Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) siskad válasza silvergod (#850) üzenetére


siskad
őstag

Igen, teljesen ingyenesek.

Xiaomi 13

(#852) Joe.36 válasza silvergod (#850) üzenetére


Joe.36
addikt

Gyakorlatilag bármit betehetsz háttérnek. Én fólia nélkül használom, és eddig semmi karc sérülés, pedig kapott már.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#853) draco31 válasza silvergod (#850) üzenetére


draco31
veterán

39.17mm

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#854) silvergod


silvergod
őstag

Köszi Mindenkinek! :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#855) LaciMaci84


LaciMaci84
csendes tag

sziasztok, segítséget kérnék. Szombat óta vagyok boldog tulajdonosa ennek az órának. Egy Redmi1s teloval használom. Olyan gondom van, hogy sokszor szakad meg a kapcsolat a teló és óra között, pedig pár centire van tőle, olykor egymás után többször is, és sokszor akár 20 perc is eltelik mire újra csatlakozik. A telefon beállításai elvileg jók az órán meg nem lehet BT-t állítani. A segitséget előre is köszönöm.

(#856) draco31 válasza LaciMaci84 (#855) üzenetére


draco31
veterán

Telefon rég volt újraindítva?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#857) Joe.36 válasza LaciMaci84 (#855) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam Zenfone 2 engedélyezni kell a program futását + engedélyezni bt megbízható eszközként, esetleg próbálj egy újra párosítást.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#858) siskad válasza LaciMaci84 (#855) üzenetére


siskad
őstag

Én a MIUI rendszerre tippelnék. Nekem volt fent a telefonomon MIUI rom, és pont ugyanígy működött vele, ahogy leírtad. Én nem találtam rá megoldást. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#859) LaciMaci84


LaciMaci84
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Igen többször volt újraindítva/csatlakoztatva. lehet mondasz valamit mert korábban egy Sony SW2-t használtam azzal is csinálta de azon túl adtam mert nem tettszett túl nehéz volt, de azzal azonnal újracsatlakozott. Ennél meg akár 15-20 perc is eltelik amíg újracsatlakoznak. Köszönöm a válaszokat azt hiszem megyek a _MIUI forumra, hátha találok megoldást, a telot nem akarom lecserélni.

(#860) Mephistoone válasza LaciMaci84 (#855) üzenetére


Mephistoone
senior tag

nekem azóta megy rendesen amióta 4.1 bt van a telómban. azelőtt lg g pro 2 és redmi note 2 volt. mind a 2 nehezen csatlakozott... bt 4.0 van mind a kettőben

(#861) draco31 válasza Mephistoone (#860) üzenetére


draco31
veterán

Nálam 4.0 van, és nincs ilyen gond. Bár Alcatel az is, szóval lehet a rokoni szálak miatt stabil. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#862) laccczka


laccczka
tag

Ilyen órácskát keresnék megvételre.
Csak garanciás érdekelne. ;)

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#863) Diabo6 válasza laccczka (#862) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ehun van egy :D

(#864) laccczka válasza Diabo6 (#863) üzenetére


laccczka
tag

Na pont ettől szeretnék olcsóbbat :D

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#865) RAZERXX


RAZERXX
tag

szép estét !
hívás elutasítása után lehet előre beállított sms küldeni ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#866) siskad válasza RAZERXX (#865) üzenetére


siskad
őstag

Sajnos nem.

Xiaomi 13

(#867) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok !

A feltöltést hogyan jelzi ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#868) draco31 válasza RAZERXX (#867) üzenetére


draco31
veterán

Akkor tele kék, és nincs a villám jel az akkuban ha jól emlékszem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#869) Diabo6 válasza RAZERXX (#867) üzenetére


Diabo6
senior tag

És kiírja, hogy 100% :)

(#870) RAZERXX válasza Diabo6 (#869) üzenetére


RAZERXX
tag

az óra vagy a telefon ?

óráról az értesítéseket ha megnézem hogyan lehet törölni ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#871) siskad válasza RAZERXX (#870) üzenetére


siskad
őstag

Óráról sehogy, nem tűnik el, még meg nem nézed a telefonon.

Xiaomi 13

(#872) karzol32 válasza RAZERXX (#867) üzenetére


karzol32
csendes tag

Ha bekapcsolt állapotban töltöd akkor addig amíg eltűnik a villámjel.
Ha kikapcsolt állapotban (én így szeretem) akkor százalékban mutatja. 100%

(#873) Donald12


Donald12
tag

Érdekes ...

[link]

MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

(#874) Diabo6 válasza Donald12 (#873) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen. Leírja, hogy milyen tervek voltak és hogy végül maradtak az egyszerűnél. Nem értem miért jó ez. Talán ha kiadna rá más felépítésű szoftvereket... :U

(#875) #34642176


#34642176
törölt tag

Üdv!

Windows phone támogatott lett már?

(#876) siskad válasza #34642176 (#875) üzenetére


siskad
őstag

Úgy tudom nem.

Xiaomi 13

(#877) Joe.36 válasza #34642176 (#875) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem és szerintem nem is lesz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#878) T1k3


T1k3
tag

Nálam újabban nem jönnek meg az értesítések, csak a hívást jelzi. (v1.3.18, 14Q)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#879) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Azért borzasztó h nem birnak kiadni egy 6.0-hoz frissítést.
Ott áll a szekrényen :W

(#880) Nundee K. válasza xabolcsy (#879) üzenetére


Nundee K.
tag

Honor 6 MM-val rendben működik. ;)

(#881) Diabo6 válasza T1k3 (#878) üzenetére


Diabo6
senior tag

Lenovo p70, htc rommal is működik minden.

(#882) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Akkor eladom ezt a sza. S7 edget :DDD
Megy fel az apróra így nem sok haszna van.
Pedig szerettem!

(#883) Viper26


Viper26
nagyúr

Ennél van "always on" kijelző?

Mennyire vagytok elégedettek vele?

Pixel 7 | FR955

(#884) siskad válasza Viper26 (#883) üzenetére


siskad
őstag

Nincs.

Xiaomi 13

(#885) Joe.36 válasza xabolcsy (#882) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem 5,0 van most 6.0 nem működik ezek szerint, vagy csak bizonyos típusok esetén ?

Viper26

Én nagyon megszerettem, vízálló, szerintem nagyon szép, amit nekem kell azt tudja, gyors, stabil, egyszerű, + nagyon erős a rezgése :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#886) siskad válasza Joe.36 (#885) üzenetére


siskad
őstag

Szerintem csak bizonyos típusoknál, mivel nálam 6.0-val rendesen működött az óra.

Xiaomi 13

(#887) mistvan68 válasza Joe.36 (#885) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Eddig én is bíztam a vízállóságában,de sajnos 11 hónaposan egy meleg vizes gyógyfürdőben csúnyán beázott.
Előtte viszont soha nem vettem le, ha fürödtem és bírta.Úgy látszik a sós vizet nem kultiválta.
Tele volt vízzel mikor szétszedtem,tönkre is ment a kicsapódó sótól.Ráadásul ebben az akku fixen be van forrasztva,ezért nagyon óvatos szétszedést kíván.
Még jó,hogy 7.000Ft-ért tudtam venni egy klónt,aminek a szíja volt elszakadva,így meggyógyult.
Szóval csak óvatosan a vízzel!

Üdv.István

(#888) Diabo6 válasza mistvan68 (#887) üzenetére


Diabo6
senior tag

7000 (ejtsd hétezer) Ft-ért tudtál venni egy ilyen órát szakadt szíjjal???? :Y
Jó vétel volt.

(#889) mistvan68 válasza Diabo6 (#888) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Igen, 7.000Ft-ért(hétezer magyar forint) és posta természetesen.
De,ha elmentem volna érte,akkor 5.000Ft-ért adták volna oda, de így sokkal több lett volna a a benzin.
Viszont, mivel leszakadt a szíj végéről a töltő csatlakozó,ezért az én komplett hátlapom került rá a szíjjal együtt,mert ez egy egység.Csak szíjat nem tudsz cserélni rajta,mert egyben van a hátlappal.
Nagyon óvatosan kell kezelni az óra belsejét,mert mint mondtam az akku fixen be van forrasztva és ahhoz, hogy eltávolítsd az akkut három apró csatlakozót kell először izolálni a NYÁK-tól.Ráadásul ESD felszerelés sem árt,ha van,mert a sztatikus feltöltődés azonnal hazavágja az elektronikát.
Csak azért vágtam így bele,mert olyan helyem dolgozom,ahol ezt megtudtam csinálni.

Üdv.István

(#890) Joe.36 válasza mistvan68 (#887) üzenetére


Joe.36
addikt

Helló egy ismerősöm drága CAT szuper mindent kibíró okos telefonja ment tönkre egy gyógyfürdőben pontossan ugyanígy, úgyhogy melegen nem ajánlott így használni. De a sima vizet ami nem forró azt bírja, minden edzés után a zuhanyozást stb...

siskad

Remélem nálam nem lesz ilyen gond. Asus Zenfone 2.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#891) mistvan68 válasza Joe.36 (#890) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nem tudom mi lehetett a pontos oka a beázásnak, de inkább a só és a mélyebben való vízbe merülés együttesen.Gondolom ezt azért,mert otthon a kádban még melegebb vízben fürdök nap,mint nap a gyógyvíz hőmérsékletétől,de ott nincs só a vízben és nem merült mélyebbre az óra a kádban,mint 30cm.
A gyógyfürdőben pedig 50 és 70cm körüli mélységig is merülthetett legalább 15-30 percig,amikor észrevettem a kezemen az órát.Korábban ilyen fürdőben mindig levettem,mert egy Lg G watch R órám hasonlóan hibásodott
meg a vízbe való merítéstől,de azt nem érte sós víz.Szóval szerintem a tapasztalataim alapján ezek nem tudják az IP67-es védettséget egyáltalán.(0,15m-1m-ig 30 perc max.)
Viszont,hogy pozitív tapasztalatot is mondjak van egy Samsung Galaxy Gear2 órám is és az már 1,5 éves,de kibírta egy évvel ezelőtt azt,amit az előző kettő nem,még a sós vizet is.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#892) Joe.36 válasza mistvan68 (#891) üzenetére


Joe.36
addikt

Én csak zuhanyozásban használtam, gyógyfürdő ha lesz akkor leveszem :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#893) Pystyke válasza Joe.36 (#892) üzenetére


Pystyke
tag

Én azért szoktam levenni zuhanyzáskor,
Mert a vízcseppeket yomásparancsnak érzékelte, és
Hol a telefont kezdte el keresni,
Hol a zenét kapcsolta be rajta,
Hol meg alvásmonitorozott zuhany végére...
Be nem ázott, de azért ez zavaró tud lenni...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#894) Joe.36 válasza Pystyke (#893) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen így pontossan van.... :) Én addig ki szoktam kapcsolni

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#895) Gyb001


Gyb001
senior tag

Végre sikerült regisztrálnom 4pa.ru ra.
WatchFacek, és néhány modolt apk(több alkalmazás értesítését továbbítja), amint találok valami hasznosat föltöltöm ide.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#896) Gyb001


Gyb001
senior tag

Ha valakienk van kedve elvileg ez alapján csinálhat ilyen moddolt alkalmazást

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#897) Diabo6 válasza Gyb001 (#895) üzenetére


Diabo6
senior tag

Hogy tudtál regisztrálni? Én is próbálkozom már egy ideje.

(#898) Gyb001 válasza Diabo6 (#897) üzenetére


Gyb001
senior tag

Munkatársam nagyapja tud egy kicsit oroszul. :D

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#899) Joe.36 válasza Gyb001 (#895) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm :) ! Az első apk-t felraktam asus SMS, táviratok, kate mobil pro, Vkontakte, robird Twitterre, aqua mail pro.apk Asus Zenfone 2 és jelzi az smst végre ! :D :R

Melyiken van valami jó WatchFacek ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#900) Gyb001 válasza Joe.36 (#899) üzenetére


Gyb001
senior tag

Előbb sajnos hülyeséget írtam, Nem watchface, Hanem háttérkép.
Az apk-ban benne van több féle watchface, de az órán nincsen.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.