Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) raziel01 válasza Vakegérke (#350) üzenetére


raziel01
veterán

:R :Y
Az a fontos, hogy az embernek a lelke legyen fiatal. :)

(#352) Vakegérke válasza raziel01 (#351) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam nem lehetsz lököttebb. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#353) Pala válasza krizmo_ (#348) üzenetére


Pala
veterán

26. De általában 20-nak (se) szoktak nézni. :D

(#354) raziel01 válasza Pala (#353) üzenetére


raziel01
veterán

Hát én 22 vagyok de kb 17-nek néznek. :D
Néha zavar.

(#355) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

Ebből kocsmázás lesz. 26.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#356) krizmo_ válasza Pala (#353) üzenetére


krizmo_
addikt

Majd később örülni fogsz ennek, legalábbis engem ezzel vigasztalnak, mert engem sem néznek sokszor még 20-nak sem.

Szerk.: Tudod nálam ez néha átok, mert olykor jól esik a tisztelet, nem vesznek mindig komolyan. És erre számos esetben volt példa....

[ Szerkesztve ]

(#357) Pala válasza raziel01 (#354) üzenetére


Pala
veterán

Sose zavarjon, ha fiatalabbnak néznek! Én speciel örülök neki, mert ez csak annak a jele, hogy már most is jól tartom magam. :DDD

krizmo_: Én már most is örülök. :)

[ Szerkesztve ]

(#358) andras87 válasza Иван (#288) üzenetére


andras87
tag

+1 Szinte kizárólag csak lányok használják hála Istennek! :)

Szerk: (#343) raziel01: Ezt hogy érted?

Hisztogram: Eddig majdnem minden mondatoddal maximálisan egyetértettem, és ez nem nyalás, attól még lehet, hogy egy kis b*zi vagy ! ;] Egyébként a nicked honnan ered?

SymbianOS: Nekünk már volt alkalmunk üzletet is kötni, igaz?

[ Szerkesztve ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#359) raziel01 válasza andras87 (#358) üzenetére


raziel01
veterán

Úgy értettem, hogy általában a neten sok pasi mondja lánynak magát.
De jelen esetben hihető, hogy tényleg lány az illető. :)

(#360) sutszi válasza raziel01 (#359) üzenetére


sutszi
veterán

Az Internet majdnem olyan mint a Föld. Ki merre jár, olyan emberekkel találkozik...
Biztos remek oldalakon töltöd az időd, ha magukat lánynak kiadó férfiakkal találkozol. Ami biztos nem kevés lehet, ha vetted a bátorságot, hogy előítéletes légy. :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#361) Fooler89


Fooler89
őstag

Meg lehet tudni, hogy az író mit akart elérni ezzel az olvasóival szemben?

Emléket akarsz állítani a lánynak vagy micsoda?
Mi inspirált erre az írásra?

[ Szerkesztve ]

(#362) raziel01 válasza sutszi (#360) üzenetére


raziel01
veterán

Istenem neked sincs aztán humorérzéked. :W

Fooler89: off topic cikk szóval nem kell semmi különösről szólnia. Egyszerűn csak ki akarta adni magából gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#363) krizmo_ válasza raziel01 (#362) üzenetére


krizmo_
addikt

Szerintem meg inkább neked nincs, ha ezt viccnek szántad.

(#364) raziel01 válasza krizmo_ (#363) üzenetére


raziel01
veterán

Szöveget értelmezd már légyszíves:

"Úgy értettem, hogy általában a neten sok pasi mondja lánynak magát." -->egyszerű tény, iszonyú sok ember szokott ezzel szórakozni bárhol a neten lehet ilyenekkel találkozni.
De lásd rendes vagyok, be is linkelem, hogy mire gondoltam:
[link]
Egyszerű meme.(érdekel mi az a meme googlizd ki)

Alatta meg ott volt, hogy "De jelen esetben hihető, hogy tényleg lány az illető. :)"
Ott volt egy rohadt szmájli is. Ebben mi a sértő?

És hozzáteszem maximálisan korrekt voltam, mert mind a kettőtöket kioszthattam volna ahogy a sok marha teszi de mivel kulturált emberek vagyunk így próbáltam tisztelettel válaszolni.

(#365) Fooler89 válasza raziel01 (#362) üzenetére


Fooler89
őstag

Ja és akkor meg kell beszélni pár száz Prohardver felhasználóval.
Szvsz egy elő emberrel sokkal többet érne, mint az interneten teljesen személytelenül x emberkével megbeszélni.

Ráadásul amit te leír az az egyik oldal, így nem tudhatjuk, hogy hány hibát követett el ami erre a kimenetelre juttatta a kedves írót.

Vagy ez is csak értelmetlen írások egyike? Mert akkor én tévedtem el.

MOD:
Ezzel nem téged ismerünk meg, hanem az írásaidat.
Kezdj el a valóságban élni, mert az interneten keresztül sok dolog nem derül ki egy emberről.
Például én is azt írok amit csak akarok és lehet csak azért mert olyan kedvem van.
Persze élőben sose szoktam terápiás célból készül történeteket meghallgatni, mert meglehetősen untat.

[ Szerkesztve ]

(#366) Csoffadalom válasza Fooler89 (#361) üzenetére


Csoffadalom
tag

raziel01 válaszolt helyettem is. Semmi célom nincs ezzel az írással, sem a többivel. Se emléket nem akarok állítani sem semmi ilyesmi. Annak idején Vakegérke és egy másik jó barátom tanácsára kezdtem el írni. Egy rész terápiás céllal, hogy kitudjam írni magamból az érzéseim, másrészt tanácsot kapjak a teendőket illetően. Azóta meg ráálltam erre a témára, mert van sok ilyen sztorim. Pár ember szerint balfasz vagyok, mások szerint meg szerencsétlen. Ha másért nem, már csak ezért is írok. Valahol ez alapján is megtudhatom milyen embernek lát a világ. Vagy hogy milyen vagyok egy vadidegen szemében. És ez nekem tetszik, nagyon.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#367) Misály válasza Fooler89 (#361) üzenetére


Misály
addikt

Panaszkodasi kenyszer, a blogok nagy hanyada errol szol nem tudtad?

(#368) krizmo_ válasza raziel01 (#364) üzenetére


krizmo_
addikt

Végre kiadtad magadból, és jól beszóltál ennek az általad annyira lenézett nőnek. Nem lepődtem meg, sőt már vártam, mondjuk azt hittem többet fogsz rám zúdítani.....
Vajon honnan ered ez a mérhetetlen nagyképűség, ami benned van, vajon mi az amire ilyen büszke lehetsz!? Amúgy ne érezd kötelességnek, nem kell kiosztanod senkit, sőt nem is teheted meg, már miért tehetnél ilyet? Csak megsúgom, nem vagy korrekt, ha az lennél, akkor nem így viselkednél. Lehet sok "pasi" (ezt a szót elvileg főként lányok használják a hímnemű egyedekre, de te is használod, ezt amúgy korábban írták...) adja ki magát lánynak, de ez, hogy jön ide? A téma szempontjából teljesen lényegtelen, nem gondolod? Csak gondoltad beböfögsz valamit...jó nem baj, csak egy észrevétel.
Amúgy semmi nem volt sértő, ki sértődött meg, most elárulom neked ismét, mert a múlt aklommal nem esett le, azért mert egy lánynak van véleménye, és megvédi magát, még nem sértődik meg..... De, amit most írtál, az bizony már kicsit bántó, nem szeretem az ilyen leminősítő hangnemet, ráadásul ok nélkül.

(#369) Fooler89 válasza Misály (#367) üzenetére


Fooler89
őstag

Én ismerek itt jó pár blogoló kollégát, akiknek még a panaszkodós írásaiban is van tartalom.

Ez az írás olvasása közben sokat nevettem, de csak azért mert bunkó vagyok, meg benne van az összes nagy panaszkodó ember hibája.

Nem bízik magában, nem tudja eldönteni mit akar, nem tudja hogy szerezze meg és azt se tudja, hogy ezt tényleg akarja-e. De közben az emberünk úgy gondolja, hogy ő nem ezt érdemli.
Pedig a probléma legnagyobb forrása az, hogy nem bízik magában.
<Troll>End of the story</troll>

Misály: Tetszik az aláírásod :R
Meg amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#370) Misály válasza Csoffadalom (#366) üzenetére


Misály
addikt

"Valahol ez alapján is megtudhatom milyen embernek lát a világ. Vagy hogy milyen vagyok egy vadidegen szemében. És ez nekem tetszik, nagyon."

Amig erre mesz addig csak balfasz leszel. Szard mar le mit gondolnak az emberek rolad, orokke ebben a paranoid fassagban elve csak azt ered el hogy a szar is keseru lesz. Ne masok ertekitelete szerint cselekedj hanem amit te gondolsz te erzel. Es NE FOSS az emberektol.

Fooler89: En a panaszkodast soha nem ertettem, foleg nem leirva. Szarragas a kobon.

krizmo_ : "Amúgy semmi nem volt sértő, ki sértődött meg, most elárulom neked ismét, mert a múlt aklommal nem esett le, azért mert egy lánynak van véleménye, és megvédi magát, még nem sértődik meg..... " - ha ember szot hasznaltal volna lany helyett ( eljene a feminim ontudat ) meg el is hiszem. Ha nem rugoznal egy humortalan megjegyzesen hanem legyintenel ra ( bar onjelolt pszichologuskent megertem, hogy nehez ), mar reg elfeleledett tema lenne:)

[ Szerkesztve ]

(#371) raziel01 válasza krizmo_ (#368) üzenetére


raziel01
veterán

Istenem na látod ezért vagy röhejes. Mert itt senki nem néz le senkit.
Egy egyszerű viccel indult az egész. "Interneten nincsenek lányok."-ami filmidézet is.
Erre kérdezte valaki, hogy ezt hogy értem?
Erre mondtam, hogy a neten sok férfi(srác,pasi) lánynak adja ki magát.(linkeltem neked az oldalt is)
Nem vagyok nagyképű semmi olyat nem írtam amitől nagyképűnek tűnnék.

"A téma szempontjából teljesen lényegtelen, nem gondolod? Csak gondoltad beböfögsz valamit...jó nem baj, csak egy észrevétel."

Arról nem tehetek, hogy így rápörögtél egy egyszerű mondatra ami csak viccnek indult és nem volt mögötte hátsó szándék. Direkt ott volt alatta, hogy én elhiszem, hogy te lány vagy. Szóval még mindig nem értem mi is a problémád. Vagy ez most ilyen tipikus női dolog, hogy megy a vita, mert te élvezed de amúgy te sem tudod mi a problémád?

És még egyszer leírom, nekem nincs veled bajom, meg jó, hogy leírtad a véleményed és nem is neked szólt azt a viccnek szánt beszólás.
Nem kell úgy a szívedre venni.

(#372) Fooler89 válasza Misály (#370) üzenetére


Fooler89
őstag

Hát sok értelme nincs, inkább írtam volna 3 oldalt a csajnak, hogy lássa milyen jó csávót vesztett el az által, hogy "az anyja irányítja" vagy mert így viselkedett.
Változtatni a helyzeten meg úgy se fog, akkor minek fektet ennyi energiát bele.
Inkább kezd el gyúrni, az a lelkedet is kifogja kupálni nem csak a tested.

(#373) Misály válasza Fooler89 (#372) üzenetére


Misály
addikt

Nem, nem irsz a csajnak, leszarod. Barmennyire is rohejes csitriket ( es szerelmed targya egy csitri volt ) ugy lehet fogni ha megmutatod magad es leszarod oket, nem kalimpalsz utana es lelki tarskodsz ( ferfiva eres soran ez mindenkivel megesik, normalisabb esetekben 20 ev kornyeken .
Nem veszitett semmit, van meg ~20 millio hozzad hasonlo him ha nem tobb, te se veszitettel semmit, van egy rakat csitri meg ha arra gerjedsz.

Mivel nem te vagy a szerzo, szigoruan felteteles modban ertetendoek a fenti sorok, a szerzo veheti akar komolyan is.

(#374) Kassadin válasza Csoffadalom (#366) üzenetére


Kassadin
addikt

"Egy rész terápiás céllal, hogy kitudjam írni magamból az érzéseim, másrészt tanácsot kapjak a teendőket illetően. Azóta meg ráálltam erre a témára, mert van sok ilyen sztorim. Pár ember szerint balfasz vagyok, mások szerint meg szerencsétlen. Ha másért nem, már csak ezért is írok. Valahol ez alapján is megtudhatom milyen embernek lát a világ. Vagy hogy milyen vagyok egy vadidegen szemében. És ez nekem tetszik, nagyon."

Ez gáz, nagyon. Az idegen emberek (de megkockáztatom, hogy legtöbbször az ismerősök) véleményével is kitörölheted. Ne akarj másnak megfelelni, ha csak nem akarod mindig azt, hogy valaki irányítson téged és megmondja, hogy mit csinálj. Amíg nincsen semmi életcélod, addig sosem fogsz egyről a kettőre jutni. Ha meg egy fűszálat se teszel a célodért keresztbe, akkor meg nem is tudom, mit vársz az élettől.

(#375) raziel01 válasza Fooler89 (#372) üzenetére


raziel01
veterán

Ha a csaj a rossz csávókra bukik, ami egyértelmű, mert visszament hozzá úgy, hogy csomószor bántotta akkor nem hatná meg szvsz egy 3 oldalas jófiús levél.
Meg amúgy nem érdemes olyanért küzdeni akinek más stílusú pasik jönnek be. Lehet összejössz vele pár hétre de aztán úgyis dob.

Kassadin: egyébként tényleg az ismerősök véleménye is sokszor nem ér semmit, mert nem látnak úgy rá a témára, mint te magad. Sokszor még a legjobb haverom sem tud tanácsot adni pedig nagyon ismer. Ha én randizok/járok a csajjal akkor nekem kell dönteni, hogy mit is teszek.

[ Szerkesztve ]

(#376) Csoffadalom válasza Misály (#370) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tisztában vagyok azzal hogy a döntés rajtam áll. De sok ember próbál meggyőzni hogy rá hallgassak mert ö mondja meg tutit. Azzal érvelnek hogy segíteni akarnak és fogadjam el amit ők mondanak, tanácsolnak.

Annak idején, főleg Vakegérke tanácsára, azzal a céllal kezdtem írni hogy majd jól kitárgyaljuk az egészet, történeteket mesélünk, megosszuk egymással a tapasztalatainkat és megpróbálunk megoldást találni. Ehhez képest mi van? A hozzászólások kb, egy harmada nem a témához kapcsolódik hanem elkanyarodik teljesen más irányba. Van hogy a gyúrásról beszélgetnek ketten-hárman, van hogy azt elemzik mennyire lusta meg semmire kellő alak vagyok. Egyik sem az adott témáról szól. Oké, emberek vagyunk beszélgessünk, de ha a témához nem tud vagy nem akar hozzászólni akkor azt más formában tegye. Ha fikázni akar, vagy okoskodni, küldjön privát üzenetet ott simán megbeszéljük. A jövőben nem fogok reagálni azokra a hozzászólásokra amik nem a témához kapcsolódnak. Lehet hogy most ezzel kihúzom pár embernél a gyufát, de vállalom.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#377) Fooler89 válasza raziel01 (#375) üzenetére


Fooler89
őstag

Igazatok van. Amúgy is úgy értettem, hogy inkább.
De igaz, ne fektessen ebbe energiát.

Csoffadalom: Nemá, most te tényleg így érzed magad ezek a hsz-ek után?
A másik, ne a Vakegérkét emeld ki nekünk hanem azt amit te akarsz.
Például mond el, hogy mit fogsz ezután csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#378) sutszi válasza raziel01 (#362) üzenetére


sutszi
veterán

Mert neked aztán van. Senki nem nevet, csak szólok...
Se én, se krizmo_, de még (#358)-ba andras87 sem értette a világraszóló poénod...Persze csak te vagy helikopter.

Egyébként egy meme, meg a saját statisztikád alapján mondod azt hogy "sok"?! Mi az, hogy sok? 5-10-100-1000??? Hagyjuk már. Ezt kb senki nem tudja pontosan, de azért mert néhányan belefutottak már biztos sokan vannak...

Amúgy itt külön nem értem sem a te sem a Misály által lobogtatott sértődéses mizériát? Milyen lányokkal találkoztatok eddig(már ha találkoztatok egyáltalán) :U
Fáj, hogy beszólt egy lány? Aztán ezzel próbálsz kompenzálni?!

Azt sajnálom csak az orvostudomány fejlődésében, hogy jelentősen odavágott a természetes kiválasztódásnak aztán van pár ilyen "szökevény"... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#379) Kassadin válasza Csoffadalom (#376) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha te más emberektől vársz megoldást, ne csodálkozz, hogy sokan semmibe se vesznek. Személy szerint én nem akarlak meggyőzni, amúgy meg elég nagy baj, hogy te magad nem vagy képes megoldást találni a problémáidra. Vagy legalább megpróbálni. Igazad van végül is, sokkal egyszerűbb itt picsogni, mint tenni a helyzeted ellen valamit. :N

#380: "Szerintem félre értettél vagy én fogalmaztam rosszul. Nem akarok senkinek sem megfelelni. azt sem hogy irányítsanak." Nagyon helyes.

Mások nem írnak róla bejegyzést, vagy ha igen, akkor próbálnak tenni ellene. Mert az teljesen más, amikor kifakad az ember az itthoni körülmények miatt, és tele van a hócipője sok mindennel, és az megint más, hogy sajnáltatja magát, merthogy abban talál magának önigazolást.

[ Szerkesztve ]

(#380) Csoffadalom válasza Kassadin (#374) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem félre értettél vagy én fogalmaztam rosszul. Nem akarok senkinek sem megfelelni. azt sem hogy irányítsanak. Pusztán kíváncsi vagyok más emberek tapasztalataira és véleményére. Érdekel hogy mások hogy élik meg, hogy teszik túl magukat az ilyen dolgokon. Ennyi, nem több.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#381) raziel01 válasza Csoffadalom (#376) üzenetére


raziel01
veterán

Mondjuk az tény, hogy először egy rendezett anyagi háttér legyen és akkor úgy azért könnyebb lányt találni. Most itt nem csak arra gondolok, hogy mondjuk bulihoz is pénz kell hanem azért egy kapcsolatban is jó azért ha az ember mondjuk néha elviszi a csajt moziba, vagy állatkertbe vagy akárhova és az pénz nélkül nehéz.
És nem kell pénzéhes csajnak lenni ahhoz, hogy ilyenek miatt otthagyjon egy lány. Most lehetne mondani, hogy nem is szeret igazán aki azért elhagy, mert nem viszed sehova de alapvető ösztön a biztonságérzet és nem lehet csak szerelemre építeni egy kapcsolatot kell a stabil háttér.
Szóval először munkát kell keresni és utána lehet majd lányok után nézni.

(#382) raziel01 válasza sutszi (#378) üzenetére


raziel01
veterán

"Fáj, hogy beszólt egy lány? Aztán ezzel próbálsz kompenzálni?"
Most nekem mit szólt be? Nem is én vitáztam vele és nem is neki válaszoltam legelőször. Az hogy ő magára vette arról én nem tehetek. Amúgy meg pusztán szöveg alapján aztán marhára el lehet dönteni a másiknak az érzelmeit. Egy egyszerű mondaton pörögtök már órák óta ami nem is volt komoly beszólás.
De nem is különösebben érdekel, hogy ki mit gondol. Felőlem megsértődhet bárki is bármin.
De amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? Semmi bántó szándék nincs emögött csak kíváncsiság.

[ Szerkesztve ]

(#383) Misály válasza Csoffadalom (#376) üzenetére


Misály
addikt

"Tisztában vagyok azzal hogy a döntés rajtam áll. De sok ember próbál meggyőzni hogy rá hallgassak mert ö mondja meg tutit. Azzal érvelnek hogy segíteni akarnak és fogadjam el amit ők mondanak, tanácsolnak."

Akar segiteni a hoher, en csak annyit mondok hogy allj a sarkadra es ne picsogj ( ez meg tanacsnak se mondhato, elfogadni se muszaj, sot ).

A hozzaszolasod masodik resze szinten nem kotheto a temahoz, foleg nekem cimezve:) Egy szoval se mondtam hogy lusta, esetleg semmirekello lennel... most akkor en is kihuzom a gyufat?

" Ha fikázni akar, vagy okoskodni, küldjön privát üzenetet ott simán megbeszéljük." - emberfajzat, a kis szosszenetedbol sut a mimoza beallitatsagod, erre egy egeszseges hatarozott ferfi vagy azt mondja hogy balfasz vagy es beledrug (gyk.: fikaz), vagy hozzad se szol mondvan hogy menthetetlen. Az empatikusabb esetleg tanacsokkal lat el es simogatja a lelked (gyk.: okoskodik.).
Ha kovetjuk a logikadat akkor lenyegeben nem is erdekel mit gondol a masik gondolata es csak ugy irtal valami, ami egybol negalja az iromany valos celjat. (gyk.: kivancsi vagy mit gondolnak rolad az emberek)

Kerdes: Miert nem irtad le egy A4-es lapra az egeszet, olvastad el es rohogted ki magad. Ennyivel lezarhattad volna az ugyet, bar akkor nekunk nem lenne min csamcsogni munkaidoben;]

sutszi: Ugyenesen veded a munder becsuletet, bar felesleges ( ennyire engem nem erdekel a dolog ). Az ilyen szintu szemelyeskedest meg leszel szives mellozni. Nem en probalok sertegetni masokat ervek hianyaban.

[ Szerkesztve ]

(#384) raziel01 válasza Misály (#383) üzenetére


raziel01
veterán

Valakinek segít az ha így névtelenül elmondhatja ami bántja. Nincs ezzel baj. Akár még tanulni is lehet vele.
Például tanulság, hogy ha tetszik egy csaj akkor lépjünk és ne barátkozzunk vele hónapokon keresztül, mert berak a barátzónába és onnan nem lehet kimászni. :D

(#385) krizmo_ válasza raziel01 (#371) üzenetére


krizmo_
addikt

Értem én röhejes vagyok, te nem, hogy ide nem illő dolgokkal dobálózol, és valahogy hozzákapcsolod a történethez.
A viccet értem a hülyeséget nem, a konyhás "viccedre"- is poénos válaszoltam, de nem szeretem, ha kóstolgatnak. Amúgy csak annyi lenne a kérdésem, hogy szerinted a te helyed hol van? Mert az tudjuk, hogy a nőknek a konyhába. Erre okvetlenül válaszolj, mert érdekel, hogy egy magadfajta "férfinak" hol a helye!
Nézd végig a hozzáoszlásaidat, és rájössz arra mennyire lenézed a nőket. Valószínűleg nincs kapcsolatod, és nem is volt komoly soha. Mert ha lett volna a tisztelet némi csírája meglenne benned. Elemezgetni én is tudlak, de te inkább ne tedd mert rossz úton haladsz...
Azt hiszed, hogy így működnek a dolgok? Kimondok valamit és amikor rájövök, hogy nem kellett volna, akkor: jaj, bocs vicc volt!? Nem pörgök jobban a témán, mint bárki más, akihez hozzászólnak. Tipikus női dolog? Mit tudsz te a nőkről, nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy nem sokat vagy semmit.

(#370) Misály
A lányt szándékosan használtam, mert szerinte a lányok sértődnek meg mindenen.... szóval ez nem feminin vonás, csak értelmezd a dolgokat..... Nem önjelölt pszichológus vagyok, de olvasd el még szegyszer a korábbiakat és értelmezd is, és akkor leesik....

(#386) Misály válasza raziel01 (#384) üzenetére


Misály
addikt

Ha eleg ugyes vagy azert dugas meg lehet belole;]

(#387) Pala válasza raziel01 (#384) üzenetére


Pala
veterán

Bullshit, velem 5 év barátság után akart egy csaj összejönni. Anno még én akartam megismerkedni vele, aztán végülis barátsággá "redukálódott" a dolog (végülis nem bántam), erre tessék. :) De ennek már több éve, azóta ellenségek lettünk... ;]

[ Szerkesztve ]

(#388) Csoffadalom válasza Fooler89 (#377) üzenetére


Csoffadalom
tag

Oké, legyen. Először is a munka. Keresek munkát, orrba-szájba. Rengeteg helyre beadtam az önélet rajzom és most várok. Mást nem tehetek Olyat még véletlen sem fogok elvállalni amiket itt ajánlottak, pl: építkezésen cementes zsákok pakolása vagy beteg ápoló, meg hasonlók. Az ilyen és ehhez hasonló munkákat nem fogom elvállalni. Van egy elképzelésem, az alapján keresek. Amíg ehhez hasonlót nem találok, nem vállalok el mindenféle munkát csak hogy a kevéske fizetéssel kiszúrják a szemem. Tudom kevés pénz is pénz, de attól nem mászok ki az adósságokból. És igen, azzal is tisztában vagyok hogy nem fog minden gondom megoldódni egy csapásra. Attól nem lesz jobb ha lesz munkám, nem lesz azonnal barátom egy valaggal, barátnőm sem lesz. Amíg volt melóm sem volt könnyebb az élet, így hogy most nincs melóm semmivel sem szarabb. Próbálok tenni ellene. De ha azt az egy káros szenvedélyem is eldobom magamtól hogy pl nem cigizek, akkor mi örömöm marad? Semmi. És akkor hogyan tovább? Menjek a falnak vagy mi?

A nőkről. Pár évig egészen biztosan nem fogok egynél sem próbálkozni. Úgy hogy erről kár beszélni. Majd ha eljön az ideje, bepróbálkozom. Hátha változott valamit a helyzet. Ha meg nem változott, maradok egyedül az kész.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#389) fordfairlane válasza Pala (#387) üzenetére


fordfairlane
veterán

azóta ellenségek lettünk... ;]

Már megérte :))

x gon' give it to ya

(#390) Pala válasza fordfairlane (#389) üzenetére


Pala
veterán

Hát kár érte, de háborúzni akart, hát akkor háborúzunk! ;] Igaz, most éppen fegyverszünet van...

(#391) sutszi


sutszi
veterán

(#382) raziel01
Ezt most komolyan gondolod :U :
"Amúgy meg pusztán szöveg alapján aztán marhára el lehet dönteni a másiknak az érzelmeit"
Éppen háborodtál fel, mert nem vettük a "poén"-t.

Pont ezt próbálom elmagyarázni, hogy itt a kanyarban sincs sértődés...te mondod rá itt másokra. Aztán zokon veszed, ha az illető jelzi, hogy vegyél vissza mert kb hülyeségeket írsz róla....

25 éves vagyok. Én meg arra vagyok kíváncsi ez miért is számít neked bármit is?

(#383) Misály Érvek hiánya? Láttad mit irtál?! raziel hozta ki erre a témát. Konkrétan a lányokra. Ezért már rögtön feminim öntudata van mert ugyanazt a szót használta?? Hát nem kéne nagyon büszkének lenned az érvelésedre...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#392) raziel01 válasza krizmo_ (#385) üzenetére


raziel01
veterán

Ja tényleg a konyhás vicc. Ott igaz, hogy nem raktam szmájlit bár lehet akkor is ment volna a vita.
Nekem az a bajom, hogy fősulis vagyok és pont a suli mellett van egy gimnázium is és ilyen hülyeségekkel szoktuk "csesztetni" de csak marhulásból a haver lányokat akikkel együtt lógunk.
De például a 9gag.com olvasása miatt is ragadnak az emberre ezek a hülyeségek.

És tényleg nem nézlek le meg a nőket se na csak nem szeretem mikor úgy vitázunk valamiről, hogy nem is vitaindító szándékkal írtam.

Bocsánatot kérek itt és most ha te ezeket komolyan vetted, tényleg nem akartalak bántani, ez csak egy "kisfiú" marhulása volt. Szívesen olvasom továbbra is amit írsz a topicba és persze a többiekét is.

És ismerek olyan nőket akik cég vezetőként is nagyon jól végzik a dolgukat úgyhogy nem az illető nemétől függ az, hogy jól végzi-e a dolgát. Nő is lehet rossz meg férfi is.
Én egyébként azt mondom, hogy az emberek egyenlőek. Ha a neten más jött le rólam akkor sorry.

sutszi: pusztán kíváncsiság, mint írtam is. Azt hittem idősebb vagy. Lehet csak én vagyok mostanában ilyen hangulatban, hogy kevés bennem a komolyság.

#387 PalaRitka az ilyen de előfordulhat persze. :D

#386MisályMondjuk ha jó a csaj akkor megéri. :)

[ Szerkesztve ]

(#393) XtremLor


XtremLor
őstag

Erdekes tortenet, szerintem a 2-3. probalkozas utan el kellett volna felejteni a kiscsajt, majd kerulni messzirol, persze konnyu igy kivulrol velemenyt nyilvanitani, a te helyzetedben mar masabb.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#394) raziel01 válasza raziel01 (#392) üzenetére


raziel01
veterán

Ja de most nézem a konyhás vicchez is raktam szmájlit na ezért nem kell komolyan venni.
Remélem mostmár érted, hogy nincs bajom veled.

XtremLor: Csak tudod milyen az ember, hogy nem szeret feladni dolgokat és próbálkozik próbálkozik pedig tudja, hogy nincs sok esély és nem akarja elhinni, hogy ez tényleg nem fog összejönni.

[ Szerkesztve ]

(#395) Csoffadalom válasza Misály (#383) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem neked címeztem, csak elmondtam a véleményem. Nem értem ha nem tud a témához hozzászólni akkor miért kell elterelni a beszélgetést. De tényleg. Még csak nem is kapcsolódik a témához a gyúrás például. Engem nem érdekel hogy ki hogy gyúr, milyen kiegészítőket használ stb. Van egy olyan írásom ahol a hozzászólások nagy része arról szól hogy 2-3 emberke azt beszéli hogy melyikük hogy edz meg hasonlók. Ez nem baj, azonos érdeklődésű emberek beszéljék meg a hobbijukat. De azt tegyék az erről szóló topic-ban.

Igazad van, megtehettem volna hogy egy papír lapra írok le mindent. De nem tettem. Úgy döntöttem meg osztom veletek. Elfogadom én a kritikát, bármilyen is legyen. Csak az utóbbi időben elszaporodtak a kemény hangvételű írások. És elegem lett egy csöppet. Azt állítják hogy csak így lehet felrázni, de nem érzem hogy segítene. Inkább még jobban meggyőz hogy selejt vagyok. Vagy ahogy te is fogalmaztál menthetetlen. Az volt a célom, hogy tapasztalatokat és élményeket osszunk meg egymással.

Őszintén szólva elment a kedvem az írástól, egyhamar biztos nem fogok leadni semmit.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#396) XtremLor válasza raziel01 (#394) üzenetére


XtremLor
őstag

Sajnos ez igy van, nehez belatni hogy feleslegesen pedalozik az ember :(

Csoffadalom: nincs veled semmi baj, ne izgulj, csak tulsagosan beleelted magad, igy nagyott koppantal. Felallsz megrazod magad es keresel egy idosebb lanyt, akinek benott mar a feje.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#397) raziel01 válasza Csoffadalom (#395) üzenetére


raziel01
veterán

Gyúrás mondjuk olyan szempontból felesleges, hogy mondjuk izmosabb a karod attól még nem leszel jóképűbb vagy nem leszel vicces, nem leszel hódító stílusú.
Meg ugye ha abbahagyja az ember akkor visszaesik a normál szintre. Azt csak heti több gyúrással lehet szinten tartani.
Én azt mondom, hogy legyen az ember egy normál testalkatú és akkor nincs probléma. Én például 185/79 kg vagyok szerintem ez teljesen jó. Nincs semmi különleges étrend mögötte, néha szoktam futni annyi az egész.

(#398) sutszi válasza Csoffadalom (#395) üzenetére


sutszi
veterán

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor először a fejedből írtsd ki a negatív gondolatokat.
Először is nem vagy selejt. Nem vagy szerencsétlen. Nem vagy hülye...sem egyéb hasonló jelzővel illethető személy...Te egy ember vagy akire néhány negatív élmény jobban hatott a kelleténél. Nehéz jó "gondolkodásmódbeli" tanácsot adni...de első körben mellőzd a gondolati szinten űzött önostorozást. Szerintem kezdetnek jó lesz. ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#399) fordfairlane válasza Csoffadalom (#395) üzenetére


fordfairlane
veterán

Felejtsd el ezt a papírlapozást, és szard le a fikagépeket. Nincs veled semmi major problem. Az életben kellenek az ilyen pofáraesések, hogy tanulhass belőlük, és fejlődj.

x gon' give it to ya

(#400) Hisztogram válasza andras87 (#358) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

köszi:) neeeeem neeeem neem, csak nőket, abból is a sötét hajú kiadást:) A hisztogram az egy sűrűséget mutató grafikon;a helyes kis oszlopokon van feltüntetve, hogy az egyes értékek vagy értékkategóriák (súly(<50 kg,50-60Kg, 60-70kg városnál lakosságszám, jövedelem etc) hányszor fordulnak elő a sokaságban. Mint ilyen olyan gyakran kerül elő a munkámban hogy akár címerem is lehetne. S lőn.

Ez a beszélgetés nagyon érdekesre sikeredett, Csoffnak pedig azt üzenem, hogy ha mi, jótanulók nem átallottunk kőműveskedni nyaranta, talán az ő sem az ujjáról sem esne le az aranygyűrű. Just saiyan...

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.