Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) N€T0X|N válasza drr (#20296) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Egyet értek, én is a 2-re szavazok. Még ha nem is privátban. :D
Főleg 9800GT-ről (ami ugye majdnem GTS250 - amúgy nekem is az van) váltani tök értelmetlen lenne a 450-re.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#20302) Jofi81 válasza Syrius XIX (#20294) üzenetére


Jofi81
őstag

Ha egy árban vannak, egyértelműen az 1-es.

(#20303) JJános válasza Syrius XIX (#20300) üzenetére


JJános
addikt

Te helikoptert veszel? Dupla ventis? Azannyát.

2007-05-06 óta itt!

(#20304) Syrius XIX válasza drr (#20296) üzenetére


Syrius XIX
addikt

+néztem, thx a link-et!

Sőt ezt a 4-et hasonlítottam össze:

1. ami a gépembe most van, és a 3 tipus, amiknek beraktam a képét.

4 kártya viszonya!

Így viszont az 1-es, vagyis a 470 a nyerő! Ebben am. mennyire lehet megbízni? A 470 és a 460 most 1 árba van, mind a 2 kártya: 63. 300 FT! :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20305) drr válasza Syrius XIX (#20304) üzenetére


drr
őstag

Ja, elnéztem, azt hittem, hogy az első is 460-as. Az más, akkor az 1-es egyértelműen, bocsi :D
Mennyire megbízhatóak, szerintem nagyon is. Eléggé korrekt kis elemzéseket csinálnak, olvass el egy tesztjüket és számodra is ez fog lejönni.

(#20306) Jofi81 válasza Syrius XIX (#20304) üzenetére


Jofi81
őstag

Mint írtam, ha egy árban van, egyértelműen a 470-es. Viszont 460-ast kapsz jóval olcsóbban is, úgyhogy inkább olyat vagyél, 63-ért eléggé túlárazottnak tűnik.

(#20307) Ice!? válasza LA_COSTE (#20280) üzenetére


Ice!?
őstag

dunaweb.
ha ismered, nem kell magyaráznom. ha nem, csak annyit mondok, hogy SZAR.
papíron 2megás, de néha a negyedét se teljesíti.
más szolgáltató itt nincs.

elég lenne bőven a 2mega, csak lenne stabil..

[ Szerkesztve ]

(#20308) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Mire nem jó 1 probléma?

Mit találtam!

GTX 460-as 2 GB DDR5 RAM-mal? Ez nem elírás??

Ráadásul 55-56-ért??? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20309) Ice!? válasza drr (#20298) üzenetére


Ice!?
őstag

nem. sőt. ha alapórajelen fut a procid, lehet, hogy ki se használja rendesen.

zyl: mindenképp az első. : )
#20038: nem elírás, de gtx460 van jóval olcsóbban is, mint amit te linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#20310) JJános válasza Syrius XIX (#20308) üzenetére


JJános
addikt

Ez a kártya, ezt vedd meg!
Iponnál!

Kulof szeró 2 perc múlva, gyertek! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#20311) drr válasza JJános (#20310) üzenetére


drr
őstag

Sajnos most leckézek a fiammal, de ha olyan 6 körül is lesz még, akkor én mennék :)) -ni!

[ Szerkesztve ]

(#20312) Syrius XIX válasza Jofi81 (#20306) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezt későn olvastam, de thx, amint látod ugyan oda jutottam. Azt hiszem meg van ami kell. 460-as 2 GB DDR5-tel, 55-ért, már csak életem párját kell meggyőzni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20313) Syrius XIX válasza Ice!? (#20309) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Thx! Palitot találtam 53.5-ért, de az iPon és Gainward páros nekem már működik, ill. bejött! Köszönöm a segítséget, azt hiszem felesleges tovább keresgélni, mert +van! ;)

Ha a házba is befér, akkor végképp OK! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20314) Syrius XIX válasza drr (#20311) üzenetére


Syrius XIX
addikt

18 : 00-kor készítek szerót, ha nincs! :R

De ha van, akkor szívesen csatlakoznék! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20315) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20316) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20317) x63 válasza Syrius XIX (#20300) üzenetére


x63
aktív tag

A Win7 beépített tűzfala és a Microsoft ingyenes vírusirtója is egy komplett rendszer, minden benne van ami kell. :D

Írtóztok a MIcrosoft -tól az a baj, de a Win7 óta már nem kell. :DD

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20318) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Coll OFF 4. futam, 2. menet:

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20319) Syrius XIX válasza x63 (#20317) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha minden benne lenne és biztonságos lenne, amennyire kell, akkor a hacker-ek már régen becsületes, tisztességes állampolgárok lennének! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20320) Baluuuka válasza dzsavermadar (#20315) üzenetére


Baluuuka
tag

8.10-től a freestylom:D

(#20321) N€T0X|N válasza x63 (#20317) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"Írtóztok a MIcrosoft -tól az a baj, de a Win7 óta már nem kell."

Ez az, amit az XP sok éves uralkodása miatt nagyon-nagyon nehéz elhitetni az emberekkel. Amúgy én is msse-t használok. :D

Sent from my keyBoard

(#20322) x63 válasza Syrius XIX (#20319) üzenetére


x63
aktív tag

A hackerek tisztességes és becsületes állampolgárok így is, mert megóvnak attól, hogy drága pénzért megvegyél idióta játékokat. :DDD

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20323) smisa válasza Syrius XIX (#20318) üzenetére


smisa
őstag

király a video :R első szám címet előadóját beirnád nagyon kell :DDD

(#20324) Syrius XIX válasza smisa (#20323) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Queens of the stone age: No One Knows (UNKLE Reconstruction - Full Length)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20326) vviktor1 válasza Syrius XIX (#20313) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Ajánlanák én is egy konfigot ha nem vagy megelégedve a mostanival :

:D

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#20327) drr válasza vviktor1 (#20326) üzenetére


drr
őstag

Jajj, de szépek!!!

(#20329) N€T0X|N válasza x63 (#20322) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A hackereknek - töbnnyire - semmi közük a játékokhoz. Amit esetleg csinálnak, és közzétesznek, az pl. az itt is többek által használt kamera-hack a GRID-hez. Ne keverjük a crackerekkel őket. :N

Sent from my keyBoard

(#20330) Ventur@ válasza vviktor1 (#20326) üzenetére


Ventur@
senior tag

Iiissstenem de szép konfigurációk :Y :D. Hiába csak két magosak, de iiistenem milyen 2 magok már :Y . Kösz vviktor1! Már most jobb a napom :R .

Ui: Kettőt kérnék abból a Gigabyte Blonde Edition-ból és bónuszként egy Black ATi-t is mellé csapathatsz. Muchas gracias senor :R .

Zyl: Ha számít valamit, dobnék én is +1-et a 460-ra. Sztem az utóbbi évek egyik legjobb nVidia kártyája. Jó ár / teljesítmény és ha kicsit "kevés" lenne a VGA van még benne tuningpotenciál, ahogy olvastam :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#20331) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

A tegnapelőtti videókból kiollóztam 3 olyan lag-ot, hogy ilyeneknél nem tud észnél lenni az ember. Egyszer csak ott van. A képek pár századmásodperc eltéréssel készültek.
Első pár:


:))

Második pár:


:))

Harmadik pár:


:))

Tegnap is volt sok.
PL: Zyl és Ted találkoztak így Jaramában. Mondanom sem kell nem volt zökkenőmentes. A ma megjelenő krónikában nagyon szépen látszik a "szellemverda"

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20332) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20333) Ventur@ válasza dzsavermadar (#20331) üzenetére


Ventur@
senior tag

A helyzet pofon egyszerü:

a, verzió:
Ice verdájában elromlott a deflektor-tányér, ezért mikor teret vált nem tudja pontosan hova fog érkezni. Ebből következik, hogy össze-vissza jelenik meg a pályán :D .

b, verzió: Ice csal csak néha ki-be kapcsolja a cheat-et. Ebből következik, hogy össze-vissza jelenik meg a pályán :D .

Azt teljes mértékig kizárt, hogy csak lag lenne. Lag nincs, nem is volt soha :D .

Természetesen az itt leírtak marha nagy hülyeségek, nem kell komolyan venni ;) (sztem a vviktor1-féle konfigok miatt dőlt belőlem ennyi hülyeség :D ).

vviktor1: Mikor várható a megrendelt konfigom? Csak, hogy tudjam mikor tegyem magam szabaddá :D .

Jó lett a videó ismét :R . Ha már nem tudok mostanában játszani (nem csak GRiD, de még CoD 4 multira sincs időm) legalább látom ti, hogy csapatjátok neki :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#20334) N€T0X|N válasza dzsavermadar (#20331) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ice néha nálam is ugyanilyen brutálisan lagol. Ez van. Mondta, hogy elég rossz a nete néha... :F

Sent from my keyBoard

(#20335) JJános válasza N€T0X|N (#20334) üzenetére


JJános
addikt

Ice laggol. Baromira. Tegnap miközben előre-hátra ugrált, le, és fel pattogott.
De akkor is szeretjük Ice?-ot.

Bár már sokáig nem játszok vele, mert elver. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#20336) kdave9 válasza dzsavermadar (#20332) üzenetére


kdave9
tag

Most néztem meg a szemszögedből is amit mondtál. Már a visszafordítóban is centikre voltunk, amit csak hallhattál, de én láttam is :D
6:40 után, eléggé beestem eléd. Ott a lehető legszűkebben vettem a kanyart, és korábban fékeztem, hogy elférjünk mindketten. Szerintem ha nem óvatosan veszed a kanyart, előttem fordulsz be
Ha rossz érzésed van emiatt, elnézést érte

-H-U-N-T-E-R-

(#20337) YakQzA válasza dzsavermadar (#20332) üzenetére


YakQzA
tag

Bocs, hogy tegnap köszönés nélkül jöttem el. Pont úgy távoztam, ahogy a videó végződik! :D

(#20338) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hosszas gondolkodás után ezt választottam:

:K

Nem hittem benne, de valóban 2 GB Ram-mal van:

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20339) drr válasza Syrius XIX (#20338) üzenetére


drr
őstag

Jó választás!
Bár szerintem a 2Gb RAM parasztvakítás, de Te tudod. Egy ilyen kártya kihasználásához elengedhetetlen lesz a 64bites oprendszer :Y

(#20340) Syrius XIX válasza drr (#20339) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Bár szerintem a 2Gb RAM parasztvakítás,"

Lehet, de az 1GB-sek 48, 56, 64 körül vannak! Akkor már miért ne legyen 6-8. 000-el többért (vagy ugyanannyiért) 2* annyi Ram :F ! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20341) JJános


JJános
addikt

A szerót most csinálom. Aki akar jönni kicsit kulof :)) az jöhet.

2007-05-06 óta itt!

(#20342) Syrius XIX válasza JJános (#20341) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Sajnos még dolog van :((( , de utána semmi akadálya nem lesz! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20343) dzsavermadar válasza kdave9 (#20336) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Dehogy van rossz érzésem, sőt inkább örülök, hogy ilyen szépen döngettünk egymásra figyelve/vigyázva sikeresen. :C
A visszafordítótól éreztem, hogy ott vagy nagyon közel.
Ha megfigyelted, végig igyekeztem szorosan a bal oldalon maradni, vagy legalább legyen helyed neked is a jobboson.
Az egyenes végén ahogy észre is vetted, nekem is az volt a célom, hogy mindketten be tudjunk kanyarodni épségben. Azért hagytam ott neked a helyet, és lemondva az ideálisról, kicsit nagyobb ívben mentem.
Amit akkor mondtam, azt örömömben mondtam. Tudod sokan kevésbé figyelnek így egymásra. Szerintem ez így volt tökéletes, és élvezetes. :DD
Persze ettől még mi is összeakadhattunk volna, de most is bebizonyítottuk, hogy ha mindketten figyelnek a másikra, elkerülhetők a balesetek, vagy legalább csökken a számuk.
Sok ilyen csatát kívánok máskor is, és mindenkinek.
Mindketten célba értünk, és egy jót szórakoztunk.
Azt hiszem közben egyikőnk sem gondolt arra, hogy a helyezés a fontos.
Tudom, hogy a verseny arról is szól, de ugye nem csak arról. :R

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20344) Ice!? válasza dzsavermadar (#20331) üzenetére


Ice!?
őstag

aztarohadt.:Y
az a vicces, hogy nálam ennyire brutálisan nem lehet észrevenni a laggot.
sőt, spa -ra emlékszem, és ott abszolút nem észleltem semmiféle ilyet.:F

nürburgringen volt egy iszonyat nagy rögtön az első kanyarnál. azután ki is léptem.

1:30 -nál durvát repülsz. nagyot visítottam verseny közbe mikor megláttam.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#20345) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Elfelejtettem az előbb: :W :W :W

Zyl
Gratulálok a szép új cuccodhoz.
Szép piros a propellerje, nekem is tetszik. :C

Ice
Bizony nehéz így számítani arra, hol is vagy tulajdonképpen.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20346) kdave9


kdave9
tag

Meghajtottak rendesen :C
még nem mentem 1.01 alatt Long Beachen Lamborghinivel

[ Szerkesztve ]

-H-U-N-T-E-R-

(#20347) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#20345) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Köszi (de még nincs meg)! Azon gondolkodtam, h ez most olyan, mintha 2 db. 1 GB-os VGA-t kötnék SLI-be, csak ugye ez + 1be van! :D

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20348) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#20347) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Az meg már dupla piros propellert jelent. Biztos szépek párban is. ;]

Hunter
Grat! :C

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20349) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mélységes respect :R

rég jártam erre, gondoltam dobok egy ölelést a volt Családomnak :R
a másik fele, meg megeshet, hogy visszatérek ;] igaz konzolról, de ez még a jövő zenéje.
nagyon hiányoznak a régi szervereink/m, sosem feldem. sok közös emlékem, képem van...
nagyon agyalok, hogy visszatérjek. de csakis konzolban, hacsak nem kihozom a gépemet.
ez a projekt szvsz jövőre kezd formát ölteni, addig marad az álmodozás, és az emlékezés
leginkább a Lacettizés hiányzik:C vagy pl Dokar átprogramozott autóhangja Lacettihez... :))

és köszöntöm az Új Vezetőket, akik mára már biztosan profik lettek :R

legyetek jók :R (L)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20350) Ice!? válasza - = Zk = - (#20349) üzenetére


Ice!?
őstag

zk mester, te és a grid?:Y
gyere.gyere.szeretettel várunk. : )

szép idő hunter.:C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.