Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem meg nem jó.

(#2) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

= minden szombat kocsmanap lesz :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) Kolondrum válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Előre gondolkozás, hogy ugyan mit eszek a vasárnapi 12 órás szolgálat alatt. Nagyon kell.

(#4) Viktor77 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Senkinek nem jó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Kolondrum válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Valakinek jó. Van sparos ismim, majd megosztom mi változott.

(#6) zolee5016 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


zolee5016
őstag

dehogynem!!!
Reméljük nem ügyeskedik ki mindenféle kiskapukkal..........
VÉGRE! :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) Viktor77 válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Neki sem jó.
A vasárnapok miatt kiesett óraszámot más napokon kell ledolgoznia, különben nincs meg az óraszám, kevesebbet fog keresni. A vasárnapi pótlékot nem említve.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Előre sajnálom azokat akik szombat este fognak dolgozni nagy áruházakban.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) banhammer


banhammer
veterán

Anno kb. az első pláza megjelenéséig (1996 Duna Pláza) nem volt jellemző a vasárnapi nyitvatartás.
Utána indult el az, hogy vasárnap is kinyitottak a boltok (plázák), mert ha nem nyitottak ki akkor az emberek máshova mentek vásárolni és ennek egyenes következménye az ami mostanáig ment.
Akkor az akkori kormány(oknak) kellett volna a lovak közé csördíteni, hogy NINCS vasárnapi nyitvatartás.

Azt mondjuk nem értem, hogy mi abban a jó, hogy a 0-24-es boltokkal megtolatták a szopórollert, hogy csak 06:00-tól 22:00-ig lehetnek nyitva.
Viszonylag sokan járnak éjszaka bevásárolni, mert úgy jön ki nekik a lépés (munkából haza fele, munkába menet, taxisok, átutazók).

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Kolondrum válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Előbb nyit, később zár.

(#11) banhammer válasza Armahun (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Miért kell sajnálni őket, ez a dolguk.
Tudják mire vállalkoztak.
Amúgy meg ez a hiszti pár héten, hónapon belül leül, az emberek nem vasárnap fognak vásárolni.

Az már csak a probléma megkerülése, hogy "én csak vasárnap tudok bevásárolni, mert nincs időm rá máskor".
Arra van időd, amire szakítasz, arra van erőd, amire akarod, hogy legyen.
Minden feladatra van erőd és időd, ha tényleg el akarod végezni.
Ha mégis kifogást találsz arra, hogy miért ne láss hozzá, akkor tegyél fel öt „miért?” kérdést magadnak a kifogásra vonatkozóan.
Azt mondod nem érsz rá.
Miért?
Mert sok a dolgod.
Miért?
Mert tegnap nem sikerült végezned vele.
Miért? ... stb.
Az ötödik válasz után biztosan rájössz, hogy mit csináltál rosszul, és ha ezt tudod, rögvest világossá válik számodra, hogy fölösleges kifogásokat keresni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) banhammer válasza Kolondrum (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Ugyan azt fogsz enni, mint máskor, csak nem akkor fogod megvenni, mint eddig.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) djculture válasza banhammer (#11) üzenetére


djculture
félisten

Mennek a cba-ba mert azok nagy százaléka pont kisméretűek, így kell felpörgetni a haverok cégeit..

[ Szerkesztve ]

(#14) Kolondrum válasza banhammer (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Való igaz, csak nagyon jó volt melóból kimenni a boltba és a FRISS kiflit és egyebet enni. Most majd otthontól vihetem még azt is.

(#15) Armahun válasza banhammer (#11) üzenetére


Armahun
addikt

Akkor kérdezek én is.
Miért kell mindenkinek szombat-vasárnapra esnie a hétvégének?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16) banhammer válasza Kolondrum (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Felesleges előbb nyitni, mert az emberek nem hinném, hogy reggel 8 órakor fognak nem alapvető árukat vásárolni.
A tovább nyitvatartás meg idővel kiforrja magát, mert ahogy elnéztem péntek, szombat este nyolckor igen csak kevesen akartak nem alapvető árukat vásárolni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) banhammer válasza Armahun (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Jó kérdés.
A választ az Ószövetségben találod meg.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) Kolondrum válasza banhammer (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem ezt mondták, hogy így oldják meg.

(#19) banhammer válasza Kolondrum (#14) üzenetére


banhammer
veterán

Legalább nem költesz felesleges dolgokra és a munkahelyen is produktívabb leszel azáltal, hogy nem azon járatod az agyad, hogy mit fogsz vásárolni amikor kimész a boltba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) bhonti


bhonti
tag

1 darabig... Remélem.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#21) Kolondrum válasza banhammer (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ó te mert nagyon tudod milyen a munkám jellege.

(#22) banhammer válasza Kolondrum (#18) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem is ezt mondták.
De, mint köztudott az elmélet és a gyakorlat néha nem fedi egymást.

Egy péntek, szombat esti tolongásos bevásárlás után magamból kiindulva nem sok kedve van az embernek még egy cipőboltban cipőt válogatni, inkább jól felidegesítve húz haza, hogy végre egyen vmit.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) HummeRC


HummeRC
senior tag

Mérhetetlenül utálom, ha korlátoznak a döntési szabadságomban. Márpedig én bármikor vásárolni akarhatok. Főleg éjszaka, de sokszor hétvégén is. Nem volt eddig sem kötelező nyitva lenni vasárnap, vagy éjszaka, de akkor azok elestek az egyébként jelentős forgalomtól. Viszont aki keresni akart, az nyitva lehetett. Elvileg ez lenne a piacgazdaság lényege, hogy a kereslet és kínálat kiegyenlítésére törekedjünk. Eddig is keveselltem a folyamatosan nyitva tartó üzleteket. Én pl bevezetném, hogy aki szolgáltató céget tart fent, vagy üzletet nyit, gondoskodnia kell non-stop nyitva tartásról. Ha ehhez normális fizetést kell adnia az embereknek, akkor azt kell. Csökkenne a munkanélküliség és az emberek is bármikor mehetnének vásárolni, pénzt költeni. Nem a korlátozás, hanem a bővítés növelné a gazdaságot. :(((

(#24) banhammer válasza Kolondrum (#21) üzenetére


banhammer
veterán

Én nem tudom, de a főnököd sejti, hogy nem csak a munkádon jár az agyad mielőtt kimész bevásárolni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) Kolondrum válasza banhammer (#24) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hagyjuk. :C

(#26) banhammer válasza Kolondrum (#25) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) banhammer válasza HummeRC (#23) üzenetére


banhammer
veterán

Egy ország vezetése, akármilyen államforma is az bizonyos mértékben törvényekkel szabályozza az állampolgárai szabadságát.
Hol kisebb, hol nagyobb mértékben.
Ezt el kell fogadni, mást amúgy se tehetsz.
Vagyis tehetsz, eltolhatod a talicskát egy neked tetsző másik országba, csak azzal az a baj, hogy ott is lesznek olyan törvények amik nem fognak tetszeni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) bambano válasza banhammer (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez a régen se volt duma olyan poros és ócska, hogy hihetetlen.

akkor zárjuk be a benzinkutakat is, mert régen nem volt autó?

ez a vasárnapi zárvatartás egy erősen marginális kisebbség terrorja a többség fölött. na mindegy, ezeknek is meg kell bukni valamin...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29) voyager4.4 válasza banhammer (#27) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Lehetne azért azt a nem tetsző törvényt kevésbé autorkrata és pofátlan módon is az arcodba tolni... :R

no fate but what we make

(#30) banhammer válasza bambano (#28) üzenetére


banhammer
veterán

Ismerlek már annyira, hogy tudjam nem a 90-es évek után születtél.

Anno engem, gondolom téged is fel tudtak nevelni úgy a szüleid, hogy nem volt vasárnap bolt.
Sőt mondok neked vmit.
Anno ahol én lakok (Pest külső kerület kertváros) a közelben csak egy kis közért volt és szombat délben már kenyér se volt.
Ha kenyeret akar enni az ember akkor már reggel hatra érdemes volt kimenni a boltba, hogy kapjon kenyeret.
És mégis felnőttem, a szüleim is leéltek itt bő 50 évet meg se kottyant nekik.

Ez a zárjuk be a benzinkutakat elég demagóg szöveg.
Mert ennyi erővel nagyon, nagyon sok mindent be lehetne zárni, fel lehetne számolni, mert anno nem volt.

Érdekes módon tőlünk kicsit nyugatabbra a boltok vasárnap zárva és mégse bombázták magukat vissza a sötét középkorba amit itt egyesek vízionálnak a vasárnapi nem nyitvatartás ürügyén.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) HummeRC válasza banhammer (#27) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nem értek egyet. Szerintem nem kell sok idő és eltörlik ezt a korlátozó marhaságot. Már most is utalnak erre jelek, csak nem alázkodhatnak meg nyíltan, de már elhangzott kedves vezetőnk szájából, hogy pár hónap után felülvizsgálják a hatásokat és ha kell, vagy túl nagy nemtetszést vált ki, változtatnak rajta. Épp ezért gondolom úgy, hogy nem a beletörődés a helyes stratégia, mert ha senki nem szól vissza, akkor joggal gondolhatják a döntéshozók, hogy mindenki egyetért. Tudom, a remény hal megy utoljára...

#30: Ez rossz példa volt, mert épp mostanában van napirenden a nyugati országokban is, hogy enyhíteni kellene ezen a korlátozó döntésen, mert túl sok hátránnyal jár. Miért is nem lepődök meg, hogy amikor más eltörli, mert káros, akkor mi bevezetjük, mert csak. Annyira jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#32) HuMarc


HuMarc
addikt

Nevetséges intézkedés, de szerencsére kijátszható. Nem értem, mi köze az államnak ahhoz, hogy nyitva van-e vasárnap a SPAR, a Tesco stb. vagy nincs :U

Ez a törvény rossz a bolti eladóknak (nő naponta ledolgozandó munkaóráik száma és/vagy csökken a fizetésük vagy elvesztik az állásukat), rossz a családi vállalkozásoknak (nekik így végképp ki kell nyitni vasárnap, ha már akkor nincs konkurencia), rossz az embereknek (nyilván előfordult már mindenkivel, hogy vasárnap jutott eszébe valami, amit muszáj vennie hétfő reggelig, illetve így mindazok, akik eddig vasárnap jártak bevásárolni rendszeresen, mostantól valószínűleg szombaton fognak, így kétszer akkora tömeg lesz mindenhol szombatonként) rossz az üzletek tulajdonosainak, a bevásárlóközpontok fenntartóinak (szinte biztos, hogy csökkenni fog a forgalom, ha alapélelmiszerekből nem is, de más természetű áruból biztosan kevesebb fog elkelni) s ezeket a pontokat figyelembe véve (főleg az utolsót) közvetetten az államnak is rossz, ugyanis csökkenhetnek az adóbevételek (bár kérdés, hogy pontosan mennyivel fog visszaesni a forgalom, azért 5-6%-nál nagyobb visszaesésre nem hiszem, hogy lehet számítani, ami nem tűnik soknak, de azért sok).

Az intézkedés több módon is kijátszható, ez részben a jogászok leleményességének köszönhetően, részben azért, mert ez a törvény szándékosan úgy lett megfogalmazva, hogy pl. a CBA nyugodtan kinyithasson.

(#33) banhammer válasza voyager4.4 (#29) üzenetére


banhammer
veterán

Szerinted a politikusok kikérik a nép véleményét minden gazdasági dönté előtt?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#34) voyager4.4 válasza banhammer (#33) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Hogy ez gazdasági döntés, jah, hogy jah... XD nee

no fate but what we make

(#35) Cthulhu Dawn válasza Kolondrum (#10) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Igen, pont ezért fantasztikus, ellenben a vasárnapi plusz pénz meg nincs. Hétfőre meg majd szombaton vesz az ember pékárut?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#36) banhammer


banhammer
veterán

Altalaban azilok sirnak a legjobban a vasarnapi nyitvatartas mellett aki meg eletukbe egy percet se dolgoztak a kereskedelemben foleg nem vasarnap.

Ez nem olyan, mint egy munkahely, hogy vegeztem a munkaval es a fonok joindulatatol. fuggoen elhuzhatok haza elobb.
Nem.
Addig kell nyitvatartani ameddig ki van fuggesztve az a bejaratnal, mert ha nem akkor az onkormanyzat, a hely berbeadoja szankcional.
Zaras utan se ugy van, hogy kiesik a munka a kezunkbol es huzunk haza.
Kassza leszamolasa, takaritas, sorok feltoltese.
Mire az ember kikeveredik a boltbol az bo fel, egy ora.
Most kepzeljuk el ezt mondjuk vasarnap este 9, 10 fele.
Mindjart mashogy fekszik az a leanyzo.

Ja igen ez senkit sem erdekel, nem vagyok erintett.
Mas szerszamaval a csalant...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) banhammer válasza Cthulhu Dawn (#35) üzenetére


banhammer
veterán

Vasarnapi plusz penz, hol elsz te?
Vagy hol elek en?
Eddig vasarnapi plusz penzol a Tesconal hallottam.
Erdekes, hogy hirtelen mennyi Tesco dolgozoja lett az orszagnak... ...ugy 2-3 millionyi.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) csababarca


csababarca
őstag

Engem inkább a tálalása nem tetszett ennek az egésznek.
Amikor bemondott valamelyik képviselő egy ilyet,hogy hát majd így többet mennek kirándulni a családok,akkor ledobtam a láncot. Elképzelem ezt a szituációt,hogy zárva a bolt,akkor megyünk a természetbe...hogyne,marha életszerű,és elvárható ez. Minek ilyen böszmeségeket beszélni?

Amúgy meg jah,nem volt évtizedekig,de most két évtizedig volt,kialakult egy rendszer, sokan vasárnap tudtak elmenni bevásárolni hiperbe, mert akkor volt rá IDŐ. Kialakult ez így, nem tudom kit zavart, kit nem,de azért érdekes,hogy akiket feloldoztak ez alól, azok valamilyen úton módon szorosan kötődnek a párthoz, vagy konkrétan a vezetőkhöz. Persze biztosan véletlen egybeesés.

Megjegyzem,hogy saját kis zöldség-gyümölcs-vegyesboltunk van, eddig is nyitva voltunk vasárnap,ezután is nyitva leszünk, nekünk ez elvileg jó, de megértem bőven a zúgolódókat, és a módszertől a belem kifordul,ahogy ezek meghozzák a döntéseiket.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#39) zolee5016 válasza csababarca (#38) üzenetére


zolee5016
őstag

Nem csak a kereskedelmet érinti a bezárás,,,,,hanem aki kiszolgálják őket....és akik szombat éjjel azért melóztak,mert a kedves kényelmes vasárnapi vásárlók jól legyenek azok most szombatonként pihiznek,meg eljárhatnak barátokhoz.Azért a + 2k-ért amit a hétvégi műszak adott,...akkor inkább otthon vagyunk....
Nagy a felháborodás...nem értem...itt lakom a Börsi tesco mellett....soha nem volt vasárnapi csúcs....van is ismerősöm jópár...szerintük is ideje volt ennek már......be sem szálltak a multik az ellenző lobbiba ugyebár......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#40) HuMarc válasza HuMarc (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

[link] Kezd a topic elmenni politika irányba, oda pedig a kijelölt topikon kívül nem kéne, szóval én inkább oda írtam.

(#41) csababarca válasza zolee5016 (#39) üzenetére


csababarca
őstag

Mondom,a döntéssel nincs konkrét bajom,megértem, de az érveket nehezen fogadom el. Szóval ez a menjenek a családok a természetbe bohózat ami kiakasztott.

Engem nem érint, ismerőseim sem dolgoznak hiperekben,stb...nekünk meg majd kiderül mennyivel nő meg a forgalmunk így.

Csak ismerek konkrét családokat, nem egyet,nem kettőt, akiknek vasárnap volt idejük megvenni a hétre való liszt-cukor-tej kombót (plusz egyebek ugye), most meg át kell állni másra. Ez mindig kényelmetlen, és persze,hogy nem tapsikol hozzá a jónép. De majd elül ez is,mint minden más, aztán nem is emlékszünk erre pár hét múlva se.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#42) bambano válasza banhammer (#30) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

pontosan erről beszélek, hogy attól, hogy engem fel tudtak nevelni a szüleim rongypelenkában, keverőtárcsás mosógéppel, külön centrifugával, rendes mosószer nélkül, pénteki elősütött kenyérrel, kútvízzel, telefon, számítógép, x darab tévé csatorna nélkül, hétfői adásszünettel (sőt, péntekivel!), banán nélkül, meg hogy egy évben egyszer volt piedone film, karácsony másnapján,

attól az még nem volt sem jó, sem követendő példa!

ráadásul akkoriban még kötelező foglalkoztatás volt, ha munkaidő vége után 1 perccel kiesett a toll a kezedből és elhúztál, nem rúgtak ki.

egyébként azért szemét a jogszabály, mert családra meg egyébre hivatkozik, de csak 1-2 multit szivatnak meg a haverok kedvéért. tehát aki azt hiszi, hogy itt a magyar családokkal akartak jót tenni, annak ideje lenne már felébredni. akkora ordas nagy kamu az egésznek a kommunikációja, mint ide nagykáta.

most arról ne beszéljünk, hogy több európai országban is tervezik a vasárnapi nyitvatartást vagy visszahozzák a korábban tiltottat.

"Ez a zárjuk be a benzinkutakat elég demagóg szöveg.": pontosan. örülök, hogy elfogadod, hogy a zárjuk be a benzinkutat mekkora demagóg szöveg. már csak egy lépés van hátra, hogy megértsd ezt az egészet: a zárjuk be a benzinkutat pontosan ugyanannyira demagóg, mint a zárjuk be a boltokat vasárnap.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#43) Cthulhu Dawn válasza banhammer (#37) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Anyám üzletvezető a Corvin plázában, ő is tapsolt először, hogy nem kell vasárnap dolgozni menni. Aztán most meg nagyon jól járt azzal, hogy egy órával előbb kell mennie a dolgozni, vagy fél órával később mehet el :U .

(#42) bambano: +1

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#44) Mister_X válasza Cthulhu Dawn (#43) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én diákmunkás vagyok, plázás gyorsétteremben. Simán vissza fog esni úgy a forgalom, hogy akár be se hívjanak vasárnap, ami nekem n*6000Ft bérkiesés is lehet (n=vasárnapok száma havonta), hétköznap meg az egyetem miatt nehézkes bejárni.

Hurrá.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) potyautas válasza Armahun (#15) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Azért kell a hétvégének szombat-vasérnapra esni, mert hétfőn már a következő hét kezdődik.

(#46) Fr0z3n válasza banhammer (#37) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A Pennyben, Lidlben, Reálban is van műszakpótlék vasárnapra.
Én csak a Lidlt ismerem behatóbban. Itt a békéscsabai boltjukban már 2 fix hétvégést elküldtek.
Azzal, hogy nincs vasárnapi és esetlegesen rájövő délutános pótlék, kb 4500 ft kiesés 1 embernek 1 vasárnap. Hány meg hány ilyen ember van szerinted? Így is 100 körül kerestek a dolgozók, most még ennyit sem. De te tapsikoljál nyugodtan, hogy legyenek otthon. Én magasról teszek arra, ki mikor vásárol. Azzal kéne foglalkozni, hogy mi lesz ezzekkel a kis keresetű emberekkel akik amúgy is nehezen jönnek ki hónap végéig? Talán te pótolod a kieső kosztpénzt?
Újjongjál, közben több 1000 eembernek lesz még rosszabb, arról nem beszélve hányat köldenek el. Igazi magyar idiótizmus. Az meg le van xarva mi van nyugaton, ott rendesen meg lehet élni. Itt meg...

(#47) #24060160


#24060160
törölt tag

Lassan nyugdíjba megyek, úgyhogy láttam már néhány dolgot ebben az országban, de a mostani rendszer a legijesztőbb számomra. Rohamléptekben fejlődünk visszafelé, és a legszörnyűbb, hogy a többségnek ez tetszik. Érthetetlen.

Nem akarok politizálni, de van egy elgondolkodtató sztorim: valamelyik nap félálomban hallgatom a tv-t, egy régi filmhíradó megy talán, valaki forradalmi hevületben szónokol, elcsípem a "dolgozó nép", a "teljes foglalkoztatottság" és a "külső veszélyek" frázisokat. Kinyitom a szemem, és látom, hogy Orbán 2015-ös beszédét közvetítik. No komment.

(#48) Alex91 válasza banhammer (#30) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, meg szombaton is dolgoztak, jartak iskolaba... Allitsuk vissza azt is! :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#49) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Csak legyen idő templomba menni...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#50) szente válasza banhammer (#36) üzenetére


szente
addikt

Èn szeretek vasárnap dolgozni. Vásárló nincs annyi, mint pènteken, vagy szombaton. Főnök, meg idióta kollègák száma is lecsökken ilyenkor, ellenben jbban fizet, mint akármelyik másik nap.
Lehet, hogy ezèrt lett volna jó meghagyni a választás jogát a dolgozóknak, de pont minket nem kèrdezett senki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.