- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Sikeres CoffeeTime modok
- Tóth Olivér: Tudtátok hogy ez ma már RETRO?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
Új hozzászólás Aktív témák
-
liksoft
nagyúr
Na ez már nem HW, hanem XP probléma. Ebben vannak nálam sokkal jártasabb emberek. Így inkább hallgatok, hátha én is tanulok.
Igen, hasonló mint az msn, csak nem Micro... és jó hangkártya + miki esetén úgy hallak, mintha a szobában lennél. Ezek sem utolsó szempontok, azt hiszem.
Szerk: Multkor elfelejtettem írni, hogy a 4-6 eFt-os raid vezérlő 99%-ban a SiliconImage chip-re épül. Ez normál IDE-ként kezeli a winyót, és ha akarod, akkor tudod raid-be fűzni. Tehát jó alternatíva a problémádra. (Egy gondja, hogy driver nélkül a 128GB feletti winyókat hibásan kezeli.
De ez csak DOS alatt jelent problémát, vagy ha pl: 200-as winyón egybe particionált rendszert szeretnénk boot-ra rávenni. Ilyenkor az SP1-2 sem segít!!! Megoldás: boot partíció max 120G, és a többi már szabadon használható.)
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- iPad topik
- Jövedelem
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen okostelefont vegyek?
- eMAG vélemények - tapasztalatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Autós topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Opel topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A54 8/128 GB 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 256GB FHD 400nit 1 év garancia
- AKCIÓ!! 100/100! - 0 Perc! WD BLACK SN850P 2 TB! Playstation 5
- BESZÁMÍTÁS! ASRock X870 R9 7950X3D 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4090 24GB Be quiet Pure Base 501 LX white
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4025
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
De ez csak DOS alatt jelent problémát, vagy ha pl: 200-as winyón egybe particionált rendszert szeretnénk boot-ra rávenni. Ilyenkor az SP1-2 sem segít!!! Megoldás: boot partíció max 120G, és a többi már szabadon használható.)
