Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A motorosok gyilkosok? Ne hidd el! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#116) m3tr0 válasza Tüzi (#86) üzenetére


m3tr0
senior tag

nah...akár mennyire is véded a motoros,hiába volt elsőbbsége,ha a megengedett sebsesség 2 -szeresével ment.Nem tudom mennyivel ment,de nem 50-nel.Bár mennyire sérülékeny egy suzuki akkor sem kis erő kell ahhoz,hogy félbehajtsa egy motoros+még fel is lökje.
Az autós is hibás volt,én sem fordulok ki olyan jármű elé akinek elsőbbsége van,plusz ha látom,hogy jobban jön mint kellene akkor meg pláne nem,gondolom ezt nem látta a sofőr.
Én közlekedtem motorral 7 évig,engem nem szorítottak le,de volt,hogy körforgalomba lábbal betámasztottam a német mercisnek és még ő volt felháborodva,mert szabálytalanul csak jött -jött befelé és majdnem fellökött.

Amúgy, én látok normálisan közlekedő motorosokat is.Látok olyat is, aki úgy előz meg,hogy azt nem látom milyen színű volt a motorja,szinte csak a hangját hallom és már ott sincs.

Én próbálok előzékeny lenni a motorosokkal,nekik meg jobban kellene tartani a sebességhatárokat.

Amúgy itt ahol lakom,volt egy hasonló baleset a motoros+a csaja hátulról vertek telibe egy eléjük szintén kiforduló autót.

A motoros állítólag 90 -nel ment,a csaj lerepült mögüle...asszem 30 mre találták meg.
Mindenki túlélte.Ott is mindkét felet hibásnak ítélték.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A motorosok gyilkosok? Ne hidd el! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.