volt, hogy az üzenetekre tudjak válaszolni, amit az Alcatel nem tud. Az Alcatelt én egy sportórának érzem inkább és én ezt nem tudtam kihasználni, ezért váltottam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#823) Joe.36 válasza oszy (#821) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem arra kellet hogy jelezzen bizonyos dolgokat, és szép legyen, és nagyon vízálló, igen sport óra, én ezért vettem :) nem lehet rá semmit telepíteni, csak háttér képeket, de nagyon gyors, stabil rendszer. ( időnként jönnek frissítések rá )
Alap dolgokat tudja.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#824) oszy válasza Joe.36 (#823) üzenetére


oszy
veterán

Letölteni én sem akarok igazából ilyen háttereket vagy hasonlókat, de az üzenetekre jó lenne válaszolni ott :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#825) Joe.36 válasza oszy (#824) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem arra pici az óra, arra a telefont használom, annyira már nem jó a szemem.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#826) Joe.36 válasza oszy (#824) üzenetére


Joe.36
addikt

Itt vannak [1] [2] hátterek. Nekem az óra külseje tetszett meg és az ára.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#827) konzi válasza oszy (#819) üzenetére


konzi
aktív tag

En pont most valtottam pebble classicrol. A pebble egy hetet bir kb DE iszonyat konnyen karcolodik es eleg benan nez ki :(
Amiket altalaban oraban hasznalok az kb minden benne van egy Huawei zeroban is..

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#828) oszy


oszy
veterán

(#827) konzi:

siskad most cserélte le pebble-re, te meg azt alcatelre...
egyre nehezebb :D

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#829) siskad válasza oszy (#828) üzenetére


siskad
őstag

Írtam PÜ-t. :)

Xiaomi 13

(#830) konzi válasza oszy (#828) üzenetére


konzi
aktív tag

Ki kell probalni es kinek mi a fontos.. modern forma vagy kisse avitt de telepitheto programokkal. A legnagyobb pozitivuma a pebblenek hogy 50m ig vizallo!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#831) oszy válasza konzi (#830) üzenetére


oszy
veterán

És a válasz lehetőség... szerintem. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#832) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Samsung s7 edgével hasznàlja valaki?
Mert el se indul! :W

(#833) Joe.36 válasza xabolcsy (#832) üzenetére


Joe.36
addikt

NFC vel próbáld csatlakoztatni, a szíj oldalán van .

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#834) xabolcsy válasza Joe.36 (#833) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Nem nyert!
Nem vesz valaki egy órát :DDD

(#835) oszy válasza xabolcsy (#834) üzenetére


oszy
veterán

Add olcsón ;) :P

Felladod? :) Mármint a próbálkozást. :B

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#836) Joe.36 válasza xabolcsy (#834) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem egyből ment Asus Zenfone 2 . Program fent van ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#837) xabolcsy válasza Joe.36 (#836) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Persze! Várok egy frissitésre hátha megoldja.
6.0 miatt lehet a bibi, pedig g4 alatt szépen ment.
Nem adom várakozó üzemmód :DD

(#838) Joe.36 válasza xabolcsy (#837) üzenetére


Joe.36
addikt

Lehet nekem még 5.0 van mostanában jön a 6.0 remélem nem lesz gond....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#839) Pityukaka


Pityukaka
tag

G3-mal használom az órát nagy megelégedéssel. Viszont ez az Alcatel Move alkalmazás iszonyúan meríti az amúgysem aksibajnok telefonomat. Az alkalmazásnak mindig futnia kell,hogy működjenek az óra funkciói? Pl.alvásfigyeléshez kell? Mert az alkalmazás képes éjszaka 50%-ot leszívni a telómból..

(#840) bisti79 válasza tjb007 (#22) üzenetére


bisti79
tag

(S)(/S)

(#841) oszy


oszy
veterán

Használja itt valaki iPhone-al? :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#842) -axxon- válasza oszy (#841) üzenetére


-axxon-
tag

én
iphone 6s

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#843) oszy válasza -axxon- (#842) üzenetére


oszy
veterán

Leírod mi az ami nem működik? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#844) -axxon- válasza oszy (#843) üzenetére


-axxon-
tag

nekem minden működik.
előtte iphone 6 volt, azzal is minden jó volt.

ahogy olvasgatom androidosoknak szokott gebanc lenni.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#845) oszy válasza -axxon- (#844) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm!

Egy kicsit a töltés miatt tartok tőle. Nem tudom mennyire lehet tartós ez a fajta megoldás.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#846) -axxon- válasza oszy (#845) üzenetére


-axxon-
tag

december óta használom, festő vagyok, tehát azért időnként kap szegény)

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#847) Gyb001 válasza -axxon- (#846) üzenetére


Gyb001
senior tag

a rácseppent festéket hívítóval mosod le? :DD Hogy bírja az óra a hívítót ?

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#848) -axxon- válasza Gyb001 (#847) üzenetére


-axxon-
tag

a vizes festék simán lejön zuhanyzás alatt)
oldószeresnél meg kesztyűt húzok.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#849) Joe.36 válasza oszy (#845) üzenetére


Joe.36
addikt

Viszont pont emiatt nem is ázik be :K

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#850) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!
Ezek a hátterek ingyenesek amik dropba vannak? simán tölthető?
Valaki meg tudja mondani mekkora pontosan a kijelző átmérője?(a fém tok nélkül)
A széle jól látom hogy lefele íves a kijelzőnek? fóliát vennék rá az miatt kérdezem...
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.