Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Csoffadalom válasza krizmo_ (#450) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hiába van négy szemem, nem láttam. Úristen meg vakúltam :Y .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#452) Hisztogram válasza krizmo_ (#446) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Szóval csak jól emlékeztem én hogy egy B kategóriás, "fbi ügynökös" sorozatszínész:)

Hiába van négy szemem, nem láttam. Úristen meg vakúltam

Én azért a te hejedben csak meg fóntólnám az epitkezést, esetleg járhatnád az iskolákat elrettentő példaként.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#453) Kolondrum


Kolondrum
félisten

kértem, duma nélkül. Thx!

(#454) Vakegérke válasza Csoffadalom (#451) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hunyd le a szemed, tárd ki a szíved, tisztábban fogsz látni. :K

Bocs a linkért, talán jó feszültségoldó lesz.

Van galiba ebben a topicban bőven. Együttérzés, leszólás vegyesen.

Volt egy "szakmai hozzászólás", mely szerint ha valaki beszól neked a topicban, (hú, de nem szeretem ezt a szót) fikáz, állj a sarkadra, ne hagyd magad.
Nem akarom megbántani a vélemény tulajdonosát, egyébként is megmondta neki már más, hogy butaságot mondott. Amit mondott, az tényleg butaság.
Ha felvennéd a kesztyűt, a beszólogatók folytatnák a dolgot, és sose lenne vége. Volna bármi értelme? Szelektálni tudni kell. Két füled van, ugyebár. Az egyiken be, a másikon szabadon távozhat.

Anno azt mondtam, hogy sokféle véleményt kapsz írásaid kapcsán. Nem lesz mindegyik hízelgő. A többség viszont tárgyilagosan kezeli a témát, és hozzászólásaikban sok az értelem.
Nem pont így fogalmaztam, de fedi a valóságot.

Fel a fejjel, írj csak, nem potyára teszed. Lásd, lassan közelítjük az 500-as hozzászólást. Ez nem lehet véletlen. A látogatottságot (a moderátorokon kívül) csak te látod, én olyan 3-4 ezerre saccolom.

Tudhatod, én állandóan itt vagyok a háttérben. Figyelek, ha csöndben is maradok. Ha jót csinálsz, örülök, ha nem, priviben "megugatlak".

- o -

Mielőtt bárki megszólna, tudnotok kell, hogy sem utódja, sem boldog őse, sem rokona nem vagyok Csoffadalom fórumtársunknak.
Lám, kiemeltem a nickjét, ahogy ő is tette, amikor engem említett. Nevekkel, nickekkel már csak így vagyok, tőlem tanulta.
Egy helyen szívtuk a gumigőzt, együtt vergődtünk azonos bilincsben, együtt húztuk az igát. Onnan az ismeretség, amely talán több annál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) sutszi válasza Vakegérke (#454) üzenetére


sutszi
veterán

Volt egy "szakmai hozzászólás", mely szerint ha valaki beszól neked a topicban, (hú, de nem szeretem ezt a szót) fikáz, állj a sarkadra, ne hagyd magad.
Nem akarom megbántani a vélemény tulajdonosát, egyébként is megmondta neki már más, hogy butaságot mondott. Amit mondott, az tényleg butaság.
Ha felvennéd a kesztyűt, a beszólogatók folytatnák a dolgot, és sose lenne vége. Volna bármi értelme? Szelektálni tudni kell. Két füled van, ugyebár. Az egyiken be, a másikon szabadon távozhat.

Azért szerintem ez kiforgatás, nem is kicsit. A másik valaki sem teljesen értette meg miről mondja, hogy "butaság". :U

A teljesség kedvéért:
Második lecke, nincs csak! Bizony vannak kemény hangvételű hozzászólások, de ezek megacélosítanak téged, és kemény vissza szólsz. Bátorság, a kesztyűt fel kell venni olykor és nem feladni! Ha beszólnak visszaszólok, ha nem megy nem válaszolok semmit. Van két szó a csak és a de, ezeket próbáld meg elhagyni, ezek a kifogás szavai, és te nem kifogást keresel, hanem megoldást!

A kiemelt mondat második tagmondata módosítja az összképet...bár efelett biztos néhány átsiklottak.

Én nem értem, miért jobb az a megoldás, hogy szó nélkül tűrjön el olyan hozzászólásokat amiket egyértelműen cáfolni tudna?! Azzal, hogy bújjon vissza a csigaházba csak azt a tudatot erősíted benne, hogy ő gyenge...Pedig nem.
Szó sincs arról, hogy itt rögtön neki kell állni mindenkinek, és ütni-vágni...de azért egy egészséges védelmi mechanizmusa legyen már...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#456) Vakegérke válasza sutszi (#455) üzenetére


Vakegérke
veterán

A beszólogatásról, és a (hú, de nem szeretem ezt a szót) fikázásról beszéltem.
Mindkét kategória elkövetői egyértelmű, hogy vagy leszólják az embert, vagy csak kötözködnek. Tényleg van értelme felvenni a kesztyűt?

"Bátorság, a kesztyűt fel kell venni olykor és nem feladni!"
Igen, ez igaz, csak nem a beszólogatókkal, (hú, de nem szeretem ezt a szót) fikázókkal szemben. További balhé gerjesztés.

"Ha beszólnak visszaszólok, ha nem megy nem válaszolok semmit."
Érdekes kitétel. Tudod, kétségbe vonja az ember értelmi képességét. Ha tudsz, beszélj, ha nem, akkor hallgass.

"Én nem értem, miért jobb az a megoldás, hogy szó nélkül tűrjön el olyan hozzászólásokat amiket egyértelműen cáfolni tudna?! Azzal, hogy bújjon vissza a csigaházba csak azt a tudatot erősíted benne, hogy ő gyenge..."
Van egy szint, ami alá nem megyünk.
Te válaszolnál egy dedós kritikájára? Itt persze nem ennek a közösségnek a tagjaira gondolok, hanem szó szerint értendő. Leállnál magyarázkodni? Gondolod, hogy meg tudnád győzni?

Maradjunk a lényegnél.
Ha felveszed a kesztyűt, az értelmetlenül beszólogatókkal, és (hú, de nem szeretem ezt a szót) fikázókkal leállsz vitatkozni, azzal nem érsz el mást, minthogy további vitákat generálsz, aminek szerintem semmi értelme. Meggyőzni nem tudod őket.
No persze ha látogatottságot akarsz generálni, és sok hozzászólást, nyert ügyed van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#457) Chaser válasza Kolondrum (#453) üzenetére


Chaser
titán

Nem mintha annyira egyetértenék krizmoval, de bazzz...a logoutod nyílt, az nem nézi meg aki nem akarja, ahogy az arcképednek is az nem néz utána aki nem akar. Ha annyira titkolod őket elsőt töröld, másodikat cseréld. Bocs a dumáért.

#452 Hisztogram: ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#458) sutszi válasza Vakegérke (#456) üzenetére


sutszi
veterán

Ezekre a kérdésekre a válasz egységesen, hogy: Attól függ!
Nyilván láttunk itt számos, nagyon alacsony értelmi szintű embertől megnyilvánulást. Ők benyögtek ide többnyire valami szitkozódást. Na rájuk igaz az amit írsz...Velük nem kell foglalkozni...

Azonban voltak olyanok, akik fejtegettek különböző dolgokat és körülményeket. Ezek alapján írtak negatív (és szerintem nem is igaz) dolgokat..Na nekik érdemes lenne "visszaszólni", mert ezzel elindulhatna egy konstruktív vita. Ezt tovább gondolva, lehetőség adódna arra, hogy Csoffadalomban elinduljon valamilyen változás fejben(egyfajta megvilágosodás)...mert elsősorban ott dől el minden.

Szóval itt arról van szó, hogy legyen aktív, és ne tűrje el azokat a téves következtetések amit vele kapcsolatban írnak ide le, mert az olyan mintha elismerné azok valódiságát.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#459) raziel01 válasza sutszi (#458) üzenetére


raziel01
veterán

Az a bajod neked, hogy nagy az arcod, csak nem értem mire fel.
Nem akartam megint szóba állni veled de pont te voltál az aki benyögtél valamit anno.
Én mondtam egy állítást erre te rögtön nekiálltál személyeskedni. #360
Szóval lehet, hogy az "alacsony értelmi szintű ember" az nem is más hanem Te.

Csoffadalom-nak pedig már nem lehet több tanácsot adni szerintem, beírhatjuk még 10-en, hogy fel a fejjel de neki kell változtatnia.

[ Szerkesztve ]

(#460) Kassadin válasza Csoffadalom (#437) üzenetére


Kassadin
addikt

Látom, még mindig ugyanott tartasz... Önsajnálat semmit sem old meg.

(#461) Csoffadalom válasza Vakegérke (#454) üzenetére


Csoffadalom
tag

Köszi a a zenét, bár hasztalan volt, mer nincs bennem feszültség mióta a Cumigyárat ott hagytam. Halál nyugodt vagyok.

Nyugodt lehetsz, nem hagyom abba az írást. Mostantól havi szinten fogok írni, tele bombázom az egész oldalt az önsajnáló, másokban hibát kereső, nőket szapuló írásaimmal. Akit érdekel majd elolvassa, ha van épkézláb mondani valója, megosztja velünk.

És igen igazad van, egy szint alá nem megyek én sem. Ha a kedves hozzászóló, fikáz és/vagy beszól, de a mondandóját érdekesnek ítélem, arra reagálok. Amelyik meg túl paraszt, vagy bunkó módon beszól, nem reagálok. Oda se figyelek rá. A látogatottsága a cikknek per pillanat 7422. Figyelj rám továbbra is, privátban meg nyugodtan ugass le :R .

sutszi: Nézd, van olyan hozzászólás amire válaszolok, van amire nem. Amelyik túl bunkó, vagy személyeskedő, arra nem figyelek, vagy pár szóban válaszolok. Mindenki olyan következtetés von le amilyet csak akar. Pár cikk alapján nem lehet megítélni senkit. Megismerni meg aztán végképp nem. Aki ismer az tudja milyen vagyok, aki meg nem az vagy tesz érte hogy meg ismerjen, vagy nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#462) krizmo_ válasza raziel01 (#459) üzenetére


krizmo_
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#463) Csoffadalom válasza Kassadin (#460) üzenetére


Csoffadalom
tag

Na most abban hsz-ben például mi az önsajnálat? Az hogy gratulálok neki? Vagy hogy irigykedni mertem? Nem értelek.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#464) sutszi válasza raziel01 (#459) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem nagy az arcom?! Te gyakorlatilag egy nagyon gyenge célozgatással megkérdőjelezted , hogy igazat ír e a nemi hovatartozását illetően. Mindezt arra alapozod, hogy mert valaki valahol...te élted meg... :U Nem tudsz olyan forrást felmutatni ami igazolná az állításod, miszerint ez jelentős számban fordul elő.
( Mellesleg most komolyan...ez jutott eszedbe először... :U )

A #360-ban pedig jeleztem, hogy ez elég vastagon a te szubjektív véleményed, ezért nem kellene általános igazságként hirdetni...Nem volt abban semmi személyeskedés. Pontosan azt írtam amit te is jeleztél a kapcsolódó hozzászólásban. Vagyis a te (saját) tapasztalatod alapján sok férfi adja ki magát nőnek...Talán pont te is ezt szoktad? Nem tudom...de érdekes, hogy ezen a témán ennyit tudsz nyögni.
Később meg gyakorlatilag elismered, hogy ez rossz ötlet volt poénnak(komolyságnak meg még rosszabb)...szóval tényleg nem értem mit rugózol ezen.

Hidd el, hogy lehet még tanácsot adni. A probléma, hogy nem látsz túl a "fel a fejjel" típusú tanácsokon. Azon túl van más is.

(#461) Csoffadalom :
Nézd, van olyan hozzászólás amire válaszolok, van amire nem. Amelyik túl bunkó, vagy személyeskedő, arra nem figyelek, vagy pár szóban válaszolok. Mindenki olyan következtetés von le amilyet csak akar. Pár cikk alapján nem lehet megítélni senkit. Megismerni meg aztán végképp nem. Aki ismer az tudja milyen vagyok, aki meg nem az vagy tesz érte hogy meg ismerjen, vagy nem.

Így van. Igazából én is ezt írtam. Szelektálni kell....Ami nagyon alja arra jól teszed, hogy nem reagálsz.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#465) raziel01 válasza sutszi (#464) üzenetére


raziel01
veterán

Nem ezen rugózok hanem azon, hogy még mindig nyomod ezeket a lenéző kommenteket, hogy ide csak hülyék járnak az 1-2 kivételt eltekintve.
Gyakorlatilag nem tudsz olvasni, mert már a legelső kommentben ott volt, hogy lánynak gondolom.
Azzal meg nem lehet mit kezdeni ha valaki nincs tisztában az internetes közhelyekkel.

[ Szerkesztve ]

(#466) sutszi válasza raziel01 (#465) üzenetére


sutszi
veterán

Sehol nem írtam olyat, hogy "ide csak hülyék járnak az 1-2 kivételt eltekintve".
Amúgy kinek nem inge, nem veszi magára...Ezzel nem tudok mit kezdeni.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#467) Kassadin válasza Csoffadalom (#463) üzenetére


Kassadin
addikt

"Kellenek a sikeres, a szarból is várat építő emberek és kellenek az örök szerencsétlenek mint mi. Akiknek soha semmi nem úgy megy mint másoknak."

Végül is semmi, tényleg semmi.

(#468) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

Hello

a gonosz csökkentett értelmi képességű jelentkezik. Szeretném felhívni mindenki figyelmét arra, hogy semmi értelme nincs istápolgatni ennek a 30 valahány éves ember lelkét.

S most nem arra gondolok, hogy sajnálom azt a pénzt, amit a tanácsnak a kórház helyett a ennek a jó erőben lévő fiatalembernek segélyére kell költenie (hű, de demagóg vagyok), mert az csak idegesít, hanem arra, hogy neki a legrosszabb, hogy csak arra van ereje hogy a kifogásait és a panaszait sorolja.
Mint ahogy a szülőnek is néha szigorúnak kell lennie, a barátoknak is támogatva ugyan, de nem szabadna hagyni, hogy a mentségeibe meneküljön.

Az avatar körüli dráma pedig zseniális úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#469) Csoffadalom válasza Kassadin (#467) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát ha ez szerinted önsajnálat, ám legyen. Bár itt csak a haverom idéztem, ezt úgy látszik nem olvastad. De mindegy.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#470) Kassadin válasza Csoffadalom (#469) üzenetére


Kassadin
addikt

Tehát akkor ez rád nem vonatkozik? Oké. Az eddigi hozzászólásaidból és bejegyzéseidből is pont az ellenkezője jött le eddig is.

(#471) Csoffadalom válasza Hisztogram (#468) üzenetére


Csoffadalom
tag

Beléd meg mi ütött??? Akarod hogy vissza adjam a pénzt? Bár nem fogom, mert már nem kapok segilyt. Elvertem, cigire, kurvákra, piára meg drogokra.

Tegnap már leírtam egyszer, de mivel te "csökkentett értelmi képességűnek" nevezed magad, megint leírom. Nem azért kezdtem el írni ezeket a sztorikat hogy sajnálva legyek. A célom a tapasztalat csere volt és mások történeteinek a meghallgatása, Ki, hogy éli meg a szakítást, hogy zajlik nála és hogy sikerült túltennie magát az egészen. Soha, senkitől sem kértem hogy sajnáljon vagy istápolgasson. Ezt nem tudom honnan veszed.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#472) Csoffadalom válasza Kassadin (#470) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hogy kinek mi jön le az írásaimból, az nem az én dolgom. Ha neked az, hogy állandóan sajnáltatni akarom magam, akkor igazad van. Másik olvasó másként értelmezi.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#473) shaft72 válasza Csoffadalom (#461) üzenetére


shaft72
tag

7500 légy nem tévedhet ;]

(#474) Kassadin válasza Csoffadalom (#472) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem, nekem eddig az jött le, hogy végtelenül negatív vagy mindennel kapcsolatban valamilyen okból kifolyólag, és itt éled a szociális életed is mellesleg.

(#475) krizmo_ válasza Vakegérke (#454) üzenetére


krizmo_
addikt

Megmondom őszintén, hogy tisztelek, és ezt nem közhelynek szánom, és nem azért mert kétségbe vonod a szakmai hozzáértésem, hanem azért, amit eddig tudok rólad, és olvastam tőled. Már azt is pofátlanságnak tartom, hogy letegezlek....
Kicsit, na jó nem kicsit félre értetted, amit írtam. Te ismered személyes Csoffadalom életet, de eddig valahogy mégsem sikerült kilendítened a depresszív hangulatából. Azt látom, hogy volt értelme a tanácsomnak, mert már nem hagyja, hogy átgázoljanak rajta. Ez az egyik fülembe be és a másikon ki megoldás, hát hidd el nekem ez nem működik egyik embernél sem, akinek érzelmei vannak... Amit, írtam azt konkrétan egy korábbi hozzászólásra célozva írtam. Nem mondtam butaságot, mert tudom miért mondtam, amit mondtad, és azt látom hat. Mivel ismered Csoffadalom életét, ezért azt is tudod, hogy nincs egy normálisan kialakult reális apaképe... és mivel otthon vagy ebben a témában, így szerintem vissza tudod vezetni a dolgokat....(de erről itt most nem is írok többet).
Remélem nem volt bántó, amit írtam, ha mégis nem annak szántam.

(#476) Gergő_


Gergő_
őstag

Ahogy BiP(ha már kiemelünk) is írta, egyáltalán nem gáz elmenni egy pszichológushoz. Én pl azt hiszem hamarosan meglátogatok egyet. Ha fáj lábam elmegyek az érsebészhez, ha a fogammal van gond akkor fogorvos, ha olyan lelki problémáim vannak amelyet évek óta nem tudok megoldani, valszeg nem a kocsmába megyek vagy egy fórumra.
Úgy érzem hogy az emberek kínosnak gondolják az egészet, pedig a gyógyulásról szól, az meg már hogyan lenne kínos.

Csoffadalomnak:
Ez nem sajnáltatás amit csinálsz, hanem önsajnálat, amit saját magadnak nehéz realizálni, valójában nem is kell. A topikban meg általában jönnek a sebnyalogató hsz-ok meg pl a Minden nő k, Ilyenek a nők stb. Ez meg nem nagyon segít rajtad. A topik régen nem a nőkről szól, de ez mindnekinek világos.
Hidd el nem a semmiből beszélek. Mérlegeld azokat a tanácsokat is, amelyek kéretlennek tűnnek, nem nyalogatnak, lehet hogy segíteni akarnak.

(#477) Csoffadalom válasza Gergő_ (#476) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igazad van, elismerem. Csak nagyon unom elmesélni ugyanazt a mesét sokadszorra. És a begyógyult, vagy gyógyult sebek tépkedését sem akarom újra kezdeni. Nem akarom újra élni az egészet. El akarom felejteni az egészet és új útra terelni az életem.

Én megfigyeltem, hogy azok irkálnak olyanokat amiket te is említettél, aki már jártak hasonló cipőben, vagy épp ugyan abban a szarban vannak, mint amiben én. És azért te se mond, hogy soha az életben nem mondtál hasonlókat egy nőre aki átvert, vagy kihasznált. Már ha volt ilyen élményed. Nem az a célom, hogy minden csalódott pasi itt szidja a volt nőjét mint a bokrot és elhordja mindennek. Egyáltalán nem. Sokszor írtam már, de megint leírom. Tapasztalat csere és beszélgetés. Ez az én célom ezekkel a témákkal. Ezért teszem közzé az élményeim, a csalódásaim. Hasonló sorsú emberekkel szeretnék beszélgetni, tanácsokat osztogatni egymásnak. Nem arról hogy ha nincs munkám, takarodjak el cementes zsákot pakolni meg beteg ápolónak. Nem a témába vág, azaz nem akarok beszélni erről.

Nem értem mi a baj a topikkal. A rovat neve: Az Élet. Ez is beletartozik, ergó erről is lehet, sőt, szerintem kell is beszélni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#478) Kolondrum válasza krizmo_ (#475) üzenetére


Kolondrum
félisten

ez komoly? Nálunk munkába lehetetlen lenne az élet ha magázok,mert én fiatal ők meg 50-60,de mind. Már megszoktam a tegezést.

(#479) Vakegérke válasza Kolondrum (#478) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt meg aztán végképp természetes. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#480) krizmo_


krizmo_
addikt

SymbianOS
Vakegérke Látom sikerült ismét a lényegnél leragadni......

(#481) Gergő_ válasza Csoffadalom (#477) üzenetére


Gergő_
őstag

Nekem nincs igazam, csak próbálok valahogy segíteni, hogy többet láss, és talán a saját legjobb utadat megtaláld. Ha igazán begyógyult a sebed azt nem fogod tépkedni.
Idő kell hozzá hogy feldolgozd teljesen, lehet hogy még egy rossz tapasztalatra van szükséged hogy igazán fel tudd dolgozni és továbblépj. A lényeg a tapasztalásban van, próbáld ne csak rosszként felfogni a zajló eseményeket.
Elfelejteni sosem fogod, mert hordozod magadban az elfelejtés fogalmát amiben ott van minden frusztrációd.(magamból beszélek sajnos)
Mi csak kéretlen tanácsokat tudunk adni és talán a saját tapasztalatainkat megosztani, de ez nem visz téged előre, általában csak visszarak oda ahol voltál.

(#482) Csoffadalom válasza Gergő_ (#481) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem inkább segít megértenem a dolgokat. Ezen a téren tapasztalatlan voltam idáig. Nem hiszem hogy vissza rakna bárhová is. Ha tudom hogy élte ezt meg más ember, talán nekem is könnyebb lesz. Talán.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#483) andras87 válasza BiP (#442) üzenetére


andras87
tag

Egyetértek, de az okát nem keresem és nem is tagadom! :K

Hisztogram: várom a további eszmefuttatásaid, mert jó őket olvasni, még ha kicsit cinikus is néha... :D

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#484) degu válasza Csoffadalom (#482) üzenetére


degu
senior tag

En amikor nagyon padlora kerultem egy lany miatt,akkor arra gondoltam,hogy...hat ez az elet Errol szol! Elni kell,ugy ahogy tudod,ahogy jon,amiket hoz.Oromet,kudarcot,sikert,es neha nagyon rossz dolgokat is.De a halalon kivul mindent tul szokott elni az ember! :K Es az elet megy tovabb :R .

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#485) Csoffadalom válasza degu (#484) üzenetére


Csoffadalom
tag

Erre már én is rájöttem. Csak akkor nagyon szar volt ezt megélni/átélni. De túléltem! :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#486) Vakegérke válasza Csoffadalom (#485) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényeg az, hogy kiírtad magadból. Gondolom, kicsit megkönnyebbültél.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#487) Csoffadalom válasza Vakegérke (#486) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát nem kicsit. Tényleg jót tett az írás. Már említettem párszor, de most is leírom, hogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben mint tavaly ilyenkor. Jövőre még jobb lesz. És utána is, és utána is. Pár év és el is felejtem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#488) tvamos válasza Csoffadalom (#487) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is orulok, hogy jobban erzed magad!
Aranyos az iras! (Vagy ezt mar irtam? No mindegy! Nezd el nekem!)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#489) Viszlát


Viszlát
addikt

Szia!

Voltál jogsi után érdeklődni?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#490) eziskamu


eziskamu
addikt

Ez a kioktatás dolog nálam is megy. Majd megtalálom az igazit, mondják, miközben még ők sem találták. Lehet sok pasijuk volt, de nem volt egy, aki mellett ki tudtak volna tartani, jó persze gyakran a pasi hibája is. De néha, ha nem tetszik valami, meg lehet rázni a pasit, hogy hé Jóska, ha ez így megy, rossz vége lesz. Nem pedig csak akkor kell szólni, mikor már van egy másik pasi (vagy még akkor sem ;] ). Oktatni tudnak ezerrel, az már fix. A legtöbb ki tudott oktatni, de megismerni, járni, meginni velem egy kávét, kólát, na az már nagy erőfeszítésnek számított náluk.

[ Szerkesztve ]

(#491) Csoffadalom válasza tvamos (#488) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát még én hogy örülök. Ahhoz képest hogy éreztem magam tavaly és hogy néztem ki. A változás drámai.

Viszlát: Még semmit nem intéztem.

eziskamu: Sajnos ez van. Általában azok akarnak kioktatni akik még soha nem voltak ilyen helyzetben és fingjuk sincs az egészről. A nők ilyenek, bármilyen szar is a kapcsolatuk, addig nem dobják a pasit amíg nincs meg az utódja. Azért mert félnek a magánytól. A szitu ismerős, kávézás meg ismerkedés, én idáig sem szoktam eljutni.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#492) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Itt is a tipikus jelenség játszódik le, lecsengett a dolog. Pedig nem a HW téma tud jó és pikáns lenni, hanem ezek.

(#493) Csoffadalom válasza Kolondrum (#492) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem baj hogy lecsengett. Majd fél év múlva rátalálnak páran és fel izzítják a témát. Ahogy a többi írásomnál is. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#494) Kolondrum válasza Csoffadalom (#493) üzenetére


Kolondrum
félisten

Most néztem van több cikked is. :R
Kell valami csámcsognivaló téma ide. Ez a sok számítógép meg telefon uncsi.

(#495) Csoffadalom válasza Kolondrum (#494) üzenetére


Csoffadalom
tag

Majd kitalálok valami szaftos sztorit :D . Illetve nem is, az egyik írásomat fogom folytatni. De azt nem mondom meg melyiket :P .

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#496) degu válasza Csoffadalom (#491) üzenetére


degu
senior tag

Ezert van az,hogy franko,szingli csajok nincsenek! :(
Es ezert van az,hogy a *tapeta mogott* mindig van egy masik kan!
Vagy eppen jon,vagy eppen megy./De hat ez igy van a majmoknal is... :DDD /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#497) BiP válasza degu (#496) üzenetére


BiP
nagyúr

"A nők ilyenek, bármilyen szar is a kapcsolatuk, addig nem dobják a pasit amíg nincs meg az utódja."
+
"Ezert van az,hogy franko,szingli csajok nincsenek! :("

A frankó, jó csajoknál meg sorban állnak a jelentkezők (hogy jók-e vagy sem, az más kérdés). Tehát ha már nem jó a régi, mindig van talomban új. És ha picit is fél egyedül lenni, kb. nem is kell neki, mert mindig akad valaki.

De persze panaszkodnak ők is, hogy nincs egy normális pasi se. De az nem esik le nekik, hogy nem ad esélyt nekik, mert az első jöttmenttel összeáll, aki tetszik neki, és mivel mindig valamilyen (többnyire nem túl jó) kapcsolatban van, nem is tud megismerkedni normális pasival. Mert amint üresedés van, az 'agresszívebben' nyomuló már be is toppan (vagy egyszerűen lecseréli az előzőt).
Meg így a csajnak arra sem jut ideje, hogy egyáltalán magát megismerje, mit is szeretne igazán, ő maga milyen, aztán persze, hogy csapong össze-vissza, és nem tudja, mit akar.

Csoffadalom: azért ha a fórumban le is cseng a dolog, Te azért ne hagyd nyugodni. Kaptál jó sok tanácsot, hogyan érdemes elindulni, és ezek között volt pár használható (jogsi, sport, hobbi, írás, tanfolyamok, további munkakeresés). Most sajnálatos módon időd is van ezekre, de legalább megvalósíthatod. Szóval hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#498) tvamos válasza BiP (#497) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az a baj azzal, amit irsz, hogy altalanositas, es szerintem nem minden nore igy igaz. Teljesen... Persz, vannak benne igazsagok.

Raadaasul ugy tunik, minth mi, pasik, kulonbek lennenk. Pedig nem! Egyaltalan! Csak mashogy vagyunk... genyak!

Nem ertettem meg a mondanivalod lenyeget, mert hulye vagyok!.. Akkor most van konkluzio, vagy tanulsag? De tenyleg! Szeretnem erteni, amit mondsz, hatha tanulhatok belole! Vagy csak irigyeljuk a homokosokat, akik felszavakbol is megertik egymast?

// Nem akarok rosszindulatu lenni, csak szarkasztikus vagyok!
// Meg akkor sem, ha ugy hangzik!
// Oregnek erzem magam, szarul fogalmazok, es meg sem probalom...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#499) BiP válasza tvamos (#498) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, hogy általánosítás. De hát nem is lehet mindenkit egy kalap alá venni.
Hiszen jó nők között vannak normálisak (sőt, szerintem a jó nő ott kezdődik, hogy normális), csak kiéleztem egy helyzetet, ami viszont nem egyedi.

Nagyon sok (nem mindegyik, itt a lényeg) jó csaj állandóan kapcsolatban van, de közben panaszkodik, hogy nincs normális pasi, miközben nem veszi észre, hogy a pasizási 'szokásaival' van a baj.
Tanulság, konkluzió? Nem terveztem külön ilyet, talán az, hogy az említett jó csajok nem kiszúrásból nem állnak szóba normálisakkal, hanem csak önmaguk is hibáznak, miközben keresik az igazit.

(#500) Pala válasza BiP (#499) üzenetére


Pala
veterán

"Nagyon sok (nem mindegyik, itt a lényeg) jó csaj állandóan kapcsolatban van, de közben panaszkodik, hogy nincs normális pasi, miközben nem veszi észre, hogy a pasizási 'szokásaival' van a baj."

Egyszer én egy ilyennek a szemébe mondtam, hogy nem kötelező ám mindenáron párkapcsolatban élni, senki sem kényszeríti erre.... :) Ha annyira sok gondja van a "pasikkal" (rühellem ezt a szót), akkor egyszerűen kerülje el az összeset, és nem lesznek ilyen jellegű problémái.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.