Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok, ha a nem töltős felénél a szíjnál ahol csatlakozik az óratestben a fekete rész jelentősen eltörött, valamint másik felén elvált a piros részétől a ragasztás, akkor ezeket javítják/cserélik garanciában? :/ 2. évében van.

(#1402) mistvan68 válasza kkdesign (#1401) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Veszett fejsze,mert csak 1 azaz egy év garancia jár az órához.
Egyébként,mivel nem garis,Te is meg tudod ragasztani.Loctite406 megfogja,én is ezzel ragasztottam meg az enyémet.

Üdv.István

(#1403) kkdesign válasza mistvan68 (#1402) üzenetére


kkdesign
senior tag

T-mobile-os, 2 év garancia, ezért volt drágább a telekomnál anno. Kérdeztem hogy mi számít tartozéknak, azt mondták hogy egész órához tartozik mivel a szíj nem cserélhető. Ma leadtam egy gsm boltban ami alcatel partner, viszik tmxhez, de valszeg nem rendeltetés szerű használattal dobják, de aztmondta a srác hogy jóeséllyel csere :)

(#1404) lacccca válasza Ricardo (#1389) üzenetére


lacccca
csendes tag

Xiaomi Redmi 3S android 6

(#1405) mistvan68 válasza kkdesign (#1403) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Legyen szerencséd!
Viszont én már túl vagyok ezeken.Négy darab ilyen Alcatel órához volt-van szerencsém.Ebből kettő Telekomos vétel volt, a másik kettő nem.
Az első órát egy Alcatel Idol3 mellé kaptam,de külön opcióban.A két termék együtt 109.990Ft volt, 2015.06.14-én.Az óra tönkrement 14 hónaposan,TMX visszadobta,mert csak egy év garancia van rá,de Telekomhoz lett beadva 2016.08.01-én.Külön garancia papírja volt az órának és külön a telefonnak.Az óra garanciája egy év volt, a telefoné kettő.
Egy szintén Telekomos óra,amit tavaly vettem augusztusban 4 hónaposan szíjhibával tönkrement júniusban.Először nem találtam a garanciapapírt,de aztán meg lett.Július elején szintén beadtam Telekom partnerhez,akik továbbküldték TMX-hez. Mivel az óra 14 hónapos volt már nem él a gari,csak egy év van rá közölték.
De ettől jóval drágább órával is megjártam,amit szintén a Telekomnál vásároltam,amire szintén csak egy év garancia volt.Ez egy LG G Watch R óra volt,amit 69.000Ft-ért vettem.Két hónaposan tönkrement és visszadobták,hogy víz ment bele.Víz közelében sem voltam vele,maximum a kezem izzadtsága okozhatott valamit.Abban egy gyárilag sérült gumitömítés okozta a problémát.Mondjuk ezt a békéltetőn keresztül visszapereltem,de előtte volt egy pár beszélgetés az illetékesekkel.
Szóval imádkozz,mert nem lesz egyszerű a dolgod!

Üdv.István

(#1406) kkdesign válasza mistvan68 (#1405) üzenetére


kkdesign
senior tag

Hát féligmeddig lett. Bocsi hogy csak most válaszolok csak eltűnt a topic a kedvencek közül, aztán elfelejtettem. Kaptam egy papírost hogy javíthatatlan és menjek vissza ahol vettem. Visszasomfordáltam a telekomhoz, ahol tájékoztattak, hogy nem nem adnak vissza pénzt, mert lehet hogy van raktáron valahol. De 2 nap mire kiderítik, hogy van e valahol és ha nincs akkor vagy belekalkulálom másik termékbe vagy akkor adják vissza az árát. Híhetetlen. 2 ilyen sz@rom ment tönkre, és rámsóznának egy 3.-at. Cserébe hogy megint egy bonyolult telekomos ügyem lett, meg nekem csak bonyolult van, más üghyekben is, ezért most elszállt a cérna, és mindenkit bemártottam normális és korrekt reklamációba :D Aztán mondta azt is hogy ennyi galiba után más rájukborította volna az asztalt, én meg normálisan megfogalmaztam nekik mik voltak a problémáim. Végén a srác megkérdezte, hogy 26 év alatti vagyok-e mondtam hogy igen, mert akkor bekapcsolja nekem a diákoknak szóló 2gb-os plusz internetet :D így végre mehet waze a telón :)

[ Szerkesztve ]

(#1407) mistvan68 válasza kkdesign (#1406) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Örülök,hogy sikerült.
Mondtam,hogy nem lesz egyszerű.

Üdv.István

(#1408) kkdesign válasza mistvan68 (#1407) üzenetére


kkdesign
senior tag

Sikerült teljesen az egész. Pénz vissza. Üygintéző megint félretájékoztatott... És ezért várnom kellett 2 napot. De tegnap végre egy hozzáértőbbhöz hívott a rendszer. Xiaomi amazfitre váltottam. Este nyomkodtam, az is egész jó cucc, ott az óratestben van a töltő csatlakozó, és az már sokkal jobb :)

(#1409) mistvan68 válasza kkdesign (#1408) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Akkor boldogság.Rendben.
Én is nézegettem,de Ios alatt nincs túl sok számlap és importálni sem lehet csak droidná,legalábbis jelenleg.
Ezért maradok az Alcatel watch-nál,kettő van működőképes,amit átalakítottam az orosz oldal mintájára,de sajátos módon,ami a rossz töltést illette.
Meg van még hozzá még további két akkum és szíjam is.Egy darabig remélem kitart.(Úgy 10 évre gondoltam... :D )

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#1410) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki az órát IOS11 alatt?

Üdv.István

(#1411) Fricy78 válasza mistvan68 (#1410) üzenetére


Fricy78
tag

Szia. Igen. Napi használatban van IOS 11 alatt is, teszi a dolgát szépen.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#1412) mistvan68 válasza Fricy78 (#1411) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Köszönöm az infót.Akkor frissítek én is IOS11-re.

Üdv.István

(#1413) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Srácok!
Az sms-ek fogadása androidod, még mindig hibádzik nálatok is?
Mit lehet kezdeni ezzel?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1414) T_Stark


T_Stark
őstag

Nos, úgy néz ki az enyémet is utolérte a vég. Megtört a kábel a szíjban.
Eddig még ha kicsit megmozgattam töltött, most viszont már egyáltalán nem...
A support is egy nagy nulla volt rá, szóval azt hiszem életem utolsó Alcatel terméke volt. :U

(#1415) T. I.


T. I.
senior tag

Sziasztok!
Viber és jófogás értesítések megjelennek ezen az órán?

(#1416) Fernet válasza T. I. (#1415) üzenetére


Fernet
senior tag

Szia.

Viber megy, a másikat nem próbáltam.

(#1417) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Sziasztok

Amikor megjelent akkor kaptam a kütyüt, nagyon szép, ezért alkalmakra vettem fel. Minimális használat ellenére töltővezeték szakadása lett!?. Átnéztem a szakirodalmat és egész egyszerűen - az orosz próbálkozáshoz hasonlóan - sikerült megcsinálnom. Finommechanikai kézügyesség javallott.

(#1418) Fernet


Fernet
senior tag

Na, azt hiszem sikerült kinyírnom véglegesen az órát.

Valahogy a mai napom reggel óta olyan, hogy jobb ha nem kezdek neki semminek, mert az balul sül el, mégis nekiálltam nemrég az orosz módszerrel meghekkelni az órát. Nem tartom magam totál bénának, de valamit biztos elkeféltem, mert meg sem nyikkan azóta.

Jó ideje már, hogy tönkrement a szíjban a töltővezeték, sokáig pihent a fiókban, gondoltam ennek végetvetek, mert magát az órát szeretem.

De mi a fenét csinálhattam rosszul?

(#1419) mekkGyver válasza Fernet (#1418) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ez Zalakerámiás járólap? :D
Van, hogy pár percet várni kell, ha csontig le volt merülve. Nincs USB-s árammérőd? Azzal lehetne látni, hogy vesz-e fel valami kis villanyt, vagy nem.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1420) Fernet válasza mekkGyver (#1419) üzenetére


Fernet
senior tag

Ragno rovere, valami olasz márka. :)

Közben sikerült a művelet, életre kelt az óra, fel is töltődött 100%-ra, minden funkció működik, csak valami normális töltési rendszert kell kitalálnom, mert egyelőre lóg ki az órából a kábel ami nem túl dizájnos. :)

(#1421) mekkGyver válasza Fernet (#1420) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Én barkácsoltam kollégámnak egy egész masszív megoldást, majd megkérem, hogy fotózza le.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1422) mekkGyver válasza mekkGyver (#1421) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Találtam róla fényképet (de itt még nincs szépen "dobozolva").

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1423) Fernet válasza mekkGyver (#1422) üzenetére


Fernet
senior tag

Köszi! Valami hasonló megoldáson gondolkodom én is.
Ha kész lesz teszek fel róla képeket. :)

(#1424) tyukee


tyukee
csendes tag

sziasztok! nekem is haldoklik a szíj! ilyen csodatöltőt dobozolás nélkül nem vállalsz véletelenül legyártásra? jól jönnek. műszakilag analfabéta vagyok... én csak használom.

mindíg csak előre...

(#1425) banofeca


banofeca
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy ilyen órát, direkt olyat ami nem jó, nagyon pici pénzért. Csináltam hozzá egy "dokkolót", megpróbálom közzétenni gondolatébresztőnek. Tudom, a plexi és a mérőtű nem standard háztartási kellék de ötletnek talán jó.

(#1426) banofeca


banofeca
csendes tag

Szóval a képek...

(#1427) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Lehet még valahol ilyen órát kapni?

(#1428) mistvan68 válasza Diabo6 (#1427) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Itthon nem nagyon találsz,mert kifutott.De eBay-on van "brand new".
Viszont az a javaslatom,hogy csak akkor vegyél akár újat,akár használtat,ha a szíjban lévő szálszakadás hibáját majd tudod orvosolni,ahogy a korábbi képeken is látszik.
Ugyanis ez a hiba teljesen biztos,hogy bekövetkezik,ha napi szinten hordod majd.Újnál kb.12-15 hónap után,használtnál pedig a használtság függvénye alapján.
Nekem volt két teljesen új és egyik szíja sem bírta 14 hónapnál tovább.Viszont én megoldottam magamnak az átalakítást és így van két órám,amiből az egyiket napi szintem hordom, a másik meg tartalék,amire havonta rátöltök.
Egyébként,ha ez a hibája nem lenne nagyon jó órának mondanám.Én iPhonnal használom és tökéletesen teszi a dolgát a legújabb Ios-el is.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#1429) Diabo6 válasza mistvan68 (#1428) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszi a választ. Volt anno egy ilyenem, nagyon szerettem, de kihasználatlansága miatt eladtam. Megbántam. Most újra hasznát venném.

(#1430) fbarbara0113


fbarbara0113
újonc

Sziasztok! :) Szerintetek 50.000 Ft alatt milyen okosórát érdemes megvenni? Köszi a választ. :))

[ Szerkesztve ]

Adatgyűjtés okosóra fogyasztói elfogadásához: https://corvinus.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_41o3BBGpgtheUKx

(#1431) mekkGyver válasza fbarbara0113 (#1430) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Huawei watch használtan :)

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1432) H2o-pok válasza fbarbara0113 (#1430) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nekem tegnap jött egy ilyen.
[link]

46ezer volt, spanyolból 6nap alatt. Nagyon szép óra és full vizálló, ami még azért ritka 1 smart watch nál. Itthon 60ezer körül van. 5-6 napot bir az akksi.

Vagy egy Huawei W1. Azt meg most találtam (1 hónapig vadásztam) használt, 1 év garival. Ez viszont mégszebb. De van most HV n egy 38ért ami jó ár. Én néztem az is szép állapotú.

(#1433) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Ja. Komplett hátlapot szijjal lehet kapni valahol? Van egy ilyen órám teljesen szakadt a szalag benne. Vagy nem lenne valakinek egy órahibás aminek jó a töltöje?

(#1434) mekkGyver válasza H2o-pok (#1433) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Szerintem olyat nem fogsz találni, mivel szinte minden óránál előjön ez a hiba. Ha meg mégis a panel pusztulna valakinél, az már tuti vett egy töltésbajosat és megcsinálta(tta). Alakítsd át te is a töltését és használhatod még kicsit, amíg szoftveresen ki nem fut...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1435) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Gondoltam hogy barkácsolni kell.
Akkor Valaki meg tudná mondani hogy az órán a 4 érintkezőből melyik a + és - ? Vagy egy fotót linkelni róla?
Köszi

(#1436) mekkGyver válasza H2o-pok (#1435) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

1418 hsz. A bal szélső a plusz, a készülékház a mínusz.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1437) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Sziasztok!
Ez az óra működik normálisan más telefonaokkal is?Nem csak Alcatel lefefonokkal?Nekem egy Samsung A5 2017 van.Köszönöm.

(#1438) Fernet válasza Kajla5 (#1437) üzenetére


Fernet
senior tag

Szia!

Nálam egy Samsung Note 4-hez kapcsolódik minden gond nélkül már több mint két éve.

(#1439) Kajla5 válasza Fernet (#1438) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Nagyon filózom ezen az órán.Most egy Cogito Classic órám van de legutóbb Android 5-el működött normálisan.Most Android 8 van a telefonon és pont az nem működik rajta amiért megvettem, a hívás jelzés nem megy rajta.

(#1440) mekkGyver válasza Kajla5 (#1439) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Hát, a Cogitonál minden jobb, az az óra volt az egyik legnagyobb csalódás a kütyüim közül. Semmilyen paramétere nem hozta azt, amit ígért. Szerencsére visszavette a PCX egy hónap után. De ez 4 éve volt! Lehet még olyat kapni???
Az alcatel jó óra volt, amikor kiadták, de sajnos már eljárt felette az idő, igazából csoda, hogy még szóba állnak vele az újabb android verziók. Ha az üzemidő fontos, akkor valami LCD-s órát keress, pl. Amazfit, ha megbízható, nagytudású, elegáns jön be, akkor egy használt Huawei watch megvehető 30-40 körül.

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#1441) Kajla5 válasza mekkGyver (#1440) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Nekem most egy Samsung A5 2017 telefonom van.Ezzel vajon működik gond nélkül?Ha a tulaj eladja 11-ért akkor lehet, hogy megveszem ezt az órát.Amúgy a Cogitot kb 4 éve vettem.

[ Szerkesztve ]

(#1442) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Ennek az órának van weboldala?Mert nem találom.

(#1443) mistvan68 válasza Kajla5 (#1442) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Alcatel watch sm02 a hivatalos neve és 2015.06 hóban debütált.
Én Ios-el használom,azzal tökéletes 11.3.1-el.
Kipróbáltam Android-al is a 6-al tökéletesen működött és még a 7-el is ment,de nem minden.8-al nem próbáltam.
Viszont pár fontos dolgot leírok.
A szíja,aminek a végében van a töltő csatlakozás egy ipari hulladék.Ha nem vagy barkácsolós típus,akkor felejtsd el a vételt,mert biztos,hogy neked is tönkre fog menni a szíj ezen része.Megszakad benne a flexi NYÁK.
Nekem három darabnál is megtörtént 14-15 hónaposan.Szerencsére megcsináltam egyéb töltési módra.
A másik fontos dolog víz közelébe se tedd,mert ugyanennyi idősen a hátlap is elreped,bereped,ahol még a pára vagy izzadság is bemegy az órába.Ezzel is szembesültem sajnos.
Az óra egyébként szép,kör alakú,fém testtel rendelkezik.
Minden fontos dolgot tud,üzemideje nálam három nap.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#1444) karzol32


karzol32
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek. Akkumlátor problémája volt már valakinek? Az órát kikapcsolva 100%ig töltöttem, reggelre kikapcsolva lemerült. Előtte az üzemidő szinte 1 hét alatt ment le 1 napra. (Repülő módban, tehát nem volt szinkron.) Nincs a szíj megtörve, 100%-ig tölti. Valami ötlet?

(#1445) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Most cseréltem telefont, amin 8.1-es droid van és a Move alkalmazás el sem indul. Így az óra használhatatlan. Tudtok esetleg másik appot amivel működik?

(#1446) Zsockó


Zsockó
csendes tag

Sziasztok!

11k körül lenne esélyem egy ilyen órához hozzájutni, újonnan, 1 év garival. Olvasgattam a topikot, láttam az elkerülhetetlen hibát.. Ti élnétek a lehetőséggel? Mennyire naprakész még az óra manapság?

Köszi a válaszokat!

Nekem 8.. Honor 8!

(#1447) Fernet válasza Zsockó (#1446) üzenetére


Fernet
senior tag

Az nem rossz ár érte, de mérlegelni kell. Új androidon nem működik a Move alkalmazás. A legutolsó frissítés 2017 márciusi, úgy néz ki elfeledkeztek róla. Nem tudom van-e más app amivel megy az óra. :F

Illetve ott a szíj probléma. Nekem pont gari lejárta után kezdett vacakolni. Kis barkácsolással megcsináltam, meg szerkesztettem egy töltőt is hozzá, úgy nem volt semmi gond vele. Egészen a telefoncseréig. Azóta a fiókban pihen.

(#1448) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Sziasztok. Csak most néztem a fórumot, néhány tapasztalat. Nekem is eltört a táp vezeték. Kivezettem a hátlapon, azóta lehet tölteni, kicsit macerás, jó kezűeknek, ügyesen barkácsolóknak javaslom. Mate 10 PRO, Android 8 minden gond nélkül felismeri, kezeli a programját. Szerintem az egyik legszebb óra, csak ...

(#1449) Exian


Exian
őstag

Sziasztok!

Nekem TCL Movetime órám van, Movetime nevű alkalmazással. A gondom az vele, hogy bizonyos Gmail verziószám felett nem jelzi a Gmail értesíteket. Konkrétan 6.9.x felett nem jönnek az órára az értesítések.

Hogyan lehetne megoldani, hogy jelezze?

Szerintem az a gond, hogy úgy vettem észre, 6.9-ig az értesítések Gmail név alatt jelennek meg, afelett viszont már nem és gondolom az alkalmazás nem ismeri fel.

Nálatok ezzel az órával (One Touch Watch) hogyan megy? Mennek a gmail értesítések az újabb gmail verziókkal?

Van egy Alcatel Go Watch-om is, azzal is ugyanez a helyzet (ahhoz nekem is a Move alkalmazás van). Nem hiszem el, hogy ez csak nálam van és hogy nem tudnak erre javítást kiadni?!?!

(#1450) lacccca


lacccca
csendes tag

Sziasztok! Engem is elért a szakadás... (még egy bizonyos pozícióba tudom tölteni)
Ha valakit érdekel megválnék tőle valami jelképes összegért, sajnálnám kidobni.

(#1451) Exian válasza lacccca (#1450) üzenetére


Exian
őstag

Jelentkeztem rá privátban. Szeretném az Alcatel óra gyűjteményembe, ilyenem még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1452) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Sziasztok. Kb 4 éve van meg a telefon, és mivel csak alkalmi dísztárgyként használtam, újszerű állapotban van. A táp persze megadta magát, de már írtam, hogyan oldottam meg. A legújabb felfedezés, hogy Android 9-el is működik és az időjárás panel is elindult, ami nálam eddig döglött volt.

(#1453) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Bocs, óra, nem figyelem.

(#1454) Exian válasza Vovi1 (#1453) üzenetére


Exian
őstag

A GMail értesítéseket megjeleníti?

(#1455) Vovi1 válasza Exian (#1454) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Az értesítések sajnos nem jönnek, - a teljes lista az szgépen megjelenik, Mail, SMS, WhatsApp stb. de nem kapcsolódik az órával. Próbálkoztam és működik! WI-FI híddal bejöttek az e-mailok, olvasható módon. Ezt sem találtam korábban.
A telefonom fényképezőgépét kezeli, Huawei Mate 10 PRO. Nem találtam beállítási lehetőségeket, teljes képernyős módban, autófókusszal dolgozik.
Bt kapcsolat működik, a telefon felismeri, ez vezérli a zenelejátszót is, visszabeszél a telefonnak, az alap vezérlést az óra tudja.
Az iránytű pontos és az első kütyü, amelyik jó magasságot ad meg, 86 m. (Alföld közepe)

(#1456) Exian válasza Vovi1 (#1455) üzenetére


Exian
őstag

"WI-FI híddal bejöttek az e-mailok, olvasható módon. Ezt sem találtam korábban."

Ezt abszolút nem értem :) ezt hogyan kell értelmezni?

(#1457) Vovi1 válasza Exian (#1456) üzenetére


Vovi1
aktív tag

A telefonomban van Megosztás és hordozható hotspot funkció, ezen belül WI-FI híd. Amikor ezt engedélyeztem, akkor jelentek meg a nem olvasott üzenetek, SMS a Vodától és egy e-mail. Úgy emlékezem, ez nem Bt kapcsolat volt!
Sajnos a vezetékek törése miatt a számítógépes adatkapcsolat megszűnt, ezzel több funkció már nem érthető el, pl háttérképek cseréje, volt egy jó gyűjteményem. Az asztali gépemben van Bt lehetőség, de ez most nem ismeri fel az órát. Úgy emlékezem, ez korábban működött.
Ellenőriztem, már nincs közvetlen kapcsolat az óra és szgép között.

[ Szerkesztve ]

(#1458) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Remèlem valaki mèg olvassa a topikot. Vásároltam egy ilyen kütyüt használtan. A messenger üzeneteketetve a hívásokat nem jelzi. Tudnátok segiteni, hogy ez mièrt van? Szoftver verzió 14q. Telefon: xiaomi mi 8lite. Válaszokat köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1459) T_Stark válasza Fernet (#1447) üzenetére


T_Stark
őstag

Nálam Samsung S8-on Android 9 alatt megy a Move.

(#1460) mistvan68


mistvan68
tag

Szia!

Nálam Honor8 8-as Androiddal is működik az óra.
Ios 12-vel is megy.

Üdv.István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.