Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) mekkGyver válasza Skynet258 (#399) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ezt szinte egyszerre írtuk :D
Visszakérted az árát?! Én is meglepődtem, de aztán visszaolvastam és írják, hogy íves, ezért kisebb, így nem reklamáltam. Meg hát nem is nagy összeg...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#402) T1k3


T1k3
tag

Én fólia nélkül használom, karcmentes... (remélem, hogy az is marad.)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#403) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

1.3.10

(#404) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Most vettem észre ha az ora menujeben vagy valamelyik alkalmazasaban vagy es hosszan nyomod a levagott reszt amivel visszalepnel akkor kiirja az idot digitálisan :) ez csak nekem új?

(#405) Gyb001 válasza Mephistoone (#404) üzenetére


Gyb001
senior tag

Én 1.3.7 vagy 1.3.8 nál vettem észre

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#406) Skynet258 válasza mekkGyver (#401) üzenetére


Skynet258
veterán

Az egy dolog, hogy nem akkora az átmérője a kerekítés miatt, de még így is marad vagy 2mm a szélén, és nekem ez baromi ronda, na meg pár hét alatt fel is válna, alámegy a szösz... írtam nekik, hogy ez így elég gagyi 2 euro ide vagy oda, nekem vagy jó méret kell, vagy pénz vissza, mert sehol sem volt fotó arról, hogy ez szar méret.
Így vissza is adták az összeget, nálam meg maradt még 4 fólia. Mondjuk nem fogom nagyon semmire sem használni, max másra talán jó lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#407) mekkGyver válasza Skynet258 (#406) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Így néz ki. Én már megszoktam...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#408) VegyiCimbi válasza mekkGyver (#407) üzenetére


VegyiCimbi
csendes tag

Ez a watchface gyári, vagy honnan szerezted? :)

(#409) mekkGyver válasza VegyiCimbi (#408) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Átalakítottam egy Moto360-hoz való mintaképet. Persze a mutató csak kamu ;)

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#410) VegyiCimbi válasza mekkGyver (#409) üzenetére


VegyiCimbi
csendes tag

Jól néz ki ;) Én is fogok majd gyártani sajátot (ha meglesz végre az óra :D)

(#411) Gyb001


Gyb001
senior tag

Megjelent a 11 es változat a teszt szerveren.
Semmi változás.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#412) Mephistoone válasza Gyb001 (#411) üzenetére


Mephistoone
senior tag

A 10-ből eltünt az értesítések közül a térkép

(#413) Gyb001


Gyb001
senior tag

Most találtam :)
factory reset:
-Kapcsold ki az órát
-Csatlakoztasd töltőhöz
-Várd meg amíg megjelenik az akkumulátor ikon majd kattints rá 10 szer.
-Kattints a yes-re

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#414) Mephistoone válasza Gyb001 (#413) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Ez ugyan azt csinalja amit a watch progi is?

(#415) Pystyke válasza mekkGyver (#400) üzenetére


Pystyke
tag

Lássuk!

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#416) mekkGyver válasza Pystyke (#415) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Lásd picit feljebb! (#407) :U

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#417) -axxon-


-axxon-
tag

kérdésem lenne aki iphone-al használja.

apple watch-ot szeretném alcatel watch-al kiváltani, mert sajnálom munkába hordani.

üzenetek, emailok, hivások rendesen megérkezik?
jól használhatóak együtt?

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#418) Pystyke válasza mekkGyver (#416) üzenetére


Pystyke
tag

Láttam, bocsika...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#419) Pystyke


Pystyke
tag

Felmentem a Speedshop oldalára,
A folyékony fólia videójában aszonták, hogy
Gorilla Glass kell neki...
A plexit is megmarja a higító...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#420) Skynet258 válasza Pystyke (#419) üzenetére


Skynet258
veterán

Az órán viszont nem plexi van, hanem üveg... ;) A GG egy dolog, itt az számít, hogy hogy üveg legyen. A GG is az ugyebár, csak különféle kémiai eljárások során edzett üveg.

https://geekpulse.hu

(#421) Pystyke válasza Skynet258 (#420) üzenetére


Pystyke
tag

Ok, köszönöm a megnyugtatást...
Sokat adok a véleményedre!

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#422) Pystyke


Pystyke
tag

Az normális, hogy az értesítéseknél
Random hiányoznak a pipák?
Pl ma face-ra nem jelzett,
És a move-on nem volt bepipálva...
De volt, hogy a gmail-el játszotta ugyanezt...
Vagy a messengerrel...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#423) Mephistoone válasza Pystyke (#422) üzenetére


Mephistoone
senior tag

A Face meg a messenger naponta frissít, és kimegy a pipa valóban emiatt...

(#424) mukisrác válasza Mephistoone (#423) üzenetére


mukisrác
aktív tag

bizony, ezeket én is észrevettem, mihelyst valamelyik app frissül (nem csak messenger, face,) aminek értesítenie kellene, utána újra kell pipálni...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#425) Pystyke válasza mekkGyver (#407) üzenetére


Pystyke
tag

Belinkelnéd ezt a háttérképet?
Nem találom a gugliban...
Hasonlókat, de azokon
nem mutat jól a digitális idő....
Előre is köccce...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#426) Pystyke


Pystyke
tag

A zenevezérlő nektek el tudja indítani
A zenét, vagy csak akkor jó, ha már szól valami?
Honor6 - android 5.1

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#427) Mephistoone válasza Pystyke (#426) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Nekem akkor vezérli ha már szól. Magától nem indítja el...

(#428) Feco29 válasza Pystyke (#426) üzenetére


Feco29
csendes tag

Nekem lezárt képernyőnél is elinditja

(#429) mekkGyver válasza Pystyke (#425) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nem tehetem! Szeretem az egyedi dolgokat, és ha felrakom, akkor ezrek fognak az én háttérképemmel szaladgálni! Na jó... :P

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#430) Pystyke válasza mekkGyver (#429) üzenetére


Pystyke
tag

Köszönöm!

Én ezt raktam fel rá

[ Szerkesztve ]

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#431) Gyb001


Gyb001
senior tag

Nekem ez a hátterem. [link]
Nincs méretre vágva. Úgy állítom be hogy pont a digitális óra tetején kezdődjön a piros rész. De a fenyőfa még beleférjen valamelyik oldalon. Így

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#432) Gyb001


Gyb001
senior tag

Nektek amúgy nem hiányzik több számlap? Vagy egy kis témázhatóság?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#433) siskad válasza Gyb001 (#432) üzenetére


siskad
őstag

De. :K Jó lenne ha be lehetne állítani pl. a mutatók színét, mert fehér hátlapot nem is tudok beállítani, mert akkor nem látom hogy mennyi az idő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#434) mekkGyver válasza Gyb001 (#432) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nem is értem miért nem lehet legalább az appban váltani. Vagy ha már az órán tudok választani analóg és digitális között, akkor legyen mindkettőhöz külön háttér! Sajnos az az érzésem, hogy design téren nem lesz fejlesztés, mivel már régebben olvastam a designer cég egy blogját, aki az alcatelnek tervezte a watch arculatát. Ha pedig nem maguk tervezték, akkor szerintem nem fognak arra plusz pénz költeni - egy ilyen olcsó terméknél -, hogy "szebb" legyen. Szerintem csak foltoznak, közben meg tervezgetik a 2.0 hardverét, amivel majd megint ki lehet jönni a következő valamilyen kiállításon...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#435) mistvan68 válasza -axxon- (#417) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Nekem először az Alcatel One Touch Idol3 telóval volt párosítva,amivel együtt vettem a T-nél.
Azzal minden hívás,sms,mail,stb. jött rá. Aztán összepárosítottam az iPhon4S-el.
Ezen eleve kevesebb értesítést lehet ki-be kapcsolni és a mail értesítések nem érkeznek rá.
Csak hívás,nem fogadott hívás,sms értesítés jön.Skype értesítéslehetőség is van,de nem használom.mert nincs skype címem.

Üdv:István

(#436) -axxon- válasza mistvan68 (#435) üzenetére


-axxon-
tag

köszi!

emileket sajnálom(

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#437) Gyb001 válasza siskad (#433) üzenetére


Gyb001
senior tag

Most vettem észre, hogyha feketére vagy fehérre állítom a hátteret akkor az értesítések és a másodperc jelző kör színe megváltozik :D

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#438) siskad


siskad
őstag

Tudtátok hogy ha hosszan rányomtok a számlapra akkor előjön a számlapválasztó menü?

Xiaomi 13

(#439) mekkGyver válasza siskad (#438) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nem tudtam, de sokkal jobb lenne, ha háttérkép választó menü jönne be... :(((

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#440) #08132608


#08132608
törölt tag

Írtam nekik, hogy támogassanak több watch facet. A válaszuk:
Hello,

Thanks for your supports and feedback!

About much more Watch Faces, we really have this plan, we can support some watch faces but not too many as the limited memory resource inside the watch.

Thanks!

Talán van egy kis reményünk. De ha valaki tudna valami szerkesztő programot megoszthatná nekem/nekünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#441) VegyiCimbi


VegyiCimbi
csendes tag

Sziasztok! Sok minden történt a hétvégén: beszereztem az órát, illetve választ kaptam az Alcatel Support-tól az iOS vs. Spotify nyűgömre, megosztom veletek, hogy Ti se legyetek okosabbak:

"Dear Daniel,

Thank you for contacting Alcatel OneTouch. Actually the watch doesn't support the third party apps such as Spotify including on android. The watch will only connect to the application established from manufacture on the phone.

Best regards
Alcatel OneTouch
Daniel"

No, köszönjük. Tudod, tudom, almáék tehetnek róla, de azért szomorú vagyok.

(#442) Gyb001 válasza #08132608 (#440) üzenetére


Gyb001
senior tag

Én is írni akartam, de megelőztél :D
Nem hiszem hogy olyan sok memória kell ahhoz hogy az óra, értesítések színét lehessen állítani.
A pebble watch ban is megoldották azt a rengeteg watch face-t 32 mb-on, Sőt még navigálni is tud.
[link]

Szerk. Most látom hogy ebbe csak 256 kB RAM és 2MB memória van. :W

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#443) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Nálatok működik a töltés rendesen?
Én 2 kábellel próbáltam, meg közvetlenül gépbe dugva, de mostanában elég speciális helyzetben hajlandó csak tölteni, nagyjából vért izzadok mire feltölt.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#444) #08132608 válasza Gyb001 (#442) üzenetére


#08132608
törölt tag

Én ezt értem, de ne mondják már meg, hogy nem lehet egy pár db számlapot hozzáadni, nem kell hogy mindent tudjon ráadásul a mostani háttereket is a telefon tárolja... Oké, hogy egyedi meg minden, de ennyire?! Nekem pl az iránytű sem kell, helyette inkább 100 db számlap stílus. Igaz is az, hogy ők a "ránc felvarrott" verzióra készülnek... :(

(#445) Gyb001 válasza #08132608 (#444) üzenetére


Gyb001
senior tag

Remélem azért nincs egy ideje frissítés a teszt szerveren mert számlapokat gyártanak :D

Mondjuk én szoktam használni az iránytűt, de szívesen föláldoznám pár számlapért.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#446) Chal válasza VegyiCimbi (#441) üzenetére


Chal
addikt

Sajnos ez by desing ilyen. Én elég sokat nyomozgattam mielőtt megvettem volna az órát, mert fontos a spotify vezérlés. Végül emiatt Pebble lett, múlt héten döntöttem el.

Ők egy kicsit ügyesebben oldották meg: 2db BT uplinkje van az órának, egy BT LE, és egy normál BT kapcsolat, ami keresztül tud a telefonnak egy szabvány mediavezérlő eszközt emulálni. Amikor fut a Spotify (vagy egyéb) mediavezérlő app, akkor a telefon úgy látja mintha egy BT kihangosító küldene neki parancsokat (léptetés, pause, stop, hangerő, stb..), illetve visszaküldi neki a számcímeket, előadót, albumartot, egyéb infókat. Ezekre ugye ezer éves kidolgozott szabványok vannak (hogy pl. az autók random "mediacenterével" működjenek jól a telefonok), így nem kell semmilyen extra szoftveres támogatás. Ilyenkor persze többet fogyaszt kicsivel az óra, dehát kit érdekel, 1 hetet bír, abból az ember minimális időben futtatja a normál BT medialinkes appokat, egyébként meg BT LE.

Azért fontos mindez, mert az iOS sandbox nem engedi a 3rdp appoknak hogy egymást vezéreljék :( BT LE-vel pedig ez csak úgy lenne lehetséges hogy az óra szól a saját app-jának hogy nyomtak rajtam egy "next track"-et, a telefonon futó app pedig odaszól a Spotify app-nak hogy léptessen.

Egyébként azt megerősíthetnétek hogy a telefonon hány darab Bluetooth eszköz látszik az OneTouch-al, mert mivel soha nem vettem meg, így csak a netes leírásokra tudok hagyatkozni, azok szerint pedig csak 1db BT LE link van :) Viszont ha 2db eszköznek látszik az óra, akkor nincs elveszve a remény, talán lesz lehetőség a jövőben 3rdp app vezérlésre, hiszen akkor csak a szoftver nem tudja perpill azt amit kell.

(Androidon nemtom hogy megy ez az egész, illetve hogy ott mit enged a sandbox meg mit nem.)

[ Szerkesztve ]

(#447) Gyb001 válasza Chal (#446) üzenetére


Gyb001
senior tag

Szerintem csak 1 eszköz látja. legalábbis nálam.
Ha csatlakozva van a telefonhoz akkor a tablet nem látja :(

(#443) mukisrác
Nekem nincs gond a töltéssel kb 20 perc alatt teljesen föltöltődik

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#448) Chal válasza Gyb001 (#447) üzenetére


Chal
addikt

Arra gondolok hogy az óra hány BT kapcsolatként látszik egy eszközön, de akkor ezek szerint 1db.

(#449) mekkGyver válasza Chal (#448) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Meg akartam nézni a kedvedért, mivel a párosított eszközökön belül szokott lenni több profil is, amiből kiderül a csatlakozás módja, de meglepő módon nekem nincs is a párosított eszközök között az óra!

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#450) mekkGyver válasza mekkGyver (#449) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Leválasztottam, újra csatlakoztam, most ott a listában, de nincs mellette semmilyen ikon, ami a kapcsolat típusára utalna. A lényeg, hogy egy eszköz, és az sem szabványos kapcsolat.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.