Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) N€T0X|N válasza smisa (#20691) üzenetére


N€T0X|N
őstag

1:14 alja már nekem is megy néha, bár az átlag azért 1:15 körüli inkább...

Sent from my keyBoard

(#20702) N€T0X|N válasza JJános (#20700) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"Ne használj élsimítást, és nagy felbontást"

Ez csak a VGA-t terheli, az meg kizárt, hogy nem lenne elég. Maximális beállítások mellett, élsimítással is simán kell vinnie a játékot, ha driver jól van feltéve (9600GT-vel is játszottam sokat, maxon 50+ fps-t tolt ki magából 1280-as felbontásban, a GT240 meg hasonló teljesítményű). Viszont, ha dzsavernál tényleg P4 dübörög, akkor az mindenképp visszafogja a játékot, de attól még érdekes, hogy mitől lassult be, ha előtte jó volt? Csak egy tipp, hogy valami a háttérben a procit foghatta meg...

Sent from my keyBoard

(#20703) JJános válasza N€T0X|N (#20702) üzenetére


JJános
addikt

Hát lehet, hogy elszívta valami a gányt. (menkű)

Dzsaver után szabadon, egy kép. Úgy hasonlítanak egymásra, mint egyik tojás a másikra.

2007-05-06 óta itt!

(#20704) N€T0X|N válasza JJános (#20703) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ha kevés lenne a kakaó, akkor az nem így jelentkezne, hanem restart, kék halál, fagyások formájában. Nekem is 350-es tápom van, nagyon bőven elég ilyen hardverekhez ekkora (a gép kb. 150W-ot fogyaszt táp felől nézve, és konnektor felől, monitorral együtt is csak 250W).

Sent from my keyBoard

(#20705) dzsavermadar válasza N€T0X|N (#20702) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Annyi még hozzá tartozik, elfelejtettem, hogy ez az Fps felvétel alatt van (Fraps).
Anélkül 40-50 talán. Minden program kikapcsolva, bezárva, Game booster bekapcsolva.
P4 3000, memória 2 giga, Alaplap Asus P5PL2. (lehet energia gond? )
Annyi változás volt a két nap között, hogy a játékban emeltem a grafikán.
Addig minden a legalacsonyabbon volt.
Változtatás: Árnyék közepes vagy magas, verdák közepes, por be. Csak ennyi.
És ez a változás csökkentette volna stabil 30 -ról 17-22-re az Fps-t? :F
Ma még tesztelem.

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20706) smisa válasza dzsavermadar (#20698) üzenetére


smisa
őstag

Sajnos nem az ezüstről van szó hanem a múltkori versenyről :W :W :W

Én fasz (mert máshogy nem tudom jelemezni magam) vígan veretem az élen, cikázva el vettem a gázt satöbbi az első 5 körben. Aztán ahogy féltem a 8-9 körben elszurtam ua a kanyart 2x is és nem tudtam vissza menni az elejére pedig ha az elejétől elmegyek akkor simán nyerem a futamot de én nagy pofával vagánykodtam és meg is kaptam érte ami járt ;] Utána kértem a másik két dobogost menjünk egyett ugyan ott hát mondanom se kell idegből lenyomtam a 10 kört és 5 v. 6 seccel nyertem. De ezt nehéz kihevernem én már csak ilyen vagyok :(

Ja és ami a slussz poén Neuronak szombat vagy vasárnap délelőtt adig mutogatam a pályát a jó iveket taktikát hogy Ő is lealázot :W :W :W

De valószínű leszek ha csak családi program nem lesz

[ Szerkesztve ]

(#20707) x63 válasza dzsavermadar (#20705) üzenetére


x63
aktív tag

A port kapcsold ki az sokat levesz, és a tükröződés is.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20708) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Megérkezett az új kártya, tegnap már azzal nyomultam. Egymás után jöttek a PB-k! Azt mondják, nem kártya függő, mennyire megy jól. Ha ez igaz, akkor tegnap nagyon jól ment, mert kb.3 2 arányban jöttek a PB-k.
Azt meg nem hiszem, hogy egyik napról a másikra ennyivel jobb tudok lenni!

Az előző kártyával sem akadt a játék, sőt simán futott (Gainward 9800 GTGS 1 GB DDR3 RAM), de ezzel (Gainward GTX460 GS 2 GB DDR% RAM) meg olyan érzésem volt, mintha meleg késsel mennék vajban! Teljesen más volt. Aki tegnap ott volt, az tapasztalta.

Sokan mondtátok, hogy: "Minek a 2 GB RAM"?
1. Azért, mert kb. 6-8. 000-rel volt drágább, mint az 1 GB-os. Ennyiért nem lesz +1 GB DDR5-ös RAm-om (még nincs is),

2. Remélem akármit találnak ki ez elég lesz és kb. 3 évig nem kell VGA-t cserélnem! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20709) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#20705) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Dzsav próbáld meg így a Fraps-ot:

Csak az FPS-t tedd 100-ra, a tóbbi nem érdekes!!!

Nyugodtan le lehet szólni, de nekem még a 60 FPS-nél is akadta játék, de ha betettem 100-ra, akkor simán ment a játék is, + a videózás is!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20710) Ice!? válasza Syrius XIX (#20708) üzenetére


Ice!?
őstag

gratula.:R

nem lepődnék meg ha fps-függő lenne a játék.

igaz picit más stílus, de cod2nél pl a fix fps-ek naaaaaagyonnagyon sokat számítanak. pl 76, 125, 250, 333 stb..

(#20711) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

TOCA, Collision: OFF. 5. futam, első csapat:

Szóljatok, ha nem tudjátok még mindig +nézni! Lehet, ezután a zene felejtős lesz és marad az autók hangja!?

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20712) JJános válasza Syrius XIX (#20711) üzenetére


JJános
addikt

:N :N :N :N

2007-05-06 óta itt!

(#20713) Matsushita válasza Syrius XIX (#20711) üzenetére


Matsushita
tag

:(

,,This video contains content from Sony Music Entertainment, who has blocked it in your country on copyright grounds."

Nekem ezt dobja a U2b. (youtube)

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#20714) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#20711) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Nálam ugyanaz a tiltás van mint amit itt jeleztem valamelyik nap.
Úgyhogy én nem tudom megnézni. :(

Tegnap próbáltam változtatni a fraps beállításán is, igaz csak 60-ra raktam, de nem volt semmi változás. :(((
Ma megpróbálom a 100-at is. ;]

Hunman :R
Köszi, a port mindenképpen leveszem, a tükröződést meg asszem már a próbálkozásoknál levettem. A port is csak azért hagytam tegnap végig, hogy a videók ne legyenek különbözőek.

Smisa
Ne vedd a szívedre annyira a dolgokat, mert egyszer csak lefordulsz a székről, vagy összetörsz valamit, és ez egyik sem jó! Menj ahogy tudsz, és biztosan eléred a ténylegesen megérdemelt helyezésed. Sok sikert kívánok hozzá. De azért ne feledd, ez csak egy játék.
És még ide tartozik az aláírásom is, olvasd, és vésd szívedbe! :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20715) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót, gyertek :))ni! :R

Misa: Most néztem a videóba, hogy 3. lettél és ráadásul tied aBL is! Igazán nem értem, mi bajod van ezzel, hiszen ahogy örökös Camera Man-ünk már régen +mondta:
"A versenyzés nem csak a győzelemről szól!" :N

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20716) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#20715) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Én jövök, de csak 6-kor kb. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20717) N€T0X|N válasza Ice!? (#20710) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ja, mert a COD2-nek elbaszott egy netkódja van. :D
Lehet, hogy a GRID is másképp számolja kicsit a dolgokat, ha gyorsabb a megjelenítés? Hmm... elvileg akkor ha nullára veszem a grafikát (és megtaposom kicsit a cpu-t is a vga alatt :D), és 60-80fps helyett megy mondjuk 120-130-at, akkor jobb köröket fogok menni? :F
Na majd kipróbálom...

Sent from my keyBoard

(#20718) JJános


JJános
addikt

Megnyertem első F1 2010-es versenyemet. Baromi nehéz, de nyomom neki.

Tudja valaki hol tudok menteni? Thx! csak mert ki akarok lépni belőle. :B

2007-05-06 óta itt!

(#20719) Ice!? válasza N€T0X|N (#20717) üzenetére


Ice!?
őstag

nem biztos. az is csak a q3engine miatt olyan, amilyen. : )

grat jj, offline profilt kell csinálni. : )

[ Szerkesztve ]

(#20720) x63 válasza Syrius XIX (#20715) üzenetére


x63
aktív tag

Tök jó egész este nézegetni, hogy van privát és játszotok, köszönöm Zyl, faxa gyerek vagy. :W

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20721) kpal válasza Syrius XIX (#20708) üzenetére


kpal
veterán

Grat a karihoz . :R Az hogy 3évig elég lesz az nem biztos inkább kompromisszumokkal úgy igen .

(#20722) Jim74 válasza Syrius XIX (#20708) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem lesz elég 3 évig, hidd el...
Nem a 2 GB nem lesz elég 3 év múlva, hanem a GPU. De ne legyen igazam :K

(#20723) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!

Abban tudna nekem valaki segíteni, hogy mitől lehet az, hogy minden ok nélkül, valakit ki kickel a szerver(nem vote kick), simán befejez egy kört és ennyi, aztán nem tud visszajönni.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#20724) Ice!? válasza Tálydi (#20723) üzenetére


Ice!?
őstag

ma én is kickelve lettem. érdekes.

(#20725) Tálydi válasza Ice!? (#20724) üzenetére


Tálydi
senior tag

Velem szerencsére nem esik meg, csak haverommal, nem tudom mitől lehet.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#20726) drr


drr
őstag

Sziasztok!
Készítsetek ma virslit reggelire, orosz módra :D

[ Szerkesztve ]

(#20728) N€T0X|N válasza dzsavermadar (#20727) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Dzsaver írtam neked privit. :)

Sent from my keyBoard

(#20729) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20730) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

halihóóó :R

próbálta már valaki ezt a gémet intel gma videó chipsetes gépen?...esetleg van hozzá valami path?...

köszöntem :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20731) Steady74 válasza x63 (#20720) üzenetére


Steady74
addikt

Hihetetlen, hogy ez még mindig probléma :)
Hun, valamelyik este felnézek grid-ezni, leszel a 7végén? Rankeden kellene rendet vágni :)

(#20732) vviktor1 válasza - = Zk = - (#20730) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Az harmatos lesz hozzá, utolsó sor :" Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc.Laptops)".... :(
[link]

Ne dudálj, küzdj !

(#20733) Ice!? válasza - = Zk = - (#20730) üzenetére


Ice!?
őstag

nem nagyon szeretik az integrált vga -t.:(

(#20734) x63 válasza Steady74 (#20731) üzenetére


x63
aktív tag

Majd minden este vagyok valahol, általában rankeden, csak találkozunk.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20735) dzsavermadar válasza Steady74 (#20731) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia!
De régen jártál itt. Jöhetnél ennél sűrűbben. :K :R

Hunman
Csak össze kéne dugni a fejeteket Zyllel, és kisütni valamit. Az tiszta, hogy nála a "Hunmentesítő" az oka, de nálad is van "valami", hogy csak téged nem enged, és a legtöbbnek nem okoz problémát. Szerintem ezt a "valamit" kellene kideríteni.
Nekem is jól jönne, mert hátha közelebb jutok ahhoz, hogy hozzám meg csak néhányan tudnak belépni. Vajon ez is miért van. Netem az tűrhető ( 15/3, a ping 12 körül általában )
Úgy tudom ez már elegendő. :F

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20736) Matsushita


Matsushita
tag

Sziasztok!

Van már szeró?

Lehet

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :)) :D :D :D :D :D :D
:D :D :)):)) :D :D :D :D :D
:D :D :)):)):)) :D :D :D :D
:D :D :)):)):)):)) :D :D :D
:D :D :)):)):)):)):)) :D :D
:D :D :)):)):)):)) :D :D :D
:D :D :)):)):)) :D :D :D :D
:D :D :)):)) :D :D :D :D :D
:D :D :)) :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D... -ni?

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#20737) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

+ ice

igen, olvastam magam is. de pl a neten rengeteg videó van arról, ahogy kedves emberkék intel gma 4500m-el ellátott gépen pörgetik a gémet. igaz absz minimumon, de megy nekik. hm.
annó mikor feltettem, 2 patch után is fekete képernyő fogadott. :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20738) Matsushita válasza - = Zk = - (#20737) üzenetére


Matsushita
tag

Próbáltam laptopon annó ATi HD3470 256MB RAM-al.
El is indult, még a menü is. De a verseny már nem.
Vagy lefagyott, vagy kilépett, vagy újraindult.
intel gma 4500-el elvileg kéne hogy menjen.
Asszem az rendszermemót használ, nem?

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#20739) Steady74 válasza x63 (#20734) üzenetére


Steady74
addikt

F1-et nyomok mostanában, elszoktam a GRID-től. Valamelyik este kipróbáltam, de olyan volt az irányítás mintha hajót vezetnék. Az autó jobbra balra ment, alig lehetett egyenesben tartani. Újrarakom a játékot, lehet a hétvégén felnézek. dobj majd egy üzit ide, ha fentvagy, legalább tudom majd merre keresselek.

(#20740) - = Zk = - válasza Matsushita (#20738) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ejh, ha ebben is Mobility Radeon lenne... vagy bármilyen ATi HD....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20741) Syrius XIX válasza x63 (#20720) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia Hunman!

A GRID-del együtt szoktam indítani az X-Fire-t. Rám írsz és már nyomom is ki, ha esetleg elfelejtettem, mert sajnos az előfordul! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20742) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

18 : 30-kor készítek szerót (ha nincs, ha van, akkor szívesen csatlakoznék), akinek van kedve :))ni, jöjjön! :K :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20743) x63 válasza Syrius XIX (#20741) üzenetére


x63
aktív tag

Akkor már csak egy X-fire név kellene, az enyém : hunman23.
Bárki felvehet innen X-fire -re.

Köszönöm !

#Steady Te is kereshetnél X-fire -n.
Az F1 nekem nem jön be, az igazi versenyek mindíg a túraautóban voltak. :B

#Dzsaver
Én már mindent kipróbáltam, nincs ötletem. :F

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20744) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! :R

Hunman felvettelek :B !

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20745) x63 válasza Syrius XIX (#20744) üzenetére


x63
aktív tag

De én nem, küld el mégegyszer a neved. Bocs, rég használtam...

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20746) - = Zk = - válasza x63 (#20743) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Az F1 nekem nem jön be, az igazi versenyek mindíg a túraautóban voltak "

Bingóóóó!!!! :K ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20747) kpal válasza - = Zk = - (#20746) üzenetére


kpal
veterán

YES ! ! :K

(#20748) - = Zk = - válasza kpal (#20747) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eskü valamikor valaha valakivel megéppittetem a Gridből a Lacettit :DD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20749) JJános


JJános
addikt

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :)) :D :D :D :D :D :D
:D :D :)):)) :D :D :D :D :D
:D :D :)):)):)) :D :D :D :D
:D :D :)):)):)):)) :D :D :D
:D :D :)):)):)):)):)) :D :D
:D :D :)):)):)):)) :D :D :D
:D :D :)):)):)) :D :D :D :D
:D :D :)):)) :D :D :D :D :D
:D :D :)) :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Fel akartam menni kicsit gurulni. Tele van a szeró. Ted-Mosby szerón 12-en, Hunter féle szerón 12-en. Megyek F1-ezni. :((

2007-05-06 óta itt!

(#20750) - = Zk = - válasza JJános (#20749) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én még játszani sem tudok, bakker:W
de persze, ezt csak halkan jegyzem meg:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.