Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Joker94


Joker94
aktív tag

"mert többet nővel én nem próbálkozom az életben."

Bocsi de ezt nem értem.... :U
Férfi vagy nemde? :F

(#102) krizmo_ válasza Loresz (#98) üzenetére


krizmo_
addikt

Ha ilyen a gondolkodásod ne is csodálkozz, hogy véget ért a kapcsolatod. Arra használd a nőt, amire való? Akkor azon sem kell meglepődni, ha egy nő arra használja, a férfit amire való.
Az a jó, ha a nőnek kuss a neve, egy olyan lényt akarsz magad mellé, akinek annyi esze van, mint egy marék lepkének!? Azért vannak férfiak, akik társat keresnek maguk mellé, nem pedig egy használati tárgyat. Végül is egy olyan ember tanácsait olvashattuk, akinek nem sikerült egy kapcsolatot fenntartania. Azért vannak nők, akik tudják, hogy mi a szerepük az életben, és szerintem az nem merül ki abban, hogy mikor mit mond, meg hol a helye.

(#103) Csoffadalom válasza krizmo_ (#92) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én most épp annak tudok örülni hogy fel lett újítva a fürdőszoba meg a budi. Nem jó az ha bokáig ér a trágya lé :Y . tudom ismerkedni kéne meg eljárkálni, de pénz és haverok nélkül nem egyszerű. Hinni az igaziban, meg az igaz szerelemben, manapság? Hát ez érdekes lesz, de megpróbálom.

raziel01: Mindegy hogy fiatal vagy idősebb, mind kettőnek a pénztárcád vastagsága fontos, csak más más okok miatt. A fiatalabbnak azért hogy vidd el bulizni, meg hogy tudjon villogni a barinői előtt. Az idősebbnek meg azért hogy fizesd az albérletét és a kölke iskoláját vagy óvodáját. Én is rohadtul tudom irigyelni azt akinek nagyon megy a nőzés.

Pala: Élni lehet nők nélkül, de az milyen élet? Mert hogy nem teljes az tuti. Én nagyon unom már a két kezem használni, szóval jó lenne már más is, nem csak verni állandóan :W . A szabadság részével teljesen egyet értek, csak már ezt is unom mert túl régóta van ez.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#104) Csoffadalom válasza Hisztogram (#99) üzenetére


Csoffadalom
tag

Eddig is haza adtam az utolsó fillérig. Szóval nem értem a válaszod.

Joker94: Pár évig biztosan nem fogok próbálkozni az tuti. A tavalyi csalódás jó időre kiirtotta belőlem a nőkbe vetett kevéske bizalmam is. Férfi volnék igen, de ritka elbaszott fajta valószínűleg.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#105) raziel01 válasza krizmo_ (#102) üzenetére


raziel01
veterán

Ez jutott eszembe róla:

:C

(#106) Youri válasza raziel01 (#105) üzenetére


Youri
veterán

lol

RTX ON

(#107) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy csak én figyeltem fel a következő két mondatra?

Mivel jól megértettük egymást és jól alakultak a dolgaink állítólag ő is belém szeretett, de ugyan akkor még a volt pasiját is szerette és nem igazán tudott dönteni. Aztán az anyjával egy este beszélgettek és az anyja tanácsára kibékült a pasijával.

Mi a búbánat van, ha a lányban szemernyi önállóság sincs? Elképzelhető, hogy az anyja állandóan ott van a háttérben, mindenről tud, és övé az irányítás. Sok mindent megmagyaráz ez a helyzet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) Hisztogram válasza raziel01 (#105) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

furcsa, azt hittem hogy a háború után a krónikus munkaerőhiányt csökkentendő, a női munkavállalást és a dolgozó nő ideálját erőltették.

@Csoff igen, de most mondtad, hogy nincs munkád, abból meg nehéz hazaadni.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#109) krizmo_ válasza Hisztogram (#108) üzenetére


krizmo_
addikt

Ez csak poén, nem valós, ilyen könyv nincs... Csak viccnek jó, másnak nem. Azért a nők is gondolkodó lények, akár milyen nehéz is ezt elhinni egyeseknek, ilyet nem hagytak volna, szó nélkül.

(#110) Hisztogram válasza krizmo_ (#109) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

ahm van benne valami ráadásul a nyelvezete is inkább kortárs.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#111) Loresz válasza lorcsi (#100) üzenetére


Loresz
tag

lorcsi: Amikor az önzőségre gondolok azt arra értem, hogy a neked lehető legjobban megfelelő, a te eszméidhez közelálló nőt keresd meg! hogy neked jó legyen...mert őszintén mond meg, hogy nem tennél meg mindent egy olyan nőért akiben teljes mértékben örömödet leled, és itt most érzelmekre gondolok!...ismerek egy ilyen párt...egymás tenyerén hordozzák egymást, és kitartanak egymás mellett jóban rosszban...pedig az élet nem gyenge próbatételnek teszi ki őket, kapcsolatukat!!!
krizmo_...így van arra használd...ha ribancnak akkor arra...ne akarj ribancból feleséget , nem leszel boldog (tapasztalat), ha pedig jó asszonynak való akkor pedig arra! Hidd el, ha egy nő csendbe marad melletted (és itt most nem a kuss a neved szitura gondolok), lehet hogy több józan paraszti esze van mint gondolnád...!Ami pedig a használati tárgyakat illeti, szntem a mai nők teljesen azzá lettek formálva....a legtöbbnek a testükön kívül az égvilágán semmie sincs! az én kapcsolatom, hogy miért ment tönkre már lényegtelen....nem sikerült, már visszarántanom azt az embert abból a mocsárból amiben társadalmunk nagy része beleesett...szabadakarattal rendelkezik mindenki, senkit se láncolhatsz le....viszont én meg nem csúsztam utána!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#112) Viszlát válasza Csoffadalom (#87) üzenetére


Viszlát
addikt

Tényleg sajnálom, hogy ennyire defenzív vagy, pedig jót akartam. A boldog életem és az okosságomra tett megjegyzés pedig gúny, vagy rosszul fejezted ki magad.

Mindenesetre az a szomorú helyzet, hogy miközben továbbra is a legjobbakat kívánom neked, ezzel a hozzáállással semmi sem fog változni körülötted. Ugyanilyen nőkkel fogsz szívni és ugyanazok a bajok fognak érni általuk, miközben ugyanúgy nem jutsz egyről a kettőre a munkában sem. Nagyon sajnálom, mert bár a te korodban már nagyon nehéz változni, ez lenne az egyetlen esélyed, hogy kicsit jóra forduljanak a dolgok körülötted. :(

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#113) krizmo_ válasza Loresz (#111) üzenetére


krizmo_
addikt

Te aztán, nem is tudom, hogy mondjam, szerintem nem vagy teljesen magadnál, amikor ilyen dolgokat ejtesz ki a szádon. Bármikor is miért maradna csendben egy nő!? Ez hülyeség. Már meg ne haragudj, de ki vagy te, hogy melletted nem kell megszólalnia egy nőnek, hol élsz te, melyik világban!? Mindenkinek van véleménye, és mindannyian egyenlőek vagyunk, akár férfi akár nő az ember. De szerintem az a nő jár jól, aki mellett az ilyen gondolkodású pasik tudnak hallgatni, mint amilyen te is vagy, elég lejárató lenne egy társaságban taglalni ezt a féle véleményt....

[ Szerkesztve ]

(#114) Angel1981 válasza raziel01 (#105) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez jó! :)

(#115) Loresz válasza krizmo_ (#113) üzenetére


Loresz
tag

Hát téged aztán sajnállak.....előbb utóbb úgy fejre fognak ejteni mint a rajszöget! egy képletes dolgon nem tudsz átlátni, hogy lásd a mondat mögött lévő tartalmat! Nem konkrétan a csendbe maradásról van szó, hanem a hülye fecsegés mellőzéséről! Ez az az eszköz amivel a sok nő akarva akaratlanul teljesen ki tudja magából ábrándíttani a férfit! Pl én egy hulla fáradt nap után nagyon nem arra vágytam, hogy fogyókúrás élményeket meg egyéb baromságokat hallgassak! Magyarán nem a beszélgetés teljes mellőzéséről beszélek, hanem arról, hogy ne idiótaságokkal tömje a fejem! De te csak barátom viseld el az ilyeneket és az ehhez hasonló dolgait egy nőnek nyugodtan...és azon veszed egyszer csak észre magad, hogy egy idióta picsa van melletted, akinek egy önálló gondolata nincs...és ami a legrosszabb, hogy az akit megszerettél még árnyéka sem maradt önmagának és egy olyan nővé vállt amilyet soha nem akartál magadnak! Nézz körbe, nyisd ki a szemed vedd már észre, hogy ez úgy zusammen mesterségesen generált tényező, és aki gyenge jellem az hamar korpa közé keveredik amiről köztudott, hogy megeszik a disznók!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#116) The DJ


The DJ
addikt

[link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#117) Csoffadalom válasza Viszlát (#112) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én is sajnálom hogy ilyennek látsz. A hozzá állásom addig biztosan nem fog változni amíg az ellenkezőjét nem tapasztalom. Erről viszont nem tehetek. Igazad van ezt elismerem, de a sok fikázás helyett egy csöppnyi támogatás vagy együtt érzés sokkal többet segítene. Tudod pont az ilyen viselkedés miatt szakítottam meg a kapcsolatot jó pár barátommal. Tulajdonképp az összessel. Nem arra van szükségem hogy a hibámat a pofámba mondják állandóan. Ezekről tudok én is, nem kell még az orrom alá is dörgölni. De legalább te sajnálod, a volt "barátaim" elintézték annyival hogy meghülyültem és hagytak megfulladni a saját szaromban. Épp azért írom le ezeket a sztorikat és beszélek róla, hogy meg oldást találjak rájuk. De ha állandóan a pofámba mondják hogy mekkora szar vagyok és hogy minden amit teszek az szar akkor hogy javítsak a hibáimon? Ezt mond meg nekem kérlek. Az utolsó munka helyem is ezért hagytam ott, mert nap mint nap ezt vágták a fejemhez. Ezek után álljak pozitívan az élethez? Mosolyogjak mindig hogy szép az élet, van miért küzdenem? Lófaszt!

The DJ: Al Bundy örök!!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#118) Vakegérke válasza Loresz (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem áll szándékomban beleköhögni a vitátokba, és igazat sem akarok adni egyikőtöknek sem. Viszont amit mondtál, az nálam is megállja a helyét.

"Nem konkrétan a csendbe maradásról van szó, hanem a hülye fecsegés mellőzéséről! Ez az az eszköz amivel a sok nő akarva akaratlanul teljesen ki tudja magából ábrándíttani a férfit! Pl én egy hulla fáradt nap után nagyon nem arra vágytam, hogy fogyókúrás élményeket meg egyéb baromságokat hallgassak! Magyarán nem a beszélgetés teljes mellőzéséről beszélek, hanem arról, hogy ne idiótaságokkal tömje a fejem!"

Nos igen, a nők nehezen értik meg, hogy nem vagyunk kíváncsiak érdektelen mondandóikra.
"Persze, mert veled beszélgetni sem lehet!"
Velem sem lehetett. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Loresz


Loresz
tag

Csoffadalom, nem ártana, egy kis önbizalom! már a nicked is ennek hiányáról árulkodik! Biztos van benned valami ami önmagadnak is tetszik....keresd meg...ha megtaláltad arra építs önbizalmat, legyen az bármi: hit valamiben, valami erény vagy valami eszme! Ne másvalakire építsd, mert akkor soha nem marad belőle semmi! ha ez megvan akkor van egy pont az életedben amiből kiindulhatsz! És onnantól minden könnyebb lesz! Nem tébolyogni fogsz hanem egyenesen haladni rajta! Útvonallá válik egy idő után! Tűkőr lesz mindennel szemben! Lesz mi alapján megítélj egy nőt , hogy az kell neked vagy nem!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#120) krizmo_ válasza Loresz (#115) üzenetére


krizmo_
addikt

Engem nem kell sajnálni, jó életem van, már 6 éve boldog párkapcsolatban élek.
Ha a párom megjön mindig finom (mert jól főzök) étellel várom, nem nagy ügy szeretek sütni/főzni is, enni is. Mindig rendet tartok, mert szeretem a tisztaságot.
Ha sokáig marad van, hogy meglepem... felveszek egy szexi cuccot, kis tánc kis kényeztetés....
Nem kell fogyókúrázni, mert edzek vagy edzünk, (hogy jön ki), teszek azért, hogy a párom azt kapja, amibe beleszeretett.(Nem mellesleg ő is). Én is szoktam olyan dolgokról beszélni nyilván, ami egy pasit nem nagyon érdekel, de engem sem érdekel mindig az informatika, meg a sok kütyü, de meghallgatom, mert szeretem, hogy a párom lelkes, és van valami amibe elhívatott. Sok mindent megteszek, és nem mert muszáj, hanem mert ilyen vagyok, nekem az sem jelent gondot, ha egyszerre sok a meló és nem győzöm, mert ilyenkor van segítségem,(a párom) de alapjába véve ellátom a "feladatom".
Ebben a kapcsolatban mind a ketten teszünk azért, hogy jó éltünk legyen, és az ide vezető út nem volt éppen könnyű....de ez már egy másik történet.
De, mint a mesékben boldogan élünk, míg meg nem halunk.
Szóval drága barátom, ha eddig nem esett le, akkor most leírom, én egy nő vagyok, ráadásul egy normális nő.

(#121) Loresz válasza Vakegérke (#118) üzenetére


Loresz
tag

Vakegérke, ez így van! A végén már inkább a számítógép elé ültem le és nem az ő társaságát kerestem! Akkor persze meg aztán én voltam a hibás megint : " mert te csak gépezel".....válaszom : igen, mert veled semmi értelmeset nem lehet csinálni! Ami engem illet, egy kapcsolatban nem kell sülve főve együtt lenni! Részemről tökéletesen el lehet úgy lenni, hogy amikor ketten együtt vagytok nem mindig egymással kell foglalkozni, hanem épp azzal amihez kedve van az embernek! Én ezt neki megengedtem, mitöbb individualista vagyok: szóval ha neki ez így jó hát akkor így tegyen....csak hát nem ezt kaptam!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#122) Loresz


Loresz
tag

ezer bocsánat...a nicked alapján minden lejött csak az nem, hogy nő vagy.....főleg egy ilyen informatikai portálon nem jellemző az ilyen! Megértem felháborodásod, mint ahogy azt is, hogy mért csak az láttad a mondandóimban, hogy : "kuss a neved" Boldog párkapcsolatban élsz, de azt is leírod hogy hogyan...ha nem vetted volna észre, azt adod a párodnak amire a legtöbb férfi vágyik és én, meg itt néhányan ugyan ezt taglaltuk! De kérdezd meg a párodat, hogy boldog lenne e ha nem ezt kapná tőled hanem csak a szapulást, hogy így meg úgy nem törődik veled (pedig megteszi) meg hogy ő ilyen meg olyan! Valamit valamiért....te nő vagy nem érted a mi problémánkat mert nem éltél másik nővel együtt párkapcsolatban!!! Szerencsés vagy, hogy te már célba értél, és letudtad már az utat! Mi még megyünk rajta és nem mindenkinek egyforma hosszú ez az út!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#123) Vakegérke válasza Loresz (#121) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azzal együtt, hogy nem érdekelt a szóáradat, nem érdekelt, hogy a negyedik emeleti szomszéd már megint részeg, nem érdekelt, hogy slampos volt a földszinti szomszédnőn a ruha, jól megvoltunk.
Talán ezt nevezik összemorzsolódásnak. Tudtuk egymás hisztijét, és tiszteletben is tartottuk.
Mindent beleszámítva majdnem 35 évet húztunk le egymás mellett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#124) Misály válasza Csoffadalom (#117) üzenetére


Misály
addikt

Allj a sarkadra, azert basztatnak mert pipogya vagy. Egy 17 eves csitrit max egeszsegugyi szexre hasznalj, ne komoly kapcsolatra.
Ha sajnaltatod magad egy igazi erzeketlen ferfi le fog szarni es azt mondja hogy balfasz vagy, nem kellett volna a barataidat otthagynod mert epp sirogorcsod volt, hanem hallgatnod rajuk es megraznod magad. Farkastorvenyek vannak.

Tanuld meg az igekotok normalis hasznalatat.

(#125) Loresz válasza Vakegérke (#123) üzenetére


Loresz
tag

És mi történt, kiléptetek egymás életéből? 35 nem kis idő, ilyenkor rombadönteni egy életet!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#126) Vakegérke válasza Loresz (#125) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak az én életem dőlt romba. A feleségem már az angyalok közt van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) Loresz válasza Vakegérke (#126) üzenetére


Loresz
tag

Volt egy sanda gyanúm, de nem akartam ráhibázni! Ne bánkódj miatta csak vendégek vagyunk a világban! Te többet vendégeskedhetsz mint ő! Tudd, h ő már a tied, odaát is.....és tartozol neki annyival, hogy nem hagyod, hogy ha majd újra találkoztok egy emberromot lásson viszont! Gondolom, ha tudod hogy vár a vonatállomáson nem züllött emberként szeretnél leszállni a vonatról!:)

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#128) Vakegérke válasza Loresz (#127) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm aggódó szavaid. :)
Gerincem egyenes, optimizmusom rendben. Álmomban már aláírtuk a szerződést, mely szerint következő életünkben ismét egyek leszünk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) Csoffadalom válasza Loresz (#119) üzenetére


Csoffadalom
tag

Önbizalmam nincs per pillanat. Nulla, nuku, nyista, el vitte a cica( vagy az a ribanc tavaly). Nincs mire építkeznem.

Könyörgöm a nick nevemről szálljatok már le. Ez volt a becenevem amikor katona voltam. Mindenki kapott valamit a vezeték neve vagy valamilyen rá jellemző tulajdonság alapján. A Major lett a Médzsör( vagy őrnagy úr), a Szabó Pityu lett a Taylor, a Kollár Kollár maradt, de volt ott Jarod, Kakesz és még sok sok hasonló. Ez egy becenév, rám ragadt és tetszik is. Minden hova ezzel a névvel regisztrálok, MW 2-3, F1 stb. Mindenhol ezt használom.

Misály: Azért hanyagolom a volt barátaim, mert nem hallgatták. Csak a saját bajukkal foglalkoztak, az enyém egyiket sem érdekelte. Ha beszélgetni akartam velük, a saját bajukat, problémáikat elsírták, de az én dolgaimról magasról szartak, vagy leugattak. Asszem 16 év barátság után nem ezt érdemlem. Én mindig ott voltam mellettük minden szarban, vígasztalltam őket és mit kaptam vissza amikor én kerültem szarba? Semmit. Meg sem hallgattak vagy a mondandóm közepén témát váltottak. Barát az ilyen? Szerintem kurvára nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#130) Vakegérke válasza Csoffadalom (#129) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy volt barátaidról beszélsz, megkérdőjelezhető, hogy barátaid voltak-e egyáltalán.
Nem fényezni akarom magam, de úgy tűnik, hogy viszonylag röpke kapcsolatunkban egyedül többet értem számodra, mint ők akárhányan.

Nem értem, tényleg nem értem.
Értékes embernek tartalak. Hogy a csudába lehet, hogy több, mint másfél évtizednyi barátság közben és után azok az emberek csak úgy rád terhelhették ballasztjukat, cserébe meg sem hallgattak?
Tényleg barátok voltak, vagy csak azt szeretted volna hinni, hogy azok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#131) Loresz


Loresz
tag

Vakegérke: akkor ahogy írod aggodalomra semmi ok!:)
Csoffadalom: ne csak azt a mondatomat olvasd el, ahol a nicked hozom fel, hanem a többit is!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#132) Csoffadalom válasza Vakegérke (#130) üzenetére


Csoffadalom
tag

Te sokkalta többet segítettél mint ők, öreg cimbi. Jó a kérdésed, nem tudom a választ rá. Talán ha megkérdeznénk őket választ is kaphatnánk, de azt kétlem. Le sem szarnak tavaly óta, nem hiányzom senkinek, úgy hogy ennyit a 17 évről. Lehet álom világban éltem és tavaly felébredtem :W .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#133) krizmo_ válasza Loresz (#122) üzenetére


krizmo_
addikt

Rendben nem haragszom. :)
Muszáj volt felszólalnom, mert én nem érzem úgy, hogy minden nő ilyen lenne, érhető a csalódottság a részedről, de az általánosítás már nem annyira.
Igaz, nem éltem nővel kapcsolatban, és az is igaz, hogy barátnőim sincsenek, nem véletlen, sajnos én sem találom meg velük a hangot. Viszont éltem együtt nővel, és hát sokszor menekültem előle, mert mindig beszélte a hülyeségeket....órákig.....
Csak azt nem értem, ha annyira zavart, hogy a párod annyit fecsegett, miért nem szóltál neki erről? Szerintem a férfiak is hibásak, nem szabad az elején túl sok mindent ráhagyni egy nőre, főleg ha nem tetszik, mert hozzászokik, és aztán késő lesz.
Remélem nem lesz hosszú az az út, amit meg kell járnod. És egyszer jobb véleménnyel leszel a nőkről, mint most.
A nickem a vezetéknevemből van, a portálon olykor szoktam nézelődni, párom régóta tag, aztán itt vannak a hírek rss-ben, ami érdekel elolvasom.

(#103) Csoffadalom :
Mondjuk ez már kezdetnek egy jó dolog, hogy megpróbálod, hajlik a pozitív gondolkodás felé.

[ Szerkesztve ]

(#134) FET-MEN


FET-MEN
veterán

jó cikk :C ez az első amit végigolvastam :R

Iphone 7

(#135) BiP válasza Csoffadalom (#117) üzenetére


BiP
nagyúr

Az a lényeg, hogy bízz magadban, legyél magabiztos. Viszlát is ezt mondja, csak kicsit nyersen és erősen. És nem véletlen, hogy így teszi, mert fel kell rázni, ki kell téged zökkenteni abból az állapotból, amiben vagy.

Szóval az a lényeg, hogy ha sajnáltatod magad, akkor nem fogsz kelleni a nőknek, mert messziről megérzik. És nem akarnak egy olyan pasival lenni, aki magát is lúzernek tartja. (max. azért, hogy kihasználják, lelki szemetesládának tartsák, stb.).
Próbálj meg némi önbizalmat magadra szedni, célokat felállítani, és azokért keményen kűzdeni. Tudd, hogy mit akarsz. A határozottságot értékelik a nők (nem összekeverendő a parasztsággal).

"Régebben meg épp az volt a baja a nőknek hogy túl rámenős vagyok. Hamar a lényegre tértem és épp ez miatt lettem dobva. Ezért váltottam erre a kivárós stílusra. Ha egyik sem jó nekik akkor mi lehet a tuti recept?"

Az azonnal megmondom és az évekig titkolom mit érzek és a leszarom a nőket között meg vannak fokozatok. Ahogy már elhangzott, rá kell érezni, milyen a nő, ( a nehézség, hogy mindegyik más), és ebben bizony alkalmazkodni kell. Egy jól időzített lépéssel csodákat lehet elérni.
(meg ugye az sem mindegy, hogy az ember első nap csak annyit mond, hogy tetszik a szép szeme, vagy azt, hogy halálosan szerelmes belé :) ) Szóval árnyalni kell a dolgokat, nem csak a végletek léteznek.

És bármennyire is szar egy csalódás, amíg fel tudsz állni belőle, egyre erősebb leszel csak. Ne hagyd, hogy lehúzzon a dolog. Hidd el, a csaj sem emészti magát.

De ha kellően határozott és magabiztos vagy, hidd el, jobban fogod érezni magad, és a jó dolgok is meg fognak találni.
Baromi nehéz, főleg, ha anyagi gondok is vannak mellette, de ez az egyetlen kiút, az önsajnálat nem visz előbbre.

A konkrét esetre, írásra: Sajnos én is ilyen vagyok/voltam. Mindig meghallgattam a csajokat, mert így legalább azoknak a csajoknak a társaságában lehettem, akik tetszettek. De sosem mertem nekik megmondani. Nem is lett belőle semmi, csak emésztettem magam. Ahogy írták már: You have been friendzoned. És onnan nincs kiút.
Persze meg kell hallgatni a másikat, de nem arról kell beszélgetni a lányokkal, hogy mi volt a műkörmösnél, hanem maga a nő érdekeljen (és ő is lássa, hogy Ő érdekel téged). És a beszégetésnél is nyugodtan merj irányítani (mint a táncnál). Nem kell rátelepedni a másikra, csak határozottnak kell lenni. Tehát _férfinak_. És ha kellően érett a nő, akkor a férfi mellett nem picsa lesz, hanem nő.

(#133) krizmo_: "Csak azt nem értem, ha annyira zavart, hogy a párod annyit fecsegett, miért nem szóltál neki erről? Szerintem a férfiak is hibásak, nem szabad az elején túl sok mindent ráhagyni egy nőre, főleg ha nem tetszik, mert hozzászokik, és aztán késő lesz."
Ez tökéletesen így van. A kapcsolat elején a férfi és a nő is feltérképezi a határokat (mint amikor a gyerek teszteli a szüleit). Ha sokat engedsz, a fejedre nő, ha elnyomod, menekül. Jó kis emberi játszmák ezek, baromi érdekes téma.

[ Szerkesztve ]

(#136) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kicsit olyan volt mint egy újságot olvasni. Megpihentem melóba és elolvastam, jól elvette a figyelmem. Nem sokat ragoznám mert nem lett happy end. Még te cserkészni próbáltad addig más, na érted. Ahogy gábor bá mondta mindig, jól *** **** *****i és nem fog "félni"! :R

Ha más lett volna a vége nem vagyok ennyire nyers. :)

[ Szerkesztve ]

(#137) Csoffadalom válasza BiP (#135) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én már annyi mindent próbáltam, hidd el, egyszerűen nem ment. A határozottság kevés, kurva kevés. Lehetek a leghatározottabb ember a földön, de ha nem elég vastag a pénztárcám mit érek vele? Tök mindegy hogy fiatal vagy idősebb, mind a pénztárcám tartalmára kíváncsi. Volt még régen egy csajszi, össze jöttünk, jól meg voltunk két-három hétig. De amikor kiderült mennyit is keresek az adott melóhelyemen és mekkora a tartozásom a bank felé, azonnal repültem. Persze nem ismerte be hogy ez a baja, azt mondta hogy nagyon emlékeztetem a volt pasijára. Ja hülyék meg a túl oldalon. Semmi olyan előjele nem volt ami arra utalt volna hogy neki a pénz számít. És tessék, szakított mert nem kerestem eleget.

SymbianOS: De hogy is vagy nyers.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#138) krizmo_ válasza BiP (#135) üzenetére


krizmo_
addikt

Mondjuk az, hogy játszma elég csúnyán hangzik, mintha azt adnád, "ami" nem vagy, én ezt nem játszmának hívnám. Mindössze határok kijelölésének, eleve megszabod a határokat, és onnantól kezdve vagy tudtok egymáshoz csiszolódni, vagy nem. Korrektül kell indítani, és őszintén. Pl: én ha nem akartam elmondani valamit, mindig azt mondtam, hogy most nem akarok erről beszélni, majd máskor.

(#139) Misály válasza Csoffadalom (#137) üzenetére


Misály
addikt

Ez is netto hulyeseg, vannak kurvak, teny. En is futottam bele, de nem a te hibad ha penzre ugrik hanem az o lelki szegenysege. Szedd ossze magad. Az ilyen csalodasoktol csak erosebb lesz a jellemed, konnyebben fogsz szelektalni ( es eleg sok hal uszik a vizben ). Ha magadba roskadsz senkinek se fogsz kelleni...

(#140) Loresz


Loresz
tag

Sajnos nem szeretek általánosítani, de már annyit csalódtam, hogy akarva akaratlanul így teszek!Örülök, hogy vannak még nők akik igenis oda tudják rakni magukat és tudják, hogy mi a szerepük! Mondjon bárki bármit, ez a boldogság kulcsa!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#141) baraksumoron


baraksumoron
csendes tag

Csoffadalom!!! kezdésnek egy kis lelki erő :D Legyél ilyen kemény.:D És leszarja, hogy kiröhögik:D Jani a halálfogó.:D
http://www.youtube.com/watch?v=eZ8wWD4uEf8
Itt a második része: Csoffadalom azt ajánlom neked szívd fel magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K
http://www.youtube.com/watch?v=LO8xTODYgrc

[ Szerkesztve ]

(#142) Vakegérke válasza Csoffadalom (#137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a pénz a lényeg a csaj számára, akkor nincs tovább, szevasz!

Az első randimon tudattam a feleségemmel, hogy földönfutó nincstelen vagyok. Ha lóvéra ácsingózik, azonnal lerázott volna, nem tette. Talán bűvkörömbe került, talán elvarázsoltam, vagy csak egyszerűen nem érdekelték a mocskos anyagiak.
Összejöttünk.

Tudom, ez ma már nem ilyen egyszerű, (majdnem) minden csaj azt lesi, hogy mennyi lóvéd van.
De ott van a "majdnem" kivétel.
Már csak az a kérdés, hogy mennyi idős, elvált, özvegy, aggszűz, miféle.

Az elvált elképzelhető, hogy gyanakodva méreget, és a legapróbb elképzelt jelek alapján azonosít volt férjével, aki esetleg pokollá tette az életét. Nála talán az a legfontosabb, miként bánsz a gyermekeivel.

Az özvegy lehet, hogy megbecsül, hiszen megszokott egy meghitt kapcsolatot, és szeretne biztonságban lenni. Elhalmoz szeretetével, és ha viszonzásra talál, hűséges társad lehet. Azonban neki sem mindegy, hogy miként viszonyulsz gyermekeihez, ha vannak egyáltalán.

Az aggszűz a legrosszabb. Nem véletlen, hogy nem kellett a tenyészcsődörnek se. Becsontosodott véleménye van, és ember, vagyis férfi legyen a talpán, aki meg tudja szelídíteni.

Amondó vagyok, hogy érdemes halásznod a harmincas csajok között.
Aztán ha gyereke(i) van(nak), akkor mi a probléma? Lehet, hogy úgy megszereted őt, őket, mintha a sajátod, sajátjaid lennének.
Ahogy pedig téged ismerlek, a gyerek(ek) számára sem túlzott elvárás, hogy megszeressenek téged.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) BiP válasza krizmo_ (#138) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez a fogalom neve, nem tehetek róla:)
Nem megjátszás, csak a határok kijelölése, ahogy mondod. De ha csúnyán akarnám nevezni, akkor nem is játszmát mondanék, hanem 'alkudozásnak' hívnám ;]

(#144) capulet75


capulet75
addikt

Páran írtátok hogy a 25 alatti csajok felejtősek? Ez hogy jött? Szerintem ez baromira nem életkor, hanem hozzáállás kérdése. Mint írtam, az én párom 19 volt mikor összejöttünk.( 8 éve.) Azóta van 2 diplomája, és minden renben van közötünk. Vannak ilyen normális csajok ( és még jól is néz ki ) akik tudják mit akarnak az élettől, és nem csak bulizni, meg f@szról f@szra ugrálni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#145) Csoffadalom válasza baraksumoron (#141) üzenetére


Csoffadalom
tag

OMG OMG, Ez hatalmas!!!! Az új példa képem! Jani akarok lenni!!!!

Vakegérke: Nagyon ritka az olyan csaj aki nem a pénztárcám lesi, kb mint a fehér holló. Még kevesebb az amelyiknek saját lakás/háza van. Manapság az van, hogy a nők elvárják azt hogy nekik semmit se kelljen a kapcsolatba vinni. Legyen házad/lakásod, kocsid és zsíros fizetésed amit majd ők jól elköltenek. Semmit nem hajlandóak tenni a közös életért, csak bele akarnak kerülni a paradicsomba és ott élni amíg lehet. Hol van már az hogy ketten élnek kapcsolatban és ketten küzdenek meg az élet viszontagságaival? Sehol, kihalt teljesen. Az az 1-2 kapcsolat ahol még él és működik ez a dolog, ritka. Én mindig úgy képzeltem egy jól működő kapcsolatban mind két fél segíti egymást, közösen tűznek ki célokat, közösen érik el és közösen szenvednek ha nem sikerül. Ehhez képest ma mi van? A nők elvárják hogy kész picsa meleg málé legyen meg mindenük és nekik csak a seggüket kelljen beletenni a jóba.

A gyerek témában csak egy gondom van, de asszem ezt már letárgyaltuk párszor. Az nem baj ha van a nőnek, de nehezen tudnám úgy szeretni és törődni vele, mintha az enyém lenne. Pont azért mert más pasinak a kölke. Ha már gyerek az legyen az enyém, ne egy másik pasié. Karon ülő gyerekkel nem tudok mit kezdeni, inkább azokkal akikkel már lehet dumálni, ökörködni. Köszönöm a véleményed, hogy szerinted nem lenne nehéz egy gyereknek megszeretnie engem. Ezt jó tudni. Eddig azt hittem, hogy az ismerősök gyerekei csak azért kedvelnek mert gyerekesen viselkedem velük. Hát ha ez pozitívum akkor jól érzem magam.

Szerinted melyikből válogassak elvált vagy özvegy? Aggszűzzel nem akarok kezdeni, azt meghagyom annak akinek ez a fétise ;] .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#146) raziel01 válasza capulet75 (#144) üzenetére


raziel01
veterán

Én nem vagyok ellene a fiatal csajoknak, tekintve, hogy a legnagyobb szerelmem egy 17 éves csaj volt. 8 hónapot jártunk. :)
Van közöttük is normális. Bár tényleg vannak olyanok akik olyan beképzeltek, hogy az nem igaz és csak kiröhögik a másikat közben ők sem néznek ki különbül.

(#147) rep3at


rep3at
őstag

Barátnőm éppen tizenhét éves :)

Hat éve ismerem, boldog kapcsolatban élünk.

Forward thinking. كرر

(#148) Youri válasza rep3at (#147) üzenetére


Youri
veterán

És te mennyi vagy? :)

RTX ON

(#149) Vakegérke válasza Csoffadalom (#145) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Eddig azt hittem, hogy az ismerősök gyerekei csak azért kedvelnek mert gyerekesen viselkedem velük. Hát ha ez pozitívum akkor jól érzem magam."

Ez sem elég biztató jel?
Szerintem leendő társad gyermekeivel is jó kapcsolatot tudnál kiépíteni. Ez amolyan belső késztetés, nem sokaknak adatik meg.

"Szerinted melyikből válogassak elvált vagy özvegy? Aggszűzzel nem akarok kezdeni, azt meghagyom annak akinek ez a fétise ;] ."

Aggszűzzel én sem kezdenék.
Nos, ha tudsz válogatni, akkor szerintem az özvegy a jó választás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#150) Csoffadalom válasza rep3at (#147) üzenetére


Csoffadalom
tag

Gratula! :C

Vakegérke: Biztatónak biztató, csak még egyenlőre nem akarok nőzni.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.