Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) hcl válasza didyman (#21) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én hőcsövekről beszéltem, nem az alu bordákról, a kettő hűtési képességei messze nem mérhetők össze.

Most szedtem szét a T61-em, nem sokban tér el a venti mérete egy S7010-től, vagy egy T30-tól.

Hogy tervezett légáramlás... Hét, annak nagyon tudok örülni, amikor az Acer Travelmate 5xxx-ekben pl. félig le volt ragasztva a venti alatt a rács, gondolom, hogy ne szívjon fel annyi port.
Na most ez miatt levegőt sem nagyon szívott, de por attól még volt benne elég. Eddig az összes ilyen volt... Persze biztos, hogy van, ami tervezett, de annyira azért egy csomó tucatnoti esetében erre nem vennék mérget.
(Pl. pont az alját levéve használás, akkor azért a többi alkatrész is szabadon áramló levegővel érintkezik, és az nagyon sokat számít.)
Hogy a procihűtő az egész gépet hűti? Nem feltétlen lennék ebben biztos, a legtöbb esetben a gép nagy részén lyukak sincsenek, illetve a procihűtő meg aluról beáramló levegőt kap, amit a hűtőn át fúj ki. A többi része (a kerületének többi része, kivéve felfelé, ahol meg legtöbbször a billentyűzet van) zárt. Minimális levegőt húz el a gép többi részéról.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.