Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Pala válasza iphoneresell (#248) üzenetére


Pala
veterán

Nekem kb. kettő másodperc szokott lenni: kinyitom a szemem, kipattanok az ágyból. Reggel 6:00-6:30 tájékában, függetlenül attól, hogy hétköznap van vagy hétvége. El nem tudom képzelni, hogy lehet pl. délig aludni (pedig nem egy ismerősöm űzi ezt a fedettpályás sportot :) )

(#252) BiP válasza Csoffadalom (#250) üzenetére


BiP
nagyúr

:)
Figyu, ha úgy indulsz el, hogy 200m, és annyit mész, az még mindig jobb, mintha olyan tervekkel indulsz, hogy lefutok 10km-t elsőre, és 200m után kiköpöd a tüdőd.
Tűzd ki a 200m-t, amint elindulsz, úgysem lesz elég :), de legalább jó érzéssel fog eltölteni, hogy túlteljesítetted a célt. Mész mondjuk pl. 400-at.
Legközelebb meg majd annak megfelelően tűzöd ki a célt, 4-500-at. A lényeg az, hogy ne legyen irreális a cél, de tenni is kelljen érte. Persze távlatinak kitűzheted a 10km-t, legalább megvan a hosszútávú célod is, amiért napi szinten tudsz kűzdeni, és egyre közelebb jutsz. A lényeg, hogy a mindennapokban is érjenek sikerélmények, ill. hogy elégedett lehess, hogy amit elértél, azért tettél is.

Látod, Viszlátot nemes cél vezérli, de muszáj volt nyersen fogalmaznia, mert fel kell ébresztenie, hogy felismerd, hogy ha ki akarsz mászni a gödörből, tisztában kell lenned magaddal, és legyen önbizalmad. (csajok terén is) Értékeld magad, mert ha már Te sem, mások is szarni fognak a fejedre.

(#251) Pala: szerencsésnek tartom magam, mert én is ilyen vagyok. Bazi lusta vagyok amúgy, de a felkeléssel nincsenek gondjaim. Nem állítok szundi módot, nem fetrengek 10-ig, délig. Engem egyszerűen kidob az ágy.

[ Szerkesztve ]

(#253) iphoneresell válasza Pala (#251) üzenetére


iphoneresell
csendes tag

Bárcsak ilyen lennék énis..
Nekem is megvan a 6os kelés.. de amikor alkalmam adódik 10ig énis űzö
a fedettpályás sportot! :U

(#254) Kassadin válasza Csoffadalom (#232) üzenetére


Kassadin
addikt

Mi az, hogy nincsen értelme? :F Végül is akkor tényleg nincsen értelme, ha már úgy indulsz neki, hogy úgysem fog sikerülni, ilyen felfogással/hozzáállással mire fogod vinni az életben...

Tanulj nyelvet (is), munkanélküliként időd, mint a tenger. Persze sajnáltatni magadat meg várni a mannát az égből sokkal egyszerűbb, igazad van.

Szerk: Csajra meg tojsz, mész tovább, majd jön másik.

[ Szerkesztve ]

(#255) rep3at válasza krizmo_ (#231) üzenetére


rep3at
őstag

Yourinak van igaza, nem mondtam hogy akkor jöttünk össze. Más kérdés hogy hülye voltam hogy nem tettem meg akkor de utólag mindenki tud okos lenni. Nem kell mindent a szexuális oldaláról nézni..

Forward thinking. كرر

(#256) krizmo_ válasza rep3at (#255) üzenetére


krizmo_
addikt

És mikor jöttetek össze? Sajnálom, hogy a szexuális oldalát néztem a dolgoknak, de nálam ez alappillér egy kapcsolatnál.... És általában az (akkori korodbeli) fiúknak is igen fontos.

[ Szerkesztve ]

(#257) Csoffadalom válasza Kassadin (#254) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ezt honnan veszed hogy sajnáltatom magam? Pont arra van a legkevésbé szükségem.

krizmo_: Kinek nem az az alappillér? Nőtől azért ritkán lehet ilyet hallani.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#258) Kassadin válasza Csoffadalom (#257) üzenetére


Kassadin
addikt

Süt a a bejegyzéseidből meg a hozzászólásaidból.

(#259) krizmo_ válasza Csoffadalom (#257) üzenetére


krizmo_
addikt

:) Most mit mondjak, ami jó az embernek az kell neki, a szex nálam valami olyasmi, mint az evés, eszek ha éhes vagyok, és van amikor telhetetlen vagyok. :D

rep3at
Nem is tudom, egy pasinak általában mindig az jut eszébe egy csajról, mert először azt látja, hogy jól néz ki, a külső az amivel először szembesül, bár nem minden esetben, csak általában mondom. "A külső megfog, a belső megtart"-ismerős mondás.
Persze, hogy csak egy idő után fontos a szex, nem lehet belecsapni a lecsóba egyből, én csak azt mondom, ha már benne vagy jó ideje egy kapcsolatban, akkor azért elég fontos tud lenni. Jó nem mindenkinek az, de nekem az. És elég sok helyről hallottam már, hogy a rossz szexuális élet hova vezet. Sőt, sajnos sok mindent láttam már a környezetemben is......
Amúgy grat a 13hónaphoz, az idő nem mindig függvénye egy jó kapcsolatnak, lehet "csak" ennyi ideje vagytok együtt, de jobban ismeritek/tisztelitek/szeretitek egymást, mint akik már 20éve együtt vannak.

[ Szerkesztve ]

(#260) rep3at válasza krizmo_ (#256) üzenetére


rep3at
őstag

Hát körülbelül 13 hónapja. Sosem arról az oldalról néztem a dolgokat, régen rossz ha valakinek először az jut eszébe a csajjal kapcsolatban. Nyilván a kapcsolat része viszont csak egy bizonyos idő után de bőven nem ez a legfontosabb dolog benne (szerintem). Öt évet várt rám.

Forward thinking. كرر

(#261) Csoffadalom válasza krizmo_ (#259) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát tudod, ha tehetném én halálra zabálnám magam :D. A jóból sosem elég. Fura egy csaj vagy, mással nem lehet ilyen témában beszélgetni mert tabunak tartja vagy szégyenlős.

Kassadin: Pedig nem állt szándékomban sajnáltatni magam.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#262) Viszlát válasza Csoffadalom (#261) üzenetére


Viszlát
addikt

Még nem nagyon találkoztam olyan nővel akivel ne lehetett volna erről a témáról beszélgetni. Lánnyal viszont igen. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#263) Csoffadalom válasza Viszlát (#262) üzenetére


Csoffadalom
tag

Akkor csak én futottam össze prűd picsákkal.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#264) rep3at válasza krizmo_ (#259) üzenetére


rep3at
őstag

A tisztelet és a szeretet megvan, de minden nap tud újat mutatni, ezért szeretem. Félelmetesen jó emberismerő vagyok, utálom ha ki tudok ismerni valakit, uncsi. Őt máig nem tudtam, van benne valami titokzatos. Mindent odaadnék neki ha szeretné. Volt pár barátnőm de a közelébe nem érnek. És tudod már azt mondom hogy bár ne lett volna senki rajta kívül.

Forward thinking. كرر

(#265) Vakegérke válasza rep3at (#264) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne bánd a múltat, legalább van összehasonlítási alapod. Tudod értékelni sorsod ajándékát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) krizmo_ válasza Csoffadalom (#261) üzenetére


krizmo_
addikt

Pedig, hát ez is az élet része, beszélni kell/lehet róla. Igazából ha belegondolunk ez is egy szükséglet, amit ki kell elégíteni, az meg már csak hab a tortán, hogy még jól is esik.

rep3at
Vakegérkének igaza van, kellett az is, hogy megtapasztald milyen az amikor nem jó ahhoz, hogy kellőképp tud értékelni azt ami most van. A múltad formált, ne sajnáld azt, ami megtörtént. A lényeg, hogy most azt tudod értékelni, ami van.

[ Szerkesztve ]

(#267) Viszlát válasza Csoffadalom (#263) üzenetére


Viszlát
addikt

Úgy tűnik nem volt elég hangsúlyos a különbség. :) Lányoknál ez teljesen hétköznapi dolog, szimplán csak azért, mert még tapasztalatlanok (az, hogy x éve csinálja, az még nem jelent semmit). Egy nőnek viszont az egyik alapvető jellemzője, hogy tisztában van a saját szexualitásával és ugyanúgy kezeli, mint a kapcsolat összes többi alkotóelemét.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#268) Csoffadalom válasza krizmo_ (#266) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem is kicsi szükséglet. Csak nekem már jó ideje nélkülöznöm kell.

Viszlát: Mondom, csak én futottam össze prűdekkel.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#269) rep3at válasza Vakegérke (#265) üzenetére


rep3at
őstag

De bánom mert el sem tudom képzelni hány végigsírt éjszakája volt miattam és végignézhette ahogy más lányokkal vagyok. Ez szörnyű lehetett, főleg az ő családi helyzete mellett.

Forward thinking. كرر

(#270) Kassadin válasza Csoffadalom (#261) üzenetére


Kassadin
addikt

Hihetetlen mértékű negatív hozzáállás/pesszimizmus jött át nekem eddig csak abból, amit olvastam tőled. Ezzel semmire sem fogsz menni az életben, de ezzel te is tisztában vagy ott legbelül. Ne mástól várj megoldást, ne mástól várj segítséget, ne mástól várj el bármit is, ne mást okolj a saját hibáidért. Legyen célod az életben (legyen az bármi is, te tudod, mit akarsz), és tégy meg érte mindent, hogy elérd. A sportot többen felvetették, az pl. szvsz is nagyon jó tud lenni, itt sem az a lényeg, hogy mit, hanem hogy valamit csinálj, ami szimpatikus, sokkal többet adhat, mintsem azt szavakkal lelehetne írni.

Azok az emberek mellesleg nem a barátaid voltak. "Mert egy életben kb. 1-2 ember akad, akit a barátodnak hívhatsz". by DeFranco Ezzel pedig én mélységesen egyetértek.

(#271) Csoffadalom válasza rep3at (#269) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ezt nem értem, ő várt rád 5 évet , végre megkap és te bánkódsz az 5 év miatt?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#272) krizmo_ válasza Csoffadalom (#268) üzenetére


krizmo_
addikt

Ne bánkódj estig nekem is nélkülöznöm kell(bocs, ez gonosz volt). Amúgy volt idő mikor én is próbáltam beszélgetni nőkkel a szexről, de nem sok sikerrel. Sokan nem mondják meg még pasijuknak sem, hogy mi az igényük, és a háta mögött meg, azt állítják nem jó az ágyban. Pedig pl. nekem sem mindig ugyanaz az igényem, ezért jelzem, hogy mit szeretnék.
Nem mondom, hogy általános, de volt olyan, hogy a "barátnőm" azért ment többször félre, mert nem volt jó neki a szex a párjával.

SymbianOS
Miért az? A nőknek is kell a szex, éppen annyira, mint a férfiaknak. Csak valaki ezt nem ismeri be. :)

[ Szerkesztve ]

(#273) Kolondrum válasza krizmo_ (#256) üzenetére

Wow! Meglepő ezt olvasni egy nőtől.

(#274) Csoffadalom válasza Kassadin (#270) üzenetére


Csoffadalom
tag

Az hogy jelenleg pesszimista vagyok és negatív a hozzá állásom, elismerem. Régebben nem voltam ilyen. Tenni fogok ellene ígérem, csak egyenlőre nehéz bele kezdeni.

krizmo_: Basszus én miért nem akadok ilyen nőkbe. Minden tiszteletem a tied :R . Irigylem a párodat.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#275) krizmo_ válasza Csoffadalom (#274) üzenetére


krizmo_
addikt

:B Jaj, hát most zavarba hozol? :B Köszönöm, aranyos vagy. :)

(#276) Csoffadalom
Persze, hogyne lehetne, mindenkit lehet.

[ Szerkesztve ]

(#276) Csoffadalom válasza krizmo_ (#275) üzenetére


Csoffadalom
tag

Téged zavarba lehet hozni?? Miért mit mondtam?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#277) rep3at válasza Csoffadalom (#271) üzenetére


rep3at
őstag

Igen. Szerintem teljesen érthető. Máshogy tekintene rám ha ő lenne az első. Fél hogy elveszít. Nem fog de nehéz elhinnie.

Forward thinking. كرر

(#278) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

Lám lám megjelent egy nő, s máris gyűlik az éji vad:)

A legtöbb nővel lehet erről beszélni, de muszáj óvatosnak lenni, mert hiába van(volt) meg a nyitottság, ha annyira idegesek és félénkek voltak a témával kapcsolatban, hogy a rossz hangleejtés miatt kihátrálhattak a beszélgetésből.

Esküszöm, bombát könnyebb lehet hatástalanítani, mint ezen az útvesztőn végigmenni, tudni kell, mikor bátorítón erőltetni s hogy mikor kell hagyni a lányt az odújába visszabújni, de a legfontosabb az a bizalom. Fontos tudnia, hogy bármi történjék is csak jót akarsz, s nem ártanál neki.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#279) Csoffadalom válasza rep3at (#277) üzenetére


Csoffadalom
tag

Neked akkor sem kéne bánkódnod.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#280) Chaser válasza Csoffadalom (#274) üzenetére


Chaser
titán

"Kifogás ezer van...eredmény csak egy"...by kedvenc főnököm. Ezt mondogasd magadnak, nekem bejött az élet szinte minden területén:)
Meg szedj C vitamint...csak úgy extraként.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#281) rep3at válasza Csoffadalom (#279) üzenetére


rep3at
őstag

Mindegy, nem érted. Fáj a szívem ha rá gondolok, ennyi. És ez érthető is.

Forward thinking. كرر

(#282) Chaser válasza rep3at (#281) üzenetére


Chaser
titán

Szereted és emiatt átérzed amit ő érzett mikor másokkal voltál. Nem értem mit nem lehet rajta nem érteni:D:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#283) Csoffadalom válasza rep3at (#281) üzenetére


Csoffadalom
tag

Azt nem értem neked ez miért fáj. Nem te vártál rá évekig, nem te sírtad tele a párnát. Mire fel fáj a szíved? Most együtt vagytok nem? Akkor minek a múlttal foglalkozni? Örüljetek hogy együtt vagyok azt kész.

Chaser: Na de most komolyan, minek a múlton rágódni? engem speciel nem érdekelne hogy annyi ideig vártam rá. Ha már megkaptam akkor meg boldog vagyok és csak azzal törődök.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#284) Chaser válasza Csoffadalom (#283) üzenetére


Chaser
titán

Látom nem vágod...voltál már valakivel egy hullámhosszon? Érzed amit a másik érez vagy átérzed amit érzett akaratlanul is. Ez nem a múlton való rágódás, hanem valószínűleg egy hosszabb távú dolog kezdete:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#285) Csoffadalom válasza Chaser (#284) üzenetére


Csoffadalom
tag

Jó akkor hülye is vagyok b+! Normálisan kérdezek valamit, ráadásul nem is tőled, erre le vagyok hurrogva. Hagyjuk, leszarom.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#286) Kolondrum

-

[ Szerkesztve ]

(#287) Chaser válasza Csoffadalom (#285) üzenetére


Chaser
titán

Sztem normálisan válaszoltam...majd ha egyszer véletlen átélsz ilyet akkor megérted jobban is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#288) Иван


Иван
őstag

Hú de utálom azt a szót, hogy pasi.

A hideg kiráz tőle. Proli egy szó, annyi szent.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#289) Chaser válasza Kolondrum (#286) üzenetére


Chaser
titán

:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#290) rep3at válasza Chaser (#284) üzenetére


rep3at
őstag

Egyet kell értenem. Tudom hogy magában még néha ezen rágódik és fáj neki. És utálom ha miattam szenved. Akinek van lelke és szeretett valakit igazán életében tudja hogy miről beszélek. Te tudod.

Forward thinking. كرر

(#291) Pala válasza Иван (#288) üzenetére


Pala
veterán

Szvsz a másik oldalról a "csaj" és "suna" is az (meg még pár variáns). Olyan lealacsonyítónak érzem őket, mint a szlengszavak többségét. Nem is használom azoknak a nőknek a megnevezésére, akiket tisztelek/becsülök. El nem tudom képzelni, hogy a páromat a "csajomnak" hívjam a barátaim, ismerőseim előtt. Mintha valami használati tárgy lenne.

[ Szerkesztve ]

(#292) Kolondrum válasza krizmo_ (#272) üzenetére

Ez oké, én a nyíltságon lepődtem meg, ez a logout.

(#293) krizmo_ válasza Kolondrum (#292) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak leírom azt, amit amúgy is tud mindenki, ez nem nevezném nyíltságnak. Szerintem semmi olyat nem írtam, ami erre utalna, és nem utolsó sorban nem vagyok prűd, ezekről a dolgokról lehet/kell beszélni. Olvastam én itt már cifrább dolgokat is.

(#294) Kolondrum válasza krizmo_ (#293) üzenetére

Én is, de nem itt!

(#295) krizmo_ válasza Kolondrum (#294) üzenetére


krizmo_
addikt

A blogodból is sok minden kiderül, akkor te is nyílt vagy, nem igaz?
Elnézést kérek, ha ennyire felkavartalak a szex témával, nem gondoltam, hogy ez bárkit is érzékenyen érint.

[ Szerkesztve ]

(#296) Chaser válasza Kolondrum (#294) üzenetére


Chaser
titán

Rossz topikban voltál:D

szerk: rep3at: Voltam/vagyok ilyen szerencsés jah:) De mint látszik azért nem mindenki élt át ilyet...az meg úgyse tudja mit veszt/nyer vele, szóval nagy hiányérzete se lehet.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#297) Kolondrum válasza krizmo_ (#295) üzenetére

Itt nem. Ha nyílt lennék az nem lenne jó senkinek. Ez alatt azt értem, hogy amúgy miket gondolok úgy a világról és az emberekről,környezetemről.
A sexes téma meg kb addig tartozik a közönségre mint ameddig te itt leírod, a részeltek a két félre. Ezt te hogyan látod?

[ Szerkesztve ]

(#298) Иван válasza Pala (#291) üzenetére


Иван
őstag

Egyetértek. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#299) krizmo_ válasza Kolondrum (#297) üzenetére


krizmo_
addikt

Éppen most nézem a blogod, ahol a barátnőd melléről folyik az eszmecsere, amit te indítottál.
Nem csak a téma, de a hozzászólások is elég meredekek.... Számomra inkább ez nyíltabb, én biztos nem írnám ki mekkora a párom szerszáma....Mert az már személyes, de a szexről általánosában beszélni nem az.

[ Szerkesztve ]

(#300) Kolondrum válasza krizmo_ (#299) üzenetére

Valamiről lemaradtam? Rá is nézek a topicra! :Y Néha kérdezem is tőle, látod még a tévét tőlük. :DD

Nem is vészesek, szerintem. Nézd át az 5830TG írásomat címlapon. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.