Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Vakegérke válasza Pala (#500) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem rögtön tirpák lettél a szemében. Jól gondolom?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#502) Pala válasza Vakegérke (#501) üzenetére


Pala
veterán

Nem tudom, de az illető nőszemély közömbös volt számomra, így teljes nyugalommal megmondhattam neki a véleményemet. :)

(#503) Csoffadalom válasza degu (#496) üzenetére


Csoffadalom
tag

Olyan hogy szingli csaj, szerintem nincs is, vagy nagyon kevés. Ha van egy szingli csaj, aki kicsit is jól néz ki(plhelyes pofi, vékony stb) már sokkal nagyobb eséllyel pasizik be. Lássuk csak a szórakozást például. Lemegy egy szórakozó helyre, már alapból azért mert nő, nem kell belépőt fizetnie. Ha mázlija van, kap vellkámdrinket is és ezen kívül még min. 5-6 pasi meghívja valami piára. Már sokkal könnyebben válogathat.

Mindig van a nőknek egy pasi talonba. A rosszabb fajta jó nők ezt csinálják. Van egy "barátjuk" titokban, akinek állandóan azt mondogatják hogy pl: miért nem találok egy olyan pasit mint te, meg az összes eddigi kapcsolatomban csak meg akartak dugni. Te normális vagy nem akarsz megdugni, olyan jó fej vagy, rád számíthatok mindig. Ja peeeeeersze. A "barát" is ugyan úgy meg akarja dugni, csak ő szeretetből tenné. És ezzel tisztában van a nő is, hisz pont ezért tartja. Ha minden kötél szakad és ne adj isten nem talál "normális" pasit magának, na akkor elő veszi ezt a "barátot". Párszor kiveri neki, esetleg hagyja magát megdugatni, de amint bejön a képbe egy "normális" pasi(bunkó, tele van dellával), a szerencsétlen barát már nem barát többé. Egyrészt azért mert már elrontották a barátságukat(ami sosem volt), másrészt akkor már nem érdekli a csajt. Ez így van, volt mindig is. A nők oly sokat emlegetett rendes pasija ezzel szűnik meg létezni és ugyan olyan tapló lesz mint azok a többi bunkó. Ez fordítva is igaz. Mint egy vírus, terjed a kór.

Pala: El tudom képzelni mit kaptál az arcodba. Bunkó vagy, hogy mondhatsz ilyet nekem? És ehhez hasonlókat igaz? Mert csak ezt tudják mondani ha valaki felhomályosítja őket a valóságról. Az teljességgel ki van zárva hogy beismerjék a hibáikat, hiszen ők hibátlanok.

Épp a múltkorában akart a haver volt nője visszatérni, mert nem talált egy "normális" pasit se magának. Úgy gondolta, most már ideje elkezdeni a gyerek programot és keres hozzá egy idiótát. A haverom volt a jelölt és a volt pasija, akit 5 évig hitegetett még a szakításuk után, hogy még van esélyük össze jönni. Elárulom, csak a kocsija kellet és hogy mindig legyen valaki aki a szottyadt seggét elviszi minden hová.

Egy beszélgetés közben olyat mondott a havernak, hogy majd beszartam a röhögéstől. Azt mondta hogy, idézem: Én főnyeremény vagyok a pasiknak. Jól főzők, isteni vagyok az ágyban és nagyon jó társ vagyok. Mi van??? Főnyeremény? Azt elfelejti hogy ő csak a pénzre megy és egoista, de ő a "főnyeremény". Meg a ku..a anyád az. Hála az égnek én csak kétszer találkoztam vele, elég is volt. Az első alkalommal beszélgetni kezdtünk, kiakadt mikor megtudta hogy nincs jogsim, sem autóm. Szó szerint ezt mondta: Milyen ember vagy te, hogy 30 évesen nincs még jogsid???? Hát hogy lehet így élni???? Megpróbáltam neki elmagyarázni az okokat, de az már nem érdekelte őt. Ezek után még véletlen sem akartam találkozni vele. És ez a csaj akar magának normális pasit találni a gyerek programhoz? :W

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#504) Vakegérke válasza Csoffadalom (#503) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, vannak érdekes dolgok a világon.
Egy haverom úgy döntött, hogy neki is elege van a felfújt libákból, és inkább egy szerény, dolgos lányt keres magának. A szépség nem számít, az ész se fontos, csak legyen szorgalmas, kedves, és becsülje meg az "urát". Az idézőjel utal rá, hogy milyen körökben keresgélt.
Nos, ki is fogott egy tanyasi lányt, valamelyik ismerőse kommendálta neki.
Mit mondjak, nem volt egy "puszta szépe", de csúnyának se volt mondható. Amolyan egy a százból. Az általánost elvégezte ugyan, de nem tanult tovább, kellett a munkáskéz a tanyán. Egyébként is elég sokak szerint, ha egy nőnek több esze van a tyúknál, legalább nem sz*rja össze az udvart...
Összekabátoltak.
A lány felköltözött Pestre a haverhoz. Eleinte sóhajtozott, hiányzott neki a megszokott környezet, meg az állandó elfoglaltság. Dolgozott egy cégnél, szalagmunkás volt. Nem nagy lóvé, de több, mint amihez szokott. A lakást szépen rendben tartotta, a havernak még a kívánságát is leste, az ágyban is jól megvoltak.
Kellhet ennél több?
Milyenek a nők, a munkahelyén elszörnyülködtek a többiek. Te tényleg kiszolgálod azt a manust? Térj már észhez!
A lány kezdett elkutyulni. Nem volt minden nap főtt kaja, a takarítást is hanyagolta, inkább lustálkodott, vagy csavargott. Arra is rászokott, hogy szórja a pénzt, értelmetlenül vásárolt ízléstelen ruhákat, ronda cipőket.
Mivel a havernak ez egyre kevésbé tetszett, szóvá tette a dolgot. Na, robbant a bomba. A lány csípőre vágott kézzel visított, hogy ő nem szolga, és ha a haver zabálni akar, akkor főzzön néha ő is, el is mosogathatna, meg ugye a porszívót is megfoghatná...
Slusszpoén.
Egy pénteken szólt a haver a lánynak, hogy készüljön, reggel mennek a lány szüleit meglátogatni. Örült a lány, még este kikészítette az egyik csiricsá ruháját a hozzá nem illő cipővel. Reggel puccba is vágta magát, és lelkesen huppant be az anyósülésre. A haver indított, aztán leállította a motort, mondván elfelejtett valamit. Irány a lakás, de hamarosan ment is vissza, és egy nagyobb szemeteszsákot rakott a csomagtartóba, amelyet megtöltött valami.
Szerencsésen megérkeztek, a lány boldog örömmel rohant a házba, hogy üdvözölje szüleit. Miután megölelgette őket, rohant, hogy behívja a havert.
Az autó orra már pesti irányban állt, egy bőrönd, meg a szemeteszsák volt mellette a földön. A haver rámutatott a bőröndre, mondván ezzel költöztél hozzám, aztán a szemeteszsákra, mondván minden benne van, amit saját pénzedből vettél. Még annyit mondott, hogy élj boldogan, szevasz, aztán az autó elindult.
Megjegyzendő a lány szívességi lakáshasználó volt a havernál. Akit érdekel, hogy ez milyen jogokkal, kötelezettségekkel jár, majd rákeres. Fizetéséből eredő pénzének maradéka Bankszámláján volt, tehát a haver nem tartozott neki semmivel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#505) Viszlát válasza Csoffadalom (#503) üzenetére


Viszlát
addikt

Hallod, sürgősen életteret kell váltanod, hihetetlen milyen emberekkel vagy körülvéve. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#506) Csoffadalom válasza Vakegérke (#504) üzenetére


Csoffadalom
tag

:R :R :R . Ez jár minden felfújt libának. Minden tiszteletem a haverodé.

Én nem tudom mi lesz velem. Vannak fura dolgok az tény. De hogy én miért nem találok valami értelmes és normális nőt, nem tudom. Komolyan mondom, ha létezne valami csoda masina, mondjuk időgép, akkor használnám. Csak úgy intézném hogy a jelen korban legyek tinédzser. Mert manapság minél idiótábban néz ki egy pasi, minél bunkóbb a nőkkel, annál jobban imádják. Csak hüledezni tudok, milyen idióta pasiknak van bomba nőjük.

Ott a volt haverom, három éve hülyíti a nőjét. Azt persze mondanom sem kell hogy egy elég jó csaj. Se karácsonyra, se születésnapra, semmilyen ünnepre nem vesz neki semmit, bunkó módon beszél vele, szarba sem veszi. Plazma tv-t vetetett magának a csajjal, hitelre amit persze nem ő fizet, csak hogy tudjon xbox-ozni. Új konvha bútort kaptak a csaj szüleitől, wellness hétvége ajándékba, szintén a szülőktől. Ezek mellett még drogozik orrba-szájba, nem egyszer az utolsó fillérjüket is arra költi. Otthon mindent a csaj csinál, süt, főz, takarít, a pasinak csak haza kell mennie a munkából és minden készen várja. Meleg kaja az asztalon, tiszta rendezett lakás, nedves pu..i az ágyban. Mindezek ellenére a csaj meg van érte örülve, gyereket akar tőle, már két éve az esküvőt tervezi. Őt tartja élete nagy szerelmének. Az IGAZINAK. Nem csak én, más sem nézte jó szemmel az egész kapcsolatukat, de nem lehet beszélni a csajjal. Mindenki féltékeny, szemét, meg bunkó aki kicsit is próbál beszélni vele.

Na, ha én egy ilyen nőt találnék, akkor már boldog lennék. Esküszöm, nem bánnék vele így. Megbecsülném, szeretném és tisztelném. De úgy látszik én nem érdemlek ilyet. Nekem csak a szar jut mindig.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#507) Csoffadalom válasza Viszlát (#505) üzenetére


Csoffadalom
tag

Tudom és igazad is van, sajnos. Gondolkoztam is a dolgon. El kéne tűnöm innen a francba, ahol senki nem talál meg, senki nem ismer. Talán valami afrikai misszionárius munka vagy hasonló kéne. Mindegy, csak jó messzire legyen innen. A kutyának sem hiányoznék, akkor meg minek maradjak itt? Senki, de komolyan mondom, SENKI nem keresi a társaságom. A telefonom is csak akkor cseng, ha bankból hívnak tartozás miatt, vagy valami reklám anyagot, vagy szolgáltatást akarnak rám dumálni.

Ha most azzal a dumával jöttök, hogy én tehetek arról, milyen emberek is vesznek körül, azt mondanám tévedtek. Ők találnak meg engem. Mindig. Eleinte persze haverként kezelnek, majd idővel csak kihasználnak. Csak akkor keresnek, ha kell valami, egy kis pénz, segítség a számító géphez, vagy bármi máshoz. Én meg a naív balfa.. segítek ahogy tudok, törődöm velük és mit kapok vissza ha nekem kell segítség? Semmit. Ezért maradjak itt? Hát nem, elfogok szépen tűnni minden honnan, aztán majd sírhatnak a barátok, meg az ismerősök.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#508) Vakegérke válasza Csoffadalom (#506) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Komolyan mondom, ha létezne valami csoda masina, mondjuk időgép, akkor használnám. Csak úgy intézném hogy a jelen korban legyek tinédzser."

Nem jó döntés. Inkább az én ifjúságom lenne számodra jó, ha beállítanád rá az időgépet. Voltak értékek, erkölcsi normák, amelyek mára semmivé váltak.
Nézd meg, hány idős pár sétálgat kézen fogva, és eszükben sincs elhagyni egymást.
A mai kapcsolatok közül vajon mennyi lesz évtizedekre szóló?

(#507): Meg ne roggyanj, Nagy Fehér!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#509) Chaser válasza Csoffadalom (#507) üzenetére


Chaser
titán

"Hát nem, elfogok szépen tűnni minden honnan, aztán majd sírhatnak a barátok, meg az ismerősök." Aki ilyet tervez az megcsinálja, nem hangoztatja. Pont mint az öngyilkosjelölt mikor agonizál, "majd megtudjátok ha már nem leszek" . Kár hogy pesti vagy, közelebb lennél ihatnánk egy jót aztán meg kirugdosnálak a letargiádból.
Sz@rd le most a nőket, először szerezz egy melót. Ha az megvan akkor meg valami edző helyet. Ha az is megvan mozdulj ki valamerre. Aztán jönni fognak a nők is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#510) Vakegérke válasza Chaser (#509) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha még nem mondtam volna, szeretem kemény, mégis barátságos modorodat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#511) Csoffadalom válasza Vakegérke (#508) üzenetére


Csoffadalom
tag

Lehet hogy igazad van és abba az időbe kéne vissza mennem. Csak egy bajom van vele. Most jobban néznek ki a nők, mint akkoriban. Ne haragudj, de én az ilyen csitriket szívesebben dugnám. Nem szeretem a szőrös pumát! Akkor még az volt a divat, ma meg minden nő beretválja, vagy gyantázza. Most kéne 16 évesnek lennem és olyan nőim lehetnének, hogy bokán fosom magam a gyönyörtől. De komolyan. Idióta is vagyok, jó szövegem is van, mi kell még a mai tini csajoknak?

Jó múltkor haverral a törzs helyünkön voltunk kajáért. Volt ott pár tini csaj meg egy idióta pali. A srác elnyomott egy béna viccet: Mit mond Csubakka a sivatagban? Arrrrggghhhh. A csajok reakciója: Mekkora vicc, de jó fej vagy. Hangosan röhögtek és az egyik csaj már smárolt is a sráccal, mert mondott egy nagyon szar szó viccet. Haverral döbbenten néztük és hallgattunk. Ez egy jó vicc? Jó fej a pali? Hát siralmas.

Chaser: Dehogy vagyok letargiában, ez csak egy vélemény volt, ha úgy tetszik gondolat sor. És rugdosni sem kell. Az pia jöhet, meghívsz? :D Szarok a nőkre, ne aggódj.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#512) Gergő_ válasza Vakegérke (#504) üzenetére


Gergő_
őstag

Nekem ebből az jött le, hogy végtére a rosszízlésű leány is dolgozott, mégis az összes házimunkát neki kellett elvégeznie. :D

(#513) tvamos válasza Csoffadalom (#511) üzenetére


tvamos
nagyúr

Basszus... visszafele en se mennek...

Most is van itt nalunk egy csaj, akivel tok jol lehet beszelgetni. Pedig en se jopofa, vagy vicces nem vagyok, se nem tudok a vilag dolgairol... Meg nagyon okos sem vagyok. Ahogy mondjak, amit Isten az egyik kezevel ad, a masikkal elveszi. Marhara bunko szakbarbar vagyok!
De ez a gepeszmernok kislany, nagyon aranyos... Marie Curie valami kesoi leszarmazottja lehet... vagy nem tudom.
Jahh... majd elfelejtettem. Gyonyoru szep!
(Egyebkent, a hugom detto. Helyes, es muszaki ertelmisegi.)

No mindegy, sokkkkkkal fiatalabb nalam. Meg egyebkent sem erdekelnek mar a nok!

Azert jo lett volna ilyen lannyal talalkozni 20 eve!.. De mar mindegy!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#514) Csoffadalom válasza tvamos (#513) üzenetére


Csoffadalom
tag

Húgod hány éves? Ha fiatal, mondjuk nagyjából annyi idős mint én, összehozol vele? :Y

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#515) Kassadin válasza Csoffadalom (#514) üzenetére


Kassadin
addikt

Úristen. :DDD

(#516) tvamos válasza Csoffadalom (#514) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem! Van baratja...
Raadassul az ilyen jellegu dolgokbol rosszul szokik mindenki kijonni. (Szerintem valamit rosszul csinalok, nagyon!)
De vegulis, ha egyedul marad megprobalhatjuk! ;) Miert ne?!.. Nagy lany, majd eldonti! Most semmikeppen nem akarnek beleszolni a dolgaiba! Nincs mas, aki szobaall velem a vilagon. No persze rajtatok kivul...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#517) djculture


djculture
félisten

Milyen történetekre akadok én itt a ph-n ... :C

(#518) tvamos válasza tvamos (#516) üzenetére


tvamos
nagyúr

Na jo, neha a felesegem is beszel velem... megis szar lenne, ha a Balti tengerbe vetnem magam. Sokan hibaztatnak ot, meg gondolom neha az a kis penz is jol jon, amivel esetleg megtoldom a koltsegveteset! Bar, afene tudja! Minden jott-mentel kedves. O ilyen. Lehet, hogy ezert beszel velem is. Tok idegenekkel is beszelget. Mindenkivel, akivel osszeakadnak!

B@sszus... mirol beszelek mar!..

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#519) Csoffadalom válasza tvamos (#516) üzenetére


Csoffadalom
tag

Még nem feleltél a kérdésemre, hogy hány éves? Jobb lesz ha sürgősen összeszeded magad, vagy arra kényszerítesz hogy kiosszak pár virtuális pofont! :D

Kassadin: Mi a baj? Rosszat mondtam?

djculture: Na mondsza, milyenekre?

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#520) tvamos válasza Csoffadalom (#519) üzenetére


tvamos
nagyúr

24

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#521) Csoffadalom válasza tvamos (#520) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ahhh, akkor nem érdekel, bocsi. Pont a legrosszabb kor a nőknél. Kivétel nélkül ilyenkor a leghülyébbek. Nem a húgodra értettem, nehogy félre értsd. A 23-24 éves nők mind megörülnek. A volt nőm 23 volt, a haverom utolsó két nője 23-24, a volt haverom nője meg épp pár hete lett 23. Mondjuk nekik eleve nem adok sok időt. Remélem bedilizik a csaj és majd jól otthagyja a srácot. Tudom ez genya dolog tőlem, de most ezt kívánom neki.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#522) BiP válasza Csoffadalom (#521) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor van az átmenet a buli/egyetem és a 'most már kéne valamit kezdeni az élettel' időszak között, és maguk is meg vannak zavarodva, nem tudják még, mit akarnak igazán.

(#523) Pala válasza BiP (#522) üzenetére


Pala
veterán

Azért van kivétel, bár ritka, mint a fehér Zorro...

(#524) BiP válasza Pala (#523) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, mint mindenben. Nem lehet minden lányra ráhúzni, csak az embereknek vannak különböző életfázisai, így a nőknek is, és az egyik váltás kb. ekkor következik be. (ami a fiúk számára úgy tűnik, hogy megzakkannak, főleg, mert a férfiaknál ez a fázisváltás általában jópár évvel később jön el.). A lányoknál bekavar még a 'kéne gyerek is' dolog is ezeken felül, ami szintén ebben a korban kezd erősen előjönni.

De teljesen egyénfüggő, ahogy a kezelése is, ez utóbbi meg kapcsolatfüggő is.

[ Szerkesztve ]

(#525) Vakegérke válasza Gergő_ (#512) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van benne valami. Az viszont tény, hogy a tanyasi életéhez képest jobb körülmények közt lazábban élt. Nagyon nem mindegy, hogy trágyát villáz a menyecske, vagy porszívózik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#526) Chaser válasza Vakegérke (#510) üzenetére


Chaser
titán

Nem rémlik hogy mondtad volna, sokan nem szeretik :N Még jó hogy nem adok mások véleményére.

#511 Csoffadalom: Dehogy nem, de majd elmúlik. Ha találkoznánk és mesélnék pár sztorit biztos elmúlna:D Kisebb dologra is vertem már el pénzt, szóval meghívlak ha úgy alakul, azon nem múlik. Néha szoktam a pesti faluban járni, ha megint úgy alakul hogy megyek rád írok, legfeljebb nem jössz el.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#527) tvamos válasza Csoffadalom (#521) üzenetére


tvamos
nagyúr

:(
Majd 35-40 korul orulnek, meg, amikoris bulizni meg pasizni akarnak.
// Persze ugy, hogy van gyerek, meg ferj, aki huzza az igat.
Es az igenyesebeknek (marmint a kinezetukre) sikerul is pasizni!
Es akkor ezt mindenki megszivja!!!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#528) degu válasza tvamos (#518) üzenetére


degu
senior tag

Van nem egy ilyen! :K
Ez nem *kibeszeles*.A noknel alapveto,hogy minden himnek tetszeni akarnak,mert nem tudhatja,hogy melyik lesz a megfelelo *apa*.Ez szinten a genjeikben van.Akinel viszont ez nagyon dominal...az gaz!
Nekem is volt egy olyan csajom,akire egyszeruen ragadtak a pasik! Nem mondom,csinos is volt nagyon,de!
Olyan szekszualis kisugarzasa volt,hogy MEGSZOLITOTTAK nem egyszer,amikor mellette alltam,es mindketten fogtuk a -huga pici gyerekenek a kezet!
En ettol tejesen megorultem! Es persze kacer is volt! Mindenkivel szoba allt !
Amikor a szemere vetettem ezeket a dolgokat,akkor kacagott egyet,es kozolte,hogy ezt nem ertem! O MINDEN ferfinek tetszeni akar,nem csak nekem...
Baromi vonzo,szines,de onzo egyeniseg volt...Nem is O lett a felesegem,de jo par ev utan meg mindig Vele almodok.Pedig a jelenlegi parom pont az ellentete./Kivetel a szeksz,mert abban fej-fej mellett dongetnek. :C / Melegszivu,turelmes,alkalmazkodo,de eros...szoval igazi tars!
De hogy mi a feneert almodok mindig a regi,Nagy O-vel? :F
Na!
Azert mi,ferfiak sem vagyunk matyo-himzesek! Csak mas a *hulyesegunk*,az osztoneink,es a gondolkodasunk...
De hat ez igy van kitalalva! Baromi unalmas lenne egy egyforma,homo-vilag! :Y

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#529) tvamos válasza degu (#528) üzenetére


tvamos
nagyúr

A "Tok idegenekkel is beszelget"-et nem ugy ertettem, mint ahogy te vetted az adast. De nem tudom megfogalmazni. Nem kihivo, vagy kacer, inkabb olyan... baratkozos, meg segitokesz. Jo szive van. Csak eppen mi mentunk el a baratsag mellett.
Masreszt viszont uj baratok, bulik... es azert ezek a spicces csajok... olyanok, amilyenek. Na!
Nem, en sem vagyok jobb! De megsem jarok sehova, mert... nem tudom, miert!
Fura ez az egesz nekem. Es rettenetes nehez, ha megfogadok valamit, utana meg...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#530) Csoffadalom válasza BiP (#522) üzenetére


Csoffadalom
tag

Valószínűleg így van, de az általam felsoroltakból már egy sem járt egyetemre. Mindegyikük, dolgozott, sőt az egyiknek már kölke is volt. Abban viszont megegyeztek mind, hogy nagy terveik, meg elképzelésük volt a jövőre nézve. Érdekes módon mind fel voltak háborodva ha nem jött össze, vagy nem úgy alakult, ahogy azt ők elképzelték a pici fejükben. Ilyenkor persze jött a veszekedés, meg a szakítás és utáltak mindenkit.

Chaser: Oké, majd írj és megyünk. :DD

degu: Hát erre nehéz szavakat találni. Az biztos, én nem tudtam volna elviselni, akár mennyire is vonzó teremtés. Azzal elmondtál mindent, hogy számodra ő volt a nagy Ő. Az álmok fura dolgok. Én még mindig szoktam álmodni a sokat emlegetett ex-emről, pedig már 14 éve dobott. Jó mondjuk ehhez szerintem az is kellett hogy folyton megkeressen. Így mindig volt témája az álmaimnak.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.