Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117) Csoffadalom válasza Viszlát (#112) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én is sajnálom hogy ilyennek látsz. A hozzá állásom addig biztosan nem fog változni amíg az ellenkezőjét nem tapasztalom. Erről viszont nem tehetek. Igazad van ezt elismerem, de a sok fikázás helyett egy csöppnyi támogatás vagy együtt érzés sokkal többet segítene. Tudod pont az ilyen viselkedés miatt szakítottam meg a kapcsolatot jó pár barátommal. Tulajdonképp az összessel. Nem arra van szükségem hogy a hibámat a pofámba mondják állandóan. Ezekről tudok én is, nem kell még az orrom alá is dörgölni. De legalább te sajnálod, a volt "barátaim" elintézték annyival hogy meghülyültem és hagytak megfulladni a saját szaromban. Épp azért írom le ezeket a sztorikat és beszélek róla, hogy meg oldást találjak rájuk. De ha állandóan a pofámba mondják hogy mekkora szar vagyok és hogy minden amit teszek az szar akkor hogy javítsak a hibáimon? Ezt mond meg nekem kérlek. Az utolsó munka helyem is ezért hagytam ott, mert nap mint nap ezt vágták a fejemhez. Ezek után álljak pozitívan az élethez? Mosolyogjak mindig hogy szép az élet, van miért küzdenem? Lófaszt!

The DJ: Al Bundy örök!!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.