Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) XtremLor válasza raziel01 (#397) üzenetére


XtremLor
őstag

Viszont magabiztosabb leszel, onbizalom hiany eseten nem arthat, nalam tobb a pozitiv hatas mint a negativ, jobb a kozerzetem, egeszsegesebben elek, ra lehet szokni, konditerembe en se jarok evek ota, de otthon is szepen karban tudod magad tartani.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#402) Fooler89 válasza Csoffadalom (#388) üzenetére


Fooler89
őstag

Ez egy annyira sablonos válasz, hogyha megengeded én többet nem zargatnálak.
Nekem sokkal szélsőségesebb javaslataim lennéknek, de nem akarom ezeket hangoztatni, sőt az eredményességét se megvédeni, sem megmagyarázni őket, mivel úgy érzem ennek a hasznossága konvergál a nullához a másik, számomra tényleg nem számít.

Megjegyzem jó látni, hogy emberek többsége segítő szándékú hozzászólássál segítenek neked. :R

[ Szerkesztve ]

(#403) BiP válasza raziel01 (#381) üzenetére


BiP
nagyúr

"És nem kell pénzéhes csajnak lenni ahhoz, hogy ilyenek miatt otthagyjon egy lány. Most lehetne mondani, hogy nem is szeret igazán aki azért elhagy, mert nem viszed sehova de alapvető ösztön a biztonságérzet és nem lehet csak szerelemre építeni egy kapcsolatot kell a stabil háttér."
A lányok többsége alapjában jövőképben gondolkodik. És érhető módon nem úgy akarja leélni az életét, hogy napról napra kell élni - hiába dúl a szerelem - meg ha nincs stabil háttér, oda nem szül az ember gyereket. (persze rengeteg ellenpélda van, de azt én felelőtlennek tartom)
Szóval ha a kapcsolat elején nem is, de később mindenképpen konfliktust fog szülni a dolog. És most egy nem pénzéhes, türelmes, értelmes lányról beszélünk. De évek alatt ő is megunja a napi kűzdelmet.

[ Szerkesztve ]

(#404) Hisztogram válasza BiP (#403) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Abszolút így van. Mellékesen jegyzem meg, hogy a jövedelem a sikeresség egyik jele is, a sikeresség pedig a férfiak versengő természete miatt a férfiasságé.

disclaimer: a jövedelem a sikeresség egyetlen jele, és a sikeresség nem a férfiasság egyetlen megnyilvánulása sőt a férfiasság se nem szükséges se nem elégséges a jó párkapcsolathoz, de ... azoknak a megkeseredett embereknek az aránya akik a minimális anyagi sikert sem tudják prezentálni de emellett zsenik és érzékeny lelkek viszonylag apró.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#405) Misály válasza sutszi (#391) üzenetére


Misály
addikt

Ja hogy mar buszke is vagyok ra, koszonom a felvilagositast:) Vegyel vissza az agressziobol, felesleges.

Ezuton szeretnek gratulalni a feminista osztagnak a semmin valo rugozason.:)

Krizmo_ : kivancsi voltam ugrani fogsz-e, ugrottal. Pont. Visszaolvastam mielott megjegyeztem a pszichologus mivoltodat kepzeld. Ajanlom neked is a visszaolvasast, rajonnel, hogy direkt sarkitok, hogy miert azt radbizom, akkor kiderul mennyire hasznos az emberismereted.;)

(#406) Csoffadalom válasza raziel01 (#381) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ja pénz nélkül nehéz, ez igaz De rengeteg csaj van aki csak a pénzre megy. Hidd el ha egy valag pénzem lenne nem azt irkálnám hogy vernek át a nők, hanem hogy épp milyet verek át én. Azt nem mondtam hogy az összes ilyen lenne, csak azt hogy sokan vannak. Kevés az olyan amelyiket nem érdekli a zseton.

raziel01: Sajnos én nem így tettem. Ez van. Azóta felálltam, megráztam magam és szarok az ilyen nőkre. Ha összefutok egy ilyennel és hasonlóan viselkedik 1-2 alkalom után hanyagolom. Ha ezután sem változik akkor örökre hanyagolom.

raziel01: Soha nem érdekelt a gyúrás. Nem nekem való. most 188/83 kiló vagyok és jól érzem magam a bőrömben. Bár nagy a belem, nem izgat örülök hogy visszahíztam.

sutszi: Tudom és teljesen igazad van. Csak lassan megy. Kéne valami pozitív történés és akkor pillanatok alatt eltűnnének a negatív gondolatok. Addig meg sokat mondom magamnak hogy jobb lesz majd egyszer.

Fooler89: Zargathatsz nyugodtan, a te véleményed is elolvasom mint bárki másét. Legfeljebb nem fogadom meg a tanácsod.

BiP: Nem kell megunni a napi küzdelmet. Eleve arra mennek hogy minél pénzesebb faszit kifogjanak. A szerelem náluk ismeretlen fogalom. Csak a pénz pénz pénz számít neki. Meg az hogy azt amit nem ők kerestek meg hol verjék el, pontosan azért mert nem a saját pénzüket szórják el.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#407) krizmo_ válasza Csoffadalom (#395) üzenetére


krizmo_
addikt

Ugyan, nem kell foglalkozni azzal, ha valaki szerint nem kellene ide írnod, kell mert ők sem véletlenül vannak itt, hiszen mind azért jöttünk ide, mert érdekelt a téma. Az már más kérdés, hogy nem mindennel értünk egyet, de arra jó, hogy segítsünk neked, és kirántsunk az elszigetelődésből, amibe kezdesz nagyon belesüllyedni.
Nem ment el a kedved az írástól, hidd el nekem, most jött most csak meg igazán, már írtad is, hogy kaptál jó tanácsokat miként írj legközelebb. Na ezekre a tanácsokra kell támaszkodni, mert ezek visznek előre.
Őszintén szólva elment a kedvem az írástól, egyhamar biztos nem fogok leadni semmit.
Ez nem jó hozzá állás, hanem, őszintén szólva örülök, hogy ennyien jöttetek ide olvasni a cikkem, és mert vagytok páran, akik jó ötleteket adok, legközelebb is írok, aki meg úgy gondolja, hogy nem kéne írnom, az ne jöjjön olvasni, hiszen az is felesleges akkor, ne rabolja az idejét. Szóval, értetted? Csak pozitívan! :)

(#408) Csoffadalom válasza krizmo_ (#407) üzenetére


Csoffadalom
tag

Értettem :D! Csak az a bajom hogy sok a kemény hangvételű hozzászólás. Elegem lett egy kicsit. Igyekszem pozitív lenni, csak a keményebb hozzászólások elbátorítanak.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#409) sutszi válasza Misály (#405) üzenetére


sutszi
veterán

Nem vagyok a feminista osztag része.
Bár nem tudom mégis mire számítottál, csak úgy jössz, és beszólsz...azt gondoltad nem mernek majd visszaszólni vagy mi?
Ja persze megint...ez duma. Már agresszív is vagyok... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#410) Misály válasza sutszi (#409) üzenetére


Misály
addikt

Kinek szoltam be? Miert gondoltam volna, hogy nem mernek "visszaszolni"?

Ulj le egyes...

(#411) sutszi válasza Misály (#410) üzenetére


sutszi
veterán

Na jól van...látom nem megy ez neked....
Erre még írj valami "nem beszólást" :U , aztán köszönjünk el egymástól...Segítek, hogy tied legyen ez utolsó szó. Minden jót!

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#412) krizmo_ válasza Csoffadalom (#408) üzenetére


krizmo_
addikt

Második lecke, nincs csak! Bizony vannak kemény hangvételű hozzászólások, de ezek megacélosítanak téged, és kemény vissza szólsz. Bátorság, a kesztyűt fel kell venni olykor és nem feladni! Ha beszólnak visszaszólok, ha nem megy nem válaszolok semmit. Van két szó a csak és a de, ezeket próbáld meg elhagyni, ezek a kifogás szavai, és te nem kifogást keresel, hanem megoldást!:)

(#413) Csoffadalom válasza krizmo_ (#412) üzenetére


Csoffadalom
tag

Értettem! Végrehajtom :D :D !

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#414) DrGonzo22 válasza krizmo_ (#412) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Nekem értelmesebb viselkedésnek tűnik egy "beszólásra" valami magyarázatot adni (ha úgy tetszik kifogást), hogy az miért nem helytálló, mint óvodás módjára rákontrázni. Amennyiben a "beszólás" még helyénvaló is az érintett szerint, akkor pláne hülyeség dacból, vagy akármi másból visszaszólogatni - mondjuk ilyenkor a kifogások, magyarázkodások is elfogadhatatlanok, legjobb hathatósan tenni a meglévő hiányosságok/gyenge pontok ellen, hogy a jövőben ne legyen miért beszólni. Egy harmadik lehetőség, hogy ugyan igaza van annak, aki beszól, viszont az érintettet nem izgatja a kérdéses tulajdonsága, ilyenkor is elég jelezni, hogy ez a tulajdonság nála nem kritika tárgya, ezért nem érdekli a beszólás.

És ne feledkezzünk meg a két legkifinomultabb eszközről sem, a cinizmusról és az iróniáról.

(#415) Kolondrum válasza andras87 (#358) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudomásom szerint nem. Te mire emlékszel?

(#362) raziel01 ! Aki érti a viccet az mindent tud,aki nem az mindenre képes! Én erre azt szoktam mondani érteni értem, de nem akarom.

(#416) andras87 válasza raziel01 (#359) üzenetére


andras87
tag

Ja értem. Ezt én is így látom, de vannak kivételek, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. (gondolom)

SymbianOS: Lehet, hogy csak rosszul emlékeztem, bocsi.

Hisztogram: Mindig tanul az ember. Örömmel olvasom minden egyes hozzászólásod, valószínűleg azért, mert amellett, hogy választékosan fogalmazol az én gondolataimat fejted ki úgy, ahogy még én sem tudom sokszor. Tehát vehetjük úgy, hogy nekem dolgozol. :K (Ha-ha) Mit melózol egyébként?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#417) Gergő_ válasza Csoffadalom (#395) üzenetére


Gergő_
őstag

"Őszintén szólva elment a kedvem az írástól, egyhamar biztos nem fogok leadni semmit."

Ennek valamennyire örülök. Abban a tekintetben hogy talán nem szívatod magad a múltaddal többet és egy kicsit talán előre nézel vagy mi. Szerintem menj el egy pszichológushoz, baráthoz, társaságba ahol nem az ivás és dohányzás áll a középpontban.
Egy korábbi hozzászólásodra reagálva, hidd el nem sokat számít hogy ritkán iszol ha ezek csalódások mindig egy összejövetelen indulnak ahol berúgsz. A vak is látja hogy a káros szenvedélyek a gyengepontjaid. Óvatosan bánj velük.
Ez egy jó alkalom hogy kicsit másként kezdj el gondolkodni. A hozzászólásaidat olvasva azért látszik hogy vannak elhatározásaid és elveid amelyeket nem adsz fel egykönnyen, ez egyáltalán nem gond.

(#418) Kolondrum válasza Gergő_ (#417) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az avatarod elég pszichológus fejű.

(#419) Kassadin válasza Kolondrum (#418) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD

(#420) Csoffadalom válasza Gergő_ (#417) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszi, tényleg jó fej vagy :D . Sajnos el kell rontanom az örömöd, mert fogok írni. Sőt már el is kezdtem a legújabbat. Az hogy szívatom magam az én bajom. Pszihómókushoz nem megyek mert nem vagyok beteg. A barátaim elhagytak, így társaságba sem tudok járni. Nem értem, miért fáj az nektek hogy nagy ritkán iszom? Egyszer vagy kétszer engedtessék már meg hogy berúgjak ha jól esik. Így is csak születésnapomkor szoktam inni és szilveszterkor. Jó hogy azt látod vannak elveim és elhatározásaim, legalább te ezt veszed észre.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#421) Csoffadalom válasza Kolondrum (#418) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem Woody Allen, bár lehet hogy Meki a South Parkból.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#422) Hisztogram válasza Kolondrum (#418) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Az avatarja megcsalta a feleségét a nevelt lányával közben Dr Freud a koporsóban elégedetten csettint.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#423) Kolondrum válasza Csoffadalom (#421) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor is. Az enyém állítólag hajdú péteres, pedig nem.

Csoffadalom! Annak az avatarnak egy története van. Köze nincs ahhoz a *****-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#424) Csoffadalom válasza Kolondrum (#423) üzenetére


Csoffadalom
tag

Pedig kiköpött Hajdú. :DD

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#425) krizmo_ válasza Csoffadalom (#420) üzenetére


krizmo_
addikt

Valahol jó, hogy kiírod magadból ezeket a fájdalmakat, sérelmeket, mert utána könnyebb lesz. De amikor az ember abban a "stádiumban" van, amibe te most jelenleg, hajlamos megmásítani az emlékeket és van, hogy (nem tudatosan) a jó dolgokból is rosszat hoz ki. Ez nem egy szándékos cselekvés. Szóval óvatosan a negatív gondolatokkal, mert még elhiszed őket. Pont nemrég olvastam erről egy könyvet, ha érdekelnek az ilyen témájú dolog szívesen elküldöm neked. Érdekes megfigyelések vannak benne, meg kísérletek is, pszichológiai témájú. Amúgy nyugodtan elmehetnél pszichológushoz,(ha lenne rá pénzed) nem rossz emberek ám, és általában segíteni akarnak. :)

SymbianOS
Honnan ered az avatárod áruld el kérlek? :)

[ Szerkesztve ]

(#426) Hisztogram válasza Kolondrum (#423) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

ez egy színész, a Southlandhez/Warehouse 13-hoz hasonló sorozatban láttam. B. kat. Ben Browder?

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#427) Csoffadalom válasza Kolondrum (#423) üzenetére


Csoffadalom
tag

A Mekit csak poénból írtam. Szerintem akkor is Woody Allan.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#428) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Itt* nem publikus. :P

*ph-n senkinek.

(#429) krizmo_ válasza Kolondrum (#428) üzenetére


krizmo_
addikt

Kit ábrázol?

(#430) DrGonzo22 válasza krizmo_ (#429) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Hajdú Péteresre rajzolt Sean Penn.

(#431) raziel01 válasza Kolondrum (#428) üzenetére


raziel01
veterán

Hú de nagy titok lehet. Istenem...

(#432) XtremLor válasza raziel01 (#431) üzenetére


XtremLor
őstag

este almatlanul forgolodhatsz miatta

"Legen...Wait for it...Dary"

(#433) Csoffadalom válasza DrGonzo22 (#430) üzenetére


Csoffadalom
tag

Sean Penn arca, ráhúzva Hajdú Péter buci nagy fejére :D :D :D .

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#434) andras87 válasza raziel01 (#431) üzenetére


andras87
tag

+1 :K Most már nagyon izgulunk!

Szerk:

Csoffadalom: El is felejtettem a legfontosabbat: Jó az írásod! Elsősorban azért tetszik, mert látszik, hogy vannak elveid, szerintem nem elítélhető az sem, hogy azért voltál jóban a csajjal, hogy becserkészd. Ez mindennapos, és szerintem teljesen elfogadható dolog, még ha én nem is tennék meg ennyit egy csajért sem. Ahelyett hogy örülnének neki úgyis csak azt szeretik aki kancsó velük. Hidd el.

Eddigi tapasztalataim alapján két elvárásuk van:

1.Nézz ki jól. (elsősorban arra gondolok, hogy minden cuccodnak legyen pénz szaga)
2.Csinálj, úgy mintha senkik lennének te meg egy sztár.

Akikkel én eddigi életem során találkoztam 10/9 erre lett nedves. Tisztelet a maradék egy-egy nek aki tényleg nem ilyen (mert tudom hogy van normális is hála Istennek, csak nagyon kevés!)

[ Szerkesztve ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#435) Csoffadalom válasza andras87 (#434) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszönöm :R . Az észrevételeid igazolom, ezt én is így látom. Az a legfőbb baj hogy én aztán még véletlen sem tudok így viselkedni. Nemcsak azért mert csóró pöcs vagyok, hanem mert nem tudok ilyen lenni. Másnak ez könnyen megy. Csak van olyan nő még az országban akinek nem ez számít és még ki is néz valahogy. Tudom a bányarémeknek meg a kövér nőknek bejövök így így is, de azokkal meg én nem akarok kezdeni semmit. Maximum barátok lehetünk :D . A társkereső oldalakon ezek mindig betaláltak. Csak a kövéreknek, a nagyon vidékieknek, meg a nagyon kisebbségieknek tetszettem meg. A vékony, jó csajok hanyagoltak.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#436) simon87


simon87
csendes tag

Nem sűrűn kommentelek, de elolvastam minden írásod. Értem én, hogy nem akarsz tanácsokat, és tele van a szatyrod a legtöbb véleménnyel, szóval nem is akarlak ilyesmikkel traktálni. Viszont többen megjegyezték kommentben, hogy bizonyos kor alatt nem lehet normális nőt összeszedni, minden lány a pénzre hajt stb., ami szerintem nem igaz. Elmesélek egy sztorit, ami talán lelket önt beléd.
Egy durva szakítás után voltam (eljegyzés, összeköltözés, öröm-bódottá', majd 5 év, vége). Összeköltöztem egy haverommal, ebből az lett, hogy pia éjjel-nappal, bulizás, haverok, "vigasztaltam" magam, leépülés. Volt egy állandó baráti társaságunk, csak fiúk, akikkel minden héten összeültünk a törzshelyünkön, az utóbbi pár évben. Na ide keveredett pár leányzó, és szép lassan állandó vendégeink lettek. ~9 hónappal a szakítás után járunk. Egyikük nagyon megfogott. Gyönyörű, okos, humoros, főiskolás lány. Ezzel szemben én a sebeit nyaldosó, félalkoholista, kilátástalan, munkanélküli, nem különösebben helyes, és puhatestű emberke voltam. Be is pakolt a "haver zónába", és én meghallgattam búját-baját, hogy nem jön neki össze a barátommal, a szülei csesztetik, meg sz@r minden. Egy ideig tűrtem, utána elhajtottam a vérbe, hogy ez engem nem igazán érdekel, vagy beszélgessünk normális dolgokról, vagy hagyjon engem békén. Nem hagyott. Volt hogy éjszakákat átbeszéltünk, skypeolunk és egyre több időt töltöttünk együtt. Beleszerettem. Ebből az lett, hogy mikor éjszaka részegen hazaértem valami buliból, akkor megírtam neki, hogy ne találkozzunk inkább, mert ez már nekem több mint barátság, és amúgy is bassza meg, hogy neki az egyik barátom tetszik. Persze ilyenkor kifakadt, hogy nem igaz, hogy nem lehetünk "csak" barátok, milyen szemét világ ez. Másnap mindig bocsánatot kértem, mindent ráfogtam a piára, és minden maradt a régiben. Ez párszor megismétlődött, az utolsó után viszont nem kértem bocsánatot. Meg is kaptam, hogy tipikus programozó vagyok, vagy 1 vagy 0, nincs köztes állapot :) Rámírt skypeon, elhajtottam. Hívott, nem vettem fel. Utána egyszer csak átjött. Elmondta, hogy nagyon rossz ez így, mert hiányzok, és ez nem fair. Odamentem hozzá, és megcsókoltam. Azóta (lassan másfél év) vagyunk együtt. Elkezdtem újra dolgozni, ivászat csak akkor van ha hétvégén elmegyünk valamerre, és lassan összeköltözünk. Ja igen, a lány 22 éves, én 25 vagyok, neki van diplomája, nekem nincs. Az elején voltak problémák, veszekedések, de ezek nagy része abból fakadt, hogy nem hittem el, hogy nekem jár egy ilyen lány.
Az egésznek az a lényege, hogy ne add fel, légy határozott, céltudatos, és ne skatulyázd be az embereket. Ja, és semmi esetre se kattogj azon, hogy hová tart a kapcsolat, mi lesz ebből, miért van veled, mert csak saját magad szivatod ;)

(#437) Csoffadalom válasza simon87 (#436) üzenetére


Csoffadalom
tag

Gratulálok, neked szerencséd van. És irigyellek is. De hát ez van. A haverom szokta mondogatni sokszor hogy szerinte a világ az egyensúlyról szól. Kellenek a sikeres, a szarból is várat építő emberek és kellenek az örök szerencsétlenek mint mi. Akiknek soha semmi nem úgy megy mint másoknak. Ez van. Nincs hatalmam felette és az állítást sem tudom megcáfolni. Ezt elfogadom ha így igaz.

Még 1x gratulálok. Tartsd meg a csajt, amíg csak tudod és élj vele boldogan. Sok sikert és szerencsét kívánok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#438) simon87 válasza Csoffadalom (#437) üzenetére


simon87
csendes tag

Szerintem ha elhiszed, hogy képes vagy a szarból is várat építeni, akkor képes leszel. Mutatkozz (vagy légy az, ha tudsz) határozottnak, céltudatosnak, és meg fogod találni azt a lányt, akivel jól érzed magad.

(#439) Csoffadalom válasza simon87 (#438) üzenetére


Csoffadalom
tag

Úgy lesz, ígérem megpróbálom. :R

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#440) Kassadin válasza Kolondrum (#428) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem fogok tudni elaludni este. :(

(#441) Chaser válasza simon87 (#436) üzenetére


Chaser
titán

1 vagy 0, aki másképp csinálja az meg írja a blogokat ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#442) BiP válasza Csoffadalom (#420) üzenetére


BiP
nagyúr

"Pszihómókushoz nem megyek mert nem vagyok beteg. "
Az a baj, hogy Mo-on ez a berögződés él. Pedig a pszichológusnak nem ez a lényege. És aki jár, azt meg is bélyegzik. (Amcsiban sem azért járnak, mert sok a zakkant.)
Viszont mindenkinek vannak problémái, neked is, nekem is, és a pszichológus ezt segíthet rendbetenni, ill. neki kibeszélheted a gondjaid. Tudtommal ő csak irányít, hogy Te magad el tudd rendezni a dolgokat, felismerd, és megtaláld a hozzá vezető megoldást.
(kb. az, amit remélsz az írásaidtól, hogy kiírod magadból, és néhány fórumozó elmondja a véleményét róla, és elmondja a véleményét, tanácsot ad, bíztat abban, hogy bizony itt Neked kell kellő önbizalmat felszedned, és a kilábalás csakis rajtad múlik)
De azt, hogy valaki pszichológushoz jár, önmagában még nem szégyelendő.
Meg akinek kellően értelmes a családja, rendes barátai vannak, az meg tudja oldani a dolgait "házon belül".

(#434) andras87
Eddigi tapasztalataim alapján két elvárásuk van:
1.Nézz ki jól. (elsősorban arra gondolok, hogy minden cuccodnak legyen pénz szaga)
2.Csinálj, úgy mintha senkik lennének te meg egy sztár.

A 'leszarós taktika' sok csajnál bejön. Fura, de bejön. (persze nyilván azoknál, akik legalább tudják, hogy létezel, és többre értékelnek egy darab szarnál :) ). Viszont azokat, akik amúgy ki akarnának használni, bazi jól be lehet "idomítani" vele.
Kár, hogy én nem tudom alkalmazni, kell hozzá egyfajta mentalitás, de elvileg valamennyire tanulható, gyakorolható.

[ Szerkesztve ]

(#443) Csoffadalom válasza BiP (#442) üzenetére


Csoffadalom
tag

Pont ezért nem megyek pszichológushoz. Házon belül akarom megoldani. Meg ez ingyen van. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#444) staccato


staccato
tag

Fura történet,de szerintem tudod mi az igazság.saját szavaiddal élve"Vagy csak egy balek kellet neki aki elviszi bulizni ha szar a kedve?"Szerintem felejsd el sürgősen(bár könnyű ezt mondani,de gondolj arra mire kelettél neki) és találj olyan nőt akit a te lelkivilágod és érzéseid is érdekelnek,nem csak a sajátjáról beszél folyton.Sok sikert :K

[ Szerkesztve ]

üdv

(#445) Csoffadalom válasza staccato (#444) üzenetére


Csoffadalom
tag

Rajta leszek :D .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#446) krizmo_ válasza Kolondrum (#428) üzenetére


krizmo_
addikt

Megvan ki az avatarod, nem hagyott nyugodni így kicsit nyomoztam és íme:
[link]

Szóval a titok nem titok többé.:) Ha egyszer a netre valami felkerül.......

[ Szerkesztve ]

(#447) Csoffadalom válasza krizmo_ (#446) üzenetére


Csoffadalom
tag

És ez ki?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#448) Kolondrum válasza krizmo_ (#446) üzenetére


Kolondrum
félisten

ez nektek egy arc,ennyi. Megkérlek,legközelebb pübe,ilyen volt a melltartós link és ez is.

(#449) raziel01 válasza Kolondrum (#448) üzenetére


raziel01
veterán

Te paranoiás vagy? Ez egy híres színészről kép. Nem értem miért érintene téged hátrányosan, hogy valaki belinkelte ide. Ettől még ugyan úgy nem tudunk semmit rólad meg hogy mi a története.

(#450) krizmo_ válasza Kolondrum (#448) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem tudtam, hogy ennyire érzékenyen érint, mert a melltartós témát a blogodon te írtad, és ezt a képet is te posztoltad ki egy másik fórumban. Amúgy meg, ha te is pü.-ben írtad volna meg nekem, amire én a melltartós témával reagáltam.......

Csoffadalom
A kép fölött ott van a neve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.