Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) aAron_ válasza .LnB (#2050) üzenetére


aAron_
őstag

olvastam a hsz-od az egeres topicban is, gari nincs rá? én ugye fent láthatod, hogy mit vettem, eddig nem bántam meg. remélem nem lesz vele ilyen dupla katt hiba sem :) én g400-at akartam venni, de itthon már nincs, 5 gombos jó egerek úgy vettem észre 15k-nál kezdődnek

What is your ikigai?

(#2052) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Olyan problémám van, hogy 3 különböző gépen is használtam a DA-mat és mindenhol fellelhető volt az a probléma, hogy több kattintás is dupla volt, pedig, csak egyet kattintottam. Miért lehet ez? 5 éves az egerem.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#2053) .LnB válasza PumpkinSeed (#2052) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Razer betegség, nekem 2 Deathadderemnél is előjött, ha rákeresel ebben a topic-ban a dupla szóra akkor meglátod, nem vagy egyedül :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2054) WolfheartGR válasza PumpkinSeed (#2052) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ezt olvasd el. És nem lesz RAJzerbetegség rögtön. ;)
Abban a topikban kellett volna kérdezned, de a legtöbb ember ezzel a problémával jön oda. Szóval igazából csak visszaolvasni.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#2055) PumpkinSeed válasza WolfheartGR (#2054) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

(#2053) .LnB

:R

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#2056) Drenadar válasza WolfheartGR (#2054) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem is valami mikrokapcsolós gond :(

Nekem is már több mint 5 éves, és van mikor dupla kattintást vesz be, van mikor meg semmit... :( pedig nagyon szeretem ezt az egeret, de arra sem jöttem rá hogyan lehet szétszedni, és nem tudom itthon meg lehet e oldani a mikrokapcsoló cserét...

(#2057) cool13


cool13
őstag

Sziasztok!
Beszereztem egy ilyen egeret. MX 518 után egyszerűen nem tudok vele rendesen játszani. Ennyire más? Ennyire szokni kell? Vagy rossz lenne? Annyira le kellett vennem az érzékenységét. Nincs valami általános beállítás valakinek MW3-t játszom néha nap.

(#2058) cool13


cool13
őstag

Steelseries QCK+-on elsőre nem is működött, csak vibrált a kék fény. Kimostam a padot, és megjavult. De biztosabbnak érzem a sima bútorlapon. Nem értem.

(#2059) Drenadar válasza cool13 (#2057) üzenetére


Drenadar
veterán

Egérváltás sosem egyszerű... ha túl érzékeny neked a driverében vedd le a felbontását.

(#2060) cool13 válasza Drenadar (#2059) üzenetére


cool13
őstag

1700-re állítottam, most sokkal jobb. Brutál mit művel ez az egér. Eddig azt hittem szuper az MX518. Tévedtem. Csak meg kell szokni.

(#2061) Drenadar válasza cool13 (#2060) üzenetére


Drenadar
veterán

a razer az razer... :)

csak nekem nem tetszik benne ez a rossz borítás (nehéz tisztítani, illetve erősebb tisztításnál lekopik az egész)
és amit nem rég írtam hogy a mikrokapcsolója gagyi :(

(#2062) Lmh válasza Drenadar (#2061) üzenetére


Lmh
őstag

Most melyik verzióra gondolsz?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2063) Drenadar válasza Lmh (#2062) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem a legelső verzió van meg, de állítólag ez a tisztíthatatlan gagyi lekopós borítása van az összesnek...

és a 2013-as verzió kapcsolóját se dicsérik, de mégis olyat veszek újra...

(#2064) Aino


Aino
tag

Üdv!
Nincs vkinek egy rossz egere aminek jó a görgője, mert az enyém tegnap megadta magát. Nem lenne poénos emiatt egy újat venni.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#2065) Lmh válasza Aino (#2064) üzenetére


Lmh
őstag

Nekem van, de csak vmivel több mint 1 hónap múlva tudnám eladni neked.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2066) Beladon


Beladon
aktív tag

Sziasztok!

Erre valakinek valami okos ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#2067) Aino válasza Lmh (#2065) üzenetére


Aino
tag

Köszönöm a gyors választ!
Ha addig nem ír senki más akinek hamarább lenne, akkor majd megbeszélhetjük a részleteket. :R

(#2068) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy másnál is van-e olyan probléma, hogy a Razer Synapse bejelentkezik, de nem szinkronizál?

Nem tölti a profilt. Így alapbeállítással megy. Ideiglenesen megoldottam a Vezérlőpulton keresztül, hogy ne legyen olyan gyors. Már töröltem és újratelepítettem. Aztán újra töröltem és a regedit-et is takarítottam, de semmi változás.

üdv.

(#2069) siege5


siege5
aktív tag

Üdv!

Vettem pár hónapja én is egy ilyen csodát, már tapintásra is más érzés mint egy mezei egér tehát meg vagyok vele elégedve.
Viszont mivel ennyire érzékeny én meg tapasztalatlan vagyok még a piszkálásához ezért előbb kérdezek.
Újabban előjött egy olyan probléma, miszerint a görgő lefelé görgetésnél mindig visszaugrik egyet.
Vagyis hogy példával éljek játékban snipe módoknál igen idegesítő mikor közelítek és mikor éppen beállna a megfelelő távolságra visszaugrik egy kicsit nagyobb távra, vagy chat ablakban legörgetek a szöveg végére és visszaugrik pár sort.
Olyan mintha kicsit el lenne kopva a fog amibe kapaszkodik a görgő (mondjuk ez saját vélemény).
Lehet valahogy orvosolni ezt a problémát?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#2070) siege5 válasza siege5 (#2069) üzenetére


siege5
aktív tag

Kicsit lekéstem saját magam elnézést.
Annyit akartam még hozzáfűzni, (hogy azért előfordul felfelé görgetésnél is, de itt kevéssé zavaró és ritkán adódik hogy észreveszem), illetve amit még nem kérdeztem meg, hogy lehet-e állítani valahol a görgők érzékenységét, hátha az megoldaná.
Sajnos a telepített driverben nem találtam ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#2071) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Legalább 2 hete már használhatatlan a Synapse. Elindítom és 2mp múlva bezárja magát, futó folyamatok közt sincsen. Próbáltam már párszor újrarakni de nem segített semmit. Ezáltal a DeathAdder és a Blackwidow számos funkciója nem működik. (Még az a szerencsém hogy a Tiamat-nek nincs köze a programhoz.) OP rendszer: Win 8.1 (64bit).

Valaki tudna segítséget nyújtani ez ügyben?

(#2072) mindkilla válasza siege5 (#2069) üzenetére


mindkilla
tag

Haló!

Nekem is ugyanez a problémám, és szörnyen idegesít. Munkahelyen az 500 forintos noname egér hibátlan, otthon meg szopok a 10+ ezressel.
Garancia gyanítom, hogy erre nem vonatkozik, sufnituningtól meg egyelőre tartok kicsit.
Bármilyen javaslatot szívesen fogadnék.

(#2073) mindkilla válasza mindkilla (#2072) üzenetére


mindkilla
tag

Na, hát ahogy azt kell, hozzászólás után átböngésztem a topicot, elvileg szériahiba, garancia keretein belül cserélik. Remélem gyakorlatilag is így lesz.
Üdv

(#2074) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Hali, szerváltam egy takasta12-féle Deathaddert, és van egy problémám vele.
A wheel gombot lenyomva néha fizikailag beragad, és nem ugrik vissza.
Találkozott esetleg valaki ilyen problémával? Esetleg orvosolni sikerült-e valami barkács módszerrel?

(#2075) Sz4bolcs válasza Sz4bolcs (#2074) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

ja... ha a nyáklap nincs normálisan a helyére pattintva, akkor azért előfordul...

Mindenesetre fincsi wd40 illat fogadott, amikor fölnyitottam, úgy tűnik, Hongkongban is ismerek e remek csodaszert.. :D

(#2076) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Hali, valaki tudna segíteni képekkel, hogy ragasztószalaggal mennyire kell eltakarni az egér 'lyukát', ha lodot akarok csökkenteni?

(#2077) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Hali, teflontalpat hol és mennyiért lehet kapni? Üdv!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2078) mindkilla válasza pr1mzejEE (#2077) üzenetére


mindkilla
tag

Nem tudom, hogy teflon-e, vagy egyáltalán ezekre gondolsz-e, de mondjuk itt.

(#2079) pr1mzejEE válasza mindkilla (#2078) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ilyesmikre. Esetleg valami budapesti boltból lehet-e venni sima teflon-szalagot vagy hasonlót, amit ki kell vagdosni, rá kell ragasztani az egérre majd használni kell? Utóbbi jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2080) trueblue11


trueblue11
csendes tag

sziasztok!

Olyan problémám lenne,hogy a Razer DA 3.5-öt rádugtam egy másik gépre nem amin mindig használom,ott kiírta,hogy új hardvert észlelt,de nem telepítettem fel a driver-t mondom most nem foglalkozom vele(ott még rendesen világított,de nem mozdult a kurzor ott sem),utána akarnám visszadugni az én gépemre és nem működik...nem világít,a gép sem érzékeli...lent az infra szenzor világít és annyi...Valakinek valami ötlet? :F

(#2081) kemotox


kemotox
addikt

Csövi!
3.5G-s DA-m van, már szerintem több, mint egy éve, hogy beszart. Letört a görgőről a kis pöcke. Azóta az utána lévő egerem is beszart szóval megint aktuális a téma, hogy valahogy meg kéne javítani a cuccot. Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne beszerezni egy görgőt? Vagy megjavítani?
Az a kis pici hatszög alakú nyúlvány tört le róla ami belemegy a görgetőkapcsolósizébe. Van egy 1200ft os gagyi Genius egerem, megnéztem annak ugyanolyan kis pöcke van (de a görgő maga sokkal kisebb szóval nem tudom csak simán kicserélni a görgőt), azt levághatnám és odaragaszthatnám. Csak félek, hogy pontatlanul sikerülne odaragasztani, és nem egy helybe forogna szépen hanem billegne picit. Valakinek van valami ötlete?
Köszi!

(#2082) trueblue11 válasza kemotox (#2081) üzenetére


trueblue11
csendes tag

Szia!
Ebay-en van olyan 3k körül kijönne szállítással együtt.De most várok én is valami válaszra az enyémmel kapcsolatban mi lesz,mert ha nem lesz jó az egerem,akár én is odaadhatnám neked.

(#2083) kemotox válasza trueblue11 (#2082) üzenetére


kemotox
addikt

Jujj azt nagyon megköszönném, és természetesen nem vatikáni valutával fizetnék (=isten fizesse meg :D), hanem sörben vagy forintban, amelyik jobban tetszik.

(#2084) Viper26


Viper26
nagyúr

Régebben volt egy DA v2 Black Edition egerem, és gondolkozom, hogy megint visszatérek Razer vonalra, egy DA 2013-as változatot néztem ki, remélem ugyanolyan elégedett leszek vele mint az elődjével.

iPhone 14 | FR955

(#2085) mindkilla válasza Viper26 (#2084) üzenetére


mindkilla
tag

Cool story! : D
Nekem is black van, 5 hete gariban, és k*rvára nem vagyok elégedett.

(#2086) gyuszaa válasza pr1mzejEE (#2079) üzenetére


gyuszaa
őstag

jaffa 2843 a te embered, aprón árul, méretre is vágja.

(#2087) pr1mzejEE válasza gyuszaa (#2086) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Köszönöm, ránézek!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2088) joysefke válasza siege5 (#2069) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez a Deathadder 2013-as széria?

(#2089) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Azt szeretném kérdezni, hogy a Synapse szoftverre mindenképpen szükség van-e az egér működtetéséhez (gombok programozása, dpi-állítása, fények kikapcsolása)? Vagy ezek mennek a Synapse nélkül is? Nem nyűgöz le az ötlet, hogy kell még egy folyamatosan futó felhős program a gépre...

(#2090) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

tudna valaki kölcsönadni (némi kevéske ellentételezés fejében, mint pl sör illetve valami gagyi játék) 1-2 napra
-Razer Deathadder
(-Illetve Logitech G400s)

egeret?

Leírások alapján a Deathadder-el illetve a Logi G400s-el szimpatizálok, de minimális kipróbálás nélkül nem szívesen veszem meg egyiket sem. Deathadder hibákkal tele a fórum...

Előre is köszi!
J.

(#2091) Benhill


Benhill
senior tag

Hali!

Innen rendelt már valaki? megbízható a dolog?
http://www.tme.eu/hu/details/d2f-01f/push-on-blades-mikrokapcsolok/omron/

deathadder v1-em van, már porosodik vagy 1 éve, de most meg akarom csináltatni a kapcsolót...duplakatt,,,szokásos probléma.

(#2092) gyuszaa válasza Benhill (#2091) üzenetére


gyuszaa
őstag

Persze, TME nagyon is megbízható, egyik legnagyobb forgalmazó Európában jó ideje. :D

Jót néztél ki, ez a japán omron, legjobb választás.

(#2093) Johnny001 válasza Benhill (#2091) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Én azért még valamit megpróbálnék: link

Még mindig jó:)

By.: Johnny

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#2094) mindkilla válasza mindkilla (#2085) üzenetére


mindkilla
tag

Most jött a levél, hogy sem javítani, sem cserélni nem tudják.
Nagyjából pont ezt vártam egy közel 20 ezer forintos egértől..

(#2095) birno


birno
addikt

Sziasztok,

A 2013-as DeathAddernel normalis, hogy a gorgo oldal iranyba mozog(inkabb lotyog)?

(#2096) birno válasza birno (#2095) üzenetére


birno
addikt

Erre gondolok: [link]

(#2097) kemotox válasza mindkilla (#2094) üzenetére


kemotox
addikt

Mi a baja?

(#2098) mindkilla válasza kemotox (#2097) üzenetére


mindkilla
tag

A görgője nem volt oké. Tünetek nagyjából ugyanezek: 2069

(#2099) kemotox válasza mindkilla (#2098) üzenetére


kemotox
addikt

Hmm úgy hangzik, mintha az a kis kapcsoló lenne elkurelódva amit tekerget a görgő. HA-n vannak emberek akik hirdetik hogy javítanak egereket, tégy egy próbát, ha be lehet olyan kis tekergetős kapcsolót szerezni (valszeg be lehet), akkor csak ki kell cseréltetni.

De ha még se lenne jó és mindenképp kukázódna az egér egy kis pénzt vissza tudsz belőle csinálni, megvenném donornak, mert nálam meg konkrétan eltört a görgő :D

(#2100) mindkilla válasza kemotox (#2099) üzenetére


mindkilla
tag

Köszi a tippet, de csak pár hetes volt az egér, így a teljes vételárat visszakapom.
A görgőt meg ebayen 2 ezer forint körül meg tudod úszni. Good luck! : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.