Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) BiP válasza Csoffadalom (#117) üzenetére


BiP
nagyúr

Az a lényeg, hogy bízz magadban, legyél magabiztos. Viszlát is ezt mondja, csak kicsit nyersen és erősen. És nem véletlen, hogy így teszi, mert fel kell rázni, ki kell téged zökkenteni abból az állapotból, amiben vagy.

Szóval az a lényeg, hogy ha sajnáltatod magad, akkor nem fogsz kelleni a nőknek, mert messziről megérzik. És nem akarnak egy olyan pasival lenni, aki magát is lúzernek tartja. (max. azért, hogy kihasználják, lelki szemetesládának tartsák, stb.).
Próbálj meg némi önbizalmat magadra szedni, célokat felállítani, és azokért keményen kűzdeni. Tudd, hogy mit akarsz. A határozottságot értékelik a nők (nem összekeverendő a parasztsággal).

"Régebben meg épp az volt a baja a nőknek hogy túl rámenős vagyok. Hamar a lényegre tértem és épp ez miatt lettem dobva. Ezért váltottam erre a kivárós stílusra. Ha egyik sem jó nekik akkor mi lehet a tuti recept?"

Az azonnal megmondom és az évekig titkolom mit érzek és a leszarom a nőket között meg vannak fokozatok. Ahogy már elhangzott, rá kell érezni, milyen a nő, ( a nehézség, hogy mindegyik más), és ebben bizony alkalmazkodni kell. Egy jól időzített lépéssel csodákat lehet elérni.
(meg ugye az sem mindegy, hogy az ember első nap csak annyit mond, hogy tetszik a szép szeme, vagy azt, hogy halálosan szerelmes belé :) ) Szóval árnyalni kell a dolgokat, nem csak a végletek léteznek.

És bármennyire is szar egy csalódás, amíg fel tudsz állni belőle, egyre erősebb leszel csak. Ne hagyd, hogy lehúzzon a dolog. Hidd el, a csaj sem emészti magát.

De ha kellően határozott és magabiztos vagy, hidd el, jobban fogod érezni magad, és a jó dolgok is meg fognak találni.
Baromi nehéz, főleg, ha anyagi gondok is vannak mellette, de ez az egyetlen kiút, az önsajnálat nem visz előbbre.

A konkrét esetre, írásra: Sajnos én is ilyen vagyok/voltam. Mindig meghallgattam a csajokat, mert így legalább azoknak a csajoknak a társaságában lehettem, akik tetszettek. De sosem mertem nekik megmondani. Nem is lett belőle semmi, csak emésztettem magam. Ahogy írták már: You have been friendzoned. És onnan nincs kiút.
Persze meg kell hallgatni a másikat, de nem arról kell beszélgetni a lányokkal, hogy mi volt a műkörmösnél, hanem maga a nő érdekeljen (és ő is lássa, hogy Ő érdekel téged). És a beszégetésnél is nyugodtan merj irányítani (mint a táncnál). Nem kell rátelepedni a másikra, csak határozottnak kell lenni. Tehát _férfinak_. És ha kellően érett a nő, akkor a férfi mellett nem picsa lesz, hanem nő.

(#133) krizmo_: "Csak azt nem értem, ha annyira zavart, hogy a párod annyit fecsegett, miért nem szóltál neki erről? Szerintem a férfiak is hibásak, nem szabad az elején túl sok mindent ráhagyni egy nőre, főleg ha nem tetszik, mert hozzászokik, és aztán késő lesz."
Ez tökéletesen így van. A kapcsolat elején a férfi és a nő is feltérképezi a határokat (mint amikor a gyerek teszteli a szüleit). Ha sokat engedsz, a fejedre nő, ha elnyomod, menekül. Jó kis emberi játszmák ezek, baromi érdekes téma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.