Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lalakov


lalakov
senior tag

Sajnos ismerős történet. :( :W

(#2) Youri válasza lalakov (#1) üzenetére


Youri
veterán

26 vs 17 se... ismerős :U

RTX ON

(#3) Bsony


Bsony
tag

Az ilyet messziről kerülni kell... Be kell rakni őket a " nagyjából dumálok vele, max megdugom, de több nem " kategóriába.

Kell hobbi, csinálni kell vmi hobbit, akár többet is, ez mindig segít, koncentrálni rá, aztán meg majd jön, aminek jönnie kell. :)

csajhoz:
Képlet egyszerű, adj neki "valamit", örüljön neki, aztán vedd el. főleg az ilyen típusúnál... pont.

(#4) Joker94


Joker94
aktív tag

Sz@rdle az ilyen nőket.:K
Nekem is volt ilyesmiben részem,de ha túlteszed magad rajta és keresel mást boldog lehetsz. ;)

(#5) ViZion


ViZion
félisten

Háát így elsőre az jött le, h kell egy "élete nagy szerelme" aki eltartja, kell egy aki meghallgatja, kell egy (kettő, három?) aki jól megb... megbámulja. Amíg fiatal addig szórakozhat másokkal, de pár év múlva kinek fog kelleni ilyen előélettel...? ehh. Kár volt elpazarolni rá az időd :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) PHM


PHM
addikt

Olyan nagyon még keresni sem kell talán.
Meg fog találni az igazi, akkor, amikor nem is számítasz rá.
Mert az életben mindig a nők választanak... ;)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#7) The DJ


The DJ
addikt

25 alatt felesleges is következetességet és racionalitást várni a nőktől, de komolyan. Ez a tizenvége-huszoneleje korosztály pedig tipikusan az a fajta, aki ma még teljes meggyőződéssel állít valamit, holnap pedig képes totálisan az ellenkezőjét érezni/gondolni. A személyiségük is folyamatosan formálódik, változik, a legtöbbjük ilyenkor pedig teljesen alkalmatlan hosszútávú kapcsolatra. Még akkor is, ha hihetetlen hévvel és meggyőződéssel bizonygatják, hogy ők mennyire szerelmesek és mennyire megingathatatlanok. A másik gyakori dolog, hogy 15-16-17 éves korukban összejönnek valakivel, akivel együtt vannak mondjuk 4-5-6 évet. A végére pedig jön a jól ismert mondat: "Fiatal vagyok még, élni akarok, túl korán ismerkedtünk meg." Ajtó becsap, viszlát. Jön a tomboló, bulizós, pasizós korszak. :)

Kellemes perceket lehet eltölteni velük, ez tény, de úgy gondolom nem szabad túl komolyan venni ezt az egészet ebben a korban még, főleg ha idősebb vagy és te már lecsillapodtál, megnyugodtál, tudod ki vagy, mit akarsz és merre tartasz, mert a végén úgy jársz, hogy tényleg kialakulnak komolyabb érzelmek a lány irányába, azután pedig nem kellemes érzés, ha hirtelen hoppon maradsz.

Disclaimer: Persze mindig vannak kivételek, a szomszédnak az anyukájának a lánya ismer valakit, aki állítólag ismer valakit, aki blabla, etc.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) gzbotii


gzbotii
veterán

Meg nem olvastam a cikket, de mindig terjedelmes es tartalmas szokott lenni, szoval, nemsokara nekileselkedem es elolvasom :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

Jó írás, köszi. :R

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#10) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Tetszett, köszi. :R

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) PetX


PetX
aktív tag

Majd úgy is találsz egy olyan csajt aki megérdemel!
Azt mondják a nők választanak, (szerintem meg csak azt hiszik, hogy ők választanak :))

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#12) alienpapa


alienpapa
senior tag

Te egy balf@sz vagy b@zmeg! Nem kicsit....nagyon. Szedd már össze magad. Ha egy kicsit is tökösebb lettél volna, akkor nem lennél ebben a helyzetben. Nem értem, h miért hagytad egy 17 éves picsának, h hülyének nézzen. Meg kellett volna dugnod egy hét alatt és byebye. Semmivel sem érdemelt volna többet. Szerintem......Aztán lehet, h én vagyok a bunkó......

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#13) Jeanne d'Arc

Szomorú történet. Lassan kezdem azt hinni hogy a szerelem csak szenvedést okoz.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) VIPowER válasza alienpapa (#12) üzenetére


VIPowER
senior tag

5 óra. :D

(#15) Naveno válasza The DJ (#7) üzenetére


Naveno
tag

a baj az, hogy én 25 évesen a 30 körüli korosztályt hajtanám, de még ők is megbízhatatlanok. kitolódott a gyerekkor :F

(#16) Csoffadalom válasza Bsony (#3) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ne aggódj, már kerülöm az ilyeneket. :D

Joker94: Leszartam, az összeset. Már régi eset, azóta nem találkoztam ilyen, vagy ehhez hasonlóval.

ViZion:Az a kettő-három is kevés neki hidd el. Elpazaroltam 1-2 évet az életemből az igaz, de a jó pap holtig tanul. :D

The DJ:Igen, igazad van de nagyon. Az ő fajtájától lehet a legkevésbé is várni bármit. Volt pár igazán kellemes óra vele, de az is épp elég volt belőle.

UnSkilleD & tDr1v3r: Köszönöm hogy elolvastátok.

PetX: Bár tudnék hinni neked, de legyen igazad.

alienpapa: Dehogy vagy bunkó csak nyers. De nem baj. Balfasz vagyok, na és? Velem mindig ez van. Én mindig a farok rossz oldalán állok.

laleh: A szerelem szép dolog nagyon is. Csak sokat kell érte fizetni ha meg is akarod kapni.]

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) nemdan


nemdan
senior tag

Olyan, hogy igazi nem létezik. Sőt mindhalálig tartó szerelem sem. :( :DDD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#18) Löncsi válasza alienpapa (#12) üzenetére


Löncsi
őstag

:DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#19) Csoffadalom válasza Naveno (#15) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem nem tolódott semmi sehová, csak a nők irányítanak mindent. A harminc felettiekkel az a bajom hogy szinte mindnek van gyereke, ha meg még nincs akkor mihamarább akar. Én meg nem akarok kölköt a nyakamba. Legalábbis még.

nemdan: Nem ám. Egyik sem létezik. Csak ráragasszák a titulust azt kész.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#20) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

" A magányos éjszakáimon néha még gondolok rá. Elképzelem mi lehetett volna ha engem választ akkor és nem a pasiját."

Ne haragudj, de 26 évesen ennél már érettebben kellett volna viselkedned, arról nem is beszélve, hogy csöppet beszédes, hogy még vonatjegyre se tellett.

Mindenekelőtt egy 17 éves lány olyan de olyan naiv és tapasztalatlan, az ügyes manipulációval szemben védtelen tud lenni, hogy akkor sem tudnám elfelejteni a pedofília szót
, ha máskülönben érett lenne (if you know what i mean), pedig én is pont 26 vagyok.

Másrészt sok ember, a rengeteg nő és ez a lány is a legnehezebben a döntésekkel járó felelősséggel birkózik meg, ezért szeretnek igazodni, valaki mellett (mögött) lenni. Ez a lány - ha jól veszem ki a szavaidból - adta volna magát, ha lendületesebben járod az utad.

De mindenekelőtt, ilyen fiatal lányból csak az eleve szabadossal, azzal, aki eleve nem a romantikát keresi, szabad kikezdeni.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#21) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Jó írás, de nem mondom, hogy tetszett, mert a történet sajnálatos...
Szerintem, jobban jártál, hogy nem jött össze a dolog a kiscsajjal. A lelki szemetes ládája voltál egy jó ideig.

Amúgy meg sokkal tökösebbnek kellett volna lenned, nem ennyire bárgyúnak, hogy te mindent meghallgatsz, mindent megértesz neki. Hamarabb eredményre vezetett volna, ha céltudatosabb vagy...
Több sikert kívánok az elkövetkezendőkben! :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Youri válasza Hisztogram (#20) üzenetére


Youri
veterán

A baj az, hogy ma már sokkal korábban érnek fizikailag, hogy az ember hajlamos elfelejteni gyerek mivoltukat

RTX ON

(#23) Malachi


Malachi
addikt

(#24) Csoffadalom válasza Hisztogram (#20) üzenetére


Csoffadalom
tag

Mondom balfasz vagyok, ezt már nem egyszer beismertem. De hát ez van. És csóró is vagyok. Nem tiszta hogy kire vagy mire gondolsz amikor a pedofíliát emlegeted. Rám vagy a pasijára? Adta vagy nem adta volna magát, lényegtelen. Ez egy régi sztori, akkor örültem volna neki ha összejön.

Tibi86: Mondom velem mindig ez van ha találok egy csajt aki megtetszik és tudnék vele mit kezdeni. Barátnak szemetes ládának ideális vagyok, pasinak egyáltalán nem. Köszönöm a jókívánságot, igyekszem élni vele. :R

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#25) Hisztogram válasza Youri (#22) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

ajjaj, de még mennyire. Egyszer én is belesétáltam - góth/rocker volt a lány még anno, amikor a világfájdalom nem divatirányzat volt. A komorságát összekevertem a komolysággal. Hívott, írt"mi van veled, sokszor eszembe jutsz" Én: "Találkozzunk?" Ő: "FOGD FEL HOGY nem akarlak látni".

Tudom, hogy lett volna mód arra, hogy a hogy barátja bizalmasa legyek, úgy éreztem hogy felelősséggel tartozom érte valamiért (apaösztön? ekkor voltam 22 ő 16 tán) de nem akartam rászánni az energiát. elköszöntem és /Ignore

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#26) Youri válasza Hisztogram (#25) üzenetére


Youri
veterán

Hát, ilyen párbeszéd után nekem is tuti nyert volna az önbecsülésem :) Elég vicces így leírva, gondolom akkor nem volt az. Ebből is látszik, hogy a fizikai fejlődés nem jár szellemivel, pláne manapság...

Malachi: :DD

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#27) Hisztogram válasza Malachi (#23) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

szerkesztés: elrontotam a választ, csoffnak akartam írni. mamlasz vagyok üssetek:(

Ne haragudj, bántó volt amit mondtam, de azért őszintén gratulálok, hogy nyugalommal fogadod a kritikát. Nagyon kevesen képesek ezt mosolyogva eltűrni.

Pénzügyben, szerintem mindig legyen otthon legalább Ft 100'000 , bármikor beüthet a ménkű, baleset, hirtelen nagy számla leszakad a konyhaszekrény, csőtörés, akármi, én addig nem jártam bulizni amíg ez a biztonsági tartalék össze nem jött.

Mamlaszkodni én is rengeteget mamlaszkodtam, de az soha soha soha nem vezetett semmi jóra. Az a tapasztalat, hogy aki nagyon passzív abban nincs mit csodálni, abban nincs mit megszeretni. Ellenben valamit szenvedéllyel űzöl, legyen az bár sport, zene szakma vagy éppen ő, annak már át tudják adni maguk(mármint a passiónak, ami belőled árad).

Ezért érdemes önzőnek lenni annyiban, hogy azt csinálod amit szeretsz, amiben örömöd leled - feltéve hogy az nem a bélyeggyűjtés. A saját örömöd átragad a körülötted lévőkre, és ha ő jól érzi magát veled, veled marad majd.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#28) Calibra72 válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


Calibra72
aktív tag

Gratulálok a cikkhez, és egyben fogadd őszinte részvétem.............
Az ilyen határozatlan ,agyatlan nőket kerüld el messziről!!!!!!!!!!
Gondolj bele, ha akkor sikerült volna összejönnöd vele, valószínűleg már szép nagy szarvaid lennének, esetleg egy válás után lennél.
Adj hálát az Istennek hogy nem jöttél össze vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#29) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát így jártál, de gondolom ezek után rájöttél hogy 18alatt nem érdemes kezdeni nőkkel. Néha még fölötte sem. :(

Nem szabadott volna engedned hogy lelki szemetesláda legyél. Annak sosincs jó vége.

(plusz szerintem igazán mély barátság nincs nő és férfi között)

Live-Die-Respawn

(#30) Youri válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


Youri
veterán

De ha ez megnyugtat, az idősebbek sem jobbak :)

RTX ON

(#31) Malachi válasza Calibra72 (#28) üzenetére


Malachi
addikt

nee. az első lecke az lesz, amit megtanítok majd a fiamnak a csajozással kapcsolatban, hogy SOHA ne tervezzen hosszú távra gimis korú lányokkal. értelmetlen. ez nem a lányok hibája, egyszerűen törvényszerű, hogy - ha csak nem tartoznak a ritka kivételek közé és nem végletekig hűségesek, ami nagyon kevés van - 18-19-20 éves koruk környékén nyílik ki előttük igazán a világ és hirtelen már baromira nem az érdekli őket, amiért addig az életüket adták volna.

ez van.

ha ezt nem a saját káromon kell megtanulnom, baromi sok fájdalomtól kíméltem volna meg magam. ahogy láttam, a kolléga is besétált a csapdába. kár. addig nem is fog megbékélni, amíg nem talál egy érettebb és rendes csajt. de eljön az is. ezekből a kalandokból meg érdemes okulni és csak a jóra emlékezni.

(#32) Viszlát


Viszlát
addikt

Próbálok finom és nőies lenni. :)

Először is, szerintem bizonyos szempontból tökéletesen illettetek egymáshoz. Gondolom ezt azért, mert igen bő lére eresztetted az írásod, ha lett volna a jó mellen és fenéken, meg a kezdeti ökörködéseken túl bármi pozitívum, valószínűleg beleírtad volna. Vagy legalább egy értelmes okot, hogy miért is szerettél bele.

De nem tetted, így az egyszeri olvasóban talán jogosan merül fel a kérdés, hogy mégis mit vártál ilyen sekélyes, felszínes hozzáállással. Van egy mondás, E. Roosevelt "tollából": If someone betrays you once, it’s their fault; if they betray you twice, it’s your fault. Magyarán, az általad most mindennek elmondott lányka valóban elég csúnyán viselkedett veled, de te ennek ellenére éveken keresztül újra és újra megfutottad vele ugyanazokat a köröket. Ezt azért elég nehéz az ő nyakába varrni, lásd be.

Több sikert a jövőben, de ha elfogadsz egy kéretlen jó tanácsot, először jó alaposan nézz magadba. :)

Ja és legközelebb nyugodtan használd ki a korrektori szolgáltatást, ingyen van. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#33) Youri válasza Malachi (#31) üzenetére


Youri
veterán

Amúgy ja. És ez így normális, ne akarjon korán felnőni, vagy épp megállapodni. Csak röhögni tudok azokon a kis fruskákon, akik 17-18 éves korukban már eljegyeztetik magukat. Meg persze a srácon is, aki belemegy hasonló korral.

RTX ON

(#34) Malachi válasza Youri (#33) üzenetére


Malachi
addikt

hu, hány ilyet láttam. MINDEGYIKNEK válás lett a vége. kivétel nélkül. komolyan mondom. de addig általában még egy gyerek is befigyel, persze.

az ilyeneknek a szüleit kellene közszemlére tenni. hogy engedhették? gyerekkorban házasodni basszus. attól, hogy a teste felnőtt az esze még nagyon nem az. :(

(#35) Chamea2 válasza ViZion (#5) üzenetére


Chamea2
tag

Igen, vigyázni kell, mert gomba mód szaporodnak szerelem téren is a kevésbé kelendő férfiak kifosztására szakosodott tini csajok is:
Kékfény 2012 április 2. (seek:43:31) => Itt szarvasi lányok fosztogattak ki idős embereket úgy, hogy elkábították őket. Én 2008-ban találkoztam legelőször hasonló csalókkal, akik csak a pénzemet akarták. Különösen azok vannak iszonyú veszélyes helyzetben, akiknek nagyon kevés esélyük van valami miatt párt találni(hiányzó jövedelem, testalkat illetve testi problémák, stb.).

(#36) Pala válasza Youri (#33) üzenetére


Pala
veterán

"Csak röhögni tudok azokon a kis fruskákon, akik 17-18 éves korukban már eljegyeztetik magukat."

Nekem van ilyen csaj ismerősöm. De ő az a kategória, akiben megvolt ehhez a kellő érettség 18 évesen is. A párjában úgyszintén. Persze nem ez az általános. De sok múlik azon, honnan jön az ember.

(#37) Hisztogram válasza Viszlát (#32) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

"If someone betrays you once, it’s their fault; if they betray you twice, it’s your fault."
Örökbecsű

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#38) Csoffadalom válasza Hisztogram (#27) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem haragudtam meg csak megjegyeztem a neved :D. Tűrtem én már ennél sokkalta durvábbat is. Pénzt hogy tartalékoljak ha munkám sincs pillanatnyilag? Ép most kellett kompletten rendbe rakatni a fürdőszobát, a csap letörött, a budi eldugult stb. 50 rongy ugrott is. Momentán nagyon passzív és cinikus vagyok a nőkkel, nem kell egy sem most. Majd évek múlva talán fog kelleni, de addig a hátam közepére sem kívánok egyet sem. Önző meg nem tudok lenni, mindig azt figyelem hogy tudnám boldoggá tenni a másikat.

Calibra72: Köszönöm a gratulációt és a részvétet is. Azt azért nem hinném hogy szarvaim lennének vagy válás. Csak ugyan az lenne mint ami most is van. Utálom a nőket de nagyon.

orichalcos: Szerintem nekem semmilyen korú nővel nem érdemes kezdenem. Úgyis átvernek, mindegy hogy 18 alatti, 20-30 feletti. Mind átvernek, hazudnak, kihasználnak.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#39) Pala válasza Csoffadalom (#38) üzenetére


Pala
veterán

"Mind átvernek, hazudnak, kihasználnak."

Mert hagyod magad. :) Az átverős, hazudós nők pont azokat a férfiakat pecázzák ki maguknak, akiket meg lehet vezetni. Meg kell tanulni büszke fejjel elküldeni őket a picsába, ha úgy jön ki a lépés. Ebben neked kell változnod, nem a nőknek! :K

(#40) Calibra72 válasza Csoffadalom (#38) üzenetére


Calibra72
aktív tag

Ne utáld a nőket, van közöttük normális is. Ugyan ez a helyzet a férfiakkal is, mi sem vagyunk jobbak nálunk.
Szvsz tulajdonképpen az emberiség hibás kódolása mögött egyetlen egy dolog áll, az pedig a fajfenntartás... Ha teremtőink nem ilyen tökéletlennek terveznek minket, már rég kihalt volna az emberiség............

(#41) Csoffadalom válasza Viszlát (#32) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez már túl nőies és finom. Nyugodtan lehettél volna keményebb is, kibírom. Igazad van, a felsoroltakon kívül nem sok pozitívum volt benne. De most komolyan, kell ennél több hogy egy csaj megtetszen egy pasinak? Szerintem nem. Helyes pofi, csöcs, segg és kész. Némi jófejség is kell és kész főnyeremény. Igen, jó sok kört lefutottam hiába. Csak meg akartam szerezni magamnak, de árnyékra vetődtem megint. Nem akarok én senkinek semmit a nyakába varrni. Ez is csak egy sztori volt a sok közül. Egy kérdésem volna, miért nézzek magamba? Mit keressek?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#42) Hisztogram válasza Youri (#26) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

egy rock szociális hálón ismerkedtünk meg, csakhamar randit beszéltünk meg ahol már az első alkalommal volt tipi-tapi dinó (istenem, micsoda mellek voltak azok...hmm)is majd a másodikon is viszont a politikán összevesztünk. Csúnyán. Letiltottam s majd csak egy (fél?)
év múlva oldottam fel, ekkor hangzott el az előző commentbeli beszélgetés.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#43) Hisztogram válasza Csoffadalom (#38) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

ahh.... sajnálom remélem hamar megoldódnak az anyagi gondok.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#44) Youri válasza Pala (#36) üzenetére


Youri
veterán

Lehet ő érett, komoly meg minden. Túl fiatal. Neki még ezer más teendője van ahhoz, hogy teljes életet éljen, beleértve persze a fiatalságot, ehelyett jó eséllyel elcseszi az életét.

Hisztogram: így már azért másképp hangzik. Így sem egyszerű eset, de azért ez benne volt a pakliban.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#45) Malachi válasza Pala (#39) üzenetére


Malachi
addikt

hát, kb. ennyi.

csoffadalom - most ez nagyon köcsögül és bután és egyszerűen hangzik, de férfi vagy baszod, akkor legyél is olyan, mert hidd el, hogy a nők azt várják tőled. persze ne kezdd el verni őket :D csak egyszerűen határozottnak kell lenni. nekem akkor jött rendbe az életem, mikor megtanultam nemet mondani nekik. előtte ugyanolyan reménytelen voltam, mint most te.

a másik meg, hogy először belül kell rendet tenned, aztán ha egyenesbe jöttél magaddal és nem írsz ilyen hülyeségeket, hogy "téged mindenki kihasznál" meg lecseréled a nikkedet ilyen csoffatagról valami másra ;] akkor egyszer csak magától is menni fog a dolog.

jó, azért nem ennyire egyszerű, persze. senki nem váltja meg a világot egy kommentben. de azért ezeken gondolkodj el. normális tag vagy, semmi okod rá, hogy kevésre tartsd magad, lófütty mindenkinek a seggébe. nem? de.

44, Youri - ha rohadt nagy mázlijuk van, elképzelhető, hogy egymás mellett nőnek fel egymást támogatva és erősítve. és együtt élik meg azt a sok mindent. az a legjobb dolog lehet a világon. 20 évesen csak erre vágytam, de hát minden nem jöhet össze.

[ Szerkesztve ]

(#46) Viszlát válasza Csoffadalom (#41) üzenetére


Viszlát
addikt

Nézd, semmi gond azzal, ha számodra ennyi elég. Csak kissé vicces, hogy utána pedig fel vagy háborodva, hogy milyen nőkkel hoz össze a sors. Amíg te magad ilyen igénytelen vagy és ennyit keresel és látsz meg egy lányban, vagy nőben, addig túl sok jót ne remélj.

Magadba nézni azért lenne érdemes, mert közeledsz a harminchoz ha jól sejtem és még mindig egy kamasz értelmi és érzelmi szintjén űzöd a kapcsolatok "játékát".

Azt írod, csak meg akartad szerezni magadnak, de abból amit leírtál, más derül ki. Mennyi idő is telt el míg végre színt vallottál neki? Ugyanúgy becsaptad, ahogy ő téged, eljátszottad a barátot, a valós gondolataidat és vágyaidat titkoltad előtte igen hosszú ideig. Ez lenne az az őszinte és érett hozzáállás, amire egy jó kapcsolatot lehet alapozni? Kétlem.

Ilyet meg ne mondj, hogy nem akarod a nyakába varrni, az egész írás arról szól, hogy ez a liba milyen csúnyán megszivatott, pedig te milyen rendes voltál vele...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47) Csoffadalom válasza Pala (#39) üzenetére


Csoffadalom
tag

Már megváltoztam, főleg a tavaly történtek miatt. És ez egyáltalán nem tetszik a nőknek. Nemcsak azoknak akiket régebben ismertem, hanem az újabbaknak sem. Mindegy mit csinálok, neki semmi sem jó. Ha jófiúként meghallgatom a bánatukat és meg vigasztalom őket, lelki szemét láda vagyok. Ha cinikusan a képükbe mondom az igazat, genya vagyok vagy seggfej. Már változtam épp elégszer, belefáradtam elhiszed?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#48) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

teljesen off topic, tudunk valamit az új intel apukról? Nem áprilisban kellett volna érkezniük?

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#49) Youri válasza Youri (#44) üzenetére


Youri
veterán

Hmm... Lejárt a szerkesztés. Most így újra elolvasva azért mégsem olyan tiszta a kép, na de szerintem a női logikát sose fogjuk megérteni. :(

48: :DD igazán off, szerintem keresd meg a topikját :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#50) Hisztogram válasza Youri (#44) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

No igen:) Levettem a tiltást,s rá 10 percen belül hogy a jött Mizu, gondoltam rád. Benne volt a pakliban, minthogy az is, hogy ha óvatosabban kérdezem talán nem így válaszol, de utána már egyszerűen nem érte meg az erőfeszítést.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.